Results 1 to 3 of 3

Thread: Google Chrome Youtube Tab

  1. #1
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    1,066
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    536
    Thanked in
    188 Posts

    Default Google Chrome Youtube Tab

    Pojavio mi se nedavno ''problem'' a evo i o čemu se radi.
    Bilo šta na youtube neće da se pušti dok ne uđem na taj tab, na primjer ako neki link otvorim u novom tabu a ne pogledam ga, neće jednostavno da se pušti video/pjesma itd...

    Ima li neko nekakvo rješenje?

  2. #2
    Join Date
    Oct 2014
    Location
    ║▌║█║▌║▌║█
    Posts
    2,442
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Ovo su ti oglasi brt, imas temu za ove za*ebancije https://forum.cdm.me/showthread.php?91760-Pitajte ...

    Inace ovaj "problem" i nije problem ovo je standardno za Chrome, tipa slusas neku pjesmu na YT ili gledas video, kliknes na "scroll" par sledecih klipova koje planiras da gledas i oni te "cekaju" u drugim tabovima da zavrsis sa prethodnim i kad udjes na sledeci tab klip ti se pusti automatski... Zamisli da ovo odradis - pootvaras par YT tabova i svi ti se klipovi automatski puste - morao bi na svaki da udjes da ga stopiras da bi mogao da odgledas prvi inace bi ti se "ukrstili" svi zvukovi i cuo bi sve klipove koji su otvoreni po tabovima istovremeno... Mozilla ti funkcionise na ovaj nacin, cim otvoris klip u novi tab automatski se pusti u pozadini, bez obzira ako ti trenutno vec gledas nesto drugo i nisi kliknuo na tab koji si otvorio, sto je po meni potpuno pogresno i bas me iritira ali eto ti se presaltaj na Mozillu ako ti je toliko stalo do toga... Za Chrome ne vjerujem da postoji extenzija za ovako nesto...
    Last edited by nemam ti kad; 14-01-18 at 12:09.

  3. #3
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    1,066
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    536
    Thanked in
    188 Posts

    Default

    Hvala brate, praštajte ako sam narušio pravila foruma, može lock
    Quote Originally Posted by nemam ti kad View Post
    Ovo su ti oglasi brt, imas temu za ove za*ebancije https://forum.cdm.me/showthread.php?91760-Pitajte ...

    Inace ovaj "problem" i nije problem ovo je standadno za Chrome, tipa slusas neku pjesmu na YT ili gledas video, kliknes na "scroll" par sledecih klipova koje planiras da gledas i oni te "cekaju" u drugim tabovima da zavrsis sa prethodnim i kad udjes na sledeci tab klip ti se pusti automatski... Zamisli da ovo odradis - pootvaras par YT tabova i svi ti se klipovi automatski puste - morao bi na svaki da udjes da ga stopiras da bi mogao da odgledas prvi inace bi ti se "ukrstili" svi zvukovi i cuo bi sve klipove koji su otvoreni po tabovima istovremeno... Mozilla ti funkcionise na ovaj nacin, cim otvoris klip u novi tab automatski se pusti u pozadini, bez obzira ako ti trenutno vec gledas nesto drugo i nisi kliknuo na tab koji si otvorio, sto je po meni potpuno pogresno i bas me iritira ali eto ti se presaltaj na Mozillu ako ti je toliko stalo do toga... Za Chrome ne vjerujem da postoji extenzija za ovako nesto...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Google Chrome
    By don86 in forum Software
    Replies: 18
    Last Post: 30-04-13, 16:46
  2. Google Chrome zarazen
    By Madzi in forum Software
    Replies: 1
    Last Post: 12-12-11, 16:23
  3. Google Chrome has crashed?
    By R_Lost in forum Software
    Replies: 6
    Last Post: 09-10-10, 19:57
  4. Google Chrome OS
    By BooQy in forum Software
    Replies: 5
    Last Post: 14-07-09, 18:38
  5. google chrome
    By big giant head in forum Software
    Replies: 1
    Last Post: 03-09-08, 12:44

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •