Page 3 of 23 FirstFirst 123456713 ... LastLast
Results 51 to 75 of 567

Thread: Lokalni izbori u Beranama i Ulcinju

  1. #51
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,418
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    A sad je meni jasno zasto svi opozicionari u Berane misle ce DPS pobijediti

    Nezposlenost 2013te godine kada je opozicija preuzela vlast bila je 19,5%, a sada 4 god kasnije nezaposlenost je 54,5% !!!!

    Dug opstine je 2013te bio 11m, a sada je 23m

    Iskreno precudno mi je bilo da su svi ubijedjeni u pobjedu dps u berane, ali ovo pojasnjava dosta toga.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  2. #52
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Zakleo bih se da dam nedje vidio suprotne podatke i ds je ovo neistina

  3. #53
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    A sad je meni jasno zasto svi opozicionari u Berane misle ce DPS pobijediti

    Nezposlenost 2013te godine kada je opozicija preuzela vlast bila je 19,5%, a sada 4 god kasnije nezaposlenost je 54,5% !!!!

    Dug opstine je 2013te bio 11m, a sada je 23m

    Iskreno precudno mi je bilo da su svi ubijedjeni u pobjedu dps u berane, ali ovo pojasnjava dosta toga.
    Znaci za 3ipo godine vlast u Beranama je bez posla ostavila 1500 ljudi i napravila dug od 12 miliona ?

    Sta mi naprica to.?.


    Zar nije bila situacija da prvo godinu dana u Beranama nije moglo nista biti uradjeno jer nijesu mogli da nadju koliko je opstina kome dugovala i kako ?

    Zar se ne vodi vise sudskih procesa protiv Vuke Golubovica i njegove familije ? I zar nije isti taj Golubovic pokusao da sa bratom duplo naplati neku zemlju i cuda.


    U ovaj porast nezaposlenosti od 30% mogu da vjeruju samo bravi. Jer opstina nije otpustila previse ljudi iz opstinskog sektora a u privatnom nemaju kontrola ko ce da radi i kako. A sve drzavne kompanije kao sto je celuloza itd su zatvorene od strane DPS jos prije 15ak godina neuspjelim privatizacijama i malverzacijama.

    Evo je i izasao snimak direkotora skole koji pokusava da potkupi odbornika SDP-a nudeci da mu zaposli zenu... Saslusanje odlozeno jer je direktor trazio advokata.

    Evo i neke seme i dijagrami kako je DPS rjesavao probleme Berana puneci sopstvene dzepove i dzepove familije kao i zaposljavanje potpuno nesposobnih ljudi i clanova familije



    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  4. #54
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,418
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Zakleo bih se da dam nedje vidio suprotne podatke i ds je ovo neistina
    Ja bih volio iskreno da ovo nije tacno radi tog naroda gore, ali vidim da je vise puta saopsteno a da niko iz vlasti nije demantovao. Danas je to opet izjavio Fatic.

    Ako neko ima neka napise preciznije zvanicne podatke podatke zavoda za zaposljavanje ili slicno, nmg sa tel da trazim to...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  5. #55
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    42
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    A sad je meni jasno zasto svi opozicionari u Berane misle ce DPS pobijediti

    Nezposlenost 2013te godine kada je opozicija preuzela vlast bila je 19,5%, a sada 4 god kasnije nezaposlenost je 54,5% !!!!
    Dug opstine je 2013te bio 11m, a sada je 23m

    Iskreno precudno mi je bilo da su svi ubijedjeni u pobjedu dps u berane, ali ovo pojasnjava dosta toga.


    Kad je DPS 1989.godine preuzeo vlast, nezaposlenost je bila ispod 7%, a dug drzave oko 50 miliona eura.

    Danas je nezaposlenost 25% dok je drzavni dug 2 milijarde.

  6. #56
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,418
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Evo zvanicnih podataka sa sajta zavoda http://www.zzzcg.me/statisticki-izvjestaji/ :

    Berane br nezaposlenih na kraju 2017 - 6447 nezaposlenih tj 59,5%

    Berane br nezaposlenih na kraju 2013 - 2135 nezaposlenih tj 19%

    Evo i konretno u cifru.... e pa sada mi je jasno sto mi dosta prijatelja tvrdih opozicionara govori da DPS glat pobjedjuje u Berane.....

    Opet i dalje nisam previse ubijedjen da ce gore opozicija izgubiti, ali eto da vidimo u nedelju sta ce biti...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  7. #57
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Statistika je cudo, evo sa telefona gledam podatkeo nezaposlenosti u Beranama prethodno 3-4 godine.

    Sa 18 na 21 u 2015 godini i onda sa 21 na 54% u 2016 i 2017...

    Ono sto je evidentno je da se u isto vrijeme nije ugasila ni jedna velika firma koja bi znacajno mogla da utice na porast ove stope jer su sve firme zatvorene zbog lose politike na drzavnom nivou. Alo ljudi odje pricamo o 3500 ljudi koji su " ostali bez posla" za Godinu dana...

    Sa druge strane radi se o par hiljada ljudi u opozicionoj opstini. Zar stvarno mislite da ne bi DPS svuda objavljivao da su naprasno ugasena neka radna mjesta ? Rekosmo li da je zzzcg pod kontrolom DPS/BS-a?


    Dalje u nasoj zemlji nezaposlenim se racuna samo onaj ko je prijavljen na biro rada. Tako da mozete uracunati i par hiljada majki iz Berana koje su ostale bez naknada i prijavile se na biro (iako ranije nijesu bile prijavljene ili su bile odjavljene)... Ne znam jesam li pomenuo nedje ranije da je prije 2 godine izmijenjen zakon o zdravstvenoj zastiti, prije si se samo prijavljivao preko socijalnog i familija ti je bila osigurana. Sada mora covjek da se prijavi na biro rada, da se registruje u poresku pa onda tek u fond zdravstva. Tako da je moguce da je i tu ulecelo par stotina novih gradjana. Ali onda me zanima zbog cega se fingiraju podaci na drzavnom nivou ?

    Ovo je glasicno glupiranje i fingiranje podataka i sramota je da neko moze ovo da proguta kao realan podatak.



    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    Last edited by Gandalf_White; 31-01-18 at 10:53.
    One Ring to Rule them all...

  8. #58
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    42
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Evo zvanicnih podataka sa sajta zavoda http://www.zzzcg.me/statisticki-izvjestaji/ :

    Berane br nezaposlenih na kraju 2017 - 6447 nezaposlenih tj 59,5%

    Berane br nezaposlenih na kraju 2013 - 2135 nezaposlenih tj 19%

    Opet i dalje nisam previse ubijedjen da ce gore opozicija izgubiti.


    Ko iole normalan i zdrav u glavu vjeruje podacima ZZZ, koje kontrolise DPS? Vi mozete napisati da je nezaposlenost 90% ili 10%, ali to nisu tacni podaci.

    Te vase brljotine od brojki sa zzz jedino citaju polupismeni i neobrazovani ljudi. Vukica Jelic i porodica Jeli su gazdovali tim Zavodom, pa mozete onda misliti koliko su relevantni podaci. ZZZ je prcija DPS, a ne drzavni organ.

  9. #59
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nadripisar View Post
    Ko iole normalan i zdrav u glavu vjeruje podacima ZZZ, koje kontrolise DPS? Vi mozete napisati da je nezaposlenost 90% ili 10%, ali to nisu tacni podaci.

    Te vase brljotine od brojki sa zzz jedino citaju polupismeni i neobrazovani ljudi. Vukica Jelic i porodica Jeli su gazdovali tim Zavodom, pa mozete onda misliti koliko su relevantni podaci. ZZZ je prcija DPS, a ne drzavni organ.
    Ali ono sto je meni apsolutno nejasno je da neko moze da izjavi da je opstina odgovorna.


    Opstina je odgovorna sa zaposljavanje u Opstini i firmama osnovanim u strani opstine kao sto je Komunalno, centar za kulturu itd.

    Sve ostalo ali SVE je na drzavnoj vlasti - privatizovane fabrike, kapitalni projekti, dovodjenje ozbiljnijih investitora, stimulacija zaposljavanja...

    Ja ne sporim da su ovi podaci istiniti, vjerujem da je nezaposlenost u Beranama i 70%. Ali sporim da je nezaposlenost porasla za vrijeme opozicije, jer se nista bitnije nije promijenilo za prethodne 4 godine, nije se ugasila fabrika, nije propala privatizacija, to je sve zavrseno ranije.

    A pazite ovo sad :

    Fatic koji je pisao da treba klati muslimane po fejsbuku.

    Izlazi sa ovim podatkom 5 dana pred izbore a kampanja je pocela ima mjesec.

    Sve da opoziciji ne bi dao vremena da shodno zakonu o slobodnom pristupu informacijama dobiju podatke o nezaposlenosti i strukturi jer zakonski Zzz berane ima 15 dana da odgovori )))))
    Last edited by Gandalf_White; 31-01-18 at 10:59.
    One Ring to Rule them all...

  10. #60
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    42
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ali ono sto je meni apsolutno nejasno je da neko moze da izjavi da je opstina odgovorna.


    Opstina je odgovorna sa zaposljavanje u Opstini i firmama osnovanim u strani opstine kao sto je Komunalno, centar za kulturu itd.

    Sve ostalo ali SVE je na drzavnoj vlasti - privatizovane fabrike, kapitalni projekti, dovodjenje ozbiljnijih investitora, stimulacija zaposljavanja...

    Ja ne sporim da su ovi podaci istiniti, vjerujem da je nezaposlenost u Beranama i 70%. Ali sporim da je nezaposlenost porasla za vrijeme opozicije, jer se nista bitnije nije promijenilo za prethodne 4 godine, nije se ugasila fabrika, nije propala privatizacija, to je sve zavrseno ranije

    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk


    Pa ocigledno je da objavljuju podatke kako njima odgovara. Mada nebitno je to.

    Mnogo je vaznija slika koju si postavio, shema zaposljavanja. Ali ako to nije za zatvor, onda sta jeste? Ako civilizovani svijet to dopusta i ne protivi se DPS-u, onda je sve uzalud. Ako najveci zvanicnici Amerike i Evrope hvale DPS, onda se glupo boriti za promjenu vlast. Mozemo samo zakaciti status izdajnika, mrzitelja drzave ili cetnickog koljaca. Bolje cutati.


    Podsjeti me za Fatovica i njegovo pisanje da treba klati muslimane. I to se jos predstavio kao Srbin, opozicija, pa kaze kad opozicija dodje na vlast bice klanja Muslimana po Beranama hahaha. Zamisli sto rade? I Evropa na to cuti. Ako cute velika Evropa i velika Amerika, onda je pametnije da svi cutimo.
    Last edited by nadripisar; 31-01-18 at 11:12.

  11. #61
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nadripisar View Post

    Podsjeti me za Fatovica i njegovo pisanje da treba klati muslimane. I to se jos predstavio kao Srbin, opozicija, pa kaze kad opozicija dodje na vlast bice klanja Muslimana po Beranama hahaha. Zamisli sto rade? I Evropa na to cuti. Ako cute velika Evropa i velika Amerika, onda je pametnije da svi cutimo.
    I veli neko je to slao sa njegove IP adrese i hakovao mu FB profil )))) i prodje mu ta prica na sudu...

    Evo sad Ramada partija isto radi kao prije...

    Najavljivali sudove kad je bila situacija sa Ramadom, pljuvali po Patriciji Pobric, po Bojanicu po svima i na kraju se opet dokaza da su partijske skupove placali parama svih nas.

    Sad u Beranama vrbuju covjeka in naravno su snimljeni... Gazi bre splachinare



    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  12. #62
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    42
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    I veli neko je to slao sa njegove IP adrese i hakovao mu FB profil )))) i prodje mu ta prica na sudu...

    Evo sad Ramada partija isto radi kao prije...

    Najavljivali sudove kad je bila situacija sa Ramadom, pljuvali po Patriciji Pobric, po Bojanicu po svima i na kraju se opet dokaza da su partijske skupove placali parama svih nas.

    Sad u Beranama vrbuju covjeka in naravno su snimljeni... Gazi bre splachinare



    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk


    To je slao mome prijatelju Omeru Sarkicu, koji je Musliman. Oni im mnogo smeta jer je opozicionar. Muslimani koji su opozicija trpe mnogo veci pritisak nego Crnogorci i Srbi. Najteze je Muslimanima opozicionarima. Njima puca bas sa svih strana.

    DPS ubjedjuje Muslimane da ce ih prosrpska opozicija poklati i pobiti kada dodje na vlast. To je zvanicna strategija DPS-a. S druge strane, Crnogorce ubjedjuju da ce drzava nestati, a Srbe ubjedjuju da je bolje i DPS da ostane na vlasti, nego da dodju jos antisrpskije URA i SDP, pa zato napadaju MCP pred svake izbore. Oni zaista nisu normalni, jos zive u Staljinovim vremenima.
    Ali ako Evropa i Amerika podrzavaju DPS, onda je sve uzaludno. Oni trebe to da rijese, a ne narod. Crnogorski narod nije kriv, jer sa time se niko ne moze izboriti.

  13. #63
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    E Pozitivna i URA su za Sarkica olicenje postenja pa vidji kakav je. Cus Omer Sarkic ahhahahhhahha

  14. #64
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    42
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    E Pozitivna i URA su za Sarkica olicenje postenja pa vidji kakav je. Cus Omer Sarkic ahhahahhhahha

    Pa eto kakav je kada mu prijeti DPS preko Fatovica iz Berana. Tebi sigurno niko ne prijeti, vec te drze kao malo vode na dlanu. Tebe i Pajovica, te puste opozicionare.

    Zapravo, vama prijeti opozicija hahaha. Eto kakvi ste.

  15. #65
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Pajko brat moj.

  16. #66
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Nekate monsi na istoj ste strani, ne koljite se



    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  17. #67
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    42
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da im Pajko nije nepredvidjeno zatrebo zbog lokalnih izbora u Pg i NK, danas bi Pajko jos uvijek palamudio na tv o smjeni vlasti, a ti ga smatrao prihvatljivom pro-crnogorskom opcijom. Zato su ti sada dali URA-u, da imas za koga bukati.

  18. #68
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nadripisar View Post
    To je slao mome prijatelju Omeru Sarkicu, koji je Musliman. Oni im mnogo smeta jer je opozicionar. Muslimani koji su opozicija trpe mnogo veci pritisak nego Crnogorci i Srbi. Najteze je Muslimanima opozicionarima. Njima puca bas sa svih strana.

    DPS ubjedjuje Muslimane da ce ih prosrpska opozicija poklati i pobiti kada dodje na vlast. To je zvanicna strategija DPS-a. S druge strane, Crnogorce ubjedjuju da ce drzava nestati, a Srbe ubjedjuju da je bolje i DPS da ostane na vlasti, nego da dodju jos antisrpskije URA i SDP, pa zato napadaju MCP pred svake izbore. Oni zaista nisu normalni, jos zive u Staljinovim vremenima.
    Ali ako Evropa i Amerika podrzavaju DPS, onda je sve uzaludno. Oni trebe to da rijese, a ne narod. Crnogorski narod nije kriv, jer sa time se niko ne moze izboriti.

    Moguce da Fatic misli na taj nacin i da smanji nezaposlenost, neke ce poklati sto su Muslimani, a neke Crnogorce sto ima veze sto nijesu Muslimani kad su nezaposleni, odma to sve treba klati.
    Sto se tice ubjedjivanja, sto jes jes, znaju kako sa ovim narodom, nedje posao, nedje brasno, nedje abolicija . . . a nedje samo obecaju.
    Zapadni prijetelji dps podrzavaju u nasem interesu i sta sad oni treba da rijese, kad su vec rijesili i privatizaciju i prijem u nato i uskladili smo sve zakone sa njihovim zahtjevima i ne znam sto jos ?

  19. #69
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    I veli neko je to slao sa njegove IP adrese i hakovao mu FB profil )))) i prodje mu ta prica na sudu...

    Evo sad Ramada partija isto radi kao prije...

    Najavljivali sudove kad je bila situacija sa Ramadom, pljuvali po Patriciji Pobric, po Bojanicu po svima i na kraju se opet dokaza da su partijske skupove placali parama svih nas.

    Sad u Beranama vrbuju covjeka in naravno su snimljeni... Gazi bre splachinare



    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    Ali covjece, pa shvati da je Ramada u drzavnom interesu, nemoj da si na kraj srca za bijedne par hiljada eura, to je za naseg brajceta i naseeg vujicu, nemoj vise tu pricu da te zamolim

  20. #70
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,802
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,958
    Thanked in
    2,322 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Evo zvanicnih podataka sa sajta zavoda http://www.zzzcg.me/statisticki-izvjestaji/ :

    Berane br nezaposlenih na kraju 2017 - 6447 nezaposlenih tj 59,5%

    Berane br nezaposlenih na kraju 2013 - 2135 nezaposlenih tj 19%

    Evo i konretno u cifru.... e pa sada mi je jasno sto mi dosta prijatelja tvrdih opozicionara govori da DPS glat pobjedjuje u Berane.....

    Opet i dalje nisam previse ubijedjen da ce gore opozicija izgubiti, ali eto da vidimo u nedelju sta ce biti...
    Ovo je zapravo pokazatelj politike DPS-a i satelita. Kako?
    Prvo, 2013 god. nisu svi nezaposleni bili prijavljeni u Zavod jer su mogli biti i bez toga korisnici socijalne naknade. Nije samo ta kategorija prijavljena, tu su i bivše korisnice naknade za troje i više djece. Takođe si prije mogao da koristiš zdravstvene usluge ako nisi prijavljen, sada moraš jer je sistem umrezen. Dakle, nije porastao broj nezaposlenih već je sada realnije prikazan. Odakle toliki broj nezaposlenih gore i zašto je prisutna migracija... hm, ... no ima onih koji će ,,progutati" taj podatak, ne sumnjam.

  21. #71
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Ovo je zapravo pokazatelj politike DPS-a i satelita. Kako?
    Prvo, 2013 god. nisu svi nezaposleni bili prijavljeni u Zavod jer su mogli biti i bez toga korisnici socijalne naknade. Nije samo ta kategorija prijavljena, tu su i bivše korisnice naknade za troje i više djece. Takođe si prije mogao da koristiš zdravstvene usluge ako nisi prijavljen, sada moraš jer je sistem umrezen. Dakle, nije porastao broj nezaposlenih već je sada realnije prikazan. Odakle toliki broj nezaposlenih gore i zašto je prisutna migracija... hm, ... no ima onih koji će ,,progutati" taj podatak, ne sumnjam.
    Znaci i sa socijalom je isti slucaj
    .. nisam to znao. Znao sam za zdravstvo

    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  22. #72
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nadripisar View Post
    Da im Pajko nije nepredvidjeno zatrebo zbog lokalnih izbora u Pg i NK, danas bi Pajko jos uvijek palamudio na tv o smjeni vlasti, a ti ga smatrao prihvatljivom pro-crnogorskom opcijom. Zato su ti sada dali URA-u, da imas za koga bukati.
    Podržavao sam i ja Pozitivnu pa se zaj*bah i to mnogo više nego većina ostalih, ali je fora što se i nešto moglo očekivat. Ove ostale kad glasaš znaš u startu da si se zaje*ao.
    I sada liše URA-e ne vidim ni jednu drugu partiju koja bi se mogla zaokružit, jedino da se prekriži


    A i priča ti je šuplja. To "pro-crnogorska", zar ne bi svaka trebalo da je podrazumijevano pro-crnogorska partija, nevezano za naciju, već za državu, budi Džedaj ako oćeš.
    Ura nije nikakava nacionalistička, šovinistička right-wing partija pa da se njeni glasači smatraju nekim teškim cg nacionalistima
    Last edited by chucknorris; 31-01-18 at 16:30.
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  23. #73
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    42
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Podržavao sam i ja Pozitivnu pa se zaj*bah i to mnogo više nego većina ostalih, ali je fora što se i nešto moglo očekivat. Ove ostale kad glasaš znaš u startu da si se zaje*ao.
    I sada liše URA-e ne vidim ni jednu drugu partiju koja bi se mogla zaokružit, jedino da se prekriži


    A i priča ti je šuplja. To "pro-crnogorska", zar ne bi svaka trebalo da je podrazumijevano pro-crnogorska partija, nevezano za naciju, već za državu, budi Džedaj ako oćeš.
    Ura nije nikakava nacionalistička, šovinistička right-wing partija pa da se njeni glasači smatraju nekim teškim cg nacionalistima



    Nije problem sto si se ti zajebao, vec sto ste vi iz Pozitivne zayebali nas iz opozicije. Mi vas nismo zayebali, a vi nas jeste. DPS je bio pao, pa je Pozitivna usla u koaliciju sa DPS-om.

    Ja nisam siguran da su biraci Pozitivne bili prevareni, ogromna vecina vas je htjela koaLiciju sa DPS-om prije nego sa opozicijom. Isto sada propagira i URA, eto ti kao nihov birac se javno gnusas Demokrata i DF-a, a ni sam nemas razlog za to. Znaci da je u pitanju nacionalno-vjerska mrznja, nema sto drugo biti.

    Ako bi URA bila tas na vagi, mislim da bi usla prije u koaliciju sa DPS-om nego sa opozicijom.

  24. #74
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,802
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,958
    Thanked in
    2,322 Posts

    Default

    Ima jedna narodna izreka: ,,misliti i sr**i nije isto".

    Sent from my Motorola 8400

  25. #75
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nadripisar View Post
    Nije problem sto si se ti zajebao, vec sto ste vi iz Pozitivne zayebali nas iz opozicije. Mi vas nismo zayebali, a vi nas jeste. DPS je bio pao, pa je Pozitivna usla u koaliciju sa DPS-om.

    Ja nisam siguran da su biraci Pozitivne bili prevareni, ogromna vecina vas je htjela koaLiciju sa DPS-om prije nego sa opozicijom. Isto sada propagira i URA, eto ti kao nihov birac se javno gnusas Demokrata i DF-a, a ni sam nemas razlog za to. Znaci da je u pitanju nacionalno-vjerska mrznja, nema sto drugo biti.

    Ako bi URA bila tas na vagi, mislim da bi usla prije u koaliciju sa DPS-om nego sa opozicijom.
    Da te podsjetim, 2010. godine u Podgorici DPS nije imao većinu(DPS 28, Bolja CG 24, SDP 5), i formirao je vlast sa preletačima sa liste Bolja CG, što ne znači da su glasači Bolje CG htjeli koaliciju sa DPS-om, jel tako?

    Ko smo mi, a ko ste vi, ne bih znao. Prije će bit da se Demokrate gnušaju DF-a i obrnuto. "Nacionalno-vjerska mržnja", to ostavljam ovima što su išli na Dubrovnik, bez obzira dal su sada na vlasti ili u opoziciji
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

Page 3 of 23 FirstFirst 123456713 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Lokalni izbori 2018
    By chucknorris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 16-12-17, 19:01
  2. Lokalni Izbori - 2014
    By chucknorris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4614
    Last Post: 27-05-14, 07:35
  3. Lokalni izbori u Niksicu
    By dacho in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-10-12, 10:45
  4. lokalni izbori u NK
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 09-02-05, 12:03
  5. Kotor - lokalni izbori
    By -=H2SO4=- in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 18-12-04, 01:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •