View Poll Results: Za koga ćete glasati na Predsjedničkim izborima 2018 ?

Voters
168. You may not vote on this poll
  • Hazbija Kalač - Stranka pravde i pomirenja

    4 2.38%
  • Vasilije Milickovic - Alternativa

    0 0%
  • Marko Milačić - Prava Crna Gora

    3 1.79%
  • Draginja Vuksanović - Socijaldemokratska partija/Demos

    13 7.74%
  • Milo Đukanović - Demokratska partija socijalista/SD/BS/LP

    101 60.12%
  • Mladen Bojanić - Demokratski front/URA/Demokrate/Otpor beznadju

    34 20.24%
  • Dobrilo Dedeić - Srpska koalicija

    2 1.19%
  • Neću glasati na predsjedničkim izborima

    11 6.55%
Page 32 of 163 FirstFirst ... 222829303132333435364282132 ... LastLast
Results 776 to 800 of 4072

Thread: Predsjednički izbori 2018

  1. #776
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Sve je to nebitno DPSANB je previse jak. Nema njima kraja.

  2. #777
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Eto ispade sad da su predsjedniciki nebitni kada vise nema ni nade da dps kandidat moze izgubiti, a juče se haos pravio... isto tako je bilo u dosta opstina na lokalu, prije izbora prica da im je ovo pocetak kraja, a posle novih poraza vrti se priča kao nebitne su te opstine od 10-15k...

    Posto su svi okrenuli pricu prema izborima u Podgorici, sta cete pricati kad i u Pg pobijedi DPS?
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  3. #778
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Sto se mene tice Lucke priznajem vam ga za vazda. Kad imate ove ludake od DFa.

  4. #779
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Kad bih vam rekao, da na sledece izbore dps priprema poslanicku listu sa samo 4-5 ljudi starijih od 40 godina, smijali bi ste se.
    I pobijedice lakse nego ikad, nova snaga...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  5. #780
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Eto ispade sad da su predsjedniciki nebitni kada vise nema ni nade da dps kandidat moze izgubiti, a juče se haos pravio... isto tako je bilo u dosta opstina na lokalu, prije izbora prica da im je ovo pocetak kraja, a posle novih poraza vrti se priča kao nebitne su te opstine od 10-15k...

    Posto su svi okrenuli pricu prema izborima u Podgorici, sta cete pricati kad i u Pg pobijedi DPS?
    Mislim da smo od pocetka ove teme 30 puta rekli koliko su nebitni izbori i koliko se nikome ne izlazi.


    Sto se tice PG-a, racunas li ti prosle i pretprosle izbore da je DPS dobio u PG?

    Posto mi se cini da su oba puta "dobili" izbore tako sto su kupili opozicione odbornike. 2013 su kupili cettnike koje DPS demonizuje i plasi malu djecu a prosle Bogojevica tj SD su formirali.
    Ja ne vidim tu volju naroda...


    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Kad bih vam rekao, da na sledece izbore dps priprema poslanicku listu sa samo 4-5 ljudi starijih od 40 godina, smijali bi ste se.
    I pobijedice lakse nego ikad, nova snaga...
    Posto je glasacima DPS vazno ko je na poslanickoj listi )))

    Mozemo li da se ne sprdamo?


    Alo MigoStijepovic je gradonacelnik glavnog grada a ne hoce li Andrija biti poslanik umjesto Shkrelje
    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  6. #781
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Mislim da smo od pocetka ove teme 30 puta rekli koliko su nebitni izbori i koliko se nikome ne izlazi.


    Sto se tice PG-a, racunas li ti prosle i pretprosle izbore da je DPS dobio u PG?

    Posto mi se cini da su oba puta "dobili" izbore tako sto su kupili opozicione odbornike. 2013 su kupili cettnike koje DPS demonizuje i plasi malu djecu a prosle Bogojevica tj SD su formirali.
    Ja ne vidim tu volju naroda...

    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    To ce ti prica biti kad se glat dobiju ovi izbori u pg?

    Gledaj da ti otkrijem, kampanja se u pg radi vec pola godine i radice se jos pola godine do izbora. Ovako jaka kampanja se radila nije od referenduma i rezultati su vec otisli u nebo...
    Da se ne iznenadis kad u maju vidis rezultat...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  7. #782
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    To ce ti prica biti kad se glat dobiju ovi izbori u pg?

    Gledaj da ti otkrijem, kampanja se u pg radi vec pola godine i radice se jos pola godine do izbora. Ovako jaka kampanja se radila nije od referenduma i rezultati su vec otisli u nebo...
    Da se ne iznenadis kad u maju vidis rezultat...
    Ja i ti smo i prosli put imali raspravu ako se sjecas pred lokalne u PG jer ti je prica bila da DPS uzima izbore sam i dje si pola godine prije izbora rekao da je 95% posla u PG zavrseno. Pa je na kraju DPS morao da kupi odbornike i razbije SDP da bi zadrzao vlast u gradu.
    A izbore prije toga su kupili odbornika Narodne stranke (reci ako lazem)

    Reci ako nijesam u pravu molim te i da na taj nacin nijesu uzeli vlast.


    Dalje, necu da govorim na pamet ili rekla kazala vec cu realne brojke.

    U svim opstinama od parlamentarnih izbora na ovamo DPS je zabiljezio PAD(osim cini mi se petnjice).


    DPS i svi sateliti su u oktobru 2016 na parlamentarnim izborima (prije manje od godinu ipo dana) u Podgorici imali 7000 glasova manje nego opozicija. Opozicija u PG ce izaci u 3 kolone ( DFisnp, Demokrate i Ura i sdp-demos-jos po koja ne cenzus partija). Na osnovu kojeg inputa (a da nije DPS izvor iz centrale) mozes da tvrdis da ce nadomjestiti 7000 glasova minusa? Ide li ova optuznica protiv Mugose u prilog mozda DPS?

    Ako se sjecas sta si pisao prije izbora u Beranama isto - kampanja strasan nosilac 100% posla zavrseno, glasace ih i opozicija. Daj malo analitike majka mu stara,mozes kad hoces.


    A ja cu da ti kazem na koga DPS nece racunati bez obzira na situaciju i kampanju :

    Hiljade radnika i familija KAP-a kojim je otvoreno recno pred prosle lokalne da nikad centa vidjet nece ako DPS padne u lokalu. Medjutim ispaljeni su najstrasnije i centa im isplaceno nije.
    Radoja Dakica
    Divljeg naselja na Zagoric
    Blokovaca kojima je URA sprijecila gradnju solitera u komsiluk
    Moracana koji su za dan skupili glasove protiv betoniranja obale

    I mnogih drugih.
    Last edited by Gandalf_White; 17-02-18 at 16:40.
    One Ring to Rule them all...

  8. #783
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ja i ti smo i prosli put imali raspravu ako se sjecas pred lokalne u PG da DPS uzima sam i dje si pola godine prije izbora rekao da je 95% posla u PG zavrseno. Pa je na kraju DPS morao da kupi odbornike i razbije SDP da bi zadrzao vlast u gradu.

    Reci ako nijesam u pravu molim te.


    Dalje, necu da govorim na pamet ili rekla kazala vec cu realne brojke.

    U svim opstinama od parlamentarnih izbora na ovamo DPS je zabiljezio PAD(osim cini mi se petnjice).


    DPS i sateliti su u oktobru 2016 na parlamentarnim izborima (prije manje od godinu ipo dana) u Podgorici imali 7000 glasova manje nego opozicija. Opozicija u PG ce izaci u 3 kolone ( DFisnp, Demokrate i Ura i sdp-demos-jos po koja ne cenzus partija). Na osnovu kojeg inputa (a da nije DPS izvor iz centrale) mozes da tvrdis da ce nadomjestiti 7000 glasova minusa?

    Ako se sjecas sta si pisao prije izbora u Beranama isto - kampanja strasan nosilac 100% posla zavrseno, glasace ih i opozicija. Daj malo analitike majka mu stara,mozes kad hoces

    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    Za pg sam rekao da je vlast sigurna, ne da ce dps sigurno sam uzeti, na kraju je dps i uzeo vlast.

    Sto se tice berana ni jednom nisam rekan da je zavrseno, naprotiv milion puta sam rekao da pojma nema sta se radi gore i da nisam pratio situaciju i da nemam info.

    Sto se tice mojih podataka, i odakle znam, pazi da ti ne kazem, dobar pokusaj dovoljno sam ti rekao time da se kampanja radi godinu dana i da to se nikad radilo nije, i da se upire vise nego ikad...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  9. #784
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Nijesam rekao da me zanima, nijesi me skontao...


    Kao sto rekoh ima li analize inputa lishe DPS-a? Jer nikad nije dobro podatke jednostrano gledati.

    Npr nijesi komentarisao sto je sedmogodisnji predsjednik OO Podgorica smijenjen preksinoc? Dva mjeseca pred izbore ? Taktika nema sta

    Sto se tice kampanje radila se i prosli put taman godinu unaprijed. Temu smo prosli put o izborima poceli pola godine prije izbora
    One Ring to Rule them all...

  10. #785
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Lucke91


    Iskreno moze Dps raditi kampanju 5 godina,mogu na listu biti sve mladi ljudi oni se ne mogu poboljsati "legalnim" putem za jedan jedini glas.

    Ali radice vam masinerija ovo proljece jace nego ikad,tajne sluzbe,sve institucije,para vrti dje burgija nece,a para fala Bogu imate za izvoz,tako da vjerovatno cete uzeti Pg,ali uz nevidjeni kradju do sad

  11. #786
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,496
    Thanks Thanks Received 
    4,580
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Umjesto glat da dobiju ove izbore, opozcija se posrala sama po sebi... Kad ih isprska dps u pg, biće oj kuku pokrali... Treba svi da se učlanimo u DPS, drugog izlaza nema...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  12. #787
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    66
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa svako normalan zna kako ce se zavrsiti kao i svaki put ucjenivanjem, kupovinom glasova i lov na glave za sve koji rade u drzavnim institucijama.

    davace se nova resenja nepodobnima itd...

    sve ovo ne garantuje puno dps, kao neko ko zivi u tuzi mogu da potvrdim da ce dosta albanaca glasati za abazovica i becica za pg, samo albanska partija nika djeljosaja ako budu protiv dps mogu donjeti pobjedu opoziciji jer imaju 1500 glasova + demokratski
    savez koji ima 500 glasova javno je protiv dps.

    bice veselo ali uglavnom mafiju je tesko dobiti...

    vjerovatno po meni ce akumulirati jos vecom kriZom koja ce prouzrokovati masovne proteste iz cega pod pritiskom zapada mora nastati neki kompromis.

  13. #788
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,811
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,326
    Thanked in
    2,176 Posts

    Default

    Ljudi su već zaboravili da je dps transformaciju gradske opštine Tuzi u opštinu Tuzi zakazao poslije izbora u Podgorici, kako bi stanovnici Tuzi mogli da glasaju u Podgorici. Ne mogu da se sjetim da li je prošao predlog da novoosnovana opština Tuzi ne bude baš prava opština, nego nešto više od gradske opštine, a manje od prave opštine. Naravno, predlog podrazumijeva da stanovnici Tuzi mogu da glasaju i u Tuzima i u Podgorici.

    Potpuno je nebitno što dps godinu dana vodi kampanju za PG kad je sebi obezbijedio gorepomenute uslove.

    I opet, razumijem da neko likuje što će mu rezultati bit po meraku jer ima ovakav ili onakav interes, ali i dalje se ponositi metodama i stvarima koje nisu za ponos... Ne razumijem.
    Last edited by NHM; 17-02-18 at 20:20.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  14. #789
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    ...
    Gledaj da ti otkrijem, kampanja se u pg radi vec pola godine i radice se jos pola godine do izbora. Ovako jaka kampanja se radila nije od referenduma i rezultati su vec otisli u nebo...
    Da se ne iznenadis kad u maju vidis rezultat...
    Mislis jaka kampanja kao ova sto ste odradili u Beranama?

  15. #790
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    877
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mozda da opozicija bojkotuje podgoricke i odugovlaci dok Tuzi ne budu imali pravo glasa.

  16. #791
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,783
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,942
    Thanked in
    2,315 Posts

    Default

    ,,Pukla je veza", koja to bi epizoda Monti Pajtona, nešto ne mogu da se sjetim...

    Sent from my Motorola 8400

  17. #792
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Rezultati iz Podgorice sa parlamentarnih kad se pretvore u pg mandate, za većinu je potrebno 30

    DPS sam

    http://icon.cat/util/elections/zMVsqUQaLT

    DPS sa SD, BS i HGI
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  18. #793
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,783
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,942
    Thanked in
    2,315 Posts

    Default

    Ako posmatramo parlamentarne izbore onda je projekcija za lokalne u Podgorici: DPS + SD + BS + HGI + Pozitivna (45,44%)

    Sent from my Motorola 8400

  19. #794
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Evo im vala i Pozitivna Sa glasovima Pozitivne su na diobi 28-29 mandata, sa 50 glasova manje imaju 28. S tim da ne bi bilo čudno da Đeljošaj pođe sa recimo ura-om, tako da i sa te strane bi bilo manje rasipanja + ovi što su pod "ostali"




    Uglavnom, opozicija ne bi smjela da izađe u više od 3 liste
    Last edited by chucknorris; 17-02-18 at 22:31.
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  20. #795
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Govoriti o napretki I sjajnim rezultatima kampanje dps-a u pg a da im se pri tome radpada opstinski odbor I da su medjusobno u konfliktu realno ne pije vodu. Ipak, oni su vec uprli I kad su Tuzi u pitanju, jedino sto dps-u odgovara je zajednicka lista albanskih partija kako bi obezbijedili istoj da kroz prosti kolicnik uzme jedan madat u pg, sto im na izborima 14-e nije poslo za rukom. Ali avaj, Djelosaj u tu kombinaciju upada jedino ako dps ispuni njihove uslove kada je u pitanju formiranje vlasti u Tuzima a bukvalno im trazi da u svakom organu imaju ili rukovodece mjesto ili mjesto na kome ce im biti lagano da zaposle nekoga svoga.
    Ono sto ce se izvjesno desiti u pg je najprljavija moguca kampanja, dps na osnovu rezultata glas ne moze traziti ali zato moze saptackim metodama da satanizuje konkurenciju I jedan broj opozicionih glasaca ostavi kuci. Uz ostale mehanizme zastrasivanja I ucjena oni ce misliti da su kompletirali stvar ali ce se zapravo prosuti jer imaju ocigledan silazni trend. Koristice vjerovatno trku za predsjednicke kao bazu kampanje za pg, ali zar mislite da njihovi panjati mogu da se nose sa ovako intenzivnim izbornim aktivnostima I kampanjama. Sve su prilike da ce onda kada im najvise treba da izgore.

  21. #796
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Opozicionari i opozicioni biraci su najveci diletanti u ijednoj profesiji, ikada.

    Nakod sto su nesposobni da se dogovore za predsjednice izbore, i nakon sto ih Djukanovic ponovo przi na tihu vatru dok se oni sudaraju u tiganj, sad vec unaprijed pricaju o buducim pokradenim izborima u podgorici...

    Nikad, ali nikad nece maci DPS dok DPS ne makne sam sebe. I to je tragedija ovoga drustva.

    MI KAO NAROD, NIJESMO NI ZA *****.

    KOJI CE OVO IZBORI PO REDU DA BUDU DA GANDALF I NJEMU SLICNI DILETANTI PROGLASAVAJU KRAJ DPS-A KRAJ VLADAVINE LUPESKE VLASTI, A ONDA NESTANU NA PAR DANA I POSLE TOGA PRICA O POKRADENIM IZBORIMA I SLICNO...
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  22. #797
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Rezultati iz Podgorice sa parlamentarnih kad se pretvore u pg mandate, za većinu je potrebno 30

    DPS sam

    http://icon.cat/util/elections/zMVsqUQaLT

    DPS sa SD, BS i HGI
    Ti stvarno mislis da ce DPS da dozvoli da mu ovoliko saveznika pregori ispod cenzusa? Izborni inzinjering..


  23. #798
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Black View Post

    MI KAO NAROD, NIJESMO NI ZA *****.

    KOJI CE OVO IZBORI PO REDU DA BUDU DA GANDALF I NJEMU SLICNI DILETANTI PROGLASAVAJU KRAJ DPS-A KRAJ VLADAVINE LUPESKE VLASTI, A ONDA NESTANU NA PAR DANA I POSLE TOGA PRICA O POKRADENIM IZBORIMA I SLICNO...

    Aha, znaci trebalo bi da cutimo i da pustimo DPS da nastavi da vlada, da se zivi ne cujemo i da pricamo da ce vladati 1000 godina ? I da DPS ne krade izbore i nema dokazanih namijestanja ?


    Posto je to druga opcija...

    Ja jos nestajao nijesam ne znam o kojim drugim diletantima mislis... Nemoj mi samo pricu mrzis vlas' mrzis opoziciju jer teze i ljigavije price od te nema...
    One Ring to Rule them all...

  24. #799
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Pa SD ako bude samostalno ulazi 100% u parlament, samo će se oni prvo preračunat šta im više odgovara.

    Nego ne bi me čudilo da dps i ekipa izađu na jednu listu a opozicione partije na 15, pa u tom slučaju dps dobija i bez inžinjeringa
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  25. #800
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Umjesto da su krivična djela funkcionera DF-a iskoristili da se distanciraju od njih potpuno, da stvore jaku proevropsku i independističku koaliciju na jednoj strani SDP-URA, napadaju crnogorsko glasačko tijelo DPS-a i SD-a... meku srpsku opciju Bečić, Lekić...Pušte SNP da se ugasi i marka milačića da istrune u močvari sopstvenih iznutrica, oni opet sjede sa DF-om i pregovaraju sa njima.

    Po mom mišljenju Abazović Dritan i Krivokapić Ranko su NAJVEĆI IZDAJNICI CRNE GORE I CRNOGORSKOG NARODA, albanski gilipter kojeg SVAKI ČASNI ALBANAC PREZIRE, koji izjavljuje da je Jovićević "veoma kredibilan kandidat"...Jovićević koji je četnik nevidjenih razmjera, čovjek koji je fizički zlostavljao ženu, koji je duvao K Djukanoviću i pokrao par stotina K i otišao za beograd...
    A Krivokapić je prošao isto kao njegov otac, kojeg svaki časni i pravi Kotoranin pljuje na ulicu...Jedna ništavna prevarantska familija.

    IZDAJNICI!!!

    Najveća tragedija Crne Gore je što nema CRNOGORSKU opciju, i mi smo osuđeni da propanemo kao narod, prije ili kasnije..Ovo je narod koji se ne bori za svoju naciju, za svoju crkvu, za svoje neupitno pravo...Narod koji NE ZNA I NE CIJENI SVOJU PROŠLOST - NEMA BUDUĆNOST...
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

Page 32 of 163 FirstFirst ... 222829303132333435364282132 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Evroliga 2017/2018
    By StefanPG in forum Košarka
    Replies: 384
    Last Post: 21-05-18, 13:39
  2. Info Pes 2018
    By 2fast in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 8
    Last Post: 18-10-17, 23:33
  3. Srbija - predsjednički izbori 2017
    By chucknorris in forum Politika generalno
    Replies: 103
    Last Post: 09-04-17, 23:38
  4. EX-YU fudbalska liga - 2018
    By chucknorris in forum Fudbal
    Replies: 65
    Last Post: 20-12-16, 18:18

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •