Page 10 of 10 FirstFirst ... 678910
Results 226 to 243 of 243

Thread: A gdje je ljubav....?

  1. #226
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,942
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,329
    Thanked in
    1,861 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    a đe vraćala bi se tu kilometraža gore nego kolima kod onoga gore na CT...
    Ili gurala naprijed, po potrebi...
    Quote Originally Posted by samson View Post
    Ova tema je suvo zlato.
    Ova tema treba da ide po sticky
    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    3 ozbiljne veze (vise od 6 mjeseci), desetak veza (do 2 mjeseca).
    A imaš li manje ili više od 25 godina?

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  2. #227
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Kolko me nasmijaste sad umornu 100 god napunili svi.

    Ali eto...Pita onaj mali Novak nedje na pocetku kako se to vidi da pricaju o ljubavi a ljubav nije.I evo Boga mi doslo sve na svoje.
    Nije Biga jedini momak koji je vaspitan da bira dobru djevojku,mislim i treba da bira da je njemu dobra ali sredina je i dalje porazno takva da se na krivo ode s razmisljanjima i stavovima da je ona ipak prvo dobra drustvu pa njemu.No i ti stavovi se nekad ruse,tu nedje kad se izgubi za nekim glava pa se sam sa sobom covjek vise ne pita.
    Zao mi je iskreno bilo koje djevojke koja mora da trpi osude od nekog uz koga bi ona uvjek stala kad mu je najteze.A mislim da su Bogom dani ti neki momenti kad on nesto sazna cisto da se vidi sta ce on nakon toga da uradi.Hoce li djelovat po onoj istoj ljubavi o kojoj joj je pricao prije neceg sto je saznao ili ce bit tipa znamo se al ja sam taj i taj,da se mi sad upoznamo.



    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk



    "Tiha voda brijeg roni..."

  3. #228
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Kako su ljudi optereceni nekim nebitnim stvarima. Ali sto rekose ljudi, oslikava stanje naseg drustva.

    Imam druga kojeg je djevojka ubijedila da je nevina. Oni spavali i ona nije krvarila. I dolazi on kod mene i pita me za tu situaciju. Kao, kako je moguce? Nisam ja dr love bio sa 17 godina, ali sam znao dosta o zenama. Zanimalo me je. Znao sam da ova njega voza.. Uglavnom krenem ja malo da se propitujem o toj djevojci. Saznam da se ona tresla po wc-a u osnovnu jbt...alooo.. I to saznam za jednog Kaludjerovica iz centra..sto je sa mnom ucio da se igrao malo sa njom

    Ja to ovom ispricam. On lik(danas mi kum) ode i ovu malu nokautira. Tu sam ja naucio lekciju da se ne raspitujem vise nikad o zenama tudjim hahha cak i kad insistiraju. Dok za moje se nikad nisam ni cimao, jer mene to 2% nije zanimalo tad...a tek sad..

    Apsolutno sam ubijedjen da djevojke koje su djevice sa 25+ godina imaju zamagljen vidi kod izbora partnera. I imaju mnogo vecu vjerovatnocu da pogrijese u izboru partnera za citav zivot!
    Pritom vjerujem da je seks mnooooogo bitna stavka u vezi/zivotu/braku. Uci sa nekim u brak bez te aktivnosti..... Ne znam sta bih rekao.

    Ali znam, ovo je Crna Gora, nenormalna po mnogo cemu. Pa i po ovome. Odje su svi jebaci, ali kad se zene traze nevinu... A kako da nadju nevinu kad su vec ovjerili sve na dvije noge sto hoda!?
    Last edited by samson; 24-02-18 at 22:17.

  4. #229
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,942
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,329
    Thanked in
    1,861 Posts

    Default

    Pitaj Bigu on je imao više od 10, a smatra da je loše ako je ona imala to isto




    Poslato sa kompaktne pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  5. #230
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,273 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Kako su ljudi optereceni nekim nebitnim stvarima. Ali sto rekose ljudi, oslikava stanje naseg drustva.

    Imam druga kojeg je djevojka ubijedila da je nevina. Oni spavali i ona nije krvarila. I dolazi on kod mene i pita me za tu situaciju. Kao, kako je moguce? Nisam ja dr love bio sa 17 godina, ali sam znao dosta o zenama. Zanimalo me je. Znao sam da ova njega voza..
    sasvim je moguće (i nije tako rijetko) da djevojka ne krvari prvi put, na osnovu čega si onda znao da ga voza? po meni svaki muškarac kome je to primarno zaslužuje da bude dobro zaeban
    She is only here to annoy herself!

  6. #231
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Nekatealo seks je tabu tema u Crncogoraca
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  7. #232
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    sasvim je moguće (i nije tako rijetko) da djevojka ne krvari prvi put, na osnovu čega si onda znao da ga voza? po meni svaki muškarac kome je to primarno zaslužuje da bude dobro zaeban
    A nije samo to receno. Pricalo se tu dosta, bilo je previse nelogicnosti.

  8. #233
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,590
    Thanks Thanks Given 
    3,547
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Apsolutno sam ubijedjen da djevojke koje su djevice sa 25+ godina imaju zamagljen vidi kod izbora partnera.
    i obrnuto mada stvarno je za očekivati da neko ko ima 25 godina imao seksualne odnose


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  9. #234
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Velika bi bila samoobmana vjerovat ako oženiš nevinu (pa čak i nevinu u 30-oj) da će bit vjerna žena. Mišljenja sam da ne postoji TA KONZERVA za koju ne postojE otvaračIIII. Tu mislim i na one za koje vjerujemo da nema trika da bi takav luksuz sebi dozvolile. To su one arogantne dame sa pogledom u čijim zenicama piše STOP! Sve one imaju SVOJ MOMENAT a ostalo bi bila stvar UKUSA.
    ALI! Fakat je da puno manje moralnih barijera da učini preljubu ima žena koja nije nevina ušla u brak. Što je i logično.....jer usled ovog sveopšteg moralnog haosa.....najjači argument koji je drži NASUPROT SILI već odavno izgubljene ravnoteže jeste nevidljiva linija....... zvana......."prvi put". A ona je preskočena onog momenta kad DRUGI muškarac ima pristup njenom trezoru
    I, slagali se vi sa ovim ili ne.......žena dok je imala samo jednog muškarca.....ili od onog momenta kad je imala drugog.....to su psihički gledano dvije različite osobe. I ne postoji više ništa što bi moglo da vrati onu njenu prvobitnu DUŠEVNU nevinost koja se i u pogledu mogla viđet.
    Bilo bi vrlo mudro obratiti pažnju na ovoJ.

  10. #235
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,942
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,329
    Thanked in
    1,861 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Nekatealo seks je tabu tema u Crncogoraca
    Ja i dan danas kada hoću da imam seks, ugasim sva svijetla i stavim čaršav preko glave mlade. Kao u dobra stara vremena.

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  11. #236
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,273 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cetvrti covek View Post
    Velika bi bila samoobmana vjerovat ako oženiš nevinu (pa čak i nevinu u 30-oj) da će bit vjerna žena. Mišljenja sam da ne postoji TA KONZERVA za koju ne postojE otvaračIIII. Tu mislim i na one za koje vjerujemo da nema trika da bi takav luksuz sebi dozvolile. To su one arogantne dame sa pogledom u čijim zenicama piše STOP! Sve one imaju SVOJ MOMENAT a ostalo bi bila stvar UKUSA.
    ALI! Fakat je da puno manje moralnih barijera da učini preljubu ima žena koja nije nevina ušla u brak. Što je i logično.....jer usled ovog sveopšteg moralnog haosa.....najjači argument koji je drži NASUPROT SILI već odavno izgubljene ravnoteže jeste nevidljiva linija....... zvana......."prvi put". A ona je preskočena onog momenta kad DRUGI muškarac ima pristup njenom trezoru
    I, slagali se vi sa ovim ili ne.......žena dok je imala samo jednog muškarca.....ili od onog momenta kad je imala drugog.....to su psihički gledano dvije različite osobe. I ne postoji više ništa što bi moglo da vrati onu njenu prvobitnu DUŠEVNU nevinost koja se i u pogledu mogla viđet.
    Bilo bi vrlo mudro obratiti pažnju na ovoJ.
    tu se varaš grdno, prije će neka što je bila nevina tražit da vidi kako bi bilo sa nekim drugim nego neka koja ih je imala više i koja je znala šta hoće kad je ušla sa tobom u ozbiljnu priču
    She is only here to annoy herself!

  12. #237
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    tu se varaš grdno, prije će neka što je bila nevina tražit da vidi kako bi bilo sa nekim drugim nego neka koja ih je imala više i koja je znala šta hoće kad je ušla sa tobom u ozbiljnu priču
    Znam, cuo sam vec takve stavove. Al, to jeste tacno ciljajuci na neku odredjenu grupu mentalnih sklopova �� Ipakkkkk OVO o cemu sam ja pisao je sustina ove "problematike" .........jer moras priznat da velika vecina zena funkcionise koliko-toliko nosena usadjenim moralnim normama..........bar je jos uvijek tako ��

  13. #238
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,807
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,323
    Thanked in
    2,173 Posts

    Default

    Zanimljivo objašnjeno. Poslije objašnjenja ide poenta u bukvalno zadnjoj rečenici sa snimka.

    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  14. #239
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Ja i dan danas kada hoću da imam seks, ugasim sva svijetla i stavim čaršav preko glave mlade. Kao u dobra stara vremena.

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Pere li ti noge svaku noć?
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  15. #240
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,942
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,329
    Thanked in
    1,861 Posts

    Default

    Ne svaku, ali ako se kupam svake nedelje veče, onda je red da srijedom pere noge...

    Red se mora znati.

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  16. #241
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,590
    Thanks Thanks Given 
    3,547
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    kažu da seks utiče na zdravlje


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  17. #242
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Polakote
    One Ring to Rule them all...

  18. #243
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Pale
    Posts
    2,846
    Thanks Thanks Given 
    143
    Thanks Thanks Received 
    55
    Thanked in
    47 Posts

Page 10 of 10 FirstFirst ... 678910

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ljubav
    By goozica in forum Ljubav
    Replies: 32
    Last Post: 30-06-16, 09:50
  2. SMS ljubav
    By Robovlasnica in forum Ljubav
    Replies: 15
    Last Post: 19-11-12, 11:24
  3. Što je ljubav?
    By Daniel91 in forum Ljubav
    Replies: 102
    Last Post: 02-03-09, 23:38
  4. Da li je to ljubav?
    By merry go round in forum Ljubav
    Replies: 29
    Last Post: 25-06-07, 14:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •