Results 1 to 2 of 2

Thread: Zalbe za usluge Telekoma

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default Zalbe na usluge Telekoma

    Napisite uopsteno koje probleme imate i koje primjedbe imate na usluge Telekoma Crne Gore. Kao sto znate grupa korisnika se obratila ZEZAP-u (Centar za Zastitu potrosaca) koji su primili puno primjedbi na usluge Telekoma Crne Gore. U pripremi je debata gdje ce biti pozvani prestavnici Telekoma Crne Gore, Agencije za telekomunikacije, Prestavnika CEZAP-ai korisnika koja ce biti odrzana uzivo na TV. Iz toga razloga, pozivam sve korisnike koji su imali problema sa uslugama Telekoma Crne Gore da napisu svoje probleme u koriscenju Telekomovih usluga kako bi adekvatno bili zastupljeni svi interesi korisnika.

    Vrsta usluge: ADSL

    Primjedbe na: Nepostovanja ugovora, Nistavnost ugovora, Kvalitet Podrske, Odnos sa potrosacem/korisnikom

    1. Usluga se iskljucuje 20/25 u mjesecu a po obracunu se naplacuje koriscenje citavog mjeseca. U mnogim elementima je prekrisen Ugovor od strane Telekoma.

    2. Ugovor koji je potpisan izmedju mene i telekoma je nistavne prirode jer ne obavezuje obe strane jednako u skladu sa prirodom pravne forme ugovora. Ja kao korisnik sam potpuno u nepovoljnom polozaju u odnosu sa na pruzauca usluga cime sam Ugovor dobija karakter nistavnosti.

    3. Kvalitet podrske koju dobijam od strane Telekoma nije na zadovoljavajucem nivou, vecina stvari je opstavljena na korisnika i njegovoj razboritosti u pokusaju da ispravi propuste i nepoznate aspekte koriscenja ove usluge.
    Sa obzirom da je u pitanju 24/31/365 vrsta usluge, neopravdano je da ne postoji 24h podrska korisnicima dok sa druge strane Telekom obavezuje korisnike na 12 i 24 mjeseca koriscenja njihovih usluga. Sto je potpuno nelogicno.

    Lokacija - grad: Podgorica
    Last edited by Ego_and_his_own; 16-09-06 at 17:37.

  2. #2
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ja sam odma u startu imao takav problem ,al bukvalno sve od navedenoga me je zapalo,a najgore od svega jeste shto inernet cg "strucnjaci" to instaliraju i ostave svoje vizitke a nidje vizitki call centra,a call centar interneta ne saradjuje sa telekomom i onda vas jebu u zdrva razum a kad dodje stani pani i do tuzbi tad ide klasika ,micanje krivice sa sebe i prebacivanje na drugog, jedini nacin jeste odlazak kod direktora i sudska tuzba sa zahtjevom strucnosti svih ljudi koji rade na adslu ,jer ima "inzenjera" u interenet cg koji imaju 18 godina i srednju skolu ?????????? pa se zamislite i vidite shta vam je radit
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. VOIP Monopol Telekoma Crne Gore
    By Ego_and_his_own in forum Internet
    Replies: 52
    Last Post: 30-04-08, 16:00
  2. Replies: 149
    Last Post: 10-10-06, 10:29
  3. Velika PljaČka Telekoma !!!!
    By Jocker in forum Internet
    Replies: 174
    Last Post: 18-01-06, 15:09
  4. Operatori
    By SRGA in forum Operatori
    Replies: 121
    Last Post: 19-05-05, 18:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •