Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 26 to 50 of 90

Thread: Ostavština Haškog tribunala

  1. #26
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Novi Sad
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Crnogorci koliko vidim imaju prilicno zastarelu sliku o tome koliko je Hag aktuelan u srpskom drustvu. Tu naravno ne mislim na srpske medije, naravno da ce oni to maksimalno ispratiti nego na obicne gradjane. Kada su uhapsili Karadzica organizovani su protesti na kojima su izbili neredi. Isti slucaj je bio sa Mladicem. A sada kada je Mladic osudjen i to za genocid opsta reakcija je dosta mlaka. Sto se Novog Sada tica cuo sam samo za jedan dosta stidljiv protest u centru a koliko ima bosanskih doseljenika i jos na sve to izbeglica cudo je da nisu mogli da se bolje i brojnije organizuju. Ni u Beogradu niti ostalim vecim gradovima takodje nista. Mozda je neko primetio i da se gej parade prilicno neometano odvijaju uz ne tako strogo obezbedjenje dok se ranije govorilo o 5 policajaca na jednog LGBTasa. Nego da ne skrecem sa teme previse, sta se to desilo? Desilo se to, da ne postoji po definiciji neki narod koji je takav ili onakav i da se svakome moze itekako korigovati misljenje, bar u nekom vecem broju. Do pre malo vise od 5 godina skoro polovinu stanovnistva cinili su tvrdokorni radikali, protestovalo se i rusilo po gradu za svaku sitnicu a gde su sada svi oni? Huligani su pod strogom kontrolom same vlasti i vise ne mogu da divljaju i pale ambasade a za Seselja je glasalo ispod 5% biraca. Ali to nije slucaj samo sa Srbijom, da li je mozda pre 5-10 godina neko mogao da pretpostavi da ce Crna Gora uvesti sankcije Rusiji? A sto se Haga tice krivica je u zapadnoj javnosti vec odavno bila odredjena a Hag je to samo trebao da potvrdi. Niko normalan nije ocekivao nista ispod dozivotne Mladicu, Karadzicu i dugogodisnjih kazni vecini srpskih osudjenika ali da se oslobode Oric, Haradinaj (koji je u svojoj knjizi pisao o sopstvenim zlocinima), Gotovina najpre osudjen pa ekspresno oslobodjen a Oluja legitimna i pored ubijanja i proterivanja golorukih civila... Mada kao sto rekoh, svetska javnost ne pridaje toliko paznje Hagu, za njih Balkan vec odavno nije vise toliko aktuelan, cak je najvise paznje privuklo ovo Praljkovo samoubistvo. A u vezi tog slucaja i ostalih bosanskih hrvatskih osudjenika ubedljivo najcudnije mi je sto su uopste pominjali Tudjmana i udruzeni zlocinacki poduhvat i otvorili mogucnost muslimanima da tuze Hrvatsku i tako dalje produzavaju taj sukob.

    Cak i da su kazne bile drugacije i ravnomernije rasporedjene to ne bi nista promenilo u svesti obicnog gradjanina koji je ostrascen po tom pitanju. Kome su Srbi, Hrvati, Bosnjaci, Albanci, krivi za sve nece mu nikakva presuda promeniti to misljenje. Pametni ljudi su prerasli te budalastine i gledaju sebe i kako da njima licno i najblizim osobama bude dobro, mnogima je i prvi komsija potpuni stranac a kamoli neki dodjos iz Bosne ili Hrvatske sa kojim kulturoloski nema nikakve veze. Samo jos na internetu i mozda po necijim podrumima jos moze da dodje do izrazaja ta nacionalisticka prica, realnost je da se mnogi bore za golo prezivljavanje i neku mizernu platu. A kako nicije pare ne smrde mnogi su zbog vlasti potpuno obrnuli plocu pa tako i bivsi nacionalista moze postati evropejac a ruzna proslost ce mu se vec nekako oprostiti.

    Meni se u tom tribunalu na najupecatljiviji nacin izdvojio Seselj, jer ce za vijek vjekova ostati snimci sa satima i satima materijala u kom se on sere po njima na najkreativnije moguce nacine. Da se razumijemo, ne mislim nista pozitivno o tom bolesniku, ali mu je Bog dao nenormalnu inteligenciju i drskost, sto je mnogo zaebana kombinacija. I bukvalno se posra u njih. Da mu nije bilo tog sudjenja, vjerovatno bi bio zaboravljen lik, ali ovako ce i nakon 100 godina ljudi gledati šou koji je pravio i crkavati od smijeha
    Da je bio jos pametniji i manje laprdao, ili jos bolje da se drzao svoje profesije danas bi mozda bio svetski priznati pravnik jer je na tom polju stvarno pokazao ogromnu inteligenciju. Ovako je danas vec prilicno zaboravljena licnost koja moze da ordinira jos samo na Pinku i raznim realityjima.
    Last edited by Severnjak; 01-12-17 at 19:17.

  2. #27
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,718
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,881
    Thanked in
    2,290 Posts

    Default

    Srbi su zločinci? Nisu, kao što nisu ni hrvati, ni bošnjaci, ni crnogorici, ni makedonci, ni albanci, ni ostali. Zločinci imaju ime i prezime, a pred haškim sudom se našlo 161 osoba. Ko su oni? Evo:
    Rahim Ademi
    Mehmed Alagić
    Zlatko Aleksovski
    Stipo Alilović
    Milan Babić
    Mirko Babić
    Haradin Bala
    Idriz Balaj
    Nenad Banović
    Ljubiša Beara
    Vidoje Blagojević
    Tihomir Blaškić
    Janko Bobetko
    Ljubomir Borovčanin
    Goran Borovnica
    Ljube Boškoski
    Lahi Brahimaj
    Miroslav Bralo
    Radoslav Brđanin
    Mario Čerkez
    Ivan Čerkez
    Ranko Ćešić
    Valentin Ćorić
    Zejnil Delalić
    Hazim Delić
    Rasim Delić
    Miroslav Deronjić
    Slavko Dokmanović
    Damir Došen
    Simo Drljača
    Vlastimir Đorđević
    Đorđe Đukić
    Dražen Erdemović
    Anto Furundžija
    Dušan Fuštar
    Dragan Gagović
    Stanislav Galić
    Ante Gotovina
    Zdravko Govedarica
    Momčilo Gruban
    Milan Gvero
    Goran Hadžić
    Enver Hadžihasanović
    Sefer Halilović
    Ramush Haradinaj
    Janko Janjić
    Nikica Janjić
    Gojko Janković
    Goran Jelisić
    Dragan Jokić
    Miodrag Jokić
    Drago Josipović
    Radovan Karadžić
    Marinko Katava
    Duško Knežević
    Dragan Kolundžija
    Dragan Kondić
    Dario Kordić
    Milojica Kos
    Predrag Kostić
    Milan Kovačević
    Vladimir Kovačević
    Momčilo Krajišnik
    Milorad Krnojelac
    Radislav Krstić
    Amir Kubura
    Dragoljub Kunarac
    Mirjan Kupreškić
    Vlatko Kupreškić
    Zoran Kupreškić
    Miroslav Kvočka
    Bosnian Serb,
    Goran Lajić
    Vladimir Lazarević
    Fatmir Limaj
    Milan Lukić
    Sredoje Lukić
    Sreten Lukić
    Zoran Marinić
    Mladen Markač
    Milan Martić
    Vinko Martinović
    Željko Mejakić
    Radivoje Miletić
    Slobodan Miljković
    Dragomir Milošević
    Slobodan Milošević
    Milan Milutinović
    Ratko Mladić
    Darko Mrđa
    Mile Mrkšić
    Zdravko Mucić
    Agim Murtezi
    Isak Musliu
    Mladen Naletilić (a.k.a. Mladen Naletilić Tuta)
    Dragan Nikolić
    Drago Nikolić
    Momir Nikolić
    Mirko Norac
    Dragan Obrenović
    Dragoljub Ojdanić
    Naser Orić
    Vinko Pandurevi
    Dragan Papić
    Nedeljko Paspalj
    Nebojša Pavković
    Milan Pavlić
    Momčilo Perišić
    Milivoj Petković
    Biljana Plavšić
    Milutin Popović
    Vujadin Popović
    Slobodan Praljak
    Dragoljub Prcać
    Draženko Predojević
    Jadranko Prlić
    Berislav Pušić
    Miroslav Radić
    Mlado "Krkan" Radić (Mladen Radić)
    Ivica Rajić
    Mitar Rašević
    Željko "Arkan" Ražnatović
    Željko Savić
    Duško Sikirica
    Franko Simatović
    Blagoje Simić
    Milan Simić
    Pero Skopljak
    Milomir Stakić
    Jovica Stanišić
    Mićo Stanišić
    Radovan Stanković
    Bruno Stojić
    Vlajko Stojiljković
    Slobodan Milošević
    Pavle Strugar
    Nikola Šainović
    Ivan Šantić
    Vladimir Šantić
    Dragomir Šaponja
    Vojislav Šešelj
    Veselin Šljivančanin
    Duško Tadić
    Miroslav Tadić
    Momir Talić
    Johan Tarčulovski
    Nedjeljko Timarac
    Stevan Todorović
    Bosanski Šamac
    Savo Todović
    Zdravko Tolimir
    Milorad Trbić
    Mitar Vasiljević
    Zoran Vuković
    Simo Zarić
    Milan Zec
    Dragan Zelenović
    Zoran Žigić
    Stojan Župljanin
    Neki od njih su oslobođeni, neki su prebačeni na nacionalne sudove, neki su umrli prije izricanja presude, a neki su osuđeni (90 njih).


    Sent from my 5025D using Tapatalk

  3. The Following User Says Thank You to wulfy For This Useful Post:


  4. #28
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,141
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Oni koji su oslobođeni,
    ne trebaju biti na ovomu popisu.
    Također, Armija BH je isto radila zločine,
    ali ne vidim ih tu baš.......

    Jasno je da je sud masonski/sotonski.
    Last edited by naftali; 01-12-17 at 22:08.

  5. #29
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Napusti internete pls..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  6. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  7. #30
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Pojma nemam ko je bio Praljak ali samo znam da je Mladic ovo uradio prosle nedjelje da bi nastao delirijum medju Srbima a da bi neki forumasi koji se sprdaju sa ovim cinom ili ga nazivaju kukavickim sasvim drugacije postove pisali.
    Za mene svako ko je zavrsio tamo zavrjedjuje 0% postovanja. Praljak eto dobio 1% ovim cinom.
    Isti kredit bi dao Ratku ili Radovanu da su uradili slicno.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  8. The Following User Says Thank You to Moracikus For This Useful Post:


  9. #31
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,673
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    Zezate li me vi da covjek koji je naredio rusenje Starog mosta moze zasluziti i 1% postovanja?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  10. The Following User Says Thank You to Tripleta For This Useful Post:


  11. #32
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,711
    Thanks Thanks Given 
    1,471
    Thanks Thanks Received 
    4,351
    Thanked in
    1,680 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Zezate li me vi da covjek koji je naredio rusenje Starog mosta moze zasluziti i 1% postovanja?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Praljak je prepustio komandu drugim ljudima i otišao u Zagreb 2 dana prije rušenja mosta.
    Negirao je da ga je srušio i to da je on naredio nikad nije dokazano.

    Tip je osuđen po komandnoj odgovornosti za postojanje koncentracionih kampova u koje su trpani zarobljenici i civili, držani u nehumanim uslovima, maltretirani i u par slučajeva ubijani, kampova za koje je u najmanju ruku on znao ali nije preduzimao ništa da se takvo stanje tamo promijeni.
    Most je pri tome nebitan. Štaviše, sud je presudio da je most bio legitimna vojna meta jer je bio uz liniju fronta i koristile su ga snage Armije BIH.

  12. #33
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,673
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    On valjda treba da ima neku sentimentalnu vrijednost, prije 400 godina je izgradjen. Znam da je bio rat ali opet...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  13. #34
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Stvarno nijesam imao pojma ko je ovaj Praljak ali nakon malo guglanja vidim da je vec odlezao 2/3 kazne i da bi ubrzo bio kvalifikovan za pustanje na slobodu.
    Finansijski veoma dobro stojeci i reziser sa dva fakulteta.
    I pored svega toga uradi ovo.
    Mislim da ce zavrijediti i neki film da se snimi o njemu
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  14. #35
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Postupio je nekako epski, jos jednom cu ponoviti da je ovo Balkan i odje proslost ne prolazi. Da je mirno podnio presudu odlezao bi jos par godina i pustili bi ga, dakle bio bi ratni zlocinac koji je odlezao svoju kaznu imajuci u vidu njegove godine,preko 70, ne bi se bas nazivio, ovako u tom hercegovackom mentalitetu ima prostora da bude i heroj i legenda znate vec. Sjuta ce tamo neki njihov guslar da ga opjeva i bice znas ono skoro kao Karadzic ili Mladic kod Srba, skoro pa sveci.

  15. #36
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,673
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default Ostavština Haškog tribunala

    Posle rata bio je tezak 6 i po miliona eura i po rijecima sudije glavni osumnjiceni za rusenje Starog mosta. HEROJ


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  16. #37
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,277
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    ovako u tom hercegovackom mentalitetu ima prostora da bude i heroj i legenda znate vec. Sjuta ce tamo neki njihov guslar da ga opjeva i bice znas ono skoro kao Karadzic ili Mladic kod Srba, skoro pa sveci.
    Hrvatska i Srbija su taoci upravo tog ljutog i ponositog hercegovačkog / crnogorskog mentaliteta. Unesrećilo ih je samo tako
    The more things change, the more they stay the same.

  17. #38
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Hrvatska i Srbija su taoci upravo tog ljutog i ponositog hercegovačkog / crnogorskog mentaliteta. Unesrećilo ih je samo tako
    Apsolutno ispravno, opet sa druge strane da li bi danas Hrvatska, a pogotovo Srbija bile drzave uopste da nije tog krsevitog gena ?

  18. #39
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Posle rata bio je tezak 6 i po miliona eura i po rijecima sudije glavni osumnjiceni za rusenje Starog mosta. HEROJ


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Znajuci mentalitet tog naroda tamo, dopadalo se to tebi ili ne on je heroj i to velikim slovima. To koliko je tezak ili lak oslikava i jedno vrijeme, pogledaj samo odje kakve su moralne i intelektualne bubasvabe teze nego on kome obrazovanje govori da je ocigledno pametan.

  19. #40
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,718
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,881
    Thanked in
    2,290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Znajuci mentalitet tog naroda tamo, dopadalo se to tebi ili ne on je heroj i to velikim slovima. To koliko je tezak ili lak oslikava i jedno vrijeme, pogledaj samo odje kakve su moralne i intelektualne bubasvabe teze nego on kome obrazovanje govori da je ocigledno pametan.
    Ista bagra kao i ostali zločinci, to nisu hrvati, srbi, bošnjaci, crnogorci ili makedonci (ovim nabrojanim nacionima se izjasnjavali osuđeni), a taj ko hoće da ih prozove herojem taj nije čist u glavu jer kako objasniti da neko ne želi da se individualizuje krivca već želi da mu se epitet zločinca veže uz nacion.

    Ratno (i slična) profiterstvo je druga tema.

    Sent from my 5025D using Tapatalk

  20. The Following User Says Thank You to wulfy For This Useful Post:


  21. #41
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Ista bagra kao i ostali zločinci, to nisu hrvati, srbi, bošnjaci, crnogorci ili makedonci (ovim nabrojanim nacionima se izjasnjavali osuđeni), a taj ko hoće da ih prozove herojem taj nije čist u glavu jer kako objasniti da neko ne želi da se individualizuje krivca već želi da mu se epitet zločinca veže uz nacion.

    Ratno (i slična) profiterstvo je druga tema.

    Sent from my 5025D using Tapatalk
    Wulfy, nazalost mi zivimo u okruzenju dje su takvi ljudi prepoznati kao heroji, bukvalno znaci cijelo najblize okruzenje nam je upravo takvo.

  22. #42
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,718
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,881
    Thanked in
    2,290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Wulfy, nazalost mi zivimo u okruzenju dje su takvi ljudi prepoznati kao heroji, bukvalno znaci cijelo najblize okruzenje nam je upravo takvo.
    Zato treba početi od sebe, a to se radi tako što glasno osudiš svoje (one koji su radili to u tvoje ime), a evo je tema za naše zločince https://forum.cdm.me/showthread.php?...sramnog-pohoda

    Sent from my 5025D using Tapatalk

  23. #43
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Nebrojeno puta sam rekao sto mislim o ratu za mir, da je sto bolje naravno, no mi smo jos uvijek predpoliticko drustvo.

  24. The Following User Says Thank You to opmne For This Useful Post:


  25. #44
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,277
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Apsolutno ispravno, opet sa druge strane da li bi danas Hrvatska, a pogotovo Srbija bile drzave uopste da nije tog krsevitog gena ?
    Ko zna, možda bi naprednije bile kao njemačka/austrijska kolonija.

    ______


    I kamen bi proplakao

    I KARADŽIĆA POGODILA SMRT PRALJKA! ‘Tužan je, bili su kao braća’

    Praljak i Karadžić su, prema riječima Karadžićevog brata Luke, godinama bili prijatelji i Radovanu je navodno teško zbog Praljakove sudbine

    Haški osuđenik Radovan Karadžić, prvi predsjednik Republike Srpske, ne može ‘doći k sebi’ otkako je njegov haški sustanar, hrvatski general Slobodan Praljak, nakon presude popio otrov i preminuo, prenose srpski mediji.Praljak i Karadžić su, prema riječima Karadžićevog brata Luke, godinama bili prijatelji i Radovanu je navodno teško zbog Praljakove sudbine.”Radovan je mnogo potresen i tužan. Sve to ga je zaista pogodilo i još ne može povjerovati da se to desilo. Čuo sam se isto veče s njim i potpuno mi je potišteno zvučao. Slobodana mu je žao, naročito zato što je trebao uskoro izaći iz Haaga. On se, kaže, ubio zbog same presude, odnosno zbog nepravde koja ga je snašla. Ja ne ulazim u to je li on kriv, ne znam ni predmet, ni što se dešavalo, ali znam sigurno da bi bio oslobođen da mu se sudilo zbog nečega što je Srbima napravio- kaže Luka.
    On objašnjava da su Karadžić i Praljak bili veoma dobri prijatelji i prije rata.”Meni je Radovan često spominjao Slobodana. Kada me je upoznao s njim, predstavio ga je kao čestitog i dobrog čovjeka. Dva puta sam ga sreo i u Hagu, video sam koliko je bio blizak s Radovanom. Oni su se družili i bili su bliski i prije nego što je rat počeo. Radovan mi je pričao da je svaki put kada je išao u Zagreb na seminare, Simpozije ili književne večeri spavao kod Slobodana u stanu. Isto tako, kada god bi Slobodan dolazio u Sarajevo, on i njegova žena bili su gosti kod Radovana. Znači, baš su bili dobri prijatelji, kao braća” navodno priča Luka, prenose srpski mediji.
    The more things change, the more they stay the same.

  26. #45
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    imam, na osnovu onoga što oko ovoga nesrećnoga rata možemo pročitati, čuti, i što sam i krajnjoj liniji "doživjela" jer ipak sam to lično preživjela, ako ništa strah oće li se prenijeti na naše krajeve, imam određeno mišljenje ko je kriv i ko je izazvao, podrivao, huškao, ali svejedno, bez obzira, svi koji su učestvovali u zločinima, treba da odgovaraju za počinjeno i nikako ne treba da ih abolira to što su se branili.
    komandna odgovornost je odgovornost i sama činjenica da si odgovoran bi trebalo da te natjera da provjeriš sve što može da te učini nečasnim oficirom...zato, svima jednako i po zasluzi i nije mi ih žao....mnogo sam ružnih priča čula od ljudi koji su pobjegli iz Bosne, isto tako mnogo lijepih priča o ljudskosti komšija i prijatelja druge vjere, teških sudbina....ne doživio niko....
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  27. #46
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,304
    Thanks Thanks Given 
    4,132
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Хашка "правда".

    "Правда", наравно.


    https://www.in4s.net/haska-pravda-po...ratku-mladicu/
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  28. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  29. #47
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    + Ratko Mladić, komandant VRS

    Lična karta entiteta Republika Srpska.

    Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
    In vino veritas

  30. The Following 2 Users Say Thank You to johnny bravo For This Useful Post:


  31. #48
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,711
    Thanks Thanks Given 
    1,471
    Thanks Thanks Received 
    4,351
    Thanked in
    1,680 Posts

    Default






  32. The Following User Says Thank You to ASC For This Useful Post:


  33. #49
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,304
    Thanks Thanks Given 
    4,132
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    + Ratko Mladić, komandant VRS

    Lična karta entiteta Republika Srpska.

    Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
    Urota protiv Srba.

    Evropa nikad nije zeljela jak Srpski Sv(ij)et.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  34. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  35. #50
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    svaka zatvorska kazna je mala za ovakvog zločinca. jedan od ljudi koji su uništili Balkan za sva vremena
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  36. The Following 10 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ostavština Ariela Sharona
    By funestis in forum Politika generalno
    Replies: 2
    Last Post: 15-01-14, 15:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •