Page 7 of 9 FirstFirst ... 3456789 LastLast
Results 151 to 175 of 212

Thread: Svadba

  1. #151
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,866
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Tako i mi...prije 20g. Ali,poslije toga,narednih po godine,otac i majka su svaki vikend pravili mini svadbu dočekujući rođake,kumove...koji su imali obavezu i donosili poklone(nama!?) kod starih.'Bem zi sunce,izvinjavao sam se starim svake 7dana narednih 182dana

    Sent from my room
    Danas ti nema toga

    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

  2. #152
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,620
    Thanks Thanks Given 
    10,574
    Thanks Thanks Received 
    5,018
    Thanked in
    2,338 Posts

    Default

    Izvinjavanja? :-)

    Sent from my room
    Last edited by joni; 06-07-19 at 07:35.

  3. #153
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,541
    Thanks Thanks Given 
    7,408
    Thanks Thanks Received 
    4,490
    Thanked in
    1,746 Posts

    Default

    Nema...? Onda ne živimo u istoj državi... Sestra nije pravila svadbu, 2 mjeseca su roditelji dočekivali goste, a masu ih je dolazilo i nenajavljeno...

    Kod ženinih roditelja isto dolazili na čestitku prije svadbe, iako su isti ljudi bili pozvani i kasnije bili i na svadbi...

    Samo na vrijeme krenuti sa organizacijom, ne dozvoliti nikome sa strane da se miješa, i sve prođe lagano...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  4. #154
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    436
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Istina, svadba se da se ne lazemo danas na nemalo mjesta pravi i ljudi koji nisu u planu i zovu da ne bi dolazili kuci.
    Ljudi su se otudjili i to ti je, vide se na toj svadbi pa ko zna kad opet...

  5. #155
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    436
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    A sto se tice Igora, to je stari maher sto se tice pogadjanja oko cijene, on sebe vidi kao stepenik iznad ostalih.
    On je osrednji pjevac, ali je istina i 3 stepenika iznad Dada Djurovica koji pjeva Sergeja Cetkovica i Olivera na svadbu, momaka iz No Name koji su presmijesni na svadbu, Sase Miranovica koji je seljak ipo koji nerijetko kosulju upari sa trenerkom i sandalama, Kike Todorovic koja zavija ka vuk samotnjak....

  6. #156
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,388
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Evo me na svadbu dje pjeva Sasa Miranovic, nerealno koliko lose pjeva coek. Dere se i zavija ka da ga deru.

    Sa njim pjeva neka Jelena Boljevic, prvi put je slusam, dosta dobro pjeva cini mi se.

    Ali zato sasa ubija atmosferu.

    550e su uzeli, njih dvoje plus 3 momka na instrumente.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  7. #157
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,031
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    537 Posts

    Default

    Vjerovatno nema instrumenata nego plejbek tj momci su samo ukras.

  8. #158
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    Avda Medjedovica
    Posts
    431
    Thanks Thanks Given 
    47
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Nadovezao bih se samo na komentar za Igora DJurovica. Meni je radio svadbu u restoranu Moraca i mogu vam reci da je napravio odlicnu atmosferu i nije se stedio. Pjevao je dok god nije narod poceo da se razilazi a s obzirom da je svadba pocela oko 13h on je pjevao punom parom do 20h a posle poceo da smanjuje zato sto su poceli gosti da idu polako. Da ne pominjem glascinu koju ima i brate, zna coek da PJEVA. Znate li kad sam ukapirao da sam dobar izbor napravio? Kada sam posao na jedno 10 svadbi posle moje, i smorio se uz razne bendove i pevaljke sto uzimaju po 60 000e. Nisu oni krivi, nego vi sto ih uzimate zbog statusnog simboola i uopste ne gledate na stimung. To je moje iskustvo sa Igorom Djurovicem

  9. #159
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,830
    Thanks Thanks Given 
    4,706
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Nemam ni ja lošeg iskustva sa njim, mada sam ga zadnji put slušao u Monte Rosu na Ivanova Korita prije koju godinu... Još me peku suzee tvojeee što si lilaaa oneee noooćiii....

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  10. #160
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam bio na svadbi prije mjesec dana dje je Igor pjevao, odlicno je bilo, drzao je atmosferu cijelo vrijeme. I nikad nisam bio na svadbi dje je toliko ljudi igralo i uzivalo. Odlican repertoar, dobra energija, dobro nosi prezime Djurovic kao nasledje svog oca Ljubomira. Prilazili su mu ljudi i pruzali ruku za dobru pjesmu i zabavu.
    Uvijek bih ga svakom, iz licnog iskustva, preporucio za veselja. Jer mu trenutno u toj sferi ovdje nema ravnog.
    Ako ko ne otaljava posao to je onda on, nego ga svojski odradi.

  11. #161
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Nema...? Onda ne živimo u istoj državi... Sestra nije pravila svadbu, 2 mjeseca su roditelji dočekivali goste, a masu ih je dolazilo i nenajavljeno...

    Kod ženinih roditelja isto dolazili na čestitku prije svadbe, iako su isti ljudi bili pozvani i kasnije bili i na svadbi...

    Samo na vrijeme krenuti sa organizacijom, ne dozvoliti nikome sa strane da se miješa, i sve prođe lagano...

    Sent from Tapatalk
    Ovo me zanima...
    Svi ovi koji nijesu pravili svadbu vele da im je rodbina dolazila nakon toga na cestitku... ali kod roditelja...
    Npr, ako ne budem pravio svadbu, oce li 20 tetaka koje imam doci kod mene, ili kod mojih roditelja... otac i majka su mi u penziju, ne smeta ih posa, toliko mi vala mogu ucinjet...

  12. #162
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,541
    Thanks Thanks Given 
    7,408
    Thanks Thanks Received 
    4,490
    Thanked in
    1,746 Posts

    Default

    Kod tebe većina, ženinima obično kod roditelja dolaze...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  13. #163
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Guanghzou, China
    Posts
    2,078
    Thanks Thanks Given 
    340
    Thanks Thanks Received 
    282
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Obično dolaze kod tebe da im nevjesta spremi kafu a oni da stave pare pod ćikaru.

    Ako imaš 20 tetaka onda si na*ebo :-))))
    This time next year we'll be millionaires

  14. #164
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,866
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Preseli se nedje jedno pola godine dok se to ne slegne mi smo u drugi grad pa nam niko nije dolazio. Kod nasih mozda 5-6 ljudi, a oni su mislili da ce im 200 doc


    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

  15. #165
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,620
    Thanks Thanks Given 
    10,574
    Thanks Thanks Received 
    5,018
    Thanked in
    2,338 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Ovo me zanima...
    Svi ovi koji nijesu pravili svadbu vele da im je rodbina dolazila nakon toga na cestitku... ali kod roditelja...
    Npr, ako ne budem pravio svadbu, oce li 20 tetaka koje imam doci kod mene, ili kod mojih roditelja... otac i majka su mi u penziju, ne smeta ih posa, toliko mi vala mogu ucinjet...
    Tetke,stričevi i ostali strogo kod roditelja.Neće valjda kod mladenaca na Bejlis,Neskafu,organsku čajnu i sir sa 0%m.m.A moglo bi se desiti i da čuju:"A da nećemo u lokal dolje u zgradu.Imaju i nargile"
    Bez zezanja,uglavnom su isti ti pozivali moje roditelje na slavlje i osjećali su potrebu da kod njih dođu,mada davno mi to bješe evo će sad 20g.

    Sent from my 6055P using Tapatalk

  16. #166
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    436
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Malo ce rodbine doci jer im je milo....

    Vecina dolazi da se ne lazemo da vide 2 stvari: 1. da vide kakva je nevjesta, 2. da vide kako se slaze sa ukucanima a pogotovo sa svekrvom,svekrom, zaovama, djeverima i snahama....

  17. #167
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,620
    Thanks Thanks Given 
    10,574
    Thanks Thanks Received 
    5,018
    Thanked in
    2,338 Posts

    Default

    Pa to ti je to:biće im milo ako se ne slaže s njima

    Sent from my 6055P using Tapatalk

  18. #168
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Inace ne zurim vala nidje, ne vjerujem da cu se brzo zenit, ali eto da se na vrijeme informisem...
    Ne zivim sa roditeljima vec na drugi kraj grada, a dosta rodbine ne zivi u Pg... ako bi dolazila rodbina valjda bi ipak kod roditelja dosli, blizi su im oni nego ja...
    Dalje, i ja i ona imamo dosta rodbine u Srbiju, valjda oni ne bi dolazili, mozda kad dodju na odmor pa da svrate, kao sto inace i rade...

    E sad, sto je problem... vi koji nijeste pravili veliku svadbu, koliko ste ljudi zvali i kako ste to organizovali...
    Imam 3-4 bas, bas dobrih drugova i jos toliko drugarica, koje ne razlikujem od familije, tj razlikujem jer su mi miliji nego tamo neki rodjak kojega nijesam vidio 3x u zivotu...
    A opet, imam jos prijatelja sa kojima se druzim, zvao bih i nekog od njih, ali ako zovnem samo neke onda bi se drugi naljutili...
    Opet to i nije neki problem, ali me ovo zanima...
    Imam 4-5 brace od striceva/tetaka/ujaka sa kojima sam bas blizak i koje bih svakako zvao na svadbu... ali ako zovnem njih, kako da ne zovnem tetke i striceve (njihove roditelje)koji su mi takodje mili, a da ne pricam da bi se onda i ostali naljutili..
    To onda opet ispade velik krug ljudi...
    Inace me doma pritiskaju da pravim veliku svadbu, to im je velika zelja, bla, bla...
    Ako znaaam

  19. #169
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    436
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Kako god uradis, bice onih koji nisu zadovoljni....neko sto ga nisi pozvao, neko sto nije bila pjesma ,,Korita ivanova", neko sto su popeci bili puni kajmaka...

  20. #170
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Inace ne zurim vala nidje, ne vjerujem da cu se brzo zenit, ali eto da se na vrijeme informisem...
    Ne zivim sa roditeljima vec na drugi kraj grada, a dosta rodbine ne zivi u Pg... ako bi dolazila rodbina valjda bi ipak kod roditelja dosli, blizi su im oni nego ja...
    Dalje, i ja i ona imamo dosta rodbine u Srbiju, valjda oni ne bi dolazili, mozda kad dodju na odmor pa da svrate, kao sto inace i rade...

    E sad, sto je problem... vi koji nijeste pravili veliku svadbu, koliko ste ljudi zvali i kako ste to organizovali...
    Imam 3-4 bas, bas dobrih drugova i jos toliko drugarica, koje ne razlikujem od familije, tj razlikujem jer su mi miliji nego tamo neki rodjak kojega nijesam vidio 3x u zivotu...
    A opet, imam jos prijatelja sa kojima se druzim, zvao bih i nekog od njih, ali ako zovnem samo neke onda bi se drugi naljutili...
    Opet to i nije neki problem, ali me ovo zanima...
    Imam 4-5 brace od striceva/tetaka/ujaka sa kojima sam bas blizak i koje bih svakako zvao na svadbu... ali ako zovnem njih, kako da ne zovnem tetke i striceve (njihove roditelje)koji su mi takodje mili, a da ne pricam da bi se onda i ostali naljutili..
    To onda opet ispade velik krug ljudi...
    Inace me doma pritiskaju da pravim veliku svadbu, to im je velika zelja, bla, bla...
    Ako znaaam
    Mi smo pravili svadbu samo za najuze...46 zvanica...i to mladenci, njihovi roditelji, babe i djedovi od mladenaca (roditelji roditelja), braća i sestre mladenaca (naši imaju jedno brata, drugo sestru), kumovi vjencani, rodjena braća i sestre roditelja sa porodicama i najdraže prijatelje i kumove sa kojima smo bas bliski! Znači samo najbliže
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  21. #171
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    2,220
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    309 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Ovo me zanima...
    Svi ovi koji nijesu pravili svadbu vele da im je rodbina dolazila nakon toga na cestitku... ali kod roditelja...
    Npr, ako ne budem pravio svadbu, oce li 20 tetaka koje imam doci kod mene, ili kod mojih roditelja... otac i majka su mi u penziju, ne smeta ih posa, toliko mi vala mogu ucinjet...
    Kod roditelja!
    Mi smo bili u drugom gradu i potpuno relaksirani (samo naše društvo je dolazilo i rodbina sa kojom se i inače družimo), sve ostale su "servisirali" roditelji...

  22. #172
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,154
    Thanks Thanks Given 
    23
    Thanks Thanks Received 
    60
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Neka zlatara za preporuciti za burme??

    Послато са SM-G928F помоћу Тапатока

  23. #173
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,541
    Thanks Thanks Given 
    7,408
    Thanks Thanks Received 
    4,490
    Thanked in
    1,746 Posts

    Default

    Mikel ima veliki izbor...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  24. #174
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    786
    Thanks Thanks Given 
    33
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    67 Posts

    Default

    Ja sam za nevjestu trgovao u Zlatarni Celje, malo skuplje od konkurencije, ali nije konfekcija kao drugdje po gradu. Sva roba stiže iz Slovenije, možeš da probereš na sajtu i naručiš.

  25. #175
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,278
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Clubbin' View Post
    Ja sam za nevjestu trgovao u Zlatarni Celje, malo skuplje od konkurencije, ali nije konfekcija kao drugdje po gradu. Sva roba stiže iz Slovenije, možeš da probereš na sajtu i naručiš.
    Potpisujem.

Page 7 of 9 FirstFirst ... 3456789 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Svadba sa pratiljom ili solo?
    By makach in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 27
    Last Post: 09-06-14, 20:03
  2. Crnogorska svadba
    By THE_BOSS in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 44
    Last Post: 31-12-10, 01:36
  3. Krvava svadba !
    By G R A D in forum Sve i svašta
    Replies: 9
    Last Post: 22-06-05, 09:18
  4. Svadba u Banatu!
    By WhiTeTiGeRrrGrL in forum #montecafe
    Replies: 0
    Last Post: 16-12-04, 07:38

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •