Page 4 of 10 FirstFirst 12345678 ... LastLast
Results 76 to 100 of 243

Thread: A gdje je ljubav....?

  1. #76
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,596
    Thanks Thanks Given 
    3,549
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Kako je dobra djevojka koja je recimo do 25te imala 10-15 momaka?
    a što ne bi bila dobra djevojka ako je imala desetak momaka do 25te? ako počne da izlazi dok je u srednju to je sasvim okej broj do te godine. te koje su imale mali broj momaka do 25te su mnogo gore


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  2. #77
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,283
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Dobro, vazi, nego.. Ko su ti ljudi do cijeg ti je misljenja toliko stalo i zbog kojih ne bi bio sa djevojkom koja je imala 10 momaka prije tebe?

    Jos nesto.. taj primjer dje je do 25-e djevojka imala 10 momaka, pa je zato nenormalna, zla, luda, sta li.. koliko je dovoljno, po kriterijumima i standardima tog tvog okruzenja, da ona ne postane nenormalna? Znaci, ako je tek sa 18 pocela da redja momke, da bi u svojoj 25-oj imala 10 frajera za sobom, to znaci da je imala 1,4 momaka godisnje? To je puno i to je cini kuravelom, jel tako? Ok, koliko je dovoljno? 1,0? 0,5? 0,1?

    Obozavam ovakve teme
    Da se razumijemo prvo, nisam sa sela pa da ne znam nista, gradsko sam dijete koje je cijeli zivot okruzeno sa velikim brojem drugova i drugarica, poceo sam da izlazim sa 13 po diskotekama, i da organizujem zurke, tako da poznajem sto se kaze ASFALT bolje nego iko.

    Ne postoji standard, postoji moral. Mislim na 10 momaka sa kojima je spavala, a ne izasla na mjesec dana i raskinula. Sigurno nije moralna osoba koja mijenja 2-3 momka na godinu dana, takva osoba ili nije zdrava u glavu ili je teski kreten. Dok sam bio mladji i meni je bio trip da mijenjam sto vise, da budem vidjen sa dobrim ribama, ali to mora da se zaustavi na srednjoj skoli jer poslije srednje svaka osoba postaje odrasla, a to znaci da se mora pazljivo birati, formira se ukus i tezi se ka istom. A ne sto dodje do ruke da se burgija.

  3. #78
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Sigurno nije moralna osoba koja mijenja 2-3 momka na godinu dana, takva osoba ili nije zdrava u glavu ili je teski kreten.
    Je li, jes? Bolje da se strpi po koju godinicu izmedju svake kres-kombinacije-veze?


  4. #79
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,283
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Je li, jes? Bolje da se strpi po koju godinicu izmedju svake kres-kombinacije-veze?
    Opet ne kapiras sto govorim? Moze li se napraviti pauza ako vidis da poslije 2-3 veze ne mozes da nadjes ono sto ti odgovara, da preispitas sebe, sto zelis, grijesis li gdje,a ne redom pa da ako se ubode to sto odgovara...

  5. #80
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,596
    Thanks Thanks Given 
    3,549
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Da se razumijemo prvo, nisam sa sela pa da ne znam nista, gradsko sam dijete koje je cijeli zivot okruzeno sa velikim brojem drugova i drugarica, poceo sam da izlazim sa 13 po diskotekama, i da organizujem zurke, tako da poznajem sto se kaze ASFALT bolje nego iko.
    sa 13 godina si počeo da izlaziš u kafane!?

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Sigurno nije moralna osoba koja mijenja 2-3 momka na godinu dana, takva osoba ili nije zdrava u glavu ili je teski kreten.
    opet pogrešno percipiraš stvari, znači djevojka je kreten ako ima tri momka za godina (ili spava sa njima)? onda je i momak koji spava s tri djevojke za godinu isto kreten po ovoj logici


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  6. #81
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,283
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    sa 13 godina si počeo da izlaziš u kafane!?



    opet pogrešno percipiraš stvari, znači djevojka je kreten ako ima tri momka za godina (ili spava sa njima)? onda je i momak koji spava s tri djevojke za godinu isto kreten po ovoj logici


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Da, sa 13. Samo sto nisu bile diskoteke tipa Beagle, davno je to bilo, na trgu vektre je bila diskoteka Grande Fratello, i tu su izlazili svi do 18te godine, nije bila za starije, nije bilo raznog alkohola, mogao si pivo jedino da dobijes od alkoholnih pica.

    Musko i zensko nece biti nikada isto, iz svima znanih razloga, tako da je to tesko objasnjvo. Citiracu samo jednu recenicu iz serije Budva na pjenu od mora, "Djevojka ne smije da bude naceta, a muskarac se uzima u uvidjenom stranju". Ovo je rekla jedna starija glumica u seriji, tako da treba da se razumije nas mentalitet i sredina.

  7. #82
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,273 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Ne, ali operi ti obraz ako ikako mozes? Debelo se varas ako mislis da nije bitno sto pijaca kaze, pola poslova mi je dobar glas zavrsio u zivotu kod ljudi koje nikada u zivotu nisam vidio, jer su se raspitivali i td pa su culi sve najbolje, to ti je garancija. Ne znam sa cim se bavis ali ako dosta komuniciras sa ljudima i privatno i poslovno shvatices sto znaci ta PIJACA.
    znaći prije sklapanja posla s tobom ljudi su se raspitivali da li si izlazio s djevojkama koje su imale više od 10 momaka (ne ulazeći u to kako su uopšte to mogli utvrdit), shvatih li te dobro?!
    She is only here to annoy herself!

  8. #83
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,283
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    znaći prije sklapanja posla s tobom ljudi su se raspitivali da li si izlazio s djevojkama koje su imale više od 10 momaka (ne ulazeći u to kako su uopšte to mogli utvrdit), shvatih li te dobro?!
    Nisi me shvatio dobro. To se odnosilo na pricu famozne "PIJACE", govorili smo o tome je li bitno ili ne sto pricaju ljudi za nekoga, a ne za veze.

  9. #84
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Opet ne kapiras sto govorim? Moze li se napraviti pauza ako vidis da poslije 2-3 veze ne mozes da nadjes ono sto ti odgovara?
    Treba neko da pravi pauzu da bi u tvojim ocima bio "normalan"? Hmm.. Grande Fratello, Budva na pjenu od mora.. Tesko nama!

    A sta cemo sa ljudima kojima upravo takav lifestyle odgovara? Nemaju potrebu da se ista preispituju, vec upravo tako zele. 2-3 partnera za godinu i ona mirna. Ne zeli brak i vezivanje. Kuravela, a?


  10. #85
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja sam sad u boljem stanju no prije. Slijedi, što stariji sve sam neviniji.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  11. #86
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,596
    Thanks Thanks Given 
    3,549
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    a koji su to razlozi zbog kojih u ovoj situaciji je djevojka nemoralna što je bila sa tri momka za godinu dana a muškarac nije? mislim imati tri partnera za godinu ne čini osobu manje ili više moralnom. problem je samo što se broj partnera dovodi u vezu sa tom moralnošću.
    ako mi se svidi neka djevojka i izadjemo moraću odma’ da provjerim s koliko je momaka izlazila za godinu izgleda


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  12. #87
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,283
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Treba neko da pravi pauzu da bi u tvojim ocima bio "normalan"? Hmm.. Grande Fratello, Budva na pjenu od mora.. Tesko nama!
    Brate ne znam sto da ti kazem, kad poslije 10 poruka ne shvatas sustinu nego bukvalno sve sto procitas shvatis. NISAM REKAO da je serija nesto sto treba da ti objasni o cemu se radi, to sam naveo kao primjer nase sredine i kako se na sta gleda, posto ti sam ne umijes da shvatis o cemo se prica, svaku recenicu cu sada da ti objasnim i prevedem na engleski ili spanski posto drugacije ne mozes da ukapiras koliko vidim, prastaj, ali tako je.

  13. #88
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Sve od rijeci do rijeci je tacno.
    Nisam ja rekao da je nisam vidio..samo nisam ponudio pomoc da bih spavao sa njom.
    Dobro.Odakle si izvukao taj momenat da je ona tu pomoc shvatila da ces da je pitas da odete kod tebe kuci na tortu sa orasima?Da nije iz toga jer kao muskarac razumijes musku psihologiju bolje i voajere u teretanama?U trenutku kad si vidio da se ona okrenula pa kao "mozda prodje" nisi uradio nista da ostanes i porazgovaras,da si samo drag kulturan momak,da imas curu koju volis itd...da nisi kao vecina momaka u gradu i najbitnije da si iskreno ocekivao da ce samo da se zahvali.Nego si se na kraju podsmijao jer ti nije odmah rekla to ljubazno hvala.Pogodilo te.
    Zamisljam da sam na njeno mjesto,da sam rekla sebi daj nije u redu da ovom momku ovako odgovaram jer sam jutros ustala na lijevu nogu i da onda vidim i osjetim taj podsmjeh usled prelosih zakljucaka...Aaaa....
    Mozda je cura stvarno zasluzila sve najgore i ti si ispao odlican ali je pitanje sta ako si lose zakljucivao ili jednostavno nisi uzeo u obzir kakvi sve momci prebivaju u teretanama?Ja polazim od sebe,isla sam i ja nekad u teretanu i svi su mislili da ne vidim nikog i nista.Od 50 njih dvojica su mi i dan danas kad ih sretnem braca,drugovi bez ikakvih seksualnih nasrtaja,da ne grijesim dusu nek ih je 10 bilo odmjereno,zauzeto,tu su da se definisu,ali ovo ostalo...ne daj Boze da sam se kojem ponudila da mu podignem peskir ili flasu vode.(Jedan je trcao na traku duze od normalnog dok je posmatrao zenski fitnis pa je hitna dosla po njega) Da ne bude da ovo sad nesto pricam o sebi,seksualni naboj im je bio ocigledan za sve cure koje bi u helanke pored njih prosle.I pazi sad ovo,shvatam ih.Shvatam ih jer su muskarci,jer vole zene,i vole vidjet sto je lijepo i definisano.Imaju oci.S toga teretana mozda i nije neko mjesto gdje se moze precizno(bez duzeg razgovora) znati da momak nije prisao s krajnjom namjerom, da je samo povede kuci i zavrsi posa.Da uzmemo u obzir i cure koje odu da defiluju po teretani jer traze momka.(ovo mi je tek top )

    Zene kojim na prvu loptu rade odbrambeni mehanizmi nisu neosvojive i nisu u sustini neljubazne vec trebaju muskarce koji ce dati nesto od sebe da se dokazu i pokazu vrijednim vremena i paznje.Mozda se danas sve cini tezim ali opravdanja su cesto za slabe i nezainteresivane jer gdje ima volje uvjek ima i nacina.







    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk



    "Tiha voda brijeg roni..."

  14. #89
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Brate ne znam sto da ti kazem, kad poslije 10 poruka ne shvatas sustinu nego bukvalno sve sto procitas shvatis. NISAM REKAO da je serija nesto sto treba da ti objasni o cemu se radi, to sam naveo kao primjer nase sredine i kako se na sta gleda, posto ti sam ne umijes da shvatis o cemo se prica, svaku recenicu cu sada da ti objasnim i prevedem na engleski ili spanski posto drugacije ne mozes da ukapiras koliko vidim, prastaj, ali tako je.
    Zakljucak: 2-3 momka za godinu => ona=kuravela


  15. #90
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,283
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Zakljucak: 2-3 momka za godinu => ona=kuravela
    Svako moze da zakljuci sta mu je volja, moj zakljucak jeste da takva osoba nije za ozbiljnu vezu.

  16. #91
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Zasto svi muskarci koji imaju mali kujac imaju iste komplekse u vezi djevojaka i njihovog iskustva?


  17. #92
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,596
    Thanks Thanks Given 
    3,549
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    znači treba da se izlazi sa ovim djevojkama što do dvaespete imale 3/4 momka. ili što uopšte nisu imale momka


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  18. #93
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,283
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Zasto svi muskarci koji imaju mali kujac imaju iste komplekse u vezi djevojaka i njihovog iskustva?
    Ko prica o nevinim djevojkama? Nije problem 1-2-3 momka sa kojim je imala seks, ali druze 10, ALO 10? Ako ti je to za kucu, onda ti nisi za tu kucu.

  19. #94
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,273 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    (Jedan je trcao na traku duze od normalnog dok je posmatrao zenski fitnis pa je hitna dosla po njega)
    nije mogao usporit traku ili ga helanke pale samo dok trči?
    She is only here to annoy herself!

  20. #95
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja ne znam đe nalazite vi te cure. Meni je svaka rekla da sam joj drugi. Znači max 2 komandosa.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  21. #96
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Ko prica o nevinim djevojkama? Nije problem 1-2-3 momka sa kojim je imala seks, ali druze 10, ALO 10? Ako ti je to za kucu, onda ti nisi za tu kucu.
    Eto ti ga, de! Jos me izbaci iz sopstvene kuce


  22. #97
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,283
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Eto ti ga, de! Jos me izbaci iz sopstvene kuce
    Pa blago ocu kad mu sin dovede tunel u kucu.

  23. #98
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,273 Posts

    Default

    BIGa napraviš svoju kuću i ne razmišljaš što će ti ko reć, pa dovedeš i kravu ako ti je merak

    najjednostavnije je da ne pitate djevojku koliko je momaka imala, ako je imala jednog ili nijednog reći će sama (ili će slagat), a ako je imala više neće reći ništa i nećete ni znat
    She is only here to annoy herself!

  24. #99
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Pa blago ocu kad mu sin dovede tunel u kucu.
    Ma kakvi za kucu, takva se u štalu drzi


  25. #100
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kad može Blažo mini hidroelektranu, šta fali tebi da imaš svoj tunel.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

Page 4 of 10 FirstFirst 12345678 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ljubav
    By goozica in forum Ljubav
    Replies: 32
    Last Post: 30-06-16, 09:50
  2. SMS ljubav
    By Robovlasnica in forum Ljubav
    Replies: 15
    Last Post: 19-11-12, 11:24
  3. Što je ljubav?
    By Daniel91 in forum Ljubav
    Replies: 102
    Last Post: 02-03-09, 23:38
  4. Da li je to ljubav?
    By merry go round in forum Ljubav
    Replies: 29
    Last Post: 25-06-07, 14:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •