Results 1 to 22 of 22

Thread: USA -smjestaj, iskustva, savjeti, predlozi

  1. #1
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default USA -smjestaj, iskustva, savjeti, predlozi

    Plan je sledeci...
    Boston 2 dana
    Miami 5 dana
    Phila 1 nocenje
    NY - 6 dana

    Smjestaj gdje uzeti...Manhattan je prilicno skup pa da li ici na opciju platiti vise ali da je sve manje vise na dohvat ruke ili pak negdje drugo. Ista prica za ostale gradove ko je bio
    Sightseeing - sta obavezno odraditi a sta preskociti
    Hrana
    Taksi
    Napojnice
    Utakmice

    sto vise info to bolje...ajmo 3, 4 sad

  2. #2
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Ja bih ti preporučio Boston 3, a NYC 5 dana.
    Boston je majka, vjerovatno omiljeni grad u cijeloj Americi. Nisam bio u Majamiju, ali sumnjam da će se to promijeniti. NYC mi je toliko "izvikan" da je to nenormalno. Obavezno preskoči Chinatown u NYCu i smještaj u istom jer, vjeruj mi na riječ, ne želiš tu da boraviš. Smradež, glib, Kinezi. A glib važi za cio NYC.
    Taksi iskuliraj, prilično je skup, od i do aeorodroma koristi Uber, a kroz grad metro. Napojnice su 20% od računa osim ako nećeš da te ispod oka gledaju
    Par mojih fotki iz Bostona.














  3. #3
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    318
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Hahaha..da li je realno ovo za NYC ?? GRAD CENTAR SVIJETA..u svakom smislu..al si se nalupao samo.
    Drugo,nije Phila nego Phily..malo je jedno nocnje,bar 3.. A za NYC minimala 7-8..u Miamiju nisam bio.
    Nadalje,ako već sad stedis na ustrb dana u tim gradovima,koja je svrha da ti pricam o baksisu ???nemas para za to ocito..ne stedi se na boravku u ovim gradovima da bi davao kosookom taksisti baksis,valjda kapiras
    Sent from my SM-A720F using Tapatalk
    Last edited by vlaki0901; 05-02-18 at 10:43.

  4. #4
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    318
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Boston lijep i sterilan..a NYC savrsennnn...just perfect

    Sent from my SM-A720F using Tapatalk

  5. #5
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Može li neko da banuje ovog retardiranog trola?

  6. #6
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,937
    Thanks Thanks Given 
    3,214
    Thanks Thanks Received 
    5,607
    Thanked in
    2,270 Posts

    Default

    Prejak ti je itinerar za ovoliko dana. Ja bih izbacio Majami i Filadelfiju. U Njujork je smjestaj preskup u bilo koje doba godine, 100+ eura racunaj kvins i bruklin, menhetn tesko ista prostojno ispod 170e. U Bronx ne bi zalazio bez da te mrak pojede u povratku

    Njujork makar 6-7 noci, boston 3 noci, i dodao bih jos neko manje mjesto na Long Island, rhode island ili connecticut. Ti manji gradovi nisu toliko fensi, ali tu mozes da osjetis dusu amerike, a u njujork kad dodjes kao da si u aziju ili afriku sto se tice naroda. Montauk je prelijep na Long Island, ako ides u sezoni maj-oktobar. Ili Cape Cod, martini vinogradi u Masacusetsu na par dana. Mjesta san snova. U Konektikatu imas, Nju Hejven. Da ne pominjem Burlington u Vernontu, ili Mount Desert Island u Mejnu, koji je na 8 sati busom od Bostona. Nema preko Nove Engleske

  7. #7
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    318
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lackie View Post
    Može li neko da banuje ovog retardiranog trola?
    To ti hvala ??? Ja tebe necu vrijedjat..svakako..sve si rekao o sebi...bio sam sem Miamia od istoka do zapada u svim bitnim gradovima..i stojim iza svojih rijeci
    .NYC ..pa nista par mjesta..pa onda SF, San Diego,Chicago,New Orleans,pa ajd sterilini Boston..

    Sent from my SM-A720F using Tapatalk
    Last edited by vlaki0901; 05-02-18 at 14:25.

  8. #8
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lackie View Post

    Taksi iskuliraj, prilično je skup, od i do aeorodroma koristi Uber,
    Koja je razlika u cijeni ?

    Moja preporuka ti je : https://www.nycairporter.com/schedul...ltojfkairport/

    Oko 20$ jedan pravac sa JFK do Menhetna.


    Sto se smjestaja tice, sve "up" od Central Park-a je povoljnije ....napr. Harlem....od 111 pa do 160-e je sasvim O.K.
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  9. #9
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    318
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    China town ili Little Italy moze povoljno..kao i cuveni Hotel Penny station..jes 2 * ali lokacija sjajna

    Sent from my SM-A720F using Tapatalk

  10. #10
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vlaki0901 View Post
    Hahaha..da li je realno ovo za NYC ?? GRAD CENTAR SVIJETA..u svakom smislu..al si se nalupao samo.
    Drugo,nije Phila nego Phily..malo je jedno nocnje,bar 3.. A za NYC minimala 7-8..u Miamiju nisam bio.
    Nadalje,ako već sad stedis na ustrb dana u tim gradovima,koja je svrha da ti pricam o baksisu ???nemas para za to ocito..ne stedi se na boravku u ovim gradovima da bi davao kosookom taksisti baksis,valjda kapiras
    Sent from my SM-A720F using Tapatalk
    druze napisao sam Phila da ne kucam sve a ako imas neki problem zaobidji temu da te zamolim
    da stedim ne bih ostajao 15 dana plus jos par dok dodjem tamo jer ne idem direktno...ista stvar povratak
    za tvoju info ovo mi je vec trece putovanje od 1 januara a sve i da zelim da ustedim to nije tvoja stvar
    pitam za neke detalje jer znam da se ide po Americi...ako pratis temu putovanja siguran sam da znas koliko sam puta ja nekom nesto predlagao jer ljudi pitaju

    Mojsije, znam znam ali sta ces kad kum zahtijeva hahah
    Plan je bio samo Boston-NY-Washington ali posto je u NY smjestaj preskup a previse dana bi tamo bili nekako ubacismo ovaj Miami jer su karte bile pristupacne. Sad nema povratka...kupljene sve avio karte tako da ostaje ovo
    Last edited by kb8; 05-02-18 at 15:12.

  11. #11
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    318
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kb8 View Post
    druze napisao sam Phila da ne kucam sve a ako imas neki problem zaobidji temu da te zamolim
    da stedim ne bih ostajao 15 dana plus jos par dok dodjem tamo jer ne idem direktno...ista stvar povratak
    za tvoju info ovo mi je vec trece putovanje od 1 januara a sve i da zelim da ustedim to nije tvoja stvar
    pitam za neke detalje jer znam da se ide po Americi...ako pratis temu putovanja siguran sam da znas koliko sam puta ja nekom nesto predlagao jer ljudi pitaju

    Mojsije, znam znam ali sta ces kad kum zahtijeva hahah
    Plan je bio samo Boston-NY-Washington ali posto je u NY smjestaj preskup a previse dana bi tamo bili nekako ubacismo ovaj Miami jer su karte bile pristupacne. Sad nema povratka...kupljene sve avio karte tako da ostaje ovo
    Ok,ne moras ostro..polako..u NYC manje vise se zna sta se gleda,ono sto obavezno bi morao vidjeti je Brooklyn Heights, Moma i Metropoliten muzej, Central park jasno..za 6 dana ne mozes sve normalno..nigdje sem na Menhetnu ne trazi smjestaj, najvrijednije stvari su na Menhetnu svakako..iznad sam napisao,Penny station pogledaj,nije luksuz ali u tom gradu se samo prespava par sati,sve drugo je steta..za druge gradove pojma nemam,nisam bio sem u Bostonu,ali on je prilicno manji pa ces obici vecinu..NYC za prevoz taxi nije preskup,ali metro je svakako naaaj prevoz,vrlo prosto i nema sanse da zalutas, karta je i za nas povoljna
    P.s.
    Jesam malo pretjerao u prethodnim postovima pa se izvinjavam.

    Sent from my SM-A720F using Tapatalk
    Last edited by vlaki0901; 05-02-18 at 16:45.

  12. #12
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    62
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Prejak ti je itinerar za ovoliko dana. Ja bih izbacio Majami i Filadelfiju. U Njujork je smjestaj preskup u bilo koje doba godine, 100+ eura racunaj kvins i bruklin, menhetn tesko ista prostojno ispod 170e. U Bronx ne bi zalazio bez da te mrak pojede u povratku
    Pa nije bas tako. Sad u septembru kad sam bio smjesten kod rodbine, bas u Bronxu, prakticno izmedju 2 geta Dio oko Pelham Parkwaya i Morris Park, prelijep, miran kraj. Moji su tu citav zivot i nikad problema imali nisu. Za 14 dana koliko sam bio tamo, u raznim dobima dana i noci, bas se nijednom nisam osjetio nesigurno, a u 90% slucajeva sam koristio voz kao prevozno sredstvo. Iz voza se nikad pretpostavilo ne bi da zaista prolazis kroz geto (sto je sve prakticno Uptown Manhattan i dobar prvi dio Bronxa do negdje 180te ulice). Ako se preko airbnb u tom dijelu moze naci jeftiniji smjestaj, svaka preporuka (najvise zbog odlicne povezanosti s ostatkom NY)

    Inace, svako ima svoj merak, ali meni je i 14 dana u NY sada bilo premalo. Uhvatio sam ovaj put i Californiju i Chicago i Indijanu (u Chicago sam i ranije bio) ali bas se nista ne moze mjeriti sa NY i iz ove perspektive, naredni put citav odmor, samo NY. Eventualno taj New Orleans koji su mi maksimalno ishvalili i koji mi je sada na mapi destinacija koje moram vidjeti. I nije to samo nocni zivot - dogadjaji, priroda, ludacka energija koja te pokrece dok si tamo...bas nisam to iskusio nigdje drugo gdje sam bio, sto po Evropi, sto po SAD.

  13. #13
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    318
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by neoss View Post
    Pa nije bas tako. Sad u septembru kad sam bio smjesten kod rodbine, bas u Bronxu, prakticno izmedju 2 geta Dio oko Pelham Parkwaya i Morris Park, prelijep, miran kraj. Moji su tu citav zivot i nikad problema imali nisu. Za 14 dana koliko sam bio tamo, u raznim dobima dana i noci, bas se nijednom nisam osjetio nesigurno, a u 90% slucajeva sam koristio voz kao prevozno sredstvo. Iz voza se nikad pretpostavilo ne bi da zaista prolazis kroz geto (sto je sve prakticno Uptown Manhattan i dobar prvi dio Bronxa do negdje 180te ulice). Ako se preko airbnb u tom dijelu moze naci jeftiniji smjestaj, svaka preporuka (najvise zbog odlicne povezanosti s ostatkom NY)

    Inace, svako ima svoj merak, ali meni je i 14 dana u NY sada bilo premalo. Uhvatio sam ovaj put i Californiju i Chicago i Indijanu (u Chicago sam i ranije bio) ali bas se nista ne moze mjeriti sa NY i iz ove perspektive, naredni put citav odmor, samo NY. Eventualno taj New Orleans koji su mi maksimalno ishvalili i koji mi je sada na mapi destinacija koje moram vidjeti. I nije to samo nocni zivot - dogadjaji, priroda, ludacka energija koja te pokrece dok si tamo...bas nisam to iskusio nigdje drugo gdje sam bio, sto po Evropi, sto po SAD.
    Neoss slazem se 300%..energija se osjeti dok si na 500 metara u vazduhu iznad JFK. Sta si vidio u Californiji i kakva su iskustva..Ja sam je dobro ispartao, odesevljen SF, malo manje San Diegom, a LA je prica za sebe..

    Sent from my SM-A720F using Tapatalk

  14. #14
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Koja je razlika u cijeni ?

    Moja preporuka ti je : https://www.nycairporter.com/schedul...ltojfkairport/

    Oko 20$ jedan pravac sa JFK do Menhetna.


    Sto se smjestaja tice, sve "up" od Central Park-a je povoljnije ....napr. Harlem....od 111 pa do 160-e je sasvim O.K.
    Govorim u opstem slucaju da je uber povoljniji. U LA-u nam je uber uzeo 25 dolara od aerodroma do hotela. Za tu voznju obican taksi bi nam sigurno 80 naplatio. A mozda i vise s obzirom kakva je ludnica s cijenama tamo.

    Da mi je kukavcu da osjetim tu cuvenu energiju u NYCu koja ne postoji nigdje drugo :roll:
    Last edited by Lackie; 05-02-18 at 19:54.

  15. #15
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,709
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Sve preko 3 dana u NYC je bacanje para jer osim centra Menhetna tamo se nema sto vidjet. Bukvalno samo Menhetn vrijedi, sve oko njega je SMECE. Van Menhetna - Zgrade stare, raspadaju se, ulice prljave, ljudi prljavi, svakakva miljet tamo zivi, od Juznoamerikanaca i Indijaca ospice dobijam...
    Znaci samo cetar Menhetna, eto moze se poc metroom do Bronxa, Kvinsa i Bruklina pa prosetat onim glibavim ulicama cisto da vidis kako zivi obican narod i da vidis dje se snimaju filmovi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  16. #16
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    62
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lackie View Post
    Govorim u opstem slucaju da je uber povoljniji. U LA-u nam je uber uzeo 25 dolara od aerodroma do hotela. Za tu voznju obican taksi bi nam sigurno 80 naplatio. A mozda i vise s obzirom kakva je ludnica s cijenama tamo.

    Da mi je kukavcu da osjetim tu cuvenu energiju u NYCu koja ne postoji nigdje drugo :roll:
    Zato i rekoh, svaki utisak je individualan.

    Meni prvom NYC nije bio ni blizu na listi gradova za posjetiti i ovaj put sam se odlucio za njega samo zato jer sam odvajao mjesec dana za put po Americi i imam rodbine u njemu, sto u samom startu znaci ogromnu ustedu u smjestaju. Medjutim, nakon ovog puta, bas ne mogu da zamislim da se zaputim na sjeverno americki kontinent, a da ne svratim u NYC makar na par dana. Kontam da je veliku ulogu igralo i to sto sam imao lokalce koji zive tamo i koji su me pored ovih klasicnih turistickih mjesta, vodali i po ne toliko turistickim djelovima Bronxa ili Brooklyna npr.

    Sa druge strane, upravo taj LA od kojeg sam ocekivao neuporedivo vise i koji mi je bio jedan od destinacija o kojima sam oduvijek sanjao, ostavio me potpuno razocaranog (mada su me mnogi upozoravali na to). Katastrofalne guzve na putevima, nenormalno puno beskucnika, cak i na high end lokacijama poput Third street promenade, sator naselja na svakom koraku. Jedino je utisak popravio malo taj El Pueblo koji je bas autenticno mjesto, al tu se izgubi par sati i to je to. E LA sam dozivio kao klasicni izvikanu destinaciju kojoj se bas ne bih vise ni u ludilu vracao. SD je susta suprotnost, lijep, cist, sredjen i kontam da je zbog svega toga i naravno klime jako dobro mjesto za zivot. Kajem se samo sto umjesto LA-a nisam odabrao SF.

  17. #17
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A sto znam....eto....valjalo bi taj Kip Slobode vidjet...mozda je lijep....
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  18. #18
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    318
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    A sto znam....eto....valjalo bi taj Kip Slobode vidjet...mozda je lijep....
    Obavezno bilo koju predstavu na Broadway vidjeti,to je spektakl pa sta kosta da kosta..od muzeja Metropoliten i Moma,ili Gugenhajm..penjanje na ESB jasno,ili Rokefeler centar..bezbjednost se bas osjeca,nakon 9/11 su podigli na visok nivo..sto se tice LA slican imam utisak kao kolega iznad,prehajpovan grad..

    Sent from my SM-A720F using Tapatalk

  19. #19
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Kakva je situacija sa Majamijem? Neko bio?
    Da li uzeti smjestaj na Miami beach-u ili u Downtown-u?

  20. #20
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    momci/djevojke koji su posjetili NYC da li biste bili ljubazni podijeliti par savjeta
    Gdje jesti, izlaziti, shopingovati, setati...
    Neki sajt sa popustima za najbitnije stvari tip kip slobode, empire, medison sg itd itd
    Gdje kupovati ulaznice, na licu mjesta ili online...broadway? Cuh da je naj opcija kod preprodavaca na ulicu mada sam nasao na nekim sajtovima previse povoljne ulaznice pa ne znam koliko je to pouzdano

  21. #21
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    62
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Od shoppinga na Manhattanu, 34ta ulica, Macys, najveca robna kuca u svijetu, u blizini takodje i Manhattan mall. Ako cete malo dalje, na cca 2sata od NY, Woodbury outlet, bez ikakve sumnje, brutalno niske cijene.
    Suveniri (magneti), Canal street, sve van toga je apsolutna pljacka bila (mislim da smo se na kraju nasli na 6 magneta za 10$)
    Od sajtova sa popustima, Groupon ima fine zajebancije, kad se zakaci. Npr, ukoliko volite, one ture helikopterom oko Manhattana, redovno su popusti za to na Groupon i to recimo ako se uzima za 2 karte zna da bude popust i do 100$. Samo se mora rezervisati unaprijed makar 7-8 dana.
    Izlasci, pored rooftopova po Manhattanu (preporuka za Knickerbocker, i 230 fifth, ovaj potonji posebno zbog brutalnog pogleda), mene je jako iznenadio Brooklyn. Konkretno, u Bushwicku, pivo 2$, doplatis jos toliko, dobijes shot. I to na nekoliko mjesta i nisu rupe. Taj kraj je inace poznat po grafitima, pa ako vas i to zanima, mozete prosetati i zbog toga. Masu mladih ljudi, mada toga generalno svuda ima. Williamsburg je sad top lokacija koliko sam skapirao, mada se nisam puno kretao tamo.
    Isto tako, kao dobra fora mi je bio Barcade. kombinacija, arcade igrice na zetone+bar. Ima ih na vise lokacija ako sam uhvatio, ja sam bio u ovaj u Brooklynu.
    Za broadway sam vidio da se na licu mjesta na dan igranja mogu uzeti nesto jeftino karte (na Times squareu) ali su toliki redovi za to bili da mi se stvarno nije dalo cekati.
    Od stvari koje svakako treba vidjeti, Brooklyn park, standardna setnja Brooklyn bridgeom, Battery park, Ground zero. Od vidikovaca sam se popeo na ovaj novi Freedom tower. Pogled mozda jeste bolji sa Empirea ili TOTR-a, al Freedom ima fantasticno razvijen dozivljaj, do trenutka kad se zaista popnes i krenes da razgledas. Takodje je najvisocija zgrada u Americi trenutno. Na tom mjestu je i Oculus, zeljeznicka stanica/shopping mall uradjena u futuristickom stilu, to mi je bilo prilicno fascinantno.
    Takodje bih preporucio i setnju Highlineom, to je park koji je napravljen na mjestu nekadasnje napustene pruge...mnogo dobra fora, a nalazi se u Meatpacking districktu gdje se isto izlazi pa se moze iskombinovati neku noc prije izlaska.
    Svi kazu da je cruise brodom oko Manhattana isto vrhunska stvar, nisam stigao da provjerim to ovaj put.
    Ako budete prelazili na Jersey stranu, Hoboken je simpaticno mjesto a pogled odatle na Manhattan je fantastican. Takodje, izvrsan pogled na East side Manhattana mi je bio sa Gantry plaze - Long Island City u Queensu. Tu je i onaj famozni Pepsi cola znak.

    Eto ukratko, da se zaustavim jer bih mogao unedogled kucati. Brutalan grad.

  22. #22
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,693
    Thanks Thanks Given 
    1,749
    Thanks Thanks Received 
    759
    Thanked in
    311 Posts

    Default

    NJ je bez taksi, tamo je u principu sve jeftinije.
    Sto rece coek, Hoboken valja obici i odatle gledati Menhetn.
    Ma ne samo ovo nego je sve rekao kako treba Ne bih imao sta da dodam.
    Bruklin je najljepsi dio Njujorka, makar meni.
    Suvenire na amazon
    Kip slobode je boranija, moze se preskociti slobodno.
    StubHub valja imati za ulaznice jer uvijek iskoci nesto interesantno.
    As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Vikendica (savjeti, preporuke, iskustva...)
    By ctrl+alt+delete in forum Sve i svašta
    Replies: 0
    Last Post: 25-07-16, 14:37
  2. SonyEricsson Z1 compact - savjeti, iskustva?
    By Stetni in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 40
    Last Post: 18-03-14, 17:17
  3. Replies: 34
    Last Post: 25-01-14, 17:18
  4. MALDIVI-savjeti,iskustva
    By Dani in forum Putovanja
    Replies: 11
    Last Post: 28-06-12, 13:40
  5. Slusalice - kupovina, savjeti, predlozi
    By Feeleep in forum Muzika
    Replies: 21
    Last Post: 25-12-10, 18:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •