Page 3 of 11 FirstFirst 1234567 ... LastLast
Results 51 to 75 of 255

Thread: Najbolji dani srednje skole!

  1. #51
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    Direktor Ekonomske škole Svetozar Bojanić kazao je juče da su to dezinformacije i da će sa profesorima, kako je to praksa u školi, po dolasku održati sastanak.
    - Ako se ustanovi da je to istina, učenici koji su učestvovali biće isključeni iz škole - kazao je on.
    Kako nam je opasan Cveto rumeni...
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  2. #52
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ooooo, crni *shrek*, ti si bash nostalgichan za srednjom shkolom...
    Never Complain, Never Explain

  3. #53
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    534
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    Direktor Ekonomske škole Svetozar Bojanić kazao je juče da su to dezinformacije i da će..........
    Trt Milojka dezinformacije..
    Danas mi je sestra stigla sa exkurzije zaprepashtena svojim drugarima iz razreda. Neka shto su krali zlato, parfeme (...) shakama i dje su stigli, nego su josh i kad je najavljena racija podvaljivali to shto su pokrali profesorima i drugarima iz razreda ...GREHOTA!

    A kad sam chula da su sve to bile curice naizgled za uzor prethodne 3 godine shkolovanja a ne mangupchici...mislim stvearno!!!
    Inconstancy is my very essence; it is the game I never cease to play as I turn my wheel in its ever changing circle, filled with joy as I bring the top to the bottom and the bottom to the top. Yes, rise up on my wheel if you like, but don't count it an injury when by the same token you begin to fall, as the rules of the game will require.

  4. #54
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Sve generacije to rade ali ovi su ga izgleda bas precerali...
    Ne mogu da vjerujem da su podvaljivali jedni drugima pa cak i profesorima.... Na sta su sve spremni!
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  5. #55
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    pg
    Posts
    76
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Red face

    hahahahah evo ja juce sa exkurzije stigla.....
    bilo je extra dobro,a ovi sto se zale da im je lose bilo samo cu ih pozdr5avit jer je to problem u njima nije u skoli.....Ili pokusavaju da nadju razlog za to sto su pokrali.....

    Mada moje odeljenje ustvari moj bus ima najvise prava da se zali na exkurziju i uslove....

    Prvo nas u srbiji zaustavi policija jedno 5-6 puta,drzi nas po pola sata,onda nam na auto putu u 2h uvece (ujutro) pukne guma,tu isto cekamo jedno 2 sata.. Vozac nije prelazio 50 cak ni na auto-put...
    Kad smo posle 30h stigli u hotel raspad u Atinu,sa stepenica nam je pao drug i jedva su ga spasili da ne umre..... Hotel je stvano bio raspad,al kao da je vazno....
    u platamon su nas stavili u hotel koji je bio extra,bazen,plaza na 20metara.... i to u neke odvojene bunkere,na koje sam cula da su se neki zalili,ali uh.....
    ti sto su krali,da su krali jesu,90% ucenika jes,i uvatise 12toro od kojih je mozda 5toro kralo....tu nam napravise sprdnju pretres... pf....

  6. #56
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,743
    Thanks Thanks Given 
    10,817
    Thanks Thanks Received 
    2,115
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Sa kojom agencijom si isla na ekskurziju? Moj brat krece za 5-6 dana u Grchku ali nidje se ne spominje put kroz Srbiju nego idu preko Albanije sa nekim super luksuznim busovima,klima,dvd...Atina ,Paralija,Solun.

  7. #57
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    somewhere over the rainbow-MNE
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ovo me podsjeti djelimicno na moju eskurziju u Grckoj prije 5 godina. Isli smo samo Halkidiki- Solun- Paralija- KAterini. Krivi su i grcki i nasi mangupcici. OKo naseg hotela u Paraliji skupljali su se neki momci, ono "visili" sto se kaze, na ulici. S motorima. I naravno, vidjeli slatke curice, pa odma krenuli u "napad". I tako iz noci u noc. Pratili nas i do diskoteke. Sve je dobro dok si bio ljubazan s njima, nisu htjeli napadat ili nesto slicno. Elem, nadje ti s eneko pametan iz nase grupe , da toboz brani jednu curu od udvaraca... I tako ti nastade gungula, tuca, a ono sto nasi nisu znali jeste- da su ti momci pripadali nekoj bandi, imali svoga boss-a, pa zvali njega. ej, u trenu se oko hotela stustilo sijaset momaka s palicama i cudima. Panika je bila svuda, u nama, u profesorima. Onda je krenuo proces "evakuacije", da svi stignu u hotel zdravi i citavi. Sve bi bilo dobro, da jedna profesorica nije padala u nesvijest od svega toga uzbudjenja, a sve sa nocnom 'aljinom i histericnim placem... Nas profesor je otisao da razgovara sa sefom bande, na kraju su napravili kompromis- ili ce nasi momci bit mirni ka musice, ili najbolje da se pokupimo sjutra i odemo doma - jer necemo zivi ispadat. Neko je to odma prozujio roditeljima, roditelji drugim roditeljima, elem u nasem gradu se do jutra znalo da smo mi neki taoci, da je jedan momak otisao u bolnicu na usivanje od povreda (sto je tacno), i da nam je bezbijednost ugrozena... Jao...odmah je to otislo na radio...
    A ja fino kazem ljudima- najbolje je otic na te maturske eskurzije u Srbiju- najblize je, svako je ionako naljokan, koga briga tada za znamenitosti i Grcku, Italiju ili Madjarsku! :-) I wrh se covjek provede!
    Cuvam te,ne dam nikom da te dira
    na dlanu si
    moja tajna... urezana...

  8. #58
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Titania View Post
    A ja fino kazem ljudima- najbolje je otic na te maturske eskurzije u Srbiju- najblize je, svako je ionako naljokan, koga briga tada za znamenitosti i Grcku, Italiju ili Madjarsku! :-) I wrh se covjek provede!
    I to sto kazes. Ionako su 24/7 omrceni od alkohola tako da i ako uspiju da otvore oci i vide nesto zaboravice dok ponovo zazmure...
    Ma ja ih ne bi ni za Srbiju slao! Je li bolje da se spuste do Cetinja, Budve, H-Novog i da pare trose kod nas umjesto nedje vani?! Ionako nam fali turista sad...
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  9. #59
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,743
    Thanks Thanks Given 
    10,817
    Thanks Thanks Received 
    2,115
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Maturantima je najbitnije da se druze tih 7 dana i stvarno je najbolje bachit ih nedje dje ima dobar bazen i otvoreni i zatvoreni ,dobra diskoteka i neka 7 dana budu na jednom mjestu i siti se nadjuskaju,nakupaju pa vala i ponapijaju ako im se tako svidja.Za 250 eura bi mogli kao grupa da dobiju sjajan hotel nedje blize i ne placaju benzin tome autobusu sto ih po grckoj voza 80 sati!

  10. #60
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Californication
    Posts
    901
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    I to sto kazes. Ionako su 24/7 omrceni od alkohola tako da i ako uspiju da otvore oci i vide nesto zaboravice dok ponovo zazmure...
    Ma ja ih ne bi ni za Srbiju slao! Je li bolje da se spuste do Cetinja, Budve, H-Novog i da pare trose kod nas umjesto nedje vani?! Ionako nam fali turista sad...
    SLAZEM SE S TOBOM 100% SHREKO PEKO

  11. #61
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Titania View Post
    ovo me podsjeti djelimicno na moju eskurziju u Grckoj prije 5 godina. Isli smo samo Halkidiki- Solun- Paralija- KAterini. Krivi su i grcki i nasi mangupcici. OKo naseg hotela u Paraliji skupljali su se neki momci, ono "visili" sto se kaze, na ulici. S motorima. I naravno, vidjeli slatke curice, pa odma krenuli u "napad". I tako iz noci u noc. Pratili nas i do diskoteke. Sve je dobro dok si bio ljubazan s njima, nisu htjeli napadat ili nesto slicno. Elem, nadje ti s eneko pametan iz nase grupe , da toboz brani jednu curu od udvaraca... I tako ti nastade gungula, tuca, a ono sto nasi nisu znali jeste- da su ti momci pripadali nekoj bandi, imali svoga boss-a, pa zvali njega. ej, u trenu se oko hotela stustilo sijaset momaka s palicama i cudima. Panika je bila svuda, u nama, u profesorima. Onda je krenuo proces "evakuacije", da svi stignu u hotel zdravi i citavi. Sve bi bilo dobro, da jedna profesorica nije padala u nesvijest od svega toga uzbudjenja, a sve sa nocnom 'aljinom i histericnim placem... Nas profesor je otisao da razgovara sa sefom bande, na kraju su napravili kompromis- ili ce nasi momci bit mirni ka musice, ili najbolje da se pokupimo sjutra i odemo doma - jer necemo zivi ispadat. Neko je to odma prozujio roditeljima, roditelji drugim roditeljima, elem u nasem gradu se do jutra znalo da smo mi neki taoci, da je jedan momak otisao u bolnicu na usivanje od povreda (sto je tacno), i da nam je bezbijednost ugrozena... Jao...odmah je to otislo na radio...
    A ja fino kazem ljudima- najbolje je otic na te maturske eskurzije u Srbiju- najblize je, svako je ionako naljokan, koga briga tada za znamenitosti i Grcku, Italiju ili Madjarsku! :-) I wrh se covjek provede!
    :lolblue: hahahahahah :lolblue: kako mi dobro bi kad ovo prochitah

  12. #62
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up Princezica.

    Quote Originally Posted by tweet View Post
    Aooo a klupa do prozora ahahahahaha,
    Klupa do prozora, a josh moja uchionica u prizemlju i izadjesh pravo na livadu!
    I Drago Dushmanin koji nam je drzhao chasove "iz prirode"... :lolblue:

    profesorku iz geografije koja se tako provaljivaaaaaaaaalaaaaaaaa da je greota bilo pobjec s njenog chasa...
    Hahahahhaa! :lolblue:
    Koliko planeta ima na Zemlji? To ne znash? Shto je smijeshno Balabushicka? Sjedi, JEDAN ZA POLUGODJE, pa cesh se smijat'!!! :lolblue: E to je jedina jedinica koju nisam zhalila, stvarno...

    pamtim BK dobro :dring:
    I Komove!!! Prije prvog chasa svi na lozu, troshe se pare koje blagajnik svake godine skuplja za zavjese, koje naravno nismo dobijali. :mrgreen:
    Ali BK & touch screen mashinerija...



    Mademoiselle.

  13. #63
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    pg
    Posts
    76
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Red face

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Sa kojom agencijom si isla na ekskurziju? Moj brat krece za 5-6 dana u Grchku ali nidje se ne spominje put kroz Srbiju nego idu preko Albanije sa nekim super luksuznim busovima,klima,dvd...Atina ,Paralija,Solun.
    Sumnjam da ce ih pustit,jer neke skole su vec otkazale put tamo jer im je zabranjeno.....
    Mi smo isli preko raspalog Intursa Srbija-Makedonija-Grcka....
    E i nasi su busovi imali klime,dvd....
    Organizacija im je bila losa mnogo,ali kao sto neko vec rece,ja sam extra drustvo imala,extra smo se provodili,kao da je bilo bitno sto ostalo....

  14. #64
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jessica_Alba View Post
    Sumnjam da ce ih pustit,jer neke skole su vec otkazale put tamo jer im je zabranjeno.....
    Pa kaze coek nama da se ukine vizni rezim... Ja mislim i kad se svima zivima ukinu vize nama ce i dalje ostati koliki smo divljaci...
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  15. #65
    ciara Guest

    Default

    Procitah prije par dana u novine ovo sto su cinjeli u Grcku. Evo iskreno da vam kazem, ja sam prosle godine bila tamo i znam da su vecina pola Grcke pokrali, a sto je najtuznije vecina su bile djevojke. Bilo je katastrofa koliko se kralo,to nije imalo granica. To su i profesori znali da se ne lazemo, ali nijedan od njih nije uticao na djake, a sad kad su ih povatali svi se cude. Glupo je sto nisu odma priznali nego su prebacili krivicu na druge, ali kad su vidjeli koliko je to poprimilo paznje onda se polako izvlace.
    Sto se tice komentara nekih da su hoteli katastrofa, to se podrazumijeva. Koliko para toliko muzike. Za 250e ne mozes dobiti apartman sa pogledom na more. MOzes mozda ali za jednu noc a mozda ni za toliko. Najvaznije je drustvo, jer ako nemas drustva dzabe ti i smjestaj u najskuplji hotel. MIslim, sve su to cari ekskurzije, nova drzava, novi narod, drugacija kultura...

  16. #66
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Californication
    Posts
    901
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Profesor Hoteljerstva Zaboravih Mu Ime "sta Znas" Pa Profesore Znam ...... "ne Znas Ti Nista Budalo Jedna"

  17. #67
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka cast omladino

    Roditelji su krali po Dubrovniku, djeca kradu po Grckoj...


    primjeri cojstva i junastva

  18. #68
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder View Post
    Svaka cast omladino

    Roditelji su krali po Dubrovniku, djeca kradu po Grckoj...


    primjeri cojstva i junastva
    hm a sta ono bi godine 2001?? malo $evernije
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  19. #69
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Californication
    Posts
    901
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    Pa kaze coek nama da se ukine vizni rezim... Ja mislim i kad se svima zivima ukinu vize nama ce i dalje ostati koliki smo divljaci...
    SHREKO SLAZEM SE S TOBOM 100%

  20. #70
    Join Date
    May 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    shrek stvarno je ludnica bilo kroz srednju..steta sto si eskurziu propustio zbog amerike..tek se tu nije znalo sta se radi..bas sam sa kuveljom pricao o tome prije neki dan

  21. #71
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Dje siii Pope veliki gospodine?!

    Sto ovo nema nikog iz nase generacije, da se prisjetimo dozivljaja sa Rmandom komedijasem starim...

    Reci Ogiju, Kuvelji i ostalima za ovaj forum, dako nalete da se salimo malo!!
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  22. #72
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    \root
    Posts
    2,665
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vi ka da ste isli sa onim iz "ko to tamo pjeva" Hahaha
    M O N T E N E G R O......L U G

    FORUM ZAJEDNICE LINUX KORISNIKA U CRNOJ GORI

  23. #73
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Michigan, USA
    Posts
    509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e vala ...sada se vrnuh sa posla i nestho razmishljam, masu mi je bolje bilo u srednjoj , zezanje, kafica u G i Frci , malo chasova,drushtvo, provod, ovo ono, no sada chitavu Ameriku da mi dash

  24. #74
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Srednja skola DA, ali posle srednje skole definitivno NE!
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  25. #75
    Join Date
    May 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo jedna fora sa ekskurzije,mozda nisi znao za ovo shrek...
    dosli u apartman mrtvi pjani ja,kuvelja i boko,:dring: :dring: cim smo usli ,kuvelja se srusi na pod,ja i boko da mu pomognemo a ni mi ne znamo dje smo,ja ga vatam za ruke boko za noge i na tri da ga bacimo na krevet..i kako smo mahali sa njim..na 3 ga bacismo..i....promasimo krevet,kuvelja upadne izmedju kreveta..jos pola sata posle toga ga nismo dizali..dok smo dosli sebi od smijeha...ludilo...:o
    ne znam koliko ce biti ovo interesatno ostalima..nisu bili nasa generacija...:o

Page 3 of 11 FirstFirst 1234567 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. the najbolji reziser(i) danasnjice
    By moon safari in forum Film
    Replies: 48
    Last Post: 23-04-08, 13:12
  2. DANI CRNOGORSKEKULTURE u Zagrebu
    By JUSTICE in forum CG dijaspora
    Replies: 0
    Last Post: 21-10-05, 22:46
  3. Najbolji MPV srednje klase!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 20-08-05, 18:16
  4. Stanje u Srbiji i uspjesna tranzicija...
    By Monterico in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 33
    Last Post: 14-10-04, 20:29

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •