Page 3 of 10 FirstFirst 1234567 ... LastLast
Results 51 to 75 of 243

Thread: A gdje je ljubav....?

  1. #51
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,278
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Ima dobrih momaka al su zauzeti kuravelama

    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
    Ziva istina. I u filmove imas scene dje normalna djevojka prica sa drugaricom dok gleda dobrog momka kako seta kuravelom. Do toga dolazi kada donja glava prevari gornju.

  2. #52
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,716
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,222
    Thanked in
    2,127 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Ima dobrih momaka al su zauzeti kuravelama
    Evo ga dobar momak, lijepa kosa i sve, ali...

    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  3. #53
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Ahhahahahhahah lijepa kosa...
    Bezočko!

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Sell the Vatican, Feed the World!

  4. #54
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Nece biti bolje sve dok djevojke koje su promijenile 21371324 pimpeka(momaka) ne prestanu da moralisu o tome kako nema dobrih momaka i ako ih ima zauzeti su, kao i dok dobri momci ne prestanu da izlaze sa kuravelama. Sve je receno, nema ni manje ni vise. E brao' nece biti bolje(optimisticno) pesimizam bi bio da sam rekao bice sve gore i gore, ovako neka ostane kako je...
    tacno tako

  5. #55
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    NHM...ne zna Lepi kakvi se plameni bude u djevojkama sto shecu pokrivena.
    (Golotinje razne mnoge zbune,Santa Maria Della Salute.)

    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk



    "Tiha voda brijeg roni..."

  6. #56
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Sta je dobar momak, dobra djevojka? Mene to zanima?
    Je li dobra djevojka ona sto nije imala seks..a ima 27 godina i ceka brak za to? Je li losa djevojka ona sto je imala 10+ momaka?

    Ljudi su odje totalno osteceni, kompleksi pucaju ogromnu vecinu.
    Sto se djevojaka tice... 90% zena smatra da muskarac hoce da je ...ako joj se obrati na bilo koji nacin.
    Prije par dana ponudih djevojci da pomognem oko tega..tj da ga podignem. Jer je trebala da radi cucanj. Ona mi se obratila sa ''ne stvarno, mogu ja to sve sama''. Pritom nije me pogledala, nije vidjela ko joj se obraca, nije makar kulturno rekla ''hvala''. Posle dodje kod mene u drugu salu i pokusava da pocne komunikaciju sa mnom. Kad je osmotrila me..i pomislila...mozda bi mogao proci. Pritom na kraju se izvinjava..
    Koliko god ljudima djelovalo nevjerovatno, a znam da mnogima djeluje, ja sam pomoc samo ponudio..bez drugih nekih namjera.

    Dok muskarci..
    Pa oni normalni, lojalni, osjecajni...smatraju se iz zenske perspektive cesto slabicima. Ima ona pjesma glupava gdje neka plitkoumna pjevacica ima stih ''daj mi sa nekom zenom rat..nisi mi ti brate brat''.
    Neke zene prosto traze debile, kretene i muskarce koji ne postuju zenski rod.

    Ove zene sto probaju sa nekim..pa najebu...zalim iskreno. Bude mi zao.. Imam i drugaricu dobru koja se tako zeznula..ali bar ima dvoje djece iz tog kiksa.
    Ali ove sto jure karijeru..pa na kraju ostanu same. Za njih imam 0 sazaljenja. Eto vam pare i karijera..'eba vam pas mater sebicnu.

    kako se otvorih

  7. #57
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Sto se djevojaka tice... 90% zena smatra da muskarac hoce da je ...ako joj se obrati na bilo koji nacin.
    I ako ćemo pravo uglavnom su u pravu
    Quote Originally Posted by samson View Post
    Dok muskarci..
    Pa oni normalni, lojalni, osjecajni...smatraju se iz zenske perspektive cesto slabicima. Ima ona pjesma glupava gdje neka plitkoumna pjevacica ima stih ''daj mi sa nekom zenom rat..nisi mi ti brate brat''.
    Neke zene prosto traze debile, kretene i muskarce koji ne postuju zenski rod.
    Pa ne budi normalan, lojalan i osjećajan.
    Ameri imaju genijalnu izreku "Nice guys finish last".
    Nije to bez neke. Imperativ bilo koje vrste je potomstvo koje će napredovati u životu. Dobrota dobrome nikad dobra nije donijela
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  8. #58
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Znas onu pricu o lavu?

  9. #59
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    ? ?
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  10. #60
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Samson (zamalo napisah Samsung) neka machak pliizzz...Samo sam veli htio da joj pomognem da digne teg.Nije me veli ni pogledala,nit rekla fala no joj posle proradi kliker i baci pogled.A lazes li to bez mene da je nisi dobro vidio prije no si joj htio pomoc?Da ti oko ne pade na njene dugacke trepavice dok se kretala ka sigurnom duskusu?Ti onda nisi normalan bogumi.
    Djevojka je dosla da trenira i da se samopovrijedi,molim lijepo...
    E posle joj je krivo bilo a ti si i ako svjestan da nije nikad kasno da se shvati cudno okruzenje okrenuo svoja medjedja ledja i otisao u nepoznatom pravcu.
    Strasno.

    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk



    "Tiha voda brijeg roni..."

  11. #61
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default




    Ako je neko kulturan, smiren, lojalan ..ne znaci da je mekusac.
    Ja nisam imao puno veza. Ali sam kao mnogi muskarci imao te neke kombinacije.. Kad god sam poceo vezu sa nekom djevojkom uvijek bih ove kontakte eliminisao.

    Primjer iz mog zivota.
    Sipao sam gorivo na pumpi..rekoh da napumpam gumu. Cekam jednog da zavrsi...3 lik me ne vidi..dosao posle mene.. Ja ulazim autom da napumpam gumu..on kad me vidio misli da sam upao preko reda.. Izlazi iz auta, mlatara rukama..i vice na mene da pomjerim auto. Objasnjavam mu da ccekam tu..i da sam dosao prije njega. On mi ne vjeruje i krece da on prije napumpa gumu..ali ne moze od mog auta. Udara dlanom u haubu..i vice pomjeri ova *****..
    Ja sam mu samo rekao kad je krenuo ka meni "nemoj da mi se primices na vise od metar i da granas rukama, sad cu da pomjerim auto".

    Kontam da on smatra kako je ispao alfa muzjak tu. Vjerovatno je ponosan bio na taj svoj veliki cin hrabrosti.

    Ja to vidim drugacije. Ja se nijednog trena nisam osjetio ugrozenim. Momak sam koji je u treningu..i nije mi strana ulcna tuca.
    Imao sam opciju da "ispadnem kukavica"..i spasim njega..i moguce sebe od problema. I imao sam opciju da se povucem i nastavim sa zivotom kao do sada.

    Ja nisam muuskarac kojeg je lako iznervirati..ne reagujem na takve stvari. Ne reagujem nikada..osim kada mi se spomijnje familija..ili je ista ugrozena.
    Procijenio sam da covjek je samo trazio sa nekim da se pokolje..znam da prepoznam takve..


    A evo jos jedan primjer od prije tri dana. Radio sam trening sa jednim nasim aktivnim bokserom..i kad smo zavrsili trening krenusmo neku pricu o Budvi. Kazem ja "prije tri sezone 20dana za redom dolje je bila bar jedna pucnjava". Na sta on kaze "ne bojim ti se ja pistolja brate, ako je sudbina..sudbina je".

    Vjerovatno je i on alfa muzjak..hrabar..
    Kontam da drugacije gledamo na stvari.

  12. #62
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Samson (zamalo napisah Samsung) neka machak pliizzz...Samo sam veli htio da joj pomognem da digne teg.Nije me veli ni pogledala,nit rekla fala no joj posle proradi kliker i baci pogled.A lazes li to bez mene da je nisi dobro vidio prije no si joj htio pomoc?Da ti oko ne pade na njene dugacke trepavice dok se kretala ka sigurnom duskusu?Ti onda nisi normalan bogumi.
    Djevojka je dosla da trenira i da se samopovrijedi,molim lijepo...
    E posle joj je krivo bilo a ti si i ako svjestan da nije nikad kasno da se shvati cudno okruzenje okrenuo svoja medjedja ledja i otisao u nepoznatom pravcu.
    Strasno.

    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
    Sve od rijeci do rijeci je tacno.
    Nisam ja rekao da je nisam vidio..samo nisam ponudio pomoc da bih spavao sa njom.

  13. #63
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije hrabrost odsustvo straha......to je glupost. Hrabrost je prkosit strahu.
    Rijetki su oni koji "kalkulišu" u takvim situacijama i OPET krenu naprijed.
    Tad obično "bi trebao" da proradi instiNkt. I on je taj koji bira opciju.
    Svaka nenormalna situacija za normalnu i razumnu osobu stvara jednu posebnu vrstu šoka. I tad mozak instinktivno "odreaguje".
    On nije proizvod nekih slučajnosti. On je ono što mi konstantno godinama hranimo u sebi.

  14. #64
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default



    Udaljismo se od teme. Medjutim...cinjenica je da se hrabar i kukavica..osjecaju isto. Obojicu plasi ista situacija. Medjutim ono sto rade u takvim situacijama jednog cini hrabrim..a drugog kukavicom. To je razlika..

    Odsustvo straha imaju ljudi ciji je intelekt dosta siromasan, kao i ljudi koji iz nekog razloga ne vole svoj zivot..i ne osjecaju da imaju perspektivu.


    Sva ova prica krenula je od onog sto sam rekao na pocetku.
    Ne treba momke koji su kulturni..dobri..lojalni..etiketirat kao *****. Najglasniji je obicno najslabiji.

  15. #65
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,716
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,222
    Thanked in
    2,127 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Samo sam veli htio da joj pomognem da digne teg.Nije me veli ni pogledala,nit rekla fala no joj posle proradi kliker i baci pogled.A lazes li to bez mene da je nisi dobro vidio prije no si joj htio pomoc?Da ti oko ne pade na njene dugacke trepavice dok se kretala ka sigurnom duskusu?Ti onda nisi normalan bogumi.
    Djevojka je dosla da trenira i da se samopovrijedi,molim lijepo...
    Jes, i ja vazda primijetim trepavice na utegnutim đevojakama u treningu.
    Last edited by NHM; 17-02-18 at 10:02. Reason: n
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  16. #66
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Sta je dobar momak, dobra djevojka? Mene to zanima?
    Je li dobra djevojka ona sto nije imala seks..a ima 27 godina i ceka brak za to? Je li losa djevojka ona sto je imala 10+ momaka?

    Ljudi su odje totalno osteceni, kompleksi pucaju ogromnu vecinu.
    Ogromnu! Veli, nece biti bolje sve dok djevojke koje su promijenile 21371324 pimpeka(momaka) ne prestanu da moralisu..

    Eo zamisli da prestanu. Jesu li onda moralnije? Ili da su prosle za zivota svega 1,3 pimpeka. Je li time postaju moralne?

    Mi, takodje.. ako odaberemo vrh ribu sa dopicnjakom, umjesto prosjecne intelektualke iz dobre kuce, mi smo nemoralni? Izlazimo sa kuravelom? Sto se cini..


  17. #67
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Artemis ima strašnu trepavicu..
    She is only here to annoy herself!

  18. #68
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,278
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ogromnu! Veli, nece biti bolje sve dok djevojke koje su promijenile 21371324 pimpeka(momaka) ne prestanu da moralisu..

    Eo zamisli da prestanu. Jesu li onda moralnije? Ili da su prosle za zivota svega 1,3 pimpeka. Je li time postaju moralne?

    Mi, takodje.. ako odaberemo vrh ribu sa dopicnjakom, umjesto prosjecne intelektualke iz dobre kuce, mi smo nemoralni? Izlazimo sa kuravelom? Sto se cini..
    Cekaj cekaj zakoci druze. Kako je dobra djevojka koja je recimo do 25te imala 10-15 momaka? Druze to je starleta a ne normalna djevojka, jer normalna i dobra djevojka sigurno nece mijenjati momke ka' carape. Sigurno ne trazi dobrog momka skacuci sa kite na kitu...

    Nisi shvatio sustinu moje price, nema veze.

  19. #69
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Dobra veli djevojka. Ista prica u Pg 2000te i 2018te godine

    Sent from my SM-A510F using Tapatalk

  20. #70
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Kako je dobra djevojka koja je recimo do 25te imala 10-15 momaka? Druze to je starleta a ne normalna djevojka, jer normalna i dobra djevojka sigurno nece mijenjati momke ka' carape.
    Jel? Dje to pise?
    Znaci, normalna i dobra djevojka nece mijenjati momke ka carape, to samo rade nenormalne i zle. A mi? Jel i za nas vazi isto? Normalan i dobar momak nece mijenjat djevojke ka carape, samo neki nenormalni, zlobni..


  21. #71
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,278
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Jel? Dje to pise?
    Znaci, normalna i dobra djevojka nece mijenjati momke ka carape, to samo rade nenormalne i zle. A mi? Jel i za nas vazi isto? Normalan i dobar momak nece mijenjat djevojke ka carape, samo neki nenormalni, zlobni..
    Tacno, samo je razlika u tome sto za momka koji cesto mijenja djevojke nece niko reci nista lose bez da je zenskaros, a za djevojku ce reci da je kuravela, to je sreca u nesreci za muskarce.

  22. #72
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Zapravo razlike nema, ako se gleda iz ugla razumijevanja.

    Na tu temu From je fino objasnio da momak koji mijenja cure aka Don Žuan ima problem sa razvojem muških karakternih crta (odnosno sumnja da ih uopšte ima) pa ih nadoknađuje mjenjanjem žena. Osoba čiji se karakter nije razvio dalje od nivoa primalačke, izrabljivačke ili sakupljačke orijentacije, čin davanja doživljava na ovaj način. U onoj mjeri u kojoj mu nedostaju ovi kvaliteti (malo muških i malo ženskih), on se plaši da daje i da voli.

    Za to je potrebno, kako samson fino zapazi, vjera u sopstvene ljudske moći i hrabrost da se na njih osloniš u životu.

  23. #73
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Tacno, samo je razlika u tome sto za momka koji cesto mijenja djevojke nece niko reci..
    Reci? Ti si ono sto pijaca kaze za tebe, jel tako?


  24. #74
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,278
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Reci? Ti si ono sto pijaca kaze za tebe, jel tako?
    Ne, ali operi ti obraz ako ikako mozes? Debelo se varas ako mislis da nije bitno sto pijaca kaze, pola poslova mi je dobar glas zavrsio u zivotu kod ljudi koje nikada u zivotu nisam vidio, jer su se raspitivali i td pa su culi sve najbolje, to ti je garancija. Ne znam sa cim se bavis ali ako dosta komuniciras sa ljudima i privatno i poslovno shvatices sto znaci ta PIJACA.

  25. #75
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Dobro, vazi, nego.. Ko su ti ljudi do cijeg ti je misljenja toliko stalo i zbog kojih ne bi bio sa djevojkom koja je imala 10 momaka prije tebe?

    Jos nesto.. taj primjer dje je do 25-e djevojka imala 10 momaka, pa je zato nenormalna, zla, luda, sta li.. koliko je dovoljno, po kriterijumima i standardima tog tvog okruzenja, da ona ne postane nenormalna? Znaci, ako je tek sa 18 pocela da redja momke, da bi u svojoj 25-oj imala 10 frajera za sobom, to znaci da je imala 1,4 momaka godisnje? To je puno i to je cini kuravelom, jel tako? Ok, koliko je dovoljno? 1,0? 0,5? 0,1?

    Obozavam ovakve teme
    Last edited by ovizionizi; 17-02-18 at 13:21. Reason: matematika


Page 3 of 10 FirstFirst 1234567 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ljubav
    By goozica in forum Ljubav
    Replies: 32
    Last Post: 30-06-16, 10:50
  2. SMS ljubav
    By Robovlasnica in forum Ljubav
    Replies: 15
    Last Post: 19-11-12, 12:24
  3. Što je ljubav?
    By Daniel91 in forum Ljubav
    Replies: 102
    Last Post: 03-03-09, 00:38
  4. Da li je to ljubav?
    By merry go round in forum Ljubav
    Replies: 29
    Last Post: 25-06-07, 15:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •