View Poll Results: Za koga ćete glasati na Predsjedničkim izborima 2018 ?

Voters
168. You may not vote on this poll
  • Hazbija Kalač - Stranka pravde i pomirenja

    4 2.38%
  • Vasilije Milickovic - Alternativa

    0 0%
  • Marko Milačić - Prava Crna Gora

    3 1.79%
  • Draginja Vuksanović - Socijaldemokratska partija/Demos

    13 7.74%
  • Milo Đukanović - Demokratska partija socijalista/SD/BS/LP

    101 60.12%
  • Mladen Bojanić - Demokratski front/URA/Demokrate/Otpor beznadju

    34 20.24%
  • Dobrilo Dedeić - Srpska koalicija

    2 1.19%
  • Neću glasati na predsjedničkim izborima

    11 6.55%
Page 144 of 163 FirstFirst ... 4494134140141142143144145146147148154 ... LastLast
Results 3,576 to 3,600 of 4072

Thread: Predsjednički izbori 2018

  1. #3576
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    22
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Predsjednički izbori 2018

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Ni Milacic a ni Milickovic,Kalac Dedajic nece imati glasova koliko su prilozili potpisa za kandidaturu a Draginja ce mozda preci preko ali ne mnogo- svi zajedno ce imati 5-7% glasova max
    Otkud znas?!

    Imas neku NVO ili radis u nekoj agenciji ili samo trolujes na racun vlasti.

    Nedelja je blizu pa cemo vidjet tvoje prognoze.


    Inace dojma sam da je ovaj Komnenic tezak kompleksash i jedan obican olosh.

    Dobro ga je Bojanic ispravio u dva navrata: “izadjnik i zalutao”. Pih

  2. #3577
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    treba li da ponovim tvoj post po treci put dje tvrdis da ga Komnenic nije ni jednom u toku citave emisije rekao da ga to nije pitao. a nije samo taj put, jos mu je par puta to rekao , u slicnom kontekstu ako ne tim rijecima.
    znaci ne spinuje lepetanac nego ti, e kad sam ti rekao da ima snimak onda mijenjas pricu.

    na pitanje
    Gospodine Bojanicu, vise put ste ponovili da ste protiv clanstva U NATO , ali to je zavrsena stvar, priznanje nezavisnosti Kosova realnost, da je blizi zapadnim vrijednostima nego Rusiji
    koliko je za vas problem na ovim izborima koji ce biti tijesni jedan dio radikalni Srpski biraci te vase izjave tumaciti kao "izdajnicki"
    to je ono sto ti tvrdis da ga je nazvao izdajnikom, nesto se lako vrijedja kad se za ovo uvrijedio jer nije njega okarakterisao kao izdajnika.

    a ono sto nije odgovorio je bilo o saradnji sa DF sto si ti vec pomenuo, da mi ne nakacis da sam ja o tome krenuo sto strana kako bi rekao.
    nema odje spinovanja kako ti spinovanjem pokusavas predstaviti nego pokusavas njegovu "ruznu proslost" zamaskirati malo

    a da luta luta, Komnenic mu je fino predocio dje je sve lutao i kako, a to sto se njemu ne svidja jbg. jos ce Komnenic biti DPSov igrac
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  3. #3578
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    treba li da ponovim tvoj post po treci put dje tvrdis da ga Komnenic nije ni jednom u toku citave emisije rekao da ga to nije pitao. a nije samo taj put, jos mu je par puta to rekao , u slicnom kontekstu ako ne tim rijecima.
    Treba li ja da ponovim po treći put tvoj post đe govoriš da mu je svako malo to rekao, kad nije njemu nego Draginji? I džabe mu je Komnenić to rekao i jednom kad je čovjek i dalje odgovorio, možda ne na način da Komneniću odgovara, ali je bio vrlo jasan svaki put, usput odgovarajući i na insinuacije.
    znaci ne spinuje lepetanac nego ti, e kad sam ti rekao da ima snimak onda mijenjas pricu.
    Jes' lepetanac me je naučio da Vijesti kače sve emisije na youtube. Kakav tip, nevjerovatno...

    na pitanje
    Gospodine Bojanicu, vise put ste ponovili da ste protiv clanstva U NATO , ali to je zavrsena stvar, priznanje nezavisnosti Kosova realnost, da je blizi zapadnim vrijednostima nego Rusiji
    koliko je za vas problem na ovim izborima koji ce biti tijesni jedan dio radikalni Srpski biraci te vase izjave tumaciti kao "izdajnicki"
    to je ono sto ti tvrdis da ga je nazvao izdajnikom, nesto se lako vrijedja kad se za ovo uvrijedio jer nije njega okarakterisao kao izdajnika.
    To što ti ne znaš šta znači biti novinar je tvoja stvar, ja ti to ne mislim objašnjavati. Gosti se poštuju, pa bili oni okoreli kriminalci ili Gandi.

    a ono sto nije odgovorio je bilo o saradnji sa DF sto si ti vec pomenuo, da mi ne nakacis da sam ja o tome krenuo sto strana kako bi rekao.
    nema odje spinovanja kako ti spinovanjem pokusavas predstaviti nego pokusavas njegovu "ruznu proslost" zamaskirati malo
    Nema apsolutno ništa da se maskira, niti ja to radim, jer njegova prošlost nije ružna. Nekom tamo nerazumnom fašisti koji ne može ili ne želi da sabere dva i dva možda može biti, ali meni i tebi ne bi trebala da bude.

    a da luta luta, Komnenic mu je fino predocio dje je sve lutao i kako, a to sto se njemu ne svidja jbg. jos ce Komnenic biti DPSov igrac
    Opet, to što ti ne znaš šta znači biti novinar nije moj problem. A Komnenić nije DPS-ov igrač, bar ne da ja znam. Komnenić je jedan od rijetkih novinara sa emisijom koji imaju petlju, s' tim što i dalje ima problem da održi profesinalnost na nivou, nebitno intervjuisao nekoga iz DPS-a, Slavka, Bojanića ili nekog šestog.

  4. #3579
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,801
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,957
    Thanked in
    2,322 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Biracka mjesta obicno dijele na abecedna slova, tako da svako izborno mjesto obuhvata nekoliko slova... tacno se zna za svako izborno mjesto koliko moze da ima glasaca, a to je ja mislim do maksimum 700-800 glasova, zaboavio samo, sto je obicno 2 do 3 slova tj prezimena koja pocinju na ta slova.... ono gdje se desava da nekom mijenjaju izborno mjesto jeste u dva slucaja:
    1. priliv glasaca a samim tim i povecanje glasaca na glasackom mjestu tvoga oca pa su da bi bili u okviru max norme broja glasaca po glasackom mjestu raspodijelili glasace na druga mjesta ili su otvorili novo glasacko mjesto i pri tome je tvoj otac premjesten;
    2. smanjenje broja glasaca na birackom mjestu pri cemu postojanje tog mjesta vise nije opravdano nego se ti glasaci raspodijele na druga glasacka mjesta...

    bice da je tvom ocu u pitanju ovaj 1 razlog, jer blok i tolosi se konstantno naseljavaju i sire.....
    Po zakonu na jednom glasačkom mjestu može biti maksimalno 1.000 upisanih birača. U praksi nema glasačkog mjesta sa maksimalnim dozvoljenim brojem već ide do najviše 900. Npr. od moje kuće (adresa na kojoj sam prijavljen od 1994 god.) do biračkog mjesta gdje glasam treba da prođem dva biračka mjesta koja su mi bliže. No, tako je već godinama.
    P. S. nisam još provjerio da li sam na istom mjestu kao godinama unazad.

    Sent from my Motorola 8400

  5. #3580
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    896
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Odgledah sinosnju emisiju “Nacisto” na youtube. Odlicni su bili i Draginja i Bojanic. Dobro da je Draginja nedvosmisleno rekla da ce podrzati Bojanica u drugom krugu. Dobro da je Bojanic nedvosmisleno rekao da je kandidat i gradjanske Crne Gore. Od jedne emisije uoci izborne sutnje, vise se nije moglo ni ocekivati. Raskola izmedju ovo dvoje kandidata nema ni u najavi, drugi krug ce definitivno biti potpuno neizvjestan. Ovo opoziciono jedinstvo je i jako dobro u smislu nastupajucih lokalnih izbora. Uzgred, potpuno mi je nejasna rasprava ovdje na forumu oko pitanja i podpitanja, intonijacije glasa i eventualnim mrkim pogledima voditelja sa ne znam kakvim namjerama… Rasclanjuje se emisija na proste cinioce, kao da se tumaci neko Sekspirovo djelo. Voditelj je malo lepljiv, suvise pricljiv, ali sve u svemu nije ih sprijecio da kazu sta misle.

  6. #3581
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    22
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U mojoj mjesnoj zajednici ima oko 700 ljudi na birackom spisku, 70 nas premjesteno u drugo biracko mjesto, vecina ako ne i svi su javno protiv vlasti.


    Cilj je da se sto veci broj opozicionih biraca dovede u situaciju da postanu apstinenti.

    Eto o cemu se radi.


    Ovaj haos sad sto su napravili je dokaz da krca guza ljesnike jer je veliko nezadovoljstvo gradjana.

    Jos dva dana i pocinje crnogorsko proljece.

  7. #3582
    Join Date
    May 2013
    Posts
    625
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Бојанић је био врло добар. Вуксановић је била солидна (пар пута је избјегавала одговор на питање).

    Ђукановић је утекао као и увијек.

    Други круг је, по мени, извјестан.

  8. #3583
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Jedna slikovita paralela profesorice Mare Šćepanović sa PMF-a koju čuh sad na dnevniku, na konto izbora:
    "Kao neko ko se bavi eksperimentalnom fizikom tvrdim da eksperiment koji 13 puta nije da pozitivan rezultat za naše društvo, neće dat ni četrnaesti, niti ijedan sljedeći put."
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  9. #3584
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    22
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Predsjednički izbori 2018

    Mafiju ne zanima fizika, ni poltrone sloboda.

  10. #3585
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Ove su mi priče najjače. Ili ono kad je Milo došao u Nikšić, zaključao se sa Lalom Nikčevićem u kancelariju i išamarao ga jer su izgubili Nikšić na izborima 2012.
    A čime se zanosite pojedini, kukala vam kuka.
    Ja sam cuo da Milo, ovog puta, nista ne prepusta slucaju. Vec je poceo da ih samara.
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  11. #3586
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,369
    Thanks Thanks Given 
    1,354
    Thanks Thanks Received 
    1,473
    Thanked in
    598 Posts

    Default

    Dje vam je tata? Sto ne izadje na tv? Sto se krije? Cega se plasi?

  12. #3587
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    22
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Milo ispao seljak. Stvarno je ovaj nivo nekulture prevrsio svaku mjeru.

  13. #3588
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,162
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Samljeo ih je Vasilije sve u studiju nocas na TVCG kao i obicno u svim debatama. Nekoga na lijep nacin nekoga direkt u glavu. Samljeo. Ili samlio. Kako ocete...

  14. #3589
    Join Date
    May 2013
    Posts
    625
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

  15. #3590
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    22
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Donjeli su spiskove. Koja bagra cc

  16. #3591
    Join Date
    May 2013
    Posts
    625
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bobi13 View Post
    Donjeli su spiskove. Koja bagra cc
    Партијски полтрончићи.

  17. #3592
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    250
    Thanks Thanks Given 
    144
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    20 Posts

    Default



    Je li normalan Sead, zar se ne boji cetnika?

  18. #3593
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,785
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bobi13 View Post
    Otkud znas?!

    Imas neku NVO ili radis u nekoj agenciji ili samo trolujes na racun vlasti.

    Nedelja je blizu pa cemo vidjet tvoje prognoze.

    Pa eto sam kazes da su to moje prognoze pa onda ne shvatam zasto me pitas otkud znam?
    Ne znam nego pretpostavljam.
    Ponovicu - ako ova grupa bude ukupno imala preko 7 % vazecih glasova bice to za mene veliko iznenadjenje.
    Dakle ne tvrdim niti presudjujem samo prognoziram.

  19. #3594
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    615
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    80
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Platinum View Post
    Samljeo ih je Vasilije sve u studiju nocas na TVCG kao i obicno u svim debatama. Nekoga na lijep nacin nekoga direkt u glavu. Samljeo. Ili samlio. Kako ocete...

    Ja ne znam na osnovu cega donese ti ovaj zakljucak.
    Bojanic mu je ocitavao lekciju kao malom djetetu, svaki put kad bi mu odgovarao, bas ga nikad nisam vidio onako ljutog. Zato je ovaj prelazio da napada Vuksanovicku.
    Ona ga nije fermala 5 posto no je privcala neku svoju pricu (mozda joj je to taktika bila, meni se licno nije svidjela).

    I Milickovic cesto precera i prica gluposti - cus dovedi Medojevica, Mandica, Lekica -Llekic nije podrzao Bojanica blabla u skupstinu da mijenjaju zakon - nidje veze prica.
    Ali Bojanicevi odgovori i odnos prema mMilickovicu posle onih trabunjanja, odusevljen sam.

  20. #3595
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    zatišje pred buru
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  21. #3596
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Idemo Mladene!!!!!

  22. #3597
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    4,660
    Thanked in
    2,485 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Quazar View Post
    "Sedam je mistični broj. Kad god neko zamisli neki broj to je obično broj sedam", rekao je novinarima politički direktor DPS-a Tarzan Milošević nakon žrijeba u Skupštini.

    Ovo je bolest duševna.

    http://www.standard.co.me/index.php/...nsa-crnoj-gori
    Jel zaista ovo Tarzan (bas je tarzan) izjavio. Drps in a nutshell.
    Forever young, i want to be forever young

  23. #3598
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    211
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    19 Posts

    Lightbulb

    Evo i neke moje prognoze pred sjutrašnje izbore:

    Đukanović 47-49%
    Bojanić 39-42%
    Vuksanović 5.5-7.5%
    Milačić 2-3%
    Miličković >1.5%
    Kalač >1%
    Dedeić >0.5%

    Btw, od sjutra se rezultati mogu uzivo pratiti na sajtu CEMI-ja http://www.izbori2018.me i DIK-a rezultati.dik.co.me
    Last edited by _betrayer_; 14-04-18 at 22:19.

  24. #3599
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Jel zaista ovo Tarzan (bas je tarzan) izjavio. Drps in a nutshell.
    Aj sad pošto si pročitao tu gejnijalnu izvalu zamisli broj, a da ti na pamet prvo ne padne broj 7.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  25. #3600
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Pomoc !!
    Znate onaj poziv za glasanje, da li on ostaje na biracko mjesto ili isti, nakon sto im pokazem poziv, ostaje kod mene?
    Ja sam ga tamo ostavio, a komsija ga je ponio sa sobom.
    Pa me strah, jer sam clan Savjeta mladih DPSa da to nije kakva neregularnost.
    Hvala

Page 144 of 163 FirstFirst ... 4494134140141142143144145146147148154 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Evroliga 2017/2018
    By StefanPG in forum Košarka
    Replies: 384
    Last Post: 21-05-18, 13:39
  2. Info Pes 2018
    By 2fast in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 8
    Last Post: 18-10-17, 23:33
  3. Srbija - predsjednički izbori 2017
    By chucknorris in forum Politika generalno
    Replies: 103
    Last Post: 09-04-17, 23:38
  4. EX-YU fudbalska liga - 2018
    By chucknorris in forum Fudbal
    Replies: 65
    Last Post: 20-12-16, 18:18

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •