Page 9 of 71 FirstFirst ... 56789101112131959 ... LastLast
Results 201 to 225 of 1752

Thread: Lokalni izbori u 12 opština - 2018

  1. #201
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,421
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Demokrate i URA ce uzet oko 22%. Abazovic i Becic su definitivno dva najbolja politicara na nasoj sceni. A kad vidim Djukanovica imam nagon za povracanje.

    Vatajte se vi za slamku manjina.... Sto im ne date punopravnu opstinu Tuzi? Trebaju vam njihovi glasovi po 2 puta? Ako imaju sto u glavu glasat ce za Demokrate i URU, sigurno ce imati posteniji i iskreniji odnos sa njima.
    Ja da dam nekom opstinu? meni trebaju glasovi? koja sam ja to funkcija da bi ja nekom nesto dao ili da bi meni nesto trebalo posto se meni obracas tj ukljucujes me u ovo sto im ne date, i trebaju vam..... kakva je to patologija druze u tvojoj glavi


    a mozes se vatat za tu pricu i propagirati i agitovati za becica koliko te je volja, ali istrazivanja i ankete su neumoljive, i on sve ovo dobro zna... tj on i ne zna niti se sta pita ali zna bogdanovic i ostali koji njega drze kao marionetu... sto ne objavise demokrate koliki im je rejting evo pola godine? kao sto su svima privatne ankete za potrebe partije pokazale negativan trend demokrata, tako su ti rezultati pokazali i njima dje trenutno stoje.... samo sto nece da vam kazu

    da li ti ili tvoje kolege iz demokrata stvarno mislite da bi becic (pardon bogdanovic) posle onakvih samostalnih nastupa i naglog rasta rejtinga i podizanja temelja partije tek tako iz cista mira uletio u koaliciju pred izbore u 12 opstina gdje ranije nije samostalno nastupao i gdje tek treba da se mjeri njegova snaga i dje ima odredjene rezultate sa parlamentarnih izbora 2016-te?

    ne nebi prijatelju, oni da nisu primorani padom podrske, koji svi vidimo da se desava kroz ankete, znajuci njihov egocentricni nacin razmisljanja sigurno bi nastupili samostalno na predstojece izbore, ali posto sami ne mogu da dodju ni blizu nivoa podrske koju su imali 2016-te oni se fataju za URU da bi zamaskirali koliko toliko taj pad i nastavili rast i to mozda vjestacki....

    evo ti informacije iz prve ruke, ako meni ne vjerujes razmisli malo i spoj 2 i 2.... ako ti ni to nije dosta uvjerices se za mjesec dana kada vidis da demokrate i ura jedva mogu da postignu ili nadjacaju rejting koji su demokrate imale samostalno 2016-te u ovim gradovima.....
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  2. #202
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    615
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    80
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Odusevio sam se danas kad sam procitao da su sutnuli onu zensku - pandam Gorana Djurovica (sto je blatila Bojanica po facebook-u) iz URA-e, pa neka prosipa onu pricu iz stranaka tipa SD, taman mi je ta stranka za nju.

    Becic je prosle lokalne izbore imao ubedljivo najacu pricu i podigao je SNP iz pepela, tako da mislim da je najbolji politicar medju opozicijom.
    Nece valjda na lokalne bit prica NATO, jezik drzava... tako da je DPS tu na terenu na kojem gubi sigurno. Volim i Abazovica, isto vrlo dobar politicar, samo su mi poneki iz njegove stranke mrzni, ali se polako stanka cisti od tog kadra.

    Brinu me Tuzi, oce li jednom glasat u svom interesu, Zecani ce vjeriovatno DPS, jer oni svi rade po principu usluga (ovaj mi je ucinio ovo, ucinece mi ono ...) -nadam se da grijesim.
    O Vrelima Ribnickim i da ne pricam, tako da se ostatak grada mora dodatno isprsit i izac sto vise kako bi se nesto promijenilo.
    Mladi pametni ljudi, jos uvijek neiskvareni, bez mrlje u svojoj biografiji - cujem li nekog da mi kaze ove izbore: "a glasao bi ja no nemam za koga", zavrsavam sa njim svaku pricu.

    A ti lucke91, ima li sto gluplje od ovoga sto si napisao, procitaj jos jednom molim te svoj post. Cus mali ne vidi se iza govornice - Francuzima nije smetalo da izaberu Predsjednika koji ima metar ipo (Markon) ali tebi smeta Becic, pecino od covjeka.
    Cim cujem DPS-ovce da pocnu izgled da im komentarisu, nemaju sto drugo, znaci da su dotakli dno, vide postenog vrijednog ispred sebe ali kao bijesni psi zamrace um i krenu sa najnebuloznijim uvredama.
    Neka ti to, prosvijetli malo um, pocni kriticki da razmisljas, neces umrijet od toga.
    Last edited by djordjije; 18-04-18 at 20:47.

  3. #203
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,421
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordjije View Post
    Odusevio sam se danas kad sam procitao da su sutnuli onu zensku - pandam Gorana Djurovica (sto je blatila Bojanica po facebook-u) iz URA-e, pa neka prosipa onu pricu iz stranaka tipa SD, taman mi je ta stranka za nju.

    Becic je prosle lokalne izbore imao ubedljivo najacu pricu i podigao je SNP iz pepela, tako da mislim da je najbolji politicar medju opozicijom.
    Nece valjda na lokalne bit prica NATO, jezik drzava... tako da je DPS tu na terenu na kojem gubi sigurno. Volim i Abazovica, isto vrlo dobar politicar, samo su mi poneki iz njegove stranke mrzni, ali se polako stanka cisti od tog kadra.

    Brinu me Tuzi, oce li jednom glasat u svom interesu, Zecani ce vjeriovatno DPS, jer oni svi rade po principu usluga (ovaj mi je ucinio ovo, ucinece mi ono ...) -nadam se da grijesim.
    O Vrelima Ribnickim i da ne pricam, tako da se ostatak grada mora dodatno isprsit i izac sto vise kako bi se nesto promijenilo.
    Mladi pametni ljudi, jos uvijek neiskvareni, bez mrlje u svojoj biografiji - cujem li nekog da mi kaze ove izbore: "a glasao bi ja no nemam za koga", zavrsavam sa njim svaku pricu.

    A ti lucke91, ima li sto gluplje od ovoga sto si napisao, procitaj jos jednom molim te svoj post. Cus mali ne vidi se iza govornice - Francuzima nije smetalo da izaberu Predsjednika koji ima metar ipo (Markon) ali tebi smeta Becic, pecino od covjeka.
    Cim cujem DPS-ovce da pocnu izgled da im komentarisu, nemaju sto drugo, znaci da su dotakli dno, vide postenog vrijednog ispred sebe ali kao bijesni psi zamrace um i krenu sa najnebuloznijim uvredama.
    Neka ti to, prosvijetli malo um, pocni kriticki da razmisljas, neces umrijet od toga.
    Ubjedjuj ti sebe u sta oces i opravdavaj tvog Becica, ali cinjenica je da ce ti Ljekso ostati opozicija u PG... prijatno i dovidjenja posto rece da zavrsavas svaku pricu sa osobama koje ne misle kao ti, a jos pocinjes i da vrijedjas i nazivas ljude glupima.... ides i ti na ignore listu.. poy
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  4. #204
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,034
    Thanks Thanks Given 
    1,148
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    645 Posts

    Default

    Becica bas nema dugo u javnosti,prije je svako malo nastupao i pojavljivao se.

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk

  5. #205
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,421
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by retype_htc View Post
    Becica bas nema dugo u javnosti,prije je svako malo nastupao i pojavljivao se.

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Decko ima bogdanovica koji mu kroji kapu i ukupno 1ipo covjeka u politickom konsaltingu...

    Kad je krenuo rejting da pada pogubili su se totalno i rjesenje su trazili u povlacenju tj. u tome da smanje diskurs i cuvaju se za lokalne izbore dje ce opet da izlaze iz frizdera jer ocekuju da ce ta ponovna pojava da ih opet pogura kod naroda, a ako smo ista naucili do sad, naucili smo da to kod Crnogoraca ne prolazi.....

    Dio te taktike je da smanji istupe u javnosti na minimum, kao sto vidite ne pamtim od kad nema nastupa na televiziji i gostovanja, nema tribina itd van one nedavno u pg kad su objavili listu dje se ponovo isprosipao i izvristao, zadnjih 100 konferencija za novinare na koje je on govorio bilo je zabranjeno postavljanje pitanja.... momak je poceo sjenke da se boji, ne zna sto ga je snaslo i sta je razlog pada....
    dio te strategije je da od pocetka kampanje za lokalne izbore iz frizdera izlazi narodu, sto cete i vidjet i sami uskoro....

    nevjerovatno da covjek ima tolike pare na raspolaganju a i dalje se oslanja na bogdanovicevo razmisljanje i konsalting 1 covjeka.... neozbiljno..
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  6. #206
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,034
    Thanks Thanks Given 
    1,148
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    645 Posts

    Default

    Cudno je i meni bilo kada su objavili da ce sa urom da nastupaju,a svugdje se predstavljaju kao najjaca opoziciona partija. Do sada su koliko mi se cini sem Berana svugdje izlazili samostalno.

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk

  7. #207
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,421
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by retype_htc View Post
    Cudno je i meni bilo kada su objavili da ce sa urom da nastupaju,a svugdje se predstavljaju kao najjaca opoziciona partija. Do sada su koliko mi se cini sem Berana svugdje izlazili samostalno.

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    I u Berane su izasli samostalno.

    Dosli su do maksimuma rejtinga kada su u pitanju ne crnogorski glasovi a na stetu DF-a i SNP-a.... kad su poceli da padaju sa takvom podrskom tj ti glasaci poceli da se vracu frontu ili podrzavaju druge ili idu u apstinente, panika je nastala medju demokratama i rjesenje traze u ulaz u pro crnogorsko glasacko tijelo i nacin koji su izabrali za to je koalicija sa URA-om... los potez jer previse smo mala drzava i previse je narod dobro informisan da znaju da se iza demokrata i dalje krije SNP garnitura i srbadija i to im nece donijeti to sto oni ocekuju...

    jos braca dali 30% odbornickih mjesata URA-i, kako ih je zajebao abazovic, burazer ni cenzus nema, a ovako u svih 12 opstina ce imati 30% odbornika koje bi demokrate svakako samostalno osvojile
    jbg do sad im je prolazilo na dza i bu nastup i rast rejtinga sto se vise puta dogodilo kod naseg glasackog tijela, ali nisu racunali sta posle kada dodju do vrha pa krenu na dolje....

    mada znajuci ko im kreira politiku pored bogdanovica (koji je i sam dosta uskog razmisljanja) i ne cudi me da su se ovako pogubili i da ovako nastupaju.....
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  8. #208
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Pricati o politickom marketingu i "anketama" u CG uslovima je SF. Inace kada DPS pominje ankete misli na svoje partijske vojnike po kvartovima, preduzecima i upravi koji im govore koliku brojku glasova mogu da im namaknu.

    Najgrdji politicki marketing ima DPS koji se i njihovim najvernijm smucio i da ne demonstriraju sta vec pred svake izbore cenzus ne bi presli.

  9. #209
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,421
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Pa ti covjece imas clansku kartu DPS-a. Ti si iz DPS-a i zato napisah da vama trebaju glasovi manjina i to po dva put.

    O kakvim anketama pricas? O tim internim anketama koje vi iz DPS-a vidite ili nekim drugim? Ja kao slobodan gradjanim nemam uvid u ta istrazivanja. A mogu i ja bez postavljanja dokaza da lupetam odje i govorim o nekim navodnim anketama i procentima podrske.

    Za razliku od tebe, ja sam slobodan gradjanin. Nemam clansku kartu ni jedne partije. I zbog toga sto sam nezavistan i slobodan ja za razliku od tebe ne znam unaprijed za koga cu glasati. Za moju podrsku politicari moraju da rade i da pokazu da je zavrjedjuju. Ja, jedan dan prije izbornog mogu da promijenim misljenje koga cu podrzati.

    A mislim da ce ovaj put, za slobodne ljude, izbor biti stvarno lagan. Jedino sto moze da promijeni opredjeljenje su personalna rjesenja. Jer, naravno, nije samo bitno koja partija/partije stoje iza nekog predloga za gradonacelnika vec i ko je taj covjek i kakav je.
    Prvo i osnovno to ako sam ja clan ne znaci da ja odlucujem o potezima partije, niti ikakvu funkciju imam tamo tako da mene zaobidji u tim obracanjima u mnozini....

    a drugo, kazes personalna rjesenja... oces da kazes da ce Becic tj. nosilac liste i projektovani gradonacelnik njihov Vladimir Cadjenovic predstavljati strasno dobro personalno rjesenje? alo Vladimir Cadjenovic ?

    Koje ce on to investitore da dovede, kako ce da realizuje projekte? DJe je to on ostvaren i odakle mu kontakti i uticaj da realizuje nesto? moze on biti predobar i preposten covjek, dzaba mu to ako nema kapaciteta i uticaja da nesto zavrsi i postigne....
    Ok mozes da kazes partija i Becic stoje iza njega oni ce mu to pomoci u realizaciji.... aha kako ne, pa dje su ti rezultati veliki, investicije i cuda u opstinama na primoriju dje demokrate vode vlast a koje su izuzetno atraktivne za privlacenje investicija? sto tamo nema rezultata? pa nema brate koga ce to da dovedu katic, krapo i jokic pionir, koga brate?

    I ja se slazem da jako personalno rjesenje uvijek treba da ima podrsku ali jedan covjek mora da bude mnoooogo jak da bi sam nesto doprinio Podgorici a ako vec nije jak mora da ima iza sebe masineriju u vidu podrske partije koja ce mu to obezbijediti a to Demokrate svojim gradonacelnicima ne mogu pruziti jer nemaju kapaciteta, kadrovski potencijal im je van desetak ljudi u vrhu partije ravan nuli, a to vidimo po rezultatima rada u opstinama na primoriju....

    Vladimir Cadjenovic i Aleksa Becic.... ako su to najbolja kadrovska rjesenja koja imate za prepustanje sudbine drzave u ruke, onda ja evo ne znam sto da pricamo dalje srece mi.....

    __________________________________________________ __________________________________________________ ________________________
    P.S> Personalno najbolje rjesenje demokrata za podgoricu Cadjenovic... i vi ocete da vam OVO donese prevagu i pobjedu i motivise glasace?
    show.... mada znamo da ce on najmanje da prica i da Ljekso ce iz frizdera izlazit..

    Last edited by lucke91; 18-04-18 at 22:40.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  10. #210
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Ne mogu da vjerujem da je Bogdanovic toliko bitan faktor...
    Ka mis kakvi, frizurica, stas, rast, komedija od covjeka...
    Bitan je fizicki izgled i to dosta.
    Pitanje bi li Milo bio 30 godina na vlast da je 1,8 ili manji...
    Ovako sa dva metra ja mu predvidjam da ce provest na vlast jos jedno 10ak goidna

  11. #211
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,421
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    I naravno da cu kad pominjem DPS pisati VI, u mnozini. Ima dosta ljudi koji glasaju DPS a nemaju clansku kartu.
    Nema toga, da si tamo dok ima benefita, a kad se pomene odgovornost nisi tamo. Znaci ili jesi ili nisi.
    Mozes ti da pises sta oces i koliko oces, to je tvoja patologija i ubjedjivanje
    Razlika izmedju ja i oni je da sam ja glasac samo a oni su funkcioneri, i ja nemam apsolutno nikakve benefite, a ti dokazu suprotno da imam, inace si samo lazov i LAZES, sto bi rakun rekao ...
    i kako ti kazes oni su ti koji imaju odgovornost, nema tu generalizovanja ili jesi ili nisi... oni imaju odgovornost jer odgovaraju za to sto rade, dok ja svoj posao radim i radicu i ne mogu zavisiti od nijedne vlasti...

    eto rekao sam sto sam imao o tvojoj partiji i njihovim kandidatima, planovima i politikama, mozda i vise nego sto sam trebao...

    poy...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  12. #212
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Iha, kakva li je bila atmosfera na sjednici dps odbora glavnog grada u stecaju pa nam lucke dolazi sa ovakvom pricom iz vedra neba. Sto se mene tice I koliko ovu politiku kapiram ja bih rekao da ce Becic I Abazovic odlicno proc I PG, odnosno ova koalicija. Navikli su podgoricani na Becica I njegov nacin vodjenja kampanja, Abazovic je tu samo dodatni neki plus I ima puno elemenata da ta prica bude dobra. Podgorica je vec dva puta pala ali je bilo sto je bilo. Da nije Caki kandidat od dps-a? Vitez koji je CG branio na Koniku za izbore 14-e. Ima neki klip valjda.

  13. #213
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,421
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by green box View Post
    Iha, kakva li je bila atmosfera na sjednici dps odbora glavnog grada u stecaju pa nam lucke dolazi sa ovakvom pricom iz vedra neba.
    Nisam clan glavnog odbora grada niti bilo kakvog drugog odbora kakva prica iz vedra neba, pa jbt izbori su za mjesec dana druze kad cemo pricat ako ne sad
    i jok nije caslav kandidat za gradonacelnika....
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  14. #214
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,563
    Thanks Thanks Given 
    1,964
    Thanks Thanks Received 
    2,574
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Mozes ti da pises sta oces i koliko oces, to je tvoja patologija i ubjedjivanje
    Razlika izmedju ja i oni je da sam ja glasac samo a oni su funkcioneri, i ja nemam apsolutno nikakve benefite, a ti dokazu suprotno da imam, inace si samo lazov i LAZES, sto bi rakun rekao ...
    i kako ti kazes oni su ti koji imaju odgovornost, nema tu generalizovanja ili jesi ili nisi... oni imaju odgovornost jer odgovaraju za to sto rade, dok ja svoj posao radim i radicu i ne mogu zavisiti od nijedne vlasti...

    eto rekao sam sto sam imao o tvojoj partiji i njihovim kandidatima, planovima i politikama, mozda i vise nego sto sam trebao...

    poy...
    Ja sam cuo da si kupio 4 prasadi u utorak...

    Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  15. #215
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    A dobro, sto mislis lucke, prica se o ovoj koaliciji albanskih partija za pg izbore. Izvagaste li mogu ki namaknut cenzus? Kroz afirmativnu akciju, tako se zove?

  16. #216
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    896
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordjije View Post
    Odusevio sam se danas kad sam procitao da su sutnuli onu zensku - pandam Gorana Djurovica (sto je blatila Bojanica po facebook-u) iz URA-e...
    Svaka cast, potez u pravom smjeru.

  17. #217
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,421
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Ja sam cuo da si kupio 4 prasadi u utorak...

    Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
    i dvije steone junice zaboravili su da ti prenesu

    Quote Originally Posted by green box View Post
    A dobro, sto mislis lucke, prica se o ovoj koaliciji albanskih partija za pg izbore. Izvagaste li mogu ki namaknut cenzus? Kroz afirmativnu akciju, tako se zove?
    Bez da te lazem nemam pojma, nisam se interesovao za to ali uopste niti sam u toku... znam samo da ce BS samostalno....
    ni ne znam koji je cenzus na lokalnim izborima za te manjinske stranke, koliko im glasova treba, ima i neka fora ako je vise partija iste manjine pa se tu nesto dijeli, sabira ako znam znali me jadi....

    ako neko zna koliko jednoj manjinskoj partiji treba glasova za mandat neka objasni, i sta se desava ako ima vise partija iz iste manjine....
    Last edited by lucke91; 18-04-18 at 23:28.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  18. #218
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Sva je prilika da će ipak Bokan biti DPS-ov kandidat!
    Bez obzira na Milov dobar rezultat u Podgorici, biće vrlo neizvjesno na lokalnim izborima. Tu nema priče o NATO-u, Rusima, patriotama i izdajnicima...
    DPS se, s razlogom,komotno osjeća kad je spoljna politika u pitanju, no prilično drugačije to izgleda kad su predmet polemike dešavanja u lokalnim okvirima.

  19. #219
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,421
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Sva je prilika da će ipak Bokan biti DPS-ov kandidat!.
    Ja koliko znam to su samo tracevi kao sto rekoh danas....

    ako bi se ipak ispostavilo kao tacno, licno bih bio zadovoljan jer je to covjek koji ima podrsku naroda, vrhunski je menadzer, ima kontakte i moze doprinijeti razvoju grada i dovodjenju investitora...

    ali mislim da je mrka kapa po pitanju toga.....
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  20. #220
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Eh, nadjoh sad neko istrazivanje sa kraja marta mjeseca. Dakle, dps 43%, demokrate 21.2, df 12.6. Radio Cedem. Mene je zacudilo ovo za Becica I pad rejtinga njegove partije jer ko god ima 20 %, to je ozbiljna politicka snaga. Dobro, jasno je da kod dpsovaca to izaziva mozda I zezanje. Sit gladnome ne vjeruje a vi ste navikli da ste tu oko 40% vazda.

  21. #221
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    896
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by green box View Post
    Eh, nadjoh sad neko istrazivanje sa kraja marta mjeseca. Dakle, dps 43%, demokrate 21.2, df 12.6. Radio Cedem. Mene je zacudilo ovo za Becica I pad rejtinga njegove partije jer ko god ima 20 %, to je ozbiljna politicka snaga. Dobro, jasno je da kod dpsovaca to izaziva mozda I zezanje. Sit gladnome ne vjeruje a vi ste navikli da ste tu oko 40% vazda.
    Da, ovo je realna anketa. Ako opozicija ide u dvije kolone: Demokrate+URA+SDP idu na min. 30% i DF+Milacic min. 15% i eto glatke pobjede.

  22. #222
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    615
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    80
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Ubjedjuj ti sebe u sta oces i opravdavaj tvog Becica, ali cinjenica je da ce ti Ljekso ostati opozicija u PG... prijatno i dovidjenja posto rece da zavrsavas svaku pricu sa osobama koje ne misle kao ti, a jos pocinjes i da vrijedjas i nazivas ljude glupima.... ides i ti na ignore listu.. poy
    U pravom DPS maniru izvrces moje rijeci.

    1. Rekao sam da necu da pricam sa ljudima koji kazu da se nema za koga glasati, ti ocito glasas za DPS tako da se to ne odnosi na tebe.
    2. Nisam rekao da si glup, nego da ti je upis iznad glup i nevao citat. Taj glupi upis nije posledica toga sto si ti glup, nego sto nemas nikakvih argumenata koje bi nam iznio protiv kandidata Abazovica i Becica, pa na silu pokusavas da ih diskreditujes, a takvi razlozi po obicaju ne mogu biti smisleni ni pametni.

    Stavi me na ignor ako oces, mada bolje bi ti bilo da cujes i drugu stranu, mozda, ali mozda i nesto i naucis. Ja tebe necu staviti na ignor, jer si ti predstavnik DPS glasackog tijela i interesuje me kako razmisljaju.

  23. #223
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,524
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pg020 View Post
    Da, ovo je realna anketa. Ako opozicija ide u dvije kolone: Demokrate+URA+SDP idu na min. 30% i DF+Milacic min. 15% i eto glatke pobjede.
    3 kolone, sdp+demos skoro sigurno, mislim da demokratejura neće širiti koaliciju...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  24. #224
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    615
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    80
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    3 kolone, sdp+demos skoro sigurno, mislim da demokratejura neće širiti koaliciju...

    Sent from Tapatalk
    Mislim da bi najveci promasaj bio da se DS i URA spoje i sa SDP-om. Time bi izgubili vise glasova nego sto bi dobili, tako da je bolje neka ostave koaliciju DEMOS_SDP.

    Sto mislite za UCG i PRAVUCG - jesu li to baceni glasovi ili imaju neku sansu da predju cenzus?
    Mozda bi im i bolje bilo da idu sa DF, da se slepaju uz njih inace ce prosut glasove.

  25. #225
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Ujedinjena Crna Gora ima lokalno iskustvo, dok se kod Milačića ne nazire neka lokalna priča. Bojim se da jedna od te dvije partije ne bi prešla cenzus ukoliko bi nastupile samostalno, dok bi u koaliciji eventualno mogli da dobiju dva odbornička mjesta. Mislim da bi najbolje bilo da podrže nekoga, dok koalicije sa nekom od 3 očekivane liste ne vjerujem da su moguće.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

Page 9 of 71 FirstFirst ... 56789101112131959 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Lokalni izbori 2018
    By chucknorris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 16-12-17, 19:01
  2. Lokalni Izbori - 2014
    By chucknorris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4614
    Last Post: 27-05-14, 07:35
  3. Lokalni izbori u Niksicu
    By dacho in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-10-12, 10:45
  4. lokalni izbori u NK
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 09-02-05, 12:03
  5. Kotor - lokalni izbori
    By -=H2SO4=- in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 18-12-04, 01:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •