View Poll Results: Za koga ćete glasati na Predsjedničkim izborima 2018 ?

Voters
168. You may not vote on this poll
  • Hazbija Kalač - Stranka pravde i pomirenja

    4 2.38%
  • Vasilije Milickovic - Alternativa

    0 0%
  • Marko Milačić - Prava Crna Gora

    3 1.79%
  • Draginja Vuksanović - Socijaldemokratska partija/Demos

    13 7.74%
  • Milo Đukanović - Demokratska partija socijalista/SD/BS/LP

    101 60.12%
  • Mladen Bojanić - Demokratski front/URA/Demokrate/Otpor beznadju

    34 20.24%
  • Dobrilo Dedeić - Srpska koalicija

    2 1.19%
  • Neću glasati na predsjedničkim izborima

    11 6.55%
Page 31 of 163 FirstFirst ... 212728293031323334354181131 ... LastLast
Results 751 to 775 of 4072

Thread: Predsjednički izbori 2018

  1. #751
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Nista od Bojanica? Cuju li se moji vapaji hahahaha Mada mislim da on podrzava Milacica posranog.

  2. #752
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    877
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne podrzava vise. Ispalio ga Marko Miljanov Milačić

  3. #753
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Hajduković: Lideri opozicije pokazali da su u sukobu sa zdravim razumom



    Lideri opozicije pokazali su da su u sukobu sa zdravim razumom i sa interesom Crne Gore i njenih građana, ocijenio je naučnik Dragan Hajduković i dodao da će, ako ovako nastave, predsjedničke izbore pokloniiti Demokratskoj partiji socijalista.


    Opozicija u petak nije postigla dogovor o zajedničkom kandidatu za predsjednika Crne Gore.
    Hajduković, koji je najavio učešće na izborima, smatra da želja građana za promjenama nikada nije bila tako velika kao pred ove izbore, i da prelazi 55 ili 60 odsto.
    “Protiv tako snažne želje za promjenama, DPS i njegovi sateliti ne mogu dobiti predsjedničke izbore, ali će, zbog ovakve opoziciije, njihov kandidat ipak biti predsjednik. Poslije će se opozicija žaliti na izborne mahinacije. Ne, kandidat DPS neće postati predsjednik zbog mahinacija već ćete mu vi, ako ovako nastavite, pokloniti izbore”, poručio je Hajduković u izjavi za agenciju MINA.
    On je rekao da neće odustati od učešća na predsjedničkim izborima, čak ni u slučaju da opozicija bude imala zajedničkog kandidata.


    “Ostaću kandidat i ponuditi građanma jedini realni program i viziju preporoda Crne Gore. Vjerujem da će veliki broj građana shvatiti istinu da je glas za mene ustvari glas koji daje šansu Crnoj Gori”, smatra Hajduković.
    On vjeruje da bi u drugom krugu glasanja 29. aprila, imao veće šanse od zajedničkog kandidata opozicije.
    “Predstoji mi izuzetno teško kompletiranje osam hiljada potpisa a ukoliko uspijem u tome mislim da nijesam bez šansi za drugi krug. Poštovani građani, dajte šansu Crnoj Gori”, poručio je Hajduković.
    Prema njegovim riječima, još jednom se pokazuje da je Crna Gora država, koju je bog velikodušno nagradio prirodom a surovo kaznio političarima.
    “Za pobjedu nije dovoljno imati zajedničkog kandidata i želju građana za promjenama. Itekako je važan način izbora kandidata i kakav je taj kandidat. Kandidata ne treba da biraju partijski lideri”, naveo je Hajduković.
    On je dodao da kandidata treba da izabere opozicioni dio Skupštine Crne Gore uz prisustvo svih 39 poslanika opozicije i to dvotrećinskom većinom ukupnog broja poslanika jer, kako smatra, jedino takav izbor donosi kandidatu potreban kredibilitet.
    On je opet pozvao svih 39 poslanika opozicije da održe zajedničku sjednicu i odluče kome će cjelokupna opozicija dati podršku na predsjedničkim izborima.

  4. #754
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,646
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,611
    Thanked in
    4,653 Posts

    Default

    df je skup ljudi koji su full keša i koje boli briga za sve, pogotovo za boljitak CG. ne dolaze u Skupštinu (usput primaju platu), kad dodju izigravaju nešto i prave budale od sebe da bi se o njima pričalo i eto. ostatak vremena provode po restorana i kafana u PG dje jedu i piju po vas dan. i tako evo desetak godina.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  5. #755
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    877
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    Ps, nema resenja protiv ovog kancera, jbg...
    Sto se mene tice odjava do daljnjeg.

    Lock.

  6. #756
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Kuku,ovaj DF je stvarno pata-pata sa Dps-om,kakvi olosi,pihhh

  7. #757
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,417
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by loner View Post


    Ps, nema resenja protiv ovog kancera, jbg...
    Sto se mene tice odjava do daljnjeg.

    Lock.
    Ja kad prije neki dan rekoh da bi ovo uradili odma kada dodju na vlast, vi me ludim proglasiste
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  8. #758
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    I ja bih američko državljanstvo nego mi ne može bit

  9. #759
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    I ja bih američko državljanstvo nego mi ne može bit
    Ako je neko imao nedoumice da je DF DPS-ova tvorevina(makar dio predsjednistva) ovo im je dovoljan dokaz...

    Ne postoji logicki/naucni/politicki razlog da se krece sa ovom pricom dan poslije sastanka sve opozicije. Kao da namjerno sebe ukopavaju, i daju apstinentima razlog da progutaju DPS pricu koja ide ovako : DPS = Crna Gora, opozicija = cetnici...


    Kakvi maloumnjaci lebtejebo

    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  10. #760
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Nisu oni malumnici, što se ne može reći za njihove pristalice koje gutaju ovu priču i pitaju ima li još.

  11. #761
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    877
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Izgleda su u ozbiljnom kanalu. Dobar autogol svakako...

  12. #762
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,417
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ako je neko imao nedoumice da je DF DPS-ova tvorevina(makar dio predsjednistva) ovo im je dovoljan dokaz...

    Ne postoji logicki/naucni/politicki razlog da se krece sa ovom pricom dan poslije sastanka sve opozicije. Kao da namjerno sebe ukopavaju, i daju apstinentima razlog da progutaju DPS pricu koja ide ovako : DPS = Crna Gora, opozicija = cetnici...


    Kakvi maloumnjaci lebtejebo

    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    Ja mislim da oni idu logikom da ovakvom pricom zabetoniraju tvrdo glasacko tijelo srba i eventualno da povuku izgubljene glasove na ustrb demokrata.
    A i da tih 15% drže dok ne dodju u priliku da odlučuju o vlasti, a onda da to dobro naplate.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  13. #763
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Oni idu logikom da zabetoniraju DPS na vlast. To znas i ti lucke to znaju svi DPSovci jer ovo dolazi iz vase kuhinje. Ista su ***** i jedni i drugi.

  14. #764
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Ja mislim da oni idu logikom da ovakvom pricom zabetoniraju tvrdo glasacko tijelo srba i eventualno da povuku izgubljene glasove na ustrb demokrata.
    A i da tih 15% drže dok ne dodju u priliku da odlučuju o vlasti, a onda da to dobro naplate.
    "Tvrdo glasačko tijelo srba" - koji vic
    Ako smo išta tokom godina naučili to je da pravoslavni građani Crne Gore svakih desetak godina mutiraju iz Crnogaraca u srbe i obrnuto. Marvel treba da napravi film o nama
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  15. #765
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    lucke91

    Jesi Dps,ali prvi put da se slazem sa tobom

    Ovo sto DF radi je nehumano,oni su ti koji hrane DPS,oni su ti koji potenciraju price o cetnicima...posle svega ovoga oni ne mogu dobiti jedan jedini Crnogorski glas ali ocigledno je da oni zele samo podrsku velikosrba i imace je uvijek a to je ono sto ce ih drzati u igri,primace plate,uzivace,dok se Srbi ne opamete i otkace ih

    A sigurno je da dio DF radi za udbu,tesko je odstraniti ovaj kancer,prvo treba krenuti sa DF-om pa onda se moze pricati o Dps-u

    P.S Da ko pogresno ne shvati,ovo na Srbe mislim na ove okorele koji su 100 puta veci Srbi od onih u Srbiju.

    Podjele me ne zanimaju ali je prvi DF taj koji ih pravi pa onda DPS
    Last edited by Pterodaktil; 17-02-18 at 15:11.

  16. #766
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Dio radi za UDBU? Radi svaki od prvog do zadnjeg. Samo im ti glupi glasaci ne rade za UDBU. Oni su krivi jer nemaju kapaciteta da shvate no se pecaju na ove gluposti.
    Dusko Markovicu skidam kapu. Zaboravit ce se Djukanovic pri njemu.

  17. #767
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Ja mislim da oni idu logikom da ovakvom pricom zabetoniraju tvrdo glasacko tijelo srba i eventualno da povuku izgubljene glasove na ustrb demokrata.
    A i da tih 15% drže dok ne dodju u priliku da odlučuju o vlasti, a onda da to dobro naplate.
    Nijesi u pravu...


    Oni glasacko tijelo hardkor srba imaju. Oni glasaci koji njima bjeze su od 10% HC srba koliko trenutno imaju do 25% koliko su imali ranije. Znaci to 15% pobjeze u Demokrate i UrU upravo iz razloga sto im je dosta srbovanja i cetnicenja i gluposti


    HC srbi nemaju kod koga bez u DF jer se SNP prrbacio u gradjansku pricu a sve ove manje srpske partije se pogasile ili prisle DF. Tako da ako je to taktika koju rade onda su stvarno glupi i maloumnim. Ali tesko da bi Pele Bulatovic nesto neiskusno odradio poslije 30 godina u politici od kojih 15 kao ideolog DPS-a....


    DF-u odgovara da uzivaju benefite dozivotne opozicije a da ne moraju da se pitaju nista... Plate - auta - odbori - par opstina da se zaposljava biracko tijelo. DPS-u odgovara da imaju maloumnu i malicioznu opoziciju kao sto je DF.

    Tako da je ovo win/win i za jedne i za druge. Za sve osim za narod CG...

    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  18. #768
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    877
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Predsjednički izbori 2018

    Istina, DF ce se raspasti za 3-4 godine, do tad cemo uci u eu, imati autoput bar-boljare i ko zna sta vec... opoziciono gledano nema svijetla na kraju tunela, realno gledano na duze staze mozda je dps i najbolje resenje.

    Zamislite danas stanje albanca u cg, ovamo prica mandica sa druge strane dps i generali ovk potpisuju sporazume itd...

    Sve je lucke u pravu.

  19. #769
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Kako ne dok je DPS-a bice i DFa jednostavno to je tako. Oni ce jedni druge da drze u zivotu vjecno. Jebe mi se vise. Ako ikad odlucim opet da se cimam oko ovih stvari onda ce to da bude tako sto cu da se opasam eksplozivom i raznesem se medju ovu nesretnu opoziciju.

  20. #770
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ako je neko imao nedoumice da je DF DPS-ova tvorevina(makar dio predsjednistva) ovo im je dovoljan dokaz...

    Ne postoji logicki/naucni/politicki razlog da se krece sa ovom pricom dan poslije sastanka sve opozicije. Kao da namjerno sebe ukopavaju, i daju apstinentima razlog da progutaju DPS pricu koja ide ovako : DPS = Crna Gora, opozicija = cetnici...


    Kakvi maloumnjaci lebtejebo

    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    Zasto maloumnici, maloumnici su oni koji ih glasaju, oni promucurni ljudi koji vide stanje onakvim kakvo jeste, upravo zato i uzimaju skoro trideset posto glasova. Sto bi njih interesovalo dobro Crne Gore, oni su tu kao za dobro Srba, a u stvari njih zabolje stojko i za Srbe kao i za Crnu Goru, svjesno pomazu dps-u, jer znaju dok traje dps i oni ce trajati na tim pozicijama sa tim benificijama i privilegijama.

  21. #771
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Kako ne dok je DPS-a bice i DFa jednostavno to je tako. Oni ce jedni druge da drze u zivotu vjecno. Jebe mi se vise. Ako ikad odlucim opet da se cimam oko ovih stvari onda ce to da bude tako sto cu da se opasam eksplozivom i raznesem se medju ovu nesretnu opoziciju.
    Evo da ti ispricam nesto... Svi prizeljkujemo pad DPS i uz njih pad DF-a... Bez jednog drugo ne zivi, to je kancerogeni simbioticki organizam.

    DF mora biti u parlamentu zbog HC Srba. DPS mora biti u parlamentu radi parazita i ljudi koji nijesu najinformisaniji i ne pitaju se sa politikom ili realnoacu ( o kojima sam pisao ranije)...


    U slucaju da jednom DPS izgubi vlast na drzavnom nivou to je pocetak kraja partije. Pali bi ispod 20% na sledecim izborima.

    U slucaju da opozicija preuzme vlast DF sa svojih 15-18% cini manjinu u novoj vlasti i manjinu u opoziciji. Zbog tog podatka dovoljno je svakom ko ima IQ veci od broja cipela da skonta da se odluke koje se u parlamentu donose prostom vecinom ne mogu donijeti ukoliko je to agenda ili amandman te partije. Iz najprostijeg razloga sto URA i SDP(ukoliko uspije da presje cenzus) nikada nece glasati za te oduke a Demokrate zbog podrske zapada nikada nece i ne mogu napraviti zaokret ka Rusiji ili Srbiji.

    To nas dovodi do cifre od 85% parlamenta koji je kontra odluka DF-a.

    U slucaju da DPS javno podrzi DF ili DF podrzi DPS to bi znacio kraj obje partije a to smo vidjeli na primjeru Pozitivne koja je sa 10% dosla na 1% podrske u 2 godine.


    Koliko god ova situacija u opoziciji izgledala bezizlazno i pat u stvari je nesto najbolje sto se nasoj politickoj sceni moglo dogoditi.

    DPS i DF su u rasulu. DPS je sto se pohapsi sve zivo i sto je sve vise dokaza o pljackama a DF zbog nacionalisticke price i pokazivanja pravog lica.

    Izbori u Podgorici ce samo zacementirati neminovni kolaps DPS. Predsjednicki su toliko nebitni da ne vidim razlog zbog cega mi odje a i opozicija na drzavnom nivou trosi energiju na to

    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  22. #772
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,646
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Odjednom su predsjednicki nebitni...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  23. #773
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Izbori u Podgorici ce samo zacementirati neminovni kolaps DPS.
    Ti mu predviđaš kolaps zadnjih 10 godina. Jednom ćeš sigurno biti u pravu
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  24. #774
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Ne slazem se ja Gando. Ovo se bas moglo izgurat vidjelo se na prosle sa Lekicem kolko je bilo blizu. Sad su jos ranjiviji a uz to ni sami nemaju valjanog kandidata. Trebalo je ozbiljno pristupit ovome naci ozb kandidata i eventualna pobjeda bi znacila definitivan kraj.

  25. #775
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Odjednom su predsjednicki nebitni...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pa kad pogledas ovascenja predsjednika i jesu manje bitni. Ovaj put su vazni svima jer dodju kao uvertira za PG i ostale opstine koje biraju svoju vlast ove godine.

Page 31 of 163 FirstFirst ... 212728293031323334354181131 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Evroliga 2017/2018
    By StefanPG in forum Košarka
    Replies: 384
    Last Post: 21-05-18, 13:39
  2. Info Pes 2018
    By 2fast in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 8
    Last Post: 18-10-17, 23:33
  3. Srbija - predsjednički izbori 2017
    By chucknorris in forum Politika generalno
    Replies: 103
    Last Post: 09-04-17, 23:38
  4. EX-YU fudbalska liga - 2018
    By chucknorris in forum Fudbal
    Replies: 65
    Last Post: 20-12-16, 18:18

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •