Page 7 of 7 FirstFirst ... 34567
Results 151 to 164 of 164

Thread: Svadba

Quote Originally Posted by joni View Post
    Tako i mi...prije 20g. Ali,poslije toga,narednih po godine,otac i majka su svaki vikend pravili mini svadbu dočekujući rođake,kumove...koji su imali obavezu i donosili poklone(nama!?) kod starih.'Bem zi sunce,izvinjavao sam se starim svake 7dana narednih 182dana

Sent from my room
    Danas ti nema toga

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Izvinjavanja?

Sent from my room
    Last edited by joni; 06-07-19 at 06:35.

Nema...? Onda ne živimo u istoj državi... Sestra nije pravila svadbu, 2 mjeseca su roditelji dočekivali goste, a masu ih je dolazilo i nenajavljeno...

Kod ženinih roditelja isto dolazili na čestitku prije svadbe, iako su isti ljudi bili pozvani i kasnije bili i na svadbi...

Samo na vrijeme krenuti sa organizacijom, ne dozvoliti nikome sa strane da se miješa, i sve prođe lagano...

Sent from Tapatalk
    #fakenews

Istina, svadba se da se ne lazemo danas na nemalo mjesta pravi i ljudi koji nisu u planu i zovu da ne bi dolazili kuci.
    Ljudi su se otudjili i to ti je, vide se na toj svadbi pa ko zna kad opet...
    Nekad sam bio neodlučan…. A možda i nisam?

A sto se tice Igora, to je stari maher sto se tice pogadjanja oko cijene, on sebe vidi kao stepenik iznad ostalih.
    On je osrednji pjevac, ali je istina i 3 stepenika iznad Dada Djurovica koji pjeva Sergeja Cetkovica i Olivera na svadbu, momaka iz No Name koji su presmijesni na svadbu, Sase Miranovica koji je seljak ipo koji nerijetko kosulju upari sa trenerkom i sandalama, Kike Todorovic koja zavija ka vuk samotnjak....
    Nekad sam bio neodlučan…. A možda i nisam?

Evo me na svadbu dje pjeva Sasa Miranovic, nerealno koliko lose pjeva coek. Dere se i zavija ka da ga deru.

Sa njim pjeva neka Jelena Boljevic, prvi put je slusam, dosta dobro pjeva cini mi se.

Ali zato sasa ubija atmosferu.

550e su uzeli, njih dvoje plus 3 momka na instrumente.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

Vjerovatno nema instrumenata nego plejbek tj momci su samo ukras.
    Ubi me ovaj bolji život!

Nadovezao bih se samo na komentar za Igora DJurovica. Meni je radio svadbu u restoranu Moraca i mogu vam reci da je napravio odlicnu atmosferu i nije se stedio. Pjevao je dok god nije narod poceo da se razilazi a s obzirom da je svadba pocela oko 13h on je pjevao punom parom do 20h a posle poceo da smanjuje zato sto su poceli gosti da idu polako. Da ne pominjem glascinu koju ima i brate, zna coek da PJEVA. Znate li kad sam ukapirao da sam dobar izbor napravio? Kada sam posao na jedno 10 svadbi posle moje, i smorio se uz razne bendove i pevaljke sto uzimaju po 60 000e. Nisu oni krivi, nego vi sto ih uzimate zbog statusnog simboola i uopste ne gledate na stimung. To je moje iskustvo sa Igorom Djurovicem
    Servis i prodaja računara, mobilnih telefona i balans-bordova.

068 - 862 - 807

Nemam ni ja lošeg iskustva sa njim, mada sam ga zadnji put slušao u Monte Rosu na Ivanova Korita prije koju godinu... Još me peku suzee tvojeee što si lilaaa oneee noooćiii....

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

Ja sam bio na svadbi prije mjesec dana dje je Igor pjevao, odlicno je bilo, drzao je atmosferu cijelo vrijeme. I nikad nisam bio na svadbi dje je toliko ljudi igralo i uzivalo. Odlican repertoar, dobra energija, dobro nosi prezime Djurovic kao nasledje svog oca Ljubomira. Prilazili su mu ljudi i pruzali ruku za dobru pjesmu i zabavu.
    Uvijek bih ga svakom, iz licnog iskustva, preporucio za veselja. Jer mu trenutno u toj sferi ovdje nema ravnog.
    Ako ko ne otaljava posao to je onda on, nego ga svojski odradi.

Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Nema...? Onda ne živimo u istoj državi... Sestra nije pravila svadbu, 2 mjeseca su roditelji dočekivali goste, a masu ih je dolazilo i nenajavljeno...

Kod ženinih roditelja isto dolazili na čestitku prije svadbe, iako su isti ljudi bili pozvani i kasnije bili i na svadbi...

Samo na vrijeme krenuti sa organizacijom, ne dozvoliti nikome sa strane da se miješa, i sve prođe lagano...

Sent from Tapatalk
    Ovo me zanima...
    Svi ovi koji nijesu pravili svadbu vele da im je rodbina dolazila nakon toga na cestitku... ali kod roditelja...
    Npr, ako ne budem pravio svadbu, oce li 20 tetaka koje imam doci kod mene, ili kod mojih roditelja... otac i majka su mi u penziju, ne smeta ih posa, toliko mi vala mogu ucinjet...

Kod tebe većina, ženinima obično kod roditelja dolaze...

Sent from Tapatalk
    #fakenews

Obično dolaze kod tebe da im nevjesta spremi kafu a oni da stave pare pod ćikaru.

Ako imaš 20 tetaka onda si na*ebo )))
    This time next year we'll be millionaires

Preseli se nedje jedno pola godine dok se to ne slegne mi smo u drugi grad pa nam niko nije dolazio. Kod nasih mozda 5-6 ljudi, a oni su mislili da ce im 200 doc

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Page 7 of 7 FirstFirst ... 34567

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)