Page 2 of 11 FirstFirst 123456 ... LastLast
Results 26 to 50 of 255

Thread: Najbolji dani srednje skole!

  1. #26
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je u Gimnaziju (shto jedino priznajem ka srednju shkolu) bilo super i bio sam pjan a sad imaju kamere i ne znam...

  2. #27
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    hehehe super je kad dodje do ovakvih prica , svi su odjednom bili pjaniji od ostalih i pravili vece probleme od ostalih i zbilja se cudim dan danas kako uopshte gradjevina gimnazije ili bilo koje srednje shkole opstaje pored svega toga tj pored toliko problema koji kroz nju uce
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    hehehe super je kad dodje do ovakvih prica , svi su odjednom bili pjaniji od ostalih i pravili vece probleme od ostalih i zbilja se cudim dan danas kako uopshte gradjevina gimnazije ili bilo koje srednje shkole opstaje pored svega toga tj pored toliko problema koji kroz nju uce
    ajde priznaj ko jedini nema sto da preuvelicava odje no samo mogu nekom kesom po glavi da se pokrijem od sramote
    sto se mene tice bilo je tu divnih momenata u nasoj gimaziji od nekih posalica sprdnji kastiga skupljanja u wc kod cesme dc i dom hahha do samih dogadjaja s profesorima od kojih mi je jedan najmiliji i njime se ponosim)
    kad je prof istorije rekao da cgorci ne postoje ni kao narod ni nacija ni cg drzava i sl..ja pametna oko moje velim znaci li to da ako kazem da sam cgorka vi me smatrate nepostojecom tj ne priznajtete me veli on da.i reko po svim pravilima posto se ja osjecam crnogorkom mogu da izadjem sad s ovog vaseg casa i vi me necete zapisati jer nepostojim..on se zbuni promrlja tako dodje ja pokupih stvari i preko vrata

    eh ne znam sh sad sve ovo istrabunjah al etosjetih se
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  4. #29
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    Aaa to je jak period bio... Samo li zapisti ona sirena bjezi kuci...
    mis smo bjezali i kad cujemo sirene za prestanak opasnosti. a nk uopste nijesu gadjali
    nego nekako mi je bzv da prepricavam dogodvstine iz gimazijskih dana preko foruma. Niti ste bili tamo pa da evicramo uspomene niti ja mogu da vam docaram situaciju preko neta
    Kako Vaša bolest ?

  5. #30
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa View Post
    niti ja mogu da vam docaram situaciju preko neta
    mozes da probas
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  6. #31
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    hehehe super je kad dodje do ovakvih prica , svi su odjednom bili pjaniji od ostalih i pravili vece probleme od ostalih i zbilja se cudim dan danas kako uopshte gradjevina gimnazije ili bilo koje srednje shkole opstaje pored svega toga tj pored toliko problema koji kroz nju uce
    Nije niko bio pjaniji od mene!!! Ja sam najpjaniji!!! :PPP

  7. #32
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    mozes da probas
    ne mogu. tu je bitna, facijalna ekspresija, ton...
    Kako Vaša bolest ?

  8. #33
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    shto si ti to svashta radila kuku mene znash kako kazu u lock stock and two smokin barrels Is there something we should knw about your past?
    a dobro mislim... izmedju ostalog, probali su se neki novi kokteli, probalo se kako je to biti pjan u 12 popodne, kako je to kad sirene zavijaju mlatit po rizicnim mjestima, kako je to kad dobijes upalu besike od sjedjenja na beverli kod skole i tako... izmedju ostalog
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  9. #34
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Nikollaki View Post
    Nije niko bio pjaniji od mene!!! Ja sam najpjaniji!!! :PPP

    /me daje podrshku...jes da nijesam bila tamo da mu svijetju drzhim...al iz onoga koliko ga znam...mogu da svjedochim kao da sam bila svaki dan s njim u klupi!! :mrgreen:

  10. #35
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa View Post
    tu je bitna, facijalna ekspresija, ton...
    Slazem se da je to izuzetno bitno ali se ne slazem da se bez toga ne moze. Ajde sad fino probaj pa cu ti reci kako si prosla.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  11. #36
    ciara Guest

    Default

    Od kolijevke pa do groba najljepse je djacko doba. Nisu dzabe rekli stari dobri.
    I ja sam ucila u ekonomsku, i pripadala sam zadnjoj generaciji maturanata koja je ucila u staroj skoli tzv. paviljonima. Iskreno sad kad bi me pitali da biram izmedju ove nove, savremenije i stare koja je bila ako cemo iskreno pravo ruglo, opet bih se vratila u staru. KAd nam je bilo dosadno uvijek smo smisljali razloge da strajkujemo, i sto je bilo najjace samo nase odjeljenje od cijele skole je strajkovalo i onda su dolazili Sveto i Vlado klackalica(zamjenik je bio dok sam ja ucila)da nam prijete sa 7 neopravdanih ako ne udjemo na cas, i nikad se vracali nismo i nikad te neopravdane dobili nismoUvijek smo imali razloge za strajk bilo da je napolje pomet, kisa ili jako sunce....cak smo dok se skola gradila strajkovali zbog bagera. Smetali su nam da pratimo nastavu(a strasno smo je pratili i ovako):mrgreen:Za razliku od stare, u ovoj novoj koliko cujem isto je kao u spuski zatvor sto se kontrole tice. Imaju sve uslove, nista im ne fali, ne mogu pobjec' sa casa jer su svudje kamere, jedino da se baci s drugog sprata pa da pobjegne s casa
    Sto se tice mjesta dje smo isli kad pobjegnemo sa casa uglavnom je to bio BK(kad nas je 15, pa se svi potrpamo u auta)ili u papilon ili div, a takodje i preko puta u shtokholm(odatle smo mogli da posmatramo profesore kad udju u zbornicu i onda 100 na sat pored zbornice da nas ne vide)
    Sto se tice profeosora najveci lik je Ivanovic iz matematike. Kod njega je vecina casa prolazila u zezanju. Isto tako najjaci su casovi kod Rudonje i Baletica pijanog. NIkad trijezan u skolu nije dolazio, tako da smo mogli jednu recenicu i formulu ponavljat cijeli cas, on bi rekao ''dobro si to naucio''Isto tako i Hegel, crnjacio nas je sa socijologijom, a najvece ubistvo su mi bili blok casovi kod njega. Ali dobro oprosteno mu je, sad bih se opet vratila na te blok casove, kad sam sa drugom cijepajuci listove iz sveske igrala kosarke , a kosh nam je sporet bio(raspali):mrgreen:
    ISto tako Zlata profesorica prava, opucala me za ocjenu. MIslim da je pola ekonomske proklelo.Imala je par bisera kojih se sjecam npr.''vi kao da ja pricam na engleski a ne na spanski'' pa ''jedinicasi'' itd...ali najjaci je bio Rudonja i njegov komentar kad bi neko odgovarao i kad ne bi znao nista''ton pojacaj sliku ne diraj''Isto tako jedan od jacih likova je Freska iz likovnog
    EEEE da mi se vratit sad i ponovo dozivjet isto
    Ponesose me sjecanja, imalo bi tu jos toga da se doda i kaze, ali ovo je u najkracim crtama
    Last edited by ciara; 15-09-06 at 23:44.

  12. #37
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    A Rudonja je prejak bio! To mi je komsija bliznji bio u Zagoric... :mrgreen: Znam da je imao dobrih provala ali se sad ne mogu sjetiti da me ubije coek!

    A Hegel je posebna prica... Njega nijesam trijeznog uspio da vidim za svo vrijeme mog boravka tamo!

    Ne znam je li ti predavala sto Ljilja Velika!? Kad smo je zapalili bili da je jedan Bobo Albanac i da je prebjegao sa Kosova (a on cet*ik samo takav) i da je se toga stidi pa kad je uzela da ga pegla na cas "siptarcicu, nemoj da se stidis svoga porijekla..." pa su se zamalo imali pobit :mrgreen: Ne mogu ja to da docaram kao sto je bilo ali znam samo da sam se zamalo upisao od smijeha...

    Faca je bila i ona sto je predavala Politicke nauke ili politicku ekonomiju zaboravih kako se zove i ona i predmet..
    Last edited by shrek; 03-04-07 at 04:27.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  13. #38
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    eee Ljilja mala je opasno voljela da joj se ulizuju... Toga se sjecam! Kazes joj samo 'Profesorice, bas vam boja ociju dolazi do izrazaja sa tim plavim pramenovima' ili 'profesorice, dje ste trgovali te cokulice? Nevjerovatno je kako se zena vasih godina jos uvijek drzi tako dobro...' ( a ona navukla neke bakandze sto je od neke prababe naslijedila i ima 146 godina a pramenove izvlaci) i odma te pusti sa casa i da ti dobru ocjenu...
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  14. #39
    ciara Guest

    Default

    Nije meni Ljilja mala predavala nista mada znam za njene ispade od drugih
    Bila je jedna iz latinskog zna zena 9 jezika zato je i zaladila onako. Ne znas nju jer je ona dvije tri godine predavala sad mora da je nedje u Dobrotu zavrsila
    SJecam se kad je drugarica meni sapnula na sred casa''vidji kako ima male sise'', i ona se okrenu njoj i kaze''nemam'', i kad ju je jednom prilikom neko gadjao na sred casa kredom u glavu, naravno niko nije htio da kaze ko je to uradio, ona je u dnevnik dje se kazne pisu napisala''osoba x me gadjala kredom ''
    Je li ti predavala Smrtka sto?Niko je nije volio, mada meni je ona bila vrh. Nije uopste bila teska za ocjenu. Znam samo da na njen cas muva nije smjela uc u ucionicu kakva je tisina bila

  15. #40
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ne znam tu iz latinskog mada ne bih je znao i da je bila dok sam i ja bio jer sam komercijalni smjer
    Bila je tako isto nama iz engleskog jedna vrana, potpuno izgubljena u vremenu i prostoru. Casovi kod nje su nam trajali 10 eventualno 15 minuta i onda se digne, uzme dnevnik i utekne u zbornicu... A nju mi je stvarno zao bilo ali ko joj je kriv sto je laka za snalaz :mrgreen:
    Predavala mi je smrtka, fiziku bijase je l tako? Slabo se nesto sjecam njenih casova ali me zato njena smrtna faca i dalje proganja u snovima... :mrgreen:


    Quote Originally Posted by ciara View Post
    kad ju je jednom prilikom neko gadjao na sred casa kredom u glavu, naravno niko nije htio da kaze ko je to uradio, ona je u dnevnik dje se kazne pisu napisala''osoba x me gadjala kredom ''
    hahahahhahha! Ovo je dobro...
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  16. #41
    ciara Guest

    Default

    A bila je i nama jedna iz engleskog moguce da mislimo na istu. Snalazili smo je na svaki cas, tako da je samo uspjela da zapise cas i onda posle 10 minuta izadje i bojkotuje casIMa i jedna stara profesorica sto fizicko predaje, mada meni nije nikad predavala. Znam da je stalno u stikle i trenerku u skolu
    EEEeee da mi se vratit makar na jedan cas


    P.S ja mislim da ovaj topic treba preimenovat u ''ekonomska skola i njeni profesori'', i izbrisat sve postove sem shrekovih i mojih:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

  17. #42
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    na mjesti ti je taj p.s. hehehehehhehehehhehe
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  18. #43
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zashto svi pominju napijanje kao jedini vid zabave u srednjoj shkoli? Nikad u zhivotu se nisam napio i nishta mi to ne treba, pogotovo ne u shkoli dje mogu da se prigam sa profesorima i bez toga.

    Uchim u Ekonomsku, i pravo da vam kazhem...razocharan sam novim objektom. Kao prvo, loshe je izgradjen. Osim toga, uporedjujem ga sa koncentracionim logorom. Svi znate zbog chega.

    Nikad necu zaboravit paviljone koji se raspadaju i prvi dan u shkoli kad mi je kvaka od vrata uchionice ostala u rukama.

  19. #44
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    www
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Cool

    Stara ekonomska rulz! 8)
    Globetrotting

  20. #45
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    PG
    Posts
    314
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo sto su napravili od Ekonomske je sramota. Sad su svi od jednom postali neki profesori, ka' da predaju na Oxfordu, a ne u PG. Kakva goveda...

    Pola profesora ne poshtuje taj nazovi ''pravilnik,'' a mi treba da ga poshtujemo. Obavezno...

    Ukratko - TUGA I SRAMOTA

  21. #46
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jedan choek View Post
    Zashto svi pominju napijanje kao jedini vid zabave u srednjoj shkoli?
    Daleko od toga da je jedini ali je svakako vid zabave...

    Vidim nikom se ne svidja nova skola...nema vise divljanja, aa?!

    Nego reci te mi, osim tih pravilnika i strogoce, kako je sredjena skola? Ucionice, sala za fizicko...?

    Quote Originally Posted by ciara View Post

    P.S ja mislim da ovaj topic treba preimenovat u ''ekonomska skola i njeni profesori'', i izbrisat sve postove sem shrekovih i mojih:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
    haha! mogli bi slobodno...
    Last edited by shrek; 17-09-06 at 18:46.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  22. #47
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    a tijana sad vidjo tvoj ovaj post zbilja se pokrij kesom al odma sad
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  23. #48
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Under the moonlight, this serious moonlight
    Posts
    1,421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jessica_Alba View Post
    to jesT,ali smo tamo kao u zatvoru.....


    Inace je Bezmarevic postao jedan od najjacih likova skole i dalje pominje te tuce,ali ozenio se prosle god,pa se sve zayebava na svoj racun... promijenila ga zena....

    Basovic postao pomocnik direktora,Hegel takodje.... I dalje ih srijecemo po kristalu sa Ivanovicem i Sarovicem.... Sad cemo sa njima i na exkurziju....
    Eeeeeeee. lijepi su to dani bili... Kad se samo sjetim...
    Sveto, Basho, Sharovic, Jocko i Rackovic u kad shmughnu u Kristal.
    Freska: VAMA NIJE NIJE SVETO! Jos kad umarshira u onaj karirani komplet i nalijepi jonski stub na tablu...
    Rudonja: Ovi momci se bave atletikom, preskachu lekcije!! Evo jedno lako pitanje za tebe...
    I naravno Vlado klackalica :lolblue:

    Meni je nesto tuzno sad kad vidim ovu novu skolu, ni krsh od stare ostavljen nije, shmrc
    Last edited by underwater love; 19-09-06 at 10:51.
    A lighthouse keeper in the desert sun.

  24. #49
    renaissance Guest

    Default

    Udjoh u gimnaziju nedavno...vidjeh poplocani WC...suzu pustih A sjecam se sretnog vremena kada smo isli po dvoje sa casa da bi pustili kap vode...

  25. #50
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Dvanaest Maturanata Ekonomske Škole Provelo NoĆ U Zatvoru U GrČkoj

    :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

    Bosanci krali, a Grci zatvorili Podgoričane

    Dvanaest maturanata Srednje ekonomske škole, koji su na ekskurziji u Grčkoj, prije dva dana umjesto u hotelu u gradu Paralija, noć su proveli u zatvoru zato što su navodno krali po tamošnjim radnjama, potvrdio je “Vijestima” jedan od roditelja čije se dijete nalazi na ekskurziji.
    Maturanti su juče ujutru pušteni iz pritvora pošto se ustanovilo da nijesu krivi za pomenuto djelo, već su šanerske sposobnosti po grčkim trgovinama vježbali njihovi vršnjaci iz Bosne, koji su boravili u istom gradu i napustili ga prije Podgoričana.
    Direktor Ekonomske škole Svetozar Bojanić kazao je juče da su to dezinformacije i da će sa profesorima, kako je to praksa u školi, po dolasku održati sastanak.
    - Ako se ustanovi da je to istina, učenici koji su učestvovali biće isključeni iz škole - kazao je on.
    Maturanti se sa ekskurzije u Grčkoj vraćaju danas, a sastanak sa direktorom njihovi profesori imaće sjutra.
    Većina maturanata srednjih škola ovih dana nalazi se na ekskurzijama, a najpopularnija destinacije su Italija i Grčka.
    Maturanti B smjene Gimnazije “Slobodan Škerović” 16. septembra krenuli su u Grčku, a njihovi vršnjaci iz A smjene sjutra idu u Italiju.
    Učenici završnih razreda Srednje škole za muziku i balet “Vasa Pavić”, Srednje stručne škole “Sergije Stanić” i Medicinske škole ići će sedam dana u Italiju.Učenici Srednje škole za muziku i balet “Vasa Pavić” organizovali su sinoć u KIC-u koncert na kome su nastupili mladi crnogorski pjevači kako bi prikupili novac sa ekskurziju. Učenici Mašinske škole takođe putuju u Italiju.
    Maturanti Građevinske škole, Hemijske škole i Elektrotehničke škole nalaze se na ekskurzijama u Italiji i Grčkoj.
    I polumaturanti gradskih osnovnih škola ovih dana su na ekskurzijama i pet dana uglavnom provode po gradovima u Srbiji.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

Page 2 of 11 FirstFirst 123456 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. the najbolji reziser(i) danasnjice
    By moon safari in forum Film
    Replies: 48
    Last Post: 23-04-08, 13:12
  2. DANI CRNOGORSKEKULTURE u Zagrebu
    By JUSTICE in forum CG dijaspora
    Replies: 0
    Last Post: 21-10-05, 22:46
  3. Najbolji MPV srednje klase!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 20-08-05, 18:16
  4. Stanje u Srbiji i uspjesna tranzicija...
    By Monterico in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 33
    Last Post: 14-10-04, 20:29

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •