Page 6 of 10 FirstFirst ... 2345678910 LastLast
Results 126 to 150 of 243

Thread: A gdje je ljubav....?

  1. #126
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Najbolje se udaju te sto su imale 10+
    Lični primjer iz zgrade znam. Komšinica 27 godina ima, minimum 15 njih znam s kojima je bila (što bi ona scena u film "nju nije je8ao samo onaj što je žurio na voz").
    Skoro se udala (ima 2-3 god), i to vrhunskog muža ima. Malo je reć da se dobro udala. No predobro, al to je život...

  2. #127
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bronx-PG View Post
    Najbolje se udaju te sto su imale 10+
    Lični primjer iz zgrade znam. Komšinica 27 godina ima, minimum 15 njih znam s kojima je bila (što bi ona scena u film "nju nije je8ao samo onaj što je žurio na voz").
    Skoro se udala (ima 2-3 god), i to vrhunskog muža ima. Malo je reć da se dobro udala. No predobro, al to je život...
    Saosjecam se sa covjekom, greote...

  3. #128
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    7
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    upravo tako,slazem se

  4. #129
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Daleko bilo svacijega doma...

  5. #130
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Boze bolesti... ahahaha

    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk



    "Tiha voda brijeg roni..."

  6. #131
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    To sto je imala 15 komada znaci da je losa osoba, zena, majka?

  7. #132
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A mogla je da ih ima i 1,015 komada, onog trenutka kad se odluči za ljubav i posvećenost, stvari se mijenjaju. Pobjeđuje onaj koji izdura.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  8. #133
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,873
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,407
    Thanked in
    2,217 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beli vuk View Post
    http://www.telegraf.rs/vesti/hronika...napustila-foto

    Ozbiljnijih reformi sistema društva plaše samo kurve...,jer to nije u njihovom interesu.Šta su kurve?
    Kurve menjaju partnera iz interesa,ljubavi ili je nešto drugo u pitanju.. neki broj a varaju tajno jer uvek nekoga prevare..dok pristitutke to rade transparentno na korektan način.Mentalno labilne i zle osobe koje iz nekog verovanja ili strasti počine incest takođe se ubrajaju u kurve.Svoju prošlost prostitutke retko sakrivaju od javnosti , kurve prošlost skrivaju ko zmija noge..Sredine gde preovladaju kurve postaju nezdrave,jer sex je za njih ( lek) protiv stresa i drugih zdrastvenih problema..što je jedan od razloga da se neki živalj zapitaju(samoispitaju) zašto se baš na njih najviše okome u ratovima.
    Šanse nema da se mogu sjetit u kojem sam filmu vidio: "Nije qrva ona koja spava sa mnom, sa tobom, sa njim... qrva je ona sa srcem qrve".
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  9. #134
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,480
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo uzeh malo da citam i ne vjerujem sto se pise. Koliko sam ukapirao djevojku trebao birat na osnovu toga sto ce komsinica, koja kur*a vidjela nije godinama pa je puna frustracija, reci za vasu izabranicu ? I naravno po crnogorski zena je kuravela jer uziva, a to si smeker ?

    Da li je moguce da dopustate da vam sredina u toj mjeri kroji zivot ? I da li je moguce da se od teme o ljubavi konstatno prica o KILOMETRAZI ? Zato se i pitamo gdje je ljubav, jer vam je mnogo bitnije sve ostalo nego onaj vas neki unutrasnji osjecaj !
    Para vrti dje burgija neće.

  10. #135
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,235
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    A meni je bas simpaticna sva ta prica, jer provjereno, iz iskustva znam da se ćerkice upravo takvih roditelja najvise projebu.


  11. #136
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    WWW/SG
    Posts
    2,590
    Thanks Thanks Given 
    697
    Thanks Thanks Received 
    452
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Sex je isprazni konstrukt kapitalistickog sistema; tvoren iz razloga da dvoje zavjerenika udalji od stvarnih problema i stranputice kojom nas sacica kapitalistickih diktatora, iluminata i masona, vodi!
    Prica o predjenoj seksualnoj kilometrazi i pokusaji da se ta udaljenost poistoveti sa necim normalnim, pokusaji da se progura rame uz rame sa svim ostalim pro-zapadnim, kako oni vole da kazu: Slobodama i opste-prihvacenim moralnim normama, za rezultat u nasem patrijahalnom, visoko moralnom (iskonski moralnom) drustvu, prouzrokuje to da se mladi momci, pastuvi, osjecaju nesigurno; potezuci za drogama i alkoholom; dizanjem tegova; izbacanjem glutena iz ishrane, a cesto u zadnje mozemo da vidimo da su cak poceli da posjecuju kozmeticke salone, puderisu se i depiliraju!


    Zbog toga, opet pominjem, vrijeme je da se svemu ovome stane na kraj!
    Vrijeme je da se predjena seksualna kilometraza pocne mjeriti od strane Drzavnih institucija, uz regulatore iz religijskih institucija!


    Do tada, pravim muskarcinama savjetujem da bojkotuju sex!


    Tesko je, znam, ali vazda mozete iskoristi Zizeka kao primjer moralne gromade, pogotovo znajuci da se njegovo vidjenje i izjave vezane za sex, baziraju, upravo na istim normama po kojima visoko-moralni crnogorski pastuvi zive!


    Bojkot sexa!

    Last edited by assassinate; 19-02-18 at 14:53.

  12. #137
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    jesi to počeo da se družiš sa karamazovim
    She is only here to annoy herself!

  13. #138
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Seljačine" su oni ljudi koji hoće da te kroz oko poEbu u mozak I neka tooooo....no koliko vjeruju u tu namjeru oni mnogima i oduzmu intelektualnu nevinost
    Sve se svodi na to da nema ništa loše u tome što "SU TI JE IZMJERILI" ,ali ona krije broj "krojačaaa" iz čiste skromnosti jer ne voli da se previše eksponira. Po ovoj logici bi značilo ....što veći broj krojača ....to je reputacija bolja. Ali one su previše skromne i ne vole da se ističu, pa uvijek NAGOVIJESTE upola manji broj ......a zvanično ne priznaju bez samo jedan
    Ovo je za svaki respekt! Skromnost je vrlina u kojoj su sažete sve druge vrline

  14. #139
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    WWW/SG
    Posts
    2,590
    Thanks Thanks Given 
    697
    Thanks Thanks Received 
    452
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    @NSX, @karamazov je nepravedno okarektirisan kao, ajde da kazemo "trol"!

    Quote Originally Posted by cetvrti covek View Post
    "Seljačine" su oni ljudi koji hoće da te kroz oko poEbu u mozak ...
    Nisu seljacine, ovakva vrsta akrobativnog, visoko rizicnog sexa-a, odlika je sadomazohista! Ali, svakako djao'lja su to posla...
    Ostatak komentara nisam shvatio, izvini.

  15. #140
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad seljačini postaviš "nezgodno" pitanje, dobićeš GENIJALAN odgovor u djeliću sekunde. Dok bi svaki "intelektualac" morao da razmišlja i razmišlja i opet da misliiiii.....i nikad mu na um ne bi pao tako genijalan odgovor.
    Kuriozitet je što su seljačine prilično providno glupi ljudi koji imaju mnogo toga zajedničkog sa životinjama Čak toliko, da su izuzetan oslonac evolucionistima. A moram priznat da i mene ponekad bače u depresiju

  16. #141
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Nije problem odje kilometraza. Nije kilometraza kriva sto ljubavi nema. Kriv je instagram i low cost letovi. Kriva su ispijanja jeftinih vina na "evropskim" trgovima. Kriv je sto bi Milovan pokojni reka taj lazni glamur nabijem ga na kur.
    Nekih 5,6 blogerki po***** im se u profesiju forsiraju neki prsli feminizam i foliranja neka. A podgoricke snajke sve to prate. Nikad nije bilo ljepse no sad poc u Albaniju i kupitt neku normalnu zenu domacicu. Tu se kiksat ne moze.

  17. #142
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Prijeki evo te ka moj komšija, tačno vidim tebe kroz njega. Samo što je njegov plan sledeći:

    Digneš kredit 3000€ platiš put i trošak za nevjestu u Albaniju. Oženiš je, nađeš joj posao ođe kod nas, i nek se sama otplaćuje.
    Inače mislio sam da je rjeđe od ciga jedinca nevina Podgoričanka, al izgleda da takvih ima sa i 25+

  18. #143
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    naravno da ima, ja poštujem kad se neko drži svojih principa iako se ne slažem sa njima, sad kakvu vezu/brak one mogu očekivat u tim godinama a da nemaju nikakvog pređašnjeg iskustva (ne velim samo kad je seks u pitanju već i druge stvari u vezi) to je drugo pitanje
    She is only here to annoy herself!

  19. #144
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Bratski ne mora ni da se zaposli ako nece. Samim tim sto je zena domacica postuje familiju podize djecu otplatila bi se za cijeli zivot. A da joj jednom u pet godina kupis jeftinu kartu do krakowa i castis palacinku prala bi ti noge cio zivot cijenila bi te ka isusa boga. Danas ako ces da zenis podgoricanku moras imat 4 putovanja godisnje. Nova Godina na Beckom stefanplacu vaskrs u parastos u Grckoj ljetovanje u Dubai da se ljubite sa Delfinom i zimovanje u Svicarskom Zermatu. U vezu cojek ulozi tri kredita jedan na kuma drugi na brata treci na shuru. I sto je najjace 80% je mogucnost da ti je rezervise posle osam godina kakav junos pobjednik tranzicije. Stavi na nju praznu kutiju od civasa i veli rezerve.

  20. #145
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Pale
    Posts
    2,846
    Thanks Thanks Given 
    143
    Thanks Thanks Received 
    55
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    http://mondo.rs/a999735/Magazin/Ljub...12-godina.html
    Ne mislite valjda da djeca osjećaju ljubav? Bože pravDe.. mašala napredne su srpska i srbija ...
    Last edited by Beli vuk; 21-02-18 at 15:43.

  21. #146
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beli vuk View Post
    http://mondo.rs/a999735/Magazin/Ljub...12-godina.html
    Ne mislite valjda da djeca osjećaju ljubav? Bože pravDe.. mašala napredne su srpska i srbija ...
    Nije to samo u Srbiji, to je svuda, pa i kod nas. Prije neki dan na semafore prolaze djeca glavu dajem da nemaju preko 12 godina, djevojcica i 2 djecaka, njih dvojica sa loptom pricaju nesto, a ona utegnuta u helanke i tange koje su se urezale da se vide sa kilometra i kucka nesto na telefon, bila jedna baba iza njih, gleda maloj u dupe i drzi ruku na usta od shoka, cijeli dan sam razmisljao sto vidjeh, kuda ide ovaj svijet, sto rade roditelji kad ne vide kako im djeca iz kuce izlaze, a onda razmislih, da je to vjerovatno nemajka kupila jer nesto tesko mogu da shvatim da dijete od 12 godina ide samo u butike i oblaci se.

  22. #147
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Nije to samo u Srbiji, to je svuda, pa i kod nas. Prije neki dan na semafore prolaze djeca glavu dajem da nemaju preko 12 godina, djevojcica i 2 djecaka, njih dvojica sa loptom pricaju nesto, a ona utegnuta u helanke i tange koje su se urezale da se vide sa kilometra i kucka nesto na telefon, bila jedna baba iza njih, gleda maloj u dupe i drzi ruku na usta od shoka, cijeli dan sam razmisljao sto vidjeh, kuda ide ovaj svijet, sto rade roditelji kad ne vide kako im djeca iz kuce izlaze, a onda razmislih, da je to vjerovatno nemajka kupila jer nesto tesko mogu da shvatim da dijete od 12 godina ide samo u butike i oblaci se.
    Gledaš curice od 12 godina !!!!!!!!!!
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  23. #148
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Pale
    Posts
    2,846
    Thanks Thanks Given 
    143
    Thanks Thanks Received 
    55
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Ne smatram da je opasno po društvo pomjeranje starosne granice za seks koliko ovo "Kurve menjaju partnera iz interesa,ljubavi ili je nešto drugo u pitanju.. neki broj a varaju tajno jer uvek nekoga prevare..dok pristitutke to rade transparentno na korektan način.Mentalno labilne i zle osobe koje iz nekog verovanja ili strasti počine incest takođe se ubrajaju u kurve"
    Ko može oguglati.. znači postati imun na sva takva dešavanja bilo gdje, to je ono što je po meni pozitivno iz svega navedenog.

  24. #149
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Gledaš curice od 12 godina !!!!!!!!!!
    Aj procitaj jos jednom.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  25. #150
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Aj procitaj jos jednom.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Pa pročitao sam
    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Nije to samo u Srbiji, to je svuda, pa i kod nas. Prije neki dan na semafore prolaze djeca glavu dajem da nemaju preko 12 godina, djevojcica i 2 djecaka, njih dvojica sa loptom pricaju nesto, a ona utegnuta u helanke i tange koje su se urezale da se vide sa kilometra i kucka nesto na telefon, bila jedna baba iza njih, gleda maloj u dupe i drzi ruku na usta od shoka, cijeli dan sam razmisljao sto vidjeh, kuda ide ovaj svijet, sto rade roditelji kad ne vide kako im djeca iz kuce izlaze, a onda razmislih, da je to vjerovatno nemajka kupila jer nesto tesko mogu da shvatim da dijete od 12 godina ide samo u butike i oblaci se.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

Page 6 of 10 FirstFirst ... 2345678910 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ljubav
    By goozica in forum Ljubav
    Replies: 32
    Last Post: 30-06-16, 09:50
  2. SMS ljubav
    By Robovlasnica in forum Ljubav
    Replies: 15
    Last Post: 19-11-12, 11:24
  3. Što je ljubav?
    By Daniel91 in forum Ljubav
    Replies: 102
    Last Post: 02-03-09, 23:38
  4. Da li je to ljubav?
    By merry go round in forum Ljubav
    Replies: 29
    Last Post: 25-06-07, 14:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •