Page 22 of 32 FirstFirst ... 12181920212223242526 ... LastLast
Results 526 to 550 of 782

Thread: Crnogorski nacionalizam

  1. #526
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    I zaboravih @ASC

    Ne, nikakav fazon, ti samo pogrešno pretpostavljaš.

  2. #527
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    682
    Thanks Thanks Given 
    1,014
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    O crnogorskom nacionalizmu govori dosta i ovaj današnji hejt prema Sergeju Ćetkovicu, sjajnom čovjeku i pjevaču kojeg patrijote nazvaše ćetaljem i prodanom dušom.
    Neko je gadno pogrešio pri kreaciji modernog postreferendumskog crnogorca, uzimajući za prototip ovakve likove.
    Zato se to i ne prima kod iole normalnog čovjeka.

  3. The Following 6 Users Say Thank You to MLS For This Useful Post:


  4. #528
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,191
    Thanks Thanks Given 
    15,120
    Thanks Thanks Received 
    3,757
    Thanked in
    2,686 Posts

    Default

    Stvar je ideologije.

    Jedna najobičnija dokumentacija tipa pasoša kad se pređu granice govori da su zapravo svi iz Crne Gore.

    Recepciju u hotelu recimo u Tuskoj ne zanima kako se ko osjeća on je za njega iz Crne Gore.

    Montenegrin.

    Ovo drugo.

    "Rađe Crna Gora velike ljude,junake i ništa robe prve klase.Ja to javno kažem crnogorskoj naciji."

    "Ne moraš biti Crnogorac,ko te tjera,ali čuvaj granice ove zemlje jer su krvlju branjene."

    Kapičić

    A zna se u ime koje i kakve ideologije su činjeni zločini.

    Koštalo je to dobro i Srbe koji joj se nisu htjeli prikloniti.



    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  5. #529
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,427
    Thanks Thanks Given 
    2,995
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Tekst iz Vijesti samo je medijsko ujednačavanje srpskog i crnogorskog nacionalizma kako bi se preparirali birači za potencijalno narednu vladu sa DF.
    Slično kao i ovaj topic koji su aktivisti reanimirali 4.07. nakon prethodnog posta iz marta 2012. (Deset godina ranije).
    Biće opet gazdama kanule neke rublje (konvertovanw možda u neku drugu valutu).


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Морам да признам да сам ипак ја тебе више вријеђао кад сам те упоређивао са љубом филиповићем него кад си ме ти назвао активистом.
    Да, ја сам написао пост на теми након напада мија поповића на ника ђељошаја, гдје сам препознао црногорски национализам који је овај пут био уперен не против срба већ против албанаца.
    Ако ници испратио ту преписку, са укључивањем 5-10 колумниста на ту тему, можда је и нормално да мислиш да је ово била нека припрема терена за коалицију ура-дф умјесто упирања прста у негативну појаву у цг друштву.

    Доста су јадни покушаји да се срдану импутира да изједначава два национализма, можда су још јаднији покушаји да се докаже да цг национализам (шовинизам или како већ) не постоји. Довољно је бити на цг твитеру пола дана па видјети како се та појава умножава. Заиста се мора рећи да је експлозија истог настала након 30.08. али такве побједе се морају платити па чак и ако је та цијена била бујање (смијешног, неорганизованог, бескрвног и на крају жалосног) цг национализма.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  6. #530
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,420
    Thanks Thanks Given 
    5,554
    Thanks Thanks Received 
    4,995
    Thanked in
    2,085 Posts

    Default

    Ispricah nedje na nekoj od tema, prosle godine sam bio na nekoj svadbi u SRB, Arandjelovac, 4/5 oceivh tetaka tamo se preselilo poslom, djeca rodjena tamo, sa Crbom Gorom vezana su jedino prezimenom jer nije srbjansko, ali se izjasnjavaju kao Srbi.
    Uglavnom, kako dodjosmo do kuce stize jedan lik, prilazi nam i veli imate li na telefonu neke pjesme crnogorske, donio bluetooth zvucnike. Nemamo ali imadosmo internet.
    Da ne duzim - lik se toliko izigrao na crnogorske pjesme (pred svadbu), na svadbi placao da se pustaju crngoorske pjesme. Rodjen i odrastao nedje na jugu Srbije okle mu i korijeni, sa Crnom Gorom je povezan jedno preko zeta, rodjaka mi. Na kraju mi taj rodjak objasnjava da je lik zadrti Crnogorac, da mu je Crna Gora i nebo i zemlja, i da je vazda takav bio.

    Ima nas svakakvih, ljudi vole razne stvari. Predsrasude su cudo.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  7. #531
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,811
    Thanks Thanks Given 
    675
    Thanks Thanks Received 
    3,033
    Thanked in
    1,798 Posts

    Default

    Ја сам међу Србима срео неке од најбољих, најчеститијих и најтолерантијих и најотворенијих људи икад.
    Срби су народ који својим друштвеним, културним, спортским и другим достигнућима, далеко превазилази оквире које им намеће бројност.
    Наравно колективна параноја која им се преко медија сервира задњих 30 година, зарад останка појединаца на власти, је оставила озбиљне послиједице.
    Отуд српски национализам.То је обољење тешко, и у терминалној је фази.Неђе ће морати да пукне, а како не може као прије 30 година около, пући ће изнутра.

    Не бих волио да и ми Црногорци упадамо у те параноје.
    Није Абазовић дао СПЦ нешто зато што је Албанац па га "брига, није његово."Дао је да купи мало власти.Исто што је Мило десенијама радио.

    То ипак не значи да треба да се одрекнемо себе.Без Црногораца нема Црне Горе.
    Last edited by BAR; 10-07-22 at 21:36.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  8. The Following 9 Users Say Thank You to BAR For This Useful Post:


  9. #532
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,427
    Thanks Thanks Given 
    2,995
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Ја сам међу Србима срео неке од најбољих, најчеститијих и најтолерантијих и најотворенијих људи икад.
    Срби су народ који својим друштвеним, културним, спортским и другим достигнућима, далеко превазилази оквире које им намће бројност.
    Наравно колективна параноја која им се преко медија сервира задњих 30 година, зарад останка појединаца на власти, је оставила озбиљне послиједице.
    Отуд српски национализам.То је обољење тешко, и у терминалној је фази.Неђе ће морати да пукне, а како не може као прије 30 година около, пући ће изнутра.

    Не бих волио да и ми Црногорци упадамо у те параноје.
    Није Абазовић дао СПЦ нешто зато што је Албанац па га "брига, није његово."
    Дао је да купи мало власти.Исто што је Мило десенијама радио.

    То ипак не значи да треба да се одрекнемо себе.Без Црногораца нема Црне Горе.
    Кључна реченица.
    Као и последња наравно, мада би била нека поетска правда (поетска иронија) да се срби из цг највише боре/цимају за њу.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  10. #533
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,487
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Crnogorci kao najbrojniji narod u CG moraju žrtvovati svoj nacionalizam na oltar gradjanske države.

    I SFRJ je funkacionisala dok je srpski nacionalizam sistematski suzbijan, a recimo hrvatski i albanski nacionalizam tu i tamo tolerisani.

    Ali kad većinski narod posegne za "pećinskim nacionalizmom", onda tu djavo dodje po svoje.

    Evo danas sam u Pobjedi pročitao da su potlačeni Srbalji vjesnici Islama u Crnoj Gori.
    I da zbog toga Dritan ima pravo samo muslimansku imovinu da oduzima i predaje je Srbima.

    Pa to je nacionalizam ko iz pjesama Baje Malog Knindže.
    Toga nije bilo ni u Večernjim Novostima 1992-e godine.

  11. #534
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,427
    Thanks Thanks Given 
    2,995
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Ко то написа?
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  12. #535
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,427
    Thanks Thanks Given 
    2,995
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Тешко ми је да повјерујем да је Сергеју пријећено и да су га вријеђали, али опет с друге стране то су "комите" па још никшићани....

    Вјерујем да од њега нећемо добит информацију о овоме, јер је господин, док су челници никшића мислим једва ишчекали да напишу ово саопштење.


    "Ćetković vrijeđan, koncerta neće biti da bi se izbjegle neprijatnosti"

    https://rtcg.me/vijesti/drustvo/3697...ijatnosti.html
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  13. #536
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Koliko sam shvatio iz medija, jos prije nego sto se oglasila Opstina Niksic...to su ovi drugi, ne niksicani. Valjda oni sto su protestovali ispred Vlade prije neki dan zbog ugovora i napravili incident.

    Kako god, zamisli taj mentalitet, zamisli taj mentalni sklop kojem sad smeta Niksic zato sto je neko iz DFa gradonacelnik. I da dolazi do otkazivanja Sergeja Cetkovica 13. Jula u NK zbog toga...

    Stvarno sramota, to je dno dna. Da se sazna ko su i da im se zabrani ogrtanje u zastavu CG, dosta je vise bilo da se radi sve i svasta pa da to jedno ogrtanje zastavom neutralise.

    U Spuz da se posalju huligani, najgori shlajm naroda.

  14. #537
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,420
    Thanks Thanks Given 
    5,554
    Thanks Thanks Received 
    4,995
    Thanked in
    2,085 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Ја сам међу Србима срео неке од најбољих, најчеститијих и најтолерантијих и најотворенијих људи икад.
    Срби су народ који својим друштвеним, културним, спортским и другим достигнућима, далеко превазилази оквире које им намеће бројност.
    Kako si ovo napisao ispada da su Srbi neka rasa drugacija od nas, Hrvata, Bosanaca, Bosnjaka...

    Potpuno isti narod. Besmisleno je reci znam Srbina/Malsiora/Muslimana/Hrvata koji je dobar lik. Svi smo isti, samo se potpisujemo drugacije jer nam stavove odredjuje sredina, drustvo, roditelji....
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  15. The Following User Says Thank You to Antares For This Useful Post:


  16. #538
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    105
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    greska
    Last edited by masster; 11-07-22 at 14:50. Reason: greska

  17. #539
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    105
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Тешко ми је да повјерујем да је Сергеју пријећено и да су га вријеђали, али опет с друге стране то су "комите" па још никшићани....

    Вјерујем да од њега нећемо добит информацију о овоме, јер је господин, док су челници никшића мислим једва ишчекали да напишу ово саопштење.


    "Ćetković vrijeđan, koncerta neće biti da bi se izbjegle neprijatnosti"

    https://rtcg.me/vijesti/drustvo/3697...ijatnosti.html
    Taj sistem opsataje na lazima i manipulacijama. I jajedva cekam da vidim te originalne prijetnje Sergeju koji je jedan od rijetkih koji je nakon odlaska u beograd ostao svoj i nije zaboravio odakle je.
    Ne zaboravite na sta je sve spreman subara da bi ostvario svoje ciljeve, laz, prevara i manipulacija su sitnice

  18. #540
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,191
    Thanks Thanks Given 
    15,120
    Thanks Thanks Received 
    3,757
    Thanked in
    2,686 Posts

    Default

    Dobar je osvrt na one momente iz studija prije toliko godina čuvenog vlasnika Vijesti kao i odgovor Kosoviću.

    https://javniservis.me/2022/07/10/do...8lwf3DwUC3a9og

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  19. #541
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Dobar je osvrt na one momente iz studija prije toliko godina čuvenog vlasnika Vijesti kao i odgovor Kosoviću.

    https://javniservis.me/2022/07/10/do...8lwf3DwUC3a9og

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    Pa i nije bas jer je pritisak bio na LSCG da udje u koaliciju sa DPS na nacin sta bi dobili sve najvaznije funkcije i vec tada poceli proces demontaze i reformisanja drzave. Treba li reci da je jedan od predvodnika tog pritiska bio i Nebojsa Medojevic koji je kao kadar LSCG trebao da dobije jednu od najznacajnijih funkcija. Takodje, DPS je tada i pristao na gotovo sve zahtjeve LSCG osim onog besmislenog zahtjeva Slavka Perovica a to je da mu i poslanike daju sto ni logicno, ni formalno pravno nije bilo izvodljivo a sto je njemu bio povod da ne pristane na sporazum iako je dobio sve sta je trazio. Na kraju je trazio podrsku za neki sporazum na drugoj strani na sta su oni bili prisatli ali im je dao rok od par sati gdje mu se niko zivi nije mogao izjasniti jer nisu ni znali sta trazi. Takodje, ne manje bitna je cinjenica da je u tom trenutku Slavko Perovic vec odavno napustio LSCG i zivio u Pragu i imao funkciji samo riznicara a odlucivao kao vodja partije bez odluka kabineta. Nakon svega je i razjurio pola stranke a on ugasio partiju.

    Prica o tim desavanjima je danas vise mit nego istina.

  20. #542
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Poslije prozivanja Sergeja Ćetkovića da je Ćetalj, prodana duša šta li, crnogorski nacionalosti dijele spisak kafića u NK u koje ne bi trebalo da se ulazi.

    https://twitter.com/herkulova96/stat...gvFd0NxsQ&s=09

    Ajde rečite mi, vi što trubite kako je crnogorski nacionalizam benigne prirode, da li je ovo i primać normalnome.

    Podsjeća li vas ovo na nešto?

    Pa ebem mu mater ako mi Crnogorci ne umijemo ovakve idiote da izmršikamo i pošaljemo u ćošak, nego tražimo opravdanja za ovakve idiotske i nacional-šovinističke postupke sve splamćelo.

    Ja sam da se ovo sasiječe u korijenu, jer ovo nam ništa dobro ne može donijeti, ni državi, ni društvu, ni našoj naciji.

    Ako imamo populizam, šovinizam, nacionalizam u okruženju, ne moramo i mi kreteni da budemo.





    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  21. #543
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,191
    Thanks Thanks Given 
    15,120
    Thanks Thanks Received 
    3,757
    Thanked in
    2,686 Posts

    Default

    Jes neko će mi reći šta ću da zaobiđem.

    Odavno je to,nije to od skora i nema veze sa nacionalizmom nego primitivizmom i malograđanštinom.

    Psihologija čopora.

    Sve je rečeno u Stepskom Vuku od Hesea.
    Nije lako ali eto jedino podnošljivo za slobodnog čovjeka.

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 12-07-22 at 22:20.
    No pasaran!

  22. #544
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    https://www.portalanalitika.me/clana...na-podmetacina

    Pa kad Gagarin i Predsjednik jednako misle nema tu šta više. Ako crnogorskim nacionalistima ne možeš vjerovati da su dobroćudni i dobronamjerni kome možeš? Ko ih zna bolje nego oni sami sebe?

  23. #545
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,633
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post

    Ajde rečite mi, vi što trubite kako je crnogorski nacionalizam benigne prirode, da li je ovo i primać normalnome.


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    niko to ne kaže. ako nisi pratio temu ođe se iz petnih žila trude da nam objasne kako i ođe imamo nekog poput javnih kanalizacija kao što su karadžić ili mladić

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  24. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  25. #546
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,191
    Thanks Thanks Given 
    15,120
    Thanks Thanks Received 
    3,757
    Thanked in
    2,686 Posts

    Default

    A evo i CANU nikako da napiše neki memorandum.

    Ti spavači ne znaju ni zaštiti ono što treba a ne još da pišu memorandume ko ona 16-rica.

    Što su krvavo razvalili Jugoslaviju.

    A da,pola njih je ispostava SANU-a bitno je da ćute kad treba.

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  26. #547
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    niko to ne kaže. ako nisi pratio temu ođe se iz petnih žila trude da nam objasne kako i ođe imamo nekog poput javnih kanalizacija kao što su karadžić ili mladić

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    A neki kao ti relativizuju i šikaniranje Sergeja Ćetkovića i segregaciju u NK (jer šta je drugo širenje liste nepoželjnih kafića), a što se sve dešava u zadnjih par dana, sa pominjanjem ratnih zločina od prije 30 godina, jer zaboga ako neko pomene da je ovo nacionalizam i šovinizam ispada da stavlja znak jednakosti sa svim šovinizmima i nacionalizmima svijeta (regiona naročito), pa i sa slavljenjem ratnih zločinaca i/ili negiranjem ili opravdavanjem genocida u Srebrenici.

    Ovim pojavama se mora stati na kraj. Jednostavno preloše su.

    Ako će Srbi do sjutra da relativizuju Srebrenicu sa Jasenovcem, pravdaju Mladića i Karadžića, zabolje me, njihov obraz prljaju.

    Ovi degeni u NK prljaju moj, pa mi stoga više smeta.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 12-07-22 at 22:50.

  27. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  28. #548
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,191
    Thanks Thanks Given 
    15,120
    Thanks Thanks Received 
    3,757
    Thanked in
    2,686 Posts

    Default

    Nisam vidjela izjavu Sergeja Ćetkovića.

    Nego,valjda će biti.

    Mene ovo više brine zapravo.



    Kako on misli da proslavi 13.jul u mom rodnom gradu?

    Svakako njemu je najteže.

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 12-07-22 at 22:56.
    No pasaran!

  29. #549
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,113
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Može li mi neko reci o čemu se radi ovo oko sergeja?jel zato sto ga je kovačević zvao da pjeva ili šta?
    Ovo sa kafićima me podsjeti na ono posle izbora kad je neko pozivao da se ne trguje nedje ili u neke kafiće,šta li je bilo…
    To nisu crnogorske patriote,to su obični plaćenici i interesdzije koji samo prave štetu crnogorcima i istinskim patriotama


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  30. The Following 2 Users Say Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  31. #550
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Može li mi neko reci o čemu se radi ovo oko sergeja?jel zato sto ga je kovačević zvao da pjeva ili šta?
    Ovo sa kafićima me podsjeti na ono posle izbora kad je neko pozivao da se ne trguje nedje ili u neke kafiće,šta li je bilo…
    To nisu crnogorske patriote,to su obični plaćenici i interesdzije koji samo prave štetu crnogorcima i istinskim patriotama


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Zvao ga je Kovačević da pjeva za 13.Jul. al su počeli da ga prozivaju "pjeva šubarici", "gowno izdajničko živi u Beograd", "mi oćemo za naš praznik da slušamo što mi volimo", da je ćetalj itd.

    Sergej, koji je vazda bio prekorektan, javio da odustaje.

    Jel neko iskoristio, možda taman Marko K., da to proturi u medije, moguće. Realno, kreteni su se napenalili da ih svi isprozivamo.

    Evo danas dijele spiskove nepoželjnih kafića.

    Ako ovakve pojave mi Crnogorci ne suzbijemo, ko će umjesto nas.

    Ježim se od relativizacija.

    Sad ovu šovinističku bagru ne smijemo nazvati pravim imenom, jer čoče naš nacionalizam je odbramben.

    Pih.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 12-07-22 at 23:05.

Page 22 of 32 FirstFirst ... 12181920212223242526 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Istorija Crne Gore
    By zippy in forum Istorija
    Replies: 254
    Last Post: 17-12-23, 18:53
  2. Jevrem Brkovic: Vuk je Crnogorcima oteo jezik
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 158
    Last Post: 06-01-11, 17:38
  3. Replies: 21
    Last Post: 18-12-10, 01:08
  4. ponovo: crnogorski nacionalizam i radikalizam
    By castel nuovo in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 25
    Last Post: 12-06-04, 12:41
  5. Crnogorci i VLAST
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 18
    Last Post: 20-02-04, 19:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •