Results 1 to 6 of 6

Thread: Kupovina Bitcoin, Ethereum, i ostalih kripto valuta

  1. #1
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default Kupovina Bitcoin, Ethereum, i ostalih kripto valuta

    Vrsim uslugu kupovine Bitcoina, Ethereuma i ostalih kripto valuta poput IOTA, REQ i ostali.
    Cijena usluge je 5% od vrijednosti kupovine + fiksna provizija koju uzima websajt da prebacim ETH i BITCOIN na vasu adresu a to je 0.001BTC ili 0.01ETH.
    Pa ako kome odgovara moze me kontaktirati iskljucivo na viber 068744164 ili porukama na forumu. Vise preferiram kontakt na viber zbog brze razmjene poruka i slika - u trenutku kupovine po trzisnim cijenama da se kupac slozi za tu cijenu - ili da saceka bolju.

    Uplata bi isla unaprijed na moj racun u banci, a zatim bih ja kupio i prebacio na vasu wallet adresu to sto kupite. Ko ima problem sa uplatom unaprijed moze pogledati moju temu za online porucivanje preko aliexpress-a, ebaya i drugih gdje takodje ide uplata unaprijed i nikad nikog nisam zeznuo - o cemu svjedoci i moje dugogodisnje clanstvo na ovom forumu.

    Ako se neko pita koja je svrha svega ovoga - svrha su manje provizije nego ako bi kupovali direktno sa vase kartice na vecini sajtova koji to omogucavaju, i manje cekanje tj BTC i ETH se mogu kupiti istog trenutka kada dobijem sms o prilivu na moj racun - sto u kripto valutama moze da znaci mnogo ustede novca - tj vecu dobit.

    Bitna napomena - u kripto svijetu dobit nije zagarantovana, i ako pametno ne kupujete i prodajete mozete i izgubiti novac. Ne snosim nikakve odgovornosti sa tim sta vi dalje radite sa kripto valutama - da li cete zaraditi ili sve izgubiti. Samim tim nemojte me pitati u sta biste ulozili - za to imate brdo foruma i analiza dostupnih pa sami napravite odluke.
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  2. #2
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Dobri Arči, vazda tačan, precizan i sa korisnom uslugom.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  3. #3
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Hvala Dejane. Evo primjera radi da je neko kupio posle ovog mog oglasa 1 Ethereum to bi ga kostalo 530$ + 5% za moju uslugu + 0.01ETH za ovu fiksnu sa sajta to je ukupno 560$ a sad trenutna vrijednost mu je 630$. Za 1 dan zaradi skoro pola necije mjesecne plate
    Last edited by Archi; 12-12-17 at 17:19.
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  4. #4
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Aktuelno...
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  5. #5
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Ponovo aktuelno samo sa snizenim provizijama za slanje, jer je ovaj sajt za trejding sada snizio (dobro su se sjetili):

    Smanjena i cijena moje usluge na samo 2% od vrijednosti kupovine + fiksna provizija koju uzima websajt da prebacim ETH i BITCOIN na vasu adresu a to je 0.0005BTC ili 0.0027ETH.

    Minimalna kupovina 100e, maximalna 1000e.

    Primjer transakcije hocete da kupite ETH za 100e.
    Moje je odmah 2% znaci za 98e vam kupujem eth sto bi po cijeni od prije par dana bilo 0.1554 -
    0.0027 vi dobijete na vasu adresu 0.1527ETH. Naravno cijenu bi vidjeli trenutnu u trenutku kupovine, dakle kupuje se po trenutnoj trzisnoj cijeni.

    Ko nema nalog za kripto valute, moze da otvori na binance registraciom na link - https://www.binance.com/?ref=11605763
    Ili kucoin nalog na sledeci link - https://www.kucoin.com/#/?r=HRf4rb
    Razlog za predlog ove dvije jer su veoma stabilne i popularne, imaju veliki izbor kriptovaluta, i naravno to sto imaju referal programe kao sto sam ja ostavio linkove iznad da mozete preko mene da se registrujete, tako mozete
    kasnije i vi poslati prijateljima da se registruju preko vas.

    Kontakt ISKLJUCIVO viber 068744164 ili privatne poruke na forumu.
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  6. #6
    Join Date
    May 2017
    Posts
    85
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve prošlo bez problema, uplata unaprijed isla, mozete imati povjerenja u njega! Komunikacija sjajna, preporucujem svakako

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Info Ethereum mining
    By Stevy in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 18-01-18, 17:33
  2. Prodajem BITCOIN - kripto valuta
    By Alexandar_PG in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 15
    Last Post: 10-10-17, 17:25
  3. Prodajem BITCOIN - crypto valuta
    By Alexandar_PG in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 7
    Last Post: 19-08-17, 23:05
  4. Replies: 3
    Last Post: 26-04-17, 11:29

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •