Page 10 of 11 FirstFirst ... 67891011 LastLast
Results 226 to 250 of 255

Thread: Najbolji dani srednje skole!

  1. #226
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Titograd
    Posts
    1,260
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kokaina View Post
    :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: joj sto se presmijah! Bravo, nikad nije predavala lekcije, mangup je ona, mada nikad nijesam utvrdila koliki je strucnjak stvarno, jer nikad ne cuh jednu jedinu njenu rijec, sem iz interpretacije
    Istinu kazes za strucnost, mada sam tu tvrdnju vise iz kurtoazije rekao. Na posletku, naucila me je ta zena da budem politicar kada su pipave stvari u pitanju...a politiku sam slabo volio. Ovo naravno ne znaci da sam joj zahvalan na bilo cemu.

    Svaka skola ima svoje ikone, profesore koji bi stvarno trebali na psiho-test prije prvog narednog casa. Greota je sto pustaju takve ljude da predaju. Premda, veliko je pitanje da li bi bilo toliko zanimljivo bez njih. Ona strepnja pred ispitivanje, nidje shum da se cuje, kriju se pogledi, citaju se nepostojeca slova samo da te ne presretne pogled profesora sa pohlepno spremnom olovkom za upis ocjene. Toga na fakultetu nema, jednostavno si doveden pred svrsen cin onoga momenta kad izadje spisak predmeta, raspored za ispitni rok. Uzalud skrivas pogled kad te prozove.

    Bilo je pehova kroz srednju: kad je Ljilja Mala zapela za ekser u prvom paviljonu ucionica I-2 zasto se nije prostrla po podu to ni moderna fizika ne moze da objasni, pa Smrtka - kad smo vec kod fizike- kad smo culi kako se (KAD SE!!!) zena nasmijala (svojoj) poshalici na racun direktora...zamisli ona se nasmijala, pa razlozi koje smo smisljali da bi nas "Nolje" (jos mu nisam ime saznao, profesor geografije) pustio sa casa - to je kao bila fora jer mu i onako od 40 ucenika ostajalo po petoro, posebno sam ponosan na dan kad smo kod Vere dosli pripiti radi proslave dobijanja prvih vozackih dozvola - tada smo odgovarali za poslednje ocjene i tako smo dobro znali da smo poceli da sumljamo kako je alkohol jedna blagodet i u opste nam nije bilo jasno zasto ga smaraju losim po organizam....kako smo se bolesno i na silu smijali Radmili Kuch kad je imala udes ispred skole - od toga dana muska polovina naseg odeljenja nije mogla imati preko trojke kod nje.

    Pusticu dalje komentare na ovu temu, rasplakacu nekoga ako kome prije toga ne dosadim kao sto sebi vec jesam.

    Pozdrav svima iz ekonomske , ostali ne znaju sto su propustili .

  2. #227
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by box View Post
    kriju se pogledi,
    haha jes, jes obicno kad bi profesor ispitivao, svi gledaju u klupu ili u pod da im pogled ne uFati...

    Ali sto se radilo svee. Sjecam se jednom pred NG, nijesmo jedno drugo mogli da vidimo od dima koji se stvorio od petardi u ucionicu, kad smo izlomili sve sijalice da ne bi cas moga da se odrzi, gurali zvake u bravu da ne moze da otkljuca ucionicu, prozori redovno izlomljeni... nego da se ne ponavaljam jer sve sam ovo ispisao u prethodnim postovima.

    Ali stvarno, u kakvim smo uslovima ucili - ono je bilo za neki horor film!
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  3. #228
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    chicotopia 3.0
    Posts
    264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Red face

    najjachi u srednjoj je bio chat stvarno
    whoever said money can't buy happiness simply didn't know where to shop

  4. #229
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Under the moonlight, this serious moonlight
    Posts
    1,421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E ljudi, evo imadoh kilo posla da procitam ovaj topic od pocetka do kraja, i stvarno ko nije ucio u ekonomsku ne zna shto je propustio Bas me sad neka nostalgija uhvatila... ne znam je li kome predavala Mira fizicko, meni je razredna bila dok nije doshao Jocko Svetov sin, stalno nas je tukla kljucevima po glavi kad bismo se svi uvukli u onaj kavez oko furune u salu fizickog... Rudonja, Bashovic, Hegel legendarni, Ljilja mala, Sharovic... eeee kakva su to vremena bila! Pa izvlacenje sulundara iz zida, paljenje plastike...

    Ali najjache je bilo kad je neko iz nasheg odjeljenja u onaj grlic iznad jedne od rijetko radecih sijalica ubacio onu aparaturu iz kineskih razglednica... i to je ljudi moji sviralo i sviralo neku tako iritantnu melodiju, i taman kad pomislis da je nestalo baterije, ono ponovo hahaha... izludjeli smo onu Raznatovicku (pravni smjer ce znati ko je).

    Eh...
    A lighthouse keeper in the desert sun.

  5. #230
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Titograd
    Posts
    1,260
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    [quote=underwater love;563266]E ljudi, evo imadoh kilo posla da procitam ovaj topic od pocetka do kraja, i stvarno ko nije ucio u ekonomsku ne zna shto je propustio Bas me sad neka nostalgija uhvatila... ne znam je li kome predavala Mira fizicko, meni je razredna bila dok nije doshao Jocko Svetov sin, stalno nas je tukla kljucevima po glavi kad bismo se svi uvukli u onaj kavez oko furune u salu fizickog... Rudonja, Bashovic, Hegel legendarni, Ljilja mala, Sharovic... [quote]

    Hahahaha, dobro si pomenuo/la Hegela: u istoj nedelji pred sami kraj godine, nas troica iz drustva smo odgovarali za tri ocjene da covjek ne skonta da nas je prosli cas ispitivao. Kako je znao grdan pijan da bude to je srasno. Znaci u ponedeljak imamo cas i odgovaramo da popravimo sa dvojki na trojke, u utorak ga zamolimo (posto je kraj godine) da dodjemo kod njega u drugo odeljenje da odgovaramo za cetvorke - tada je bio trijezan i het-trik u petak imamo cas a kao po pravilu on poslijepodne pripit, dvojica su stigla do petice a jedan je bio zadovoljan sa cetvorkom jer je poceo da sumlja da smo jednom vec odgovarali hahahahahaha. To ziv covjek ne moze da uradi, Hegel je usao u legendu prije svog kraja. Zivio nam!

  6. #231
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    pg
    Posts
    76
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @box ti si uciop s mojom sestrom jer mi je ona pricala i za exer i za radmilu kuch kad je lupila auto....

  7. #232
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Titograd
    Posts
    1,260
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    "Eto ti sad...mali je svijet" hahahahaha, ma garantujem da se 90% ljudi sa foruma poznaje ali da to jos ne zna. Provjeri PM Jessica pa mi odgovori molim te.

    E kad se sjetim sto smo sva radili, a racunali smo se u mirniju djecu...strasno! hehehe

  8. #233
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    www
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Smile

    Sjeca(te) li se Majkicke, koja je fizicko predavala? Zvali smo je Ben Wallace, s onom njenom frizurom u koju se svako kanio $ibicu da bachi da je zapali! :mrgreen: Kad se sjetim da se za ocjenu (5) kod nje moralo pogoditi 5/5 slobodnih bacanja u onu salu dje $ut normalni nisi mogao imati... Takodje i odbojka$ki servis 5/5.... Ja sam se vazda izvlacio na box-ov rachun hehe! :joint: Zato smo imali najjboljeg razrednog - Milana Ivanovica (matematika) koji nas je spasio! Sreca sva te nam je on bio razredni sve 4 godine, inace bi nas prepolovili! :P

    Cheers!
    Globetrotting

  9. #234
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Titograd
    Posts
    1,260
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hool View Post
    Ja sam se vazda izvlacio na box-ov rachun hehe!

    Cheers!
    izvlacio bogomi eeeee ostara se dobra se ne vidje ahahahahahaha

  10. #235
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    podgorica
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by box View Post
    Hahahaha, dobro si pomenuo/la Hegela: u istoj nedelji pred sami kraj godine, nas troica iz drustva smo odgovarali za tri ocjene da covjek ne skonta da nas je prosli cas ispitivao. Kako je znao grdan pijan da bude to je srasno. Znaci u ponedeljak imamo cas i odgovaramo da popravimo sa dvojki na trojke, u utorak ga zamolimo (posto je kraj godine) da dodjemo kod njega u drugo odeljenje da odgovaramo za cetvorke - tada je bio trijezan i het-trik u petak imamo cas a kao po pravilu on poslijepodne pripit, dvojica su stigla do petice a jedan je bio zadovoljan sa cetvorkom jer je poceo da sumlja da smo jednom vec odgovarali hahahahahaha. To ziv covjek ne moze da uradi, Hegel je usao u legendu prije svog kraja. Zivio nam!
    ja ne pamtim da je ikad taj covjek dosao trijezan,nebitno bilo 7h ili 14h ,uvijek je bio mrtav pjan
    i to sve naravno zahvaljujuci kristalu
    Closer,
    No hesitation,
    Give me,
    All that you have


  11. #236
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jessica_Alba View Post
    eh da vidis na sta sad lici ekonomska.... nova zgrada....
    lijepa i sve to,ali neki toboz pravilnik skole..... profani se svi utripovali kao da predaju ne znam dje.....
    ehhh paviljoniiiiiii,vratite seeeeeeee.....
    bože sačuvaj kakvo je ono ruglo bilo, ljepši je izbjeglički kamp na koniku :devil:

  12. #237
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by contradiction View Post
    bože sačuvaj kakvo je ono ruglo bilo, ljepši je izbjeglički kamp na koniku :devil:

    E pa nekima se ta skola vise svidjala neko ovo dje se svi furaju da su akademici.. Danas cistacica misli da je pomocnik a basovic da je rektor univerziteta.. Najbolji je shrekov post kojim je otvorio ovu temu..

  13. #238
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vidocq View Post
    E pa nekima se ta skola vise svidjala neko ovo dje se svi furaju da su akademici.. Danas cistacica misli da je pomocnik a basovic da je rektor univerziteta.. Najbolji je shrekov post kojim je otvorio ovu temu..
    sviđala se kaubojima i onima koji školu shvataju kao zajebanciju... ono da se malo maknu iz kuće da ih roditelji ne gledaju

    nikad sretni, nikad zadovoljni

  14. #239
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by contradiction View Post
    sviđala se kaubojima i onima koji školu shvataju kao zajebanciju... ono da se malo maknu iz kuće da ih roditelji ne gledaju

    nikad sretni, nikad zadovoljni

    Izvinjavam se ako sam uvrijedio tvoju inteligenciju, jer ocigledno si veliki ljubitelj skole..

  15. #240
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vidocq View Post
    Izvinjavam se ako sam uvrijedio tvoju inteligenciju, jer ocigledno si veliki ljubitelj skole..
    ja sam samo mrzitelj onakvih ruina kakva je bila ekonomska škola

    esteta, jebiga

  16. #241
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by contradiction View Post
    ja sam samo mrzitelj onakvih ruina kakva je bila ekonomska škola

    esteta, jebiga

    E pa jbg, neki od nas koji su je zavrsili ne dijele to misljenje..

  17. #242
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Stara Ekonomska rules, samo li zagrmi nestane struja i to jedino u skoli a u svim ostalim zgradama okolo ima struje,na svaku kisu smo plivali, makar mi u zadnjem paviljonu, prozivali Racka i kompaniju, bilo je to lijepo vrijeme...

  18. #243
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Gdje Neretva hladna tece!
    Posts
    1,023
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ETS "Nikola Tesla", Beograd, 95-95 demonstracije u BG, ludilo totalno, JUL-ovci, opozicija, studenti,djaci,murija. Secam se da jednom nismo polugodiste celo isli u skolu zbog strajka profesora..Koliko sam se samo puta peske vratio iz narodnog fronta u 70-ti blok....Koliko nas je puta murija pred skolom ispeglala... Pa ono je bio haos totalni..Sada nestvarno deluje...
    "i da imam odakle mi?"(Ozzy)
    LINUX CG


  19. #244
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    ima li ko koje pitanje iz ove oblasti?
    odgovaram odmah!
    sifra: ucenik

    zelio bih da se nikad ne zavrsi.. zaista..
    vidim zasto je vama 'matorima' zelja da se vratite u srednju

  20. #245
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Titograd
    Posts
    1,260
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Ovaj matori se ne bi ziv vratio, stvarno mi je zabavno bilo jer sam sreo par ljudi u toj skoli, koji su mi ostali najbolji drugovi cak i sad nakon 7-8godina. To se broji. Sto se samo skole tice, SES Mirko Vesovic me je naucila da posmatram zivot sa vedrije strane, zato Contradition - samo se ne nerviraj. Nije bilo divno sto se uslova tice ali moram priznati da je bilo mnogo ljepse nego u drugim skolama samo zbog normalnijih ljudi.


    Pozdrav od jednog Matorca

  21. #246
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by box View Post
    Ovaj matori se ne bi ziv vratio, stvarno mi je zabavno bilo jer sam sreo par ljudi u toj skoli, koji su mi ostali najbolji drugovi cak i sad nakon 7-8godina. To se broji. Sto se samo skole tice, SES Mirko Vesovic me je naucila da posmatram zivot sa vedrije strane, zato Contradition - samo se ne nerviraj. Nije bilo divno sto se uslova tice ali moram priznati da je bilo mnogo ljepse nego u drugim skolama samo zbog normalnijih ljudi.


    Pozdrav od jednog Matorca

    U pravu si.. Uslovi nam nijesu ni smetali, cak su nam i odgovarali jer smo ih koristili kao razlog za gubljenje casova.

  22. #247
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    \root
    Posts
    2,665
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by box View Post
    Hahahaha, dobro si pomenuo/la Hegela: u istoj nedelji pred sami kraj godine, nas troica iz drustva smo odgovarali za tri ocjene da covjek ne skonta da nas je prosli cas ispitivao. Kako je znao grdan pijan da bude to je srasno. Znaci u ponedeljak imamo cas i odgovaramo da popravimo sa dvojki na trojke, u utorak ga zamolimo (posto je kraj godine) da dodjemo kod njega u drugo odeljenje da odgovaramo za cetvorke - tada je bio trijezan i het-trik u petak imamo cas a kao po pravilu on poslijepodne pripit, dvojica su stigla do petice a jedan je bio zadovoljan sa cetvorkom jer je poceo da sumlja da smo jednom vec odgovarali hahahahahaha. To ziv covjek ne moze da uradi, Hegel je usao u legendu prije svog kraja. Zivio nam!
    Meni je dosta HEGELA, par puta sam bio na "razgovor" kod njega No mozda
    cita pa necu da pricam sad svasta
    M O N T E N E G R O......L U G

    FORUM ZAJEDNICE LINUX KORISNIKA U CRNOJ GORI

  23. #248
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    \root
    Posts
    2,665
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    haha jes, jes obicno kad bi profesor ispitivao, svi gledaju u klupu ili u pod da im pogled ne uFati...
    Ovo je najjac istina Tacno ono kao na groblje kod nekih profesora/ica
    pred ispitivanje, i sve citas a nidje ni slova, ali znas da ako dignes glavu i
    pogled ti ufate da si skroz nayebao, zato cuti i citaj

    A nova ekonomska mi je uzasna, znaci stvarno pix. Ne mislim na skolu, nego
    na to da su profesori i ostalo "osoblje" skole digli nos kao da na oksford
    predaju... A cistacice posebno, jos kad nas poslije zvona "uceruju" u
    ucionice, samo im pendrek i stit fali
    M O N T E N E G R O......L U G

    FORUM ZAJEDNICE LINUX KORISNIKA U CRNOJ GORI

  24. #249
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,107
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    to za cutanje,glavu dolje i chitaj,dok ne prozove nekog,ne vazi za mene..ja obicno okrenem pogled ka prozoru i izigravam cool tipa :P ako me pogleda,onda i ja nju/njega isto gledam pa ko pukne :P a kuku,ja jos idem u srednju,i vec neke stvari nikad necu zaboraviti...jedva chekam sjutra

  25. #250
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    dok sam mislio o kokaini pred kraj srednje i svakodnevno joj uzaludno slao poruke, eh those were the days
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

Page 10 of 11 FirstFirst ... 67891011 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. the najbolji reziser(i) danasnjice
    By moon safari in forum Film
    Replies: 48
    Last Post: 23-04-08, 12:12
  2. DANI CRNOGORSKEKULTURE u Zagrebu
    By JUSTICE in forum CG dijaspora
    Replies: 0
    Last Post: 21-10-05, 21:46
  3. Najbolji MPV srednje klase!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 20-08-05, 17:16
  4. Stanje u Srbiji i uspjesna tranzicija...
    By Monterico in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 33
    Last Post: 14-10-04, 19:29

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •