Page 5 of 8 FirstFirst 12345678 LastLast
Results 101 to 125 of 192

Thread: Chip tuning turbo benzinca - iskustva iz prve ruke?

  1. #101
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,818
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,522
    Thanked in
    2,613 Posts

    Default

    znaci atm i as ferrari su pickin dim jeli

    aj recimi sa pravom mapom auto ima 15-20% vise snage i manju potrosnju?
    Last edited by TAKUMI; 16-02-18 at 11:43.


  2. #102
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laz View Post
    Pitaj covjeka da te provoza, ili da ti da auto da ga provozas Sipaj mu 10e Eto pise da ne cipovan na 205ks, pa vidji oce li ti se svidjet

    http://www.autodiler.me/auto_oglasi_auto/972741
    da znaš da bi mogao Samo ne bih 10e samo ponudio, no ručak npr

    Quote Originally Posted by Limiter View Post
    Druze nije tako bilo , pricaj sto god oces , nije tacno da te je momak ubjedjivao ds ti je auto kompresor ne izmisljaj.

    Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
    Znate li ono kad neko izmišlja, pa sam sebi skoči u usta?

    Quote Originally Posted by Limiter View Post
    Posto sam bio taj dan( radili su mi auto) kad si ti mijenjao oklop kod Ivice i Vlada za kupera kompresora jer si se i sa drugim cooperom pohvalio, a Vlado bio tu i pitao si ga prvi dan kad si tu bio za kupera 2007 sta se moze uraditi on je odgovorio on je kompresor mali je dobitak
    Case closed :mrgreen:

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Najjace kad se neko registruje na forum, prvi postu mu je rasprava sa momkom koji je ovdje od ko zna kad, kao krene neka posredna okolo naokolo odbrana neke firme a kasnije ispane da zna sve sto se pricalo itd itd..

    Naravno u smislu ja sam trece lice ali cisto da objasnim


    Sent from my iPad using Tapatalk
    Od kad? Ajd da kažem da sam dao svoj doprinos još kad je Vuk Gojnić riješio da napravi prvi sajber kafe u CG, koji tamo neđe 1994. cirka krstismo Cafe del Montenegro.

    A nije se ovaj lik sad registrovao na forum, ovo mu je samo drugi nick, pa makar toliko je jasno...

    Quote Originally Posted by Limiter View Post
    Zna on dobro o kome je rijec i javio se taj dan i meni i bosku i vladu svi smo u boks bili, tako da se ti kao advokat ne moras ukljucivat. Ako je odavno na forum teeba li titule odje da dodjeljujemo po tome, ili neko strahopostovanje da iskazujemo? Ili cemo pricati kako jeste ili nema potrebe za laganjem i preuvelicavanjem i pravljenjem drame.

    Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
    nemam pojma, ušao u boks i svima koji su bili tamo nazvao dobar dan. Nit pamtim imena, a i likove slabo. Došao u servis i pitao ko se od njih bavi tjuningom. Kad pođem opet, opet ću pitat sa kim da popričam.

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Pa da te provoza ili da se probate i uporedis?
    Što ima da se probamo, ako ima brže auto, vjerovatno je i bolji vozač? Naravno, čisto da se upoznamo i provozamo...
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  3. #103
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    975
    Thanks Thanks Given 
    106
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    27 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    znaci atm i as ferrari su pickin dim jeli

    aj recimi sa pravom mapom auto ima 15-29% vise snage i manju potrosnju?
    Zavisi sto smatras "pravom mapom". Generalno ljudi to ne rade zbog smanjenja potrosnje nego povecanja performansi. Ipak smatram da je opsta mapa inferniorna u odnosu na live map + covjek koji zna sta radi.

  4. #104
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,192
    Thanks Thanks Given 
    1,032
    Thanks Thanks Received 
    1,650
    Thanked in
    849 Posts

    Default

    Dobro vece

    Dje su i sta rade taksi vozila koja su cipovana da manje trose? Cipovane policijske astre, i presretaci, to jede asfalt...


    Zasto sam se pokakio sa mazdom na pasata presretaca(slucajno, mislio oce neko da se pegla )? Zasto me je upucao na 153 dok je on isao 118 na puni gas? Zasto sam sjedio sat vremena kod njih i gledao sebe kako ih ostavljam u oblacima dima?



    Salim se, evo me ka bizbi



  5. #105
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bar
    Posts
    4,152
    Thanks Thanks Given 
    721
    Thanks Thanks Received 
    479
    Thanked in
    246 Posts

    Default

    Jesi li im trazio da ti prebace snimak, da gledamo taj crtani?
    Dobro nisi rekao da je bila Dacia.

    Poslato s Jadrana

  6. #106
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,192
    Thanks Thanks Given 
    1,032
    Thanks Thanks Received 
    1,650
    Thanked in
    849 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tom View Post
    Jesi li im trazio da ti prebace snimak, da gledamo taj crtani?
    Dobro nisi rekao da je bila Dacia.

    Poslato s Jadrana
    Pa ja ne znam sta da komentarisem vise Svi smo dali savjete, ali se tema pretvori u trolovanje, a Verbalni slusa Bizbija



  7. #107
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,818
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,522
    Thanked in
    2,613 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sharpz View Post
    Zavisi sto smatras "pravom mapom". Generalno ljudi to ne rade zbog smanjenja potrosnje nego povecanja performansi. Ipak smatram da je opsta mapa inferniorna u odnosu na live map + covjek koji zna sta radi.


    stavi kakvu hoces mapu
    sanse na svijetu nema da trosi manje

    mapa koja je tu za vise snage daje cilindru vise snage i vise vazduha


  8. #108
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,192
    Thanks Thanks Given 
    1,032
    Thanks Thanks Received 
    1,650
    Thanked in
    849 Posts

    Default

    A kako radi logika da ti auto manje trosi jer ima vise obrtnog, pa vozis na manji gas?

    Odakle ti vise obrtnog ako ne dodaje vise goriva? Tajming? Ako samo odvrnes boost, na dizela gubis efikasnost i povecavas intake temp, a na benzinca oces da sjebes sve kad je lean smjesa
    Last edited by Laz; 12-02-18 at 23:23.



  9. #109
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    53
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sharpz View Post
    Ako pricamo o premade maps (ovo sto fleshuju na brzinu atm, as ferrari i sl) onda da. Zna se kako se pravilan remap radi - u realnom vremenu.
    Pojma ti nemas obraza mi,
    Ja sam radio GTI peticu u atm na dyno valjke , vozi auto na valjke 3com i 4tom i tad dijagnostikom snima parametre, posle toga ide mjerenje i sa sondom u auspuh snima odnos vazduh gorivo za asferari necu da se grijesim nisam vodio nikad. tako da to nije na brzinu i premade, mogu vam predavanja odje drzat kolike ste neznalice hahahahaha . A s obzirom da vozim trkacki auto isto mogu rec da nemas ni pojma sto je real time tuning , imas custom ili ti po dobijenim logovima, a imas i standalone elektronike koje mozes kupit kao mi na trkacka kola i to ti omogucava da prilagodjavas mape u datom vremenu lupam krug, brdo zavisno sto vozis. Google je besplatan citajte malo nemojte se glupirat jer vazda ima neko ko se bolje razumije ili koga nije bilo mrsko da procita.
    Sportski pozdrav

    Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

  10. #110
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    53
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laz View Post
    A kako radi logika da ti auto manje trosi jer ima vise obrtnog, pa vozis na manji gas?

    Odakle ti vise obrtnog ako ne dodaje vise goriva? Tajming? Ako samo odvrnes boost, na dizela gubis efikasnost i povecavas intake temp, a na benzinca oces da sjebes sve kad je lean smjesa
    Nisi trebao prepravljat prosli komentar jer je bio tacan , to sto kazes za AFR ti si makar upucen i nacitan ,

    Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

  11. #111
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,192
    Thanks Thanks Given 
    1,032
    Thanks Thanks Received 
    1,650
    Thanked in
    849 Posts

    Default

    A sto se ecu-a tice Msd, Haltech, Aem, Megasquirt, Hondata, Holley, Unichip itd



  12. #112
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,192
    Thanks Thanks Given 
    1,032
    Thanks Thanks Received 
    1,650
    Thanked in
    849 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Limiter View Post
    Nisi trebao prepravljat prosli komentar jer je bio tacan , to sto kazes za AFR ti si makar upucen i nacitan ,

    Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
    E treba sad objasnit pojedinima sta je AFR, sta je lean a sta rich...Kako radi turbo dizel vs kako radi turbo benzin i sta kod kojih ne valja da se radi

    Moglo bi se pisat do preksjutra



  13. #113
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    53
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laz View Post
    A sto se ecu-a tice Msd, Haltech, Aem, Megasquirt, Hondata, Holley, Unichip itd
    Ne vjerujem da si stavio Hondatu ispred JasMotorSporta, jbg a ne treba ni pisat ni za Standalone elektronike-struje jer to odje ovi preremap ne bi ukapirali.

    Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

  14. #114
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    53
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laz View Post
    E treba sad objasnit pojedinima sta je AFR, sta je lean a sta rich...Kako radi turbo dizel vs kako radi turbo benzin i sta kod kojih ne valja da se radi

    Moglo bi se pisat do preksjutra
    Bitno da se pametuje a imaju informacije rekla kazala, da ce se pojavit jedan strucnjak na CDM sto ce reci ja sam to to i to radio ovo je moje iskustvo, samo se prica ja sam cuo meni je to rekao ovaj onај.

    Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

  15. #115
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,192
    Thanks Thanks Given 
    1,032
    Thanks Thanks Received 
    1,650
    Thanked in
    849 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Limiter View Post
    Ne vjerujem da si stavio Hondatu ispred JasMotorSporta, jbg a ne treba ni pisat ni za Standalone elektronike-struje jer to odje ovi preremap ne bi ukapirali.

    Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
    Ma pratim neki kanal na YT...Honda H22 motor(iz akorda) + oko 4000 dolara na djelove(lezajevi, klipovi, klipnjace, ventili) i turbo(bukvalno ibej kvalitet, znaci dno dna) i Hondata ECU i motor izbaca preko 700ks

    Komplet auto sa svim ulozenim manje od 10k kosta.


    Ali to je u srecne zemlje, dje imas i majstora koji to umije da sklopi...I dje ti te pare zaradis za dva mjeseca



  16. #116
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Limiter View Post
    Druze nije tako bilo , pricaj sto god oces , nije tacno da te je momak ubjedjivao ds ti je auto kompresor ne izmisljaj.

    Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
    Vidim veliki si trkač i poznavalac, a ne samo tračara, al još čekam da prokomentarišeš svoj post, đe si sam rekao: "Vlado bio tu i pitao si ga prvi dan kad si tu bio za kupera 2007 sta se moze uraditi on je odgovorio on je kompresor mali je dobitak"
    https://forum.cdm.me/showthread.php?...14#post4856514

    Jel rekao da je kompresor il nije rekao da je kompresor?

    Quote Originally Posted by Laz View Post
    Pa ja ne znam sta da komentarisem vise :grin: Svi smo dali savjete, ali se tema pretvori u trolovanje, a Verbalni slusa Bizbija :grin:
    Eto Bizbi čas kaže "moj Mini", čas "drugov mini"... A i okačio kao avatara neki Mini No ga evo 5 dana čekam da se javi, da vidim tu alamunju od njegovog Minija Još nudim i ručak đe oće za jedan dobar krug

    Quote Originally Posted by DEJO90 View Post
    Ja imam opel astru H 1.9 cdti 88kw. Cipovana je u Holandiju i na to je baceno masu para. Drug vozi istu samo sto nije cipovana. Moja astra trosi 2-3 litra vise u prosjeku, kad je dobro nagazim 5 litara vise. Ne znam gdje to smanjuju potrosnju cipovanjem, kod mene je sasvim druga prica.
    samo čipovana? Pa koliko je to para bačeno samo na čipovanje? Koliko su dobili konja? I okle 5 litara više, da nije malo mnogo?

    Quote Originally Posted by Limiter View Post
    mogu vam predavanja odje drzat kolike ste neznalice hahahahaha .
    eto drugari, svi smo neznalice, a on je profesor
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  17. #117
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    53
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    Vidim veliki si trkač i poznavalac, a ne samo tračara, al još čekam da prokomentarišeš svoj post, đe si sam rekao: "Vlado bio tu i pitao si ga prvi dan kad si tu bio za kupera 2007 sta se moze uraditi on je odgovorio on je kompresor mali je dobitak"
    https://forum.cdm.me/showthread.php?...14#post4856514

    Jel rekao da je kompresor il nije rekao da je kompresor?



    Eto Bizbi čas kaže "moj Mini", čas "drugov mini"... A i okačio kao avatara neki Mini No ga evo 5 dana čekam da se javi, da vidim tu alamunju od njegovog Minija Još nudim i ručak đe oće za jedan dobar krug



    samo čipovana? Pa koliko je to para bačeno samo na čipovanje? Koliko su dobili konja? I okle 5 litara više, da nije malo mnogo?



    eto drugari, svi smo neznalice, a on je profesor
    Taman sam bio rijesio da te trsim jer nemas pojma o zivotu a ni o kolima , JESTE REKAO JE NA KOMP JE MALI DOBITAK A NIJE TACNO DA TE JE UBJEDJIVAO DA JE TVOJ KOMPRESOR. Jos jednom kazem sjedi dje si i vozi tog kupera i uzivaj u zivotu, ne mlati po forumima neistine.

    Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

  18. #118
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    53
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @fajter aj udji zivota ti u svoje postove i pogledaj tvoje postove i vidji ko je tracara i tetkica, poklanjam narukvicu za sea dance , za lake dance itd Poklanjam-ko baci koji euro necu se ljutit itd. Ne mogu te komentarisat vise nisi zanimljiv a najmanje kompetentan.

    Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

  19. #119
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    dakle jeste bilo kao što sam ja rekao, da sam ja rekao da je turbaš, on je rekao "ne, ne, 2007. je kompresor", pošao na net da mi dokaže i ipak ispade da je... turbaš :mrgreen:

    Eto, to smo razjasnili, i koliko ti je generalno istinita priča, i koliko je istina da sam došao tamo sav nadrkan i pitao "jesu li te mape što stavljate neko smeće"

    A super mi je i što me kritikuješ sto sam ispoklanjao karte i narukvice za festivale, jer to baš ima veze i sa temom, i sa tračarenjem

    Na kraju, zamolio bih te da napustiš temu koju sam ja pokrenuo, nikoga ne zanima tvoje rekla-kazala, napravi svoju temu, pa tamo pričaj kako smo svi neznalice i kako možeš da nam držiš predavanja ("mogu vam predavanja odje drzat kolike ste neznalice hahahahaha"), smorio si za medalju u samo 36 postova, koliko imaš.
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  20. #120
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    53
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    dakle jeste bilo kao što sam ja rekao, da sam ja rekao da je turbaš, on je rekao "ne, ne, 2007. je kompresor", pošao na net da mi dokaže i ipak ispade da je... turbaš :mrgreen:

    Eto, to smo razjasnili, i koliko ti je generalno istinita priča, i koliko je istina da sam došao tamo sav nadrkan i pitao "jesu li te mape što stavljate neko smeće"

    A super mi je i što me kritikuješ sto sam ispoklanjao karte i narukvice za festivale, jer to baš ima veze i sa temom, i sa tračarenjem

    Na kraju, zamolio bih te da napustiš temu koju sam ja pokrenuo, nikoga ne zanima tvoje rekla-kazala, napravi svoju temu, pa tamo pričaj kako smo svi neznalice i kako možeš da nam držiš predavanja ("mogu vam predavanja odje drzat kolike ste neznalice hahahahaha"), smorio si za medalju u samo 36 postova, koliko imaš.
    Dakle opet ti kazem nije tako bilo napisao sam gore kako je bilo i ne izvrci rijeci , ako treba da ti se nacrta mogu ti i to pokazat u slikovitom prikazu. Znaci samo lupas prijatelju i nista vise. Idi nedje na mini forum pa im radi lobotomiju, a ti si rekla kazala za oskara , ti si oskarovac druze.

    Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

  21. #121
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    53
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E da ovo za narukvice sam morao ubacit jer si tetka S

    Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

  22. #122
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Limiter View Post
    Dakle opet ti kazem nije tako bilo napisao sam gore kako je bilo i ne izvrci rijeci , ako treba da ti se nacrta mogu ti i to pokazat u slikovitom prikazu. Znaci samo lupas prijatelju i nista vise. Idi nedje na mini forum pa im radi lobotomiju, a ti si rekla kazala za oskara , ti si oskarovac druze.

    Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
    pa jesi, napisao si, i onda porekao Prvo "kad si tu bio za kupera 2007 sta se moze uraditi on je odgovorio on je kompresor mali je dobitak", onda "nije tacno da te je momak ubjedjivao ds ti je auto kompresor ne izmisljaj."

    uostalom, nije ni bitno, momak je napravio gresku, provjerio, ispravio se, nego si ti dosao na forum i u prvom postu ever plasirao nekakvu senzacionalističku priču a la Skandal i Svet, kao da smo se svađali tamo!
    "Nećete verovati šta je Verbalni rekao Vladu ATM!!! Šokantno! Verbalni tvrdio za svog turbo-benzinca da je turbo-benzinac, zatim da su ATM mape smeće, i na kraju poklonio ulaznice za 2 festivala!"
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  23. #123
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Switzerland
    Posts
    1,933
    Thanks Thanks Given 
    66
    Thanks Thanks Received 
    83
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    "Nećete verovati šta je Verbalni rekao Vladu ATM!!! Šokantno! Verbalni tvrdio za svog turbo-benzinca da je turbo-benzinac, zatim da su ATM mape smeće, i na kraju poklonio ulaznice za 2 festivala!"
    Pobijedio si
    Nisam Argentinac mada kazu da sam k'o Caniggia
    Znam Maradonu i sa njim cesto fudbal igram

  24. #124
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    A ko je Limiter? Radi tamo jel?
    Sate sate sate

  25. #125
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    628
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    Vidim veliki si trkač i poznavalac, a ne samo tračara, al još čekam da prokomentarišeš svoj post, đe si sam rekao: "Vlado bio tu i pitao si ga prvi dan kad si tu bio za kupera 2007 sta se moze uraditi on je odgovorio on je kompresor mali je dobitak"
    https://forum.cdm.me/showthread.php?...14#post4856514

    Jel rekao da je kompresor il nije rekao da je kompresor?



    Eto Bizbi čas kaže "moj Mini", čas "drugov mini"... A i okačio kao avatara neki Mini No ga evo 5 dana čekam da se javi, da vidim tu alamunju od njegovog Minija Još nudim i ručak đe oće za jedan dobar krug



    samo čipovana? Pa koliko je to para bačeno samo na čipovanje? Koliko su dobili konja? I okle 5 litara više, da nije malo mnogo?



    eto drugari, svi smo neznalice, a on je profesor

    1200 eura je kostalo sa sve mjenjacem i td. Auto ima +50ks, znaci 170 ks ukupno.
    Ne razumijem se, samo prenosim licna iskustva jer mi je nejasno da auto sa vise ks moze manje da trosi. Naravno, svakom bi preporucio da radi cipovanje jer posle toga je razlika ogromna pa neka trosi koliko hoce

Page 5 of 8 FirstFirst 12345678 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Chip tuning
    By micko94 in forum Automobilizam
    Replies: 14
    Last Post: 08-03-13, 23:08
  2. Informacije iz prve ruke...
    By cvxcomputers in forum Centralni
    Replies: 152
    Last Post: 08-09-11, 02:44
  3. Chip tuning
    By brzi_pas in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 471
    Last Post: 14-03-11, 03:37
  4. ASUS GTX 580 DirectCU II iz prve ruke....
    By Perica_barii in forum Hardware
    Replies: 24
    Last Post: 14-02-11, 10:47
  5. chip tuning
    By VooDooPrle in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 107
    Last Post: 22-03-07, 11:30

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •