View Poll Results: Za koga ćete glasati na Predsjedničkim izborima 2018 ?

Voters
168. You may not vote on this poll
  • Hazbija Kalač - Stranka pravde i pomirenja

    4 2.38%
  • Vasilije Milickovic - Alternativa

    0 0%
  • Marko Milačić - Prava Crna Gora

    3 1.79%
  • Draginja Vuksanović - Socijaldemokratska partija/Demos

    13 7.74%
  • Milo Đukanović - Demokratska partija socijalista/SD/BS/LP

    101 60.12%
  • Mladen Bojanić - Demokratski front/URA/Demokrate/Otpor beznadju

    34 20.24%
  • Dobrilo Dedeić - Srpska koalicija

    2 1.19%
  • Neću glasati na predsjedničkim izborima

    11 6.55%
Page 76 of 163 FirstFirst ... 266672737475767778798086126 ... LastLast
Results 1,876 to 1,900 of 4072

Thread: Predsjednički izbori 2018

  1. #1876
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Ko bi sluša Marka Milačića, da ona nije vazda iza njega, jedini možda neki brav

  2. #1877
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Je li ko cuo ovu malu Rasovicku kako prica? Na stranu sad izgled, nema niti jednog njenog video klipa na netu. Jedino postoji njen nalog na youtube, ali uploaduje samo Dritanove govore.

    Zanima me, kad ce vec biti pr Bojanica, koliko je vjesta sa rijecima..


  3. #1878
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Vid ovoga, ođe se raspravlja o važnim stvarima, ne skreći s teme. Ču koliko je vješta sa riječima...
    Kako se preziva ova Isidora, da vidim fino, ne računam ove crno-bijele i slike iz fotošopa.
    A Rašovićka mi iskreno i nije tako dobra, jedino ako možda nije fotogenična pa na ovim fotografijama izgleda ružnija nego što jeste.
    Last edited by Dejan; 15-03-18 at 15:20.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  4. #1879
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    https://www.cdm.me/politika/crna-gor...jna-i-tarnera/

    Oće Milo silom na sramotu da ga Amerika podrži u kandidaturi za predsjednika pa koristi taktike kralja Nikole sa ordenjima
    deuscroix

  5. #1880
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Nego, ne bih da kvarim zabavu sa ribama, sve više imam utisak da će Simović biti kandidat. Odjednom je isplivao njegov fb profil koji kako neko reče profesionalno vodi određena marketinška agencija ili ko već, pa juče posjeta u Šavnik kod onog momka kojem je kuća izgorela.. Čak je i tv 777 to prenijela. Pa današnja retorika a la Sveto Marović i odgovoran odgovor na dogovor opozicije. Što se mene tiče to su prvi znaci kampanje.. Smiješno ali sasvim moguće.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  6. #1881
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Nego, ne bih da kvarim zabavu sa ribama, sve više imam utisak da će Simović biti kandidat. Odjednom je isplivao njegov fb profil koji kako neko reče profesionalno vodi određena marketinška agencija ili ko već, pa juče posjeta u Šavnik kod onog momka kojem je kuća izgorela.. Čak je i tv 777 to prenijela. Pa današnja retorika a la Sveto Marović i odgovoran odgovor na dogovor opozicije. Što se mene tiče to su prvi znaci kampanje.. Smiješno ali sasvim moguće.
    Prije neki dan otvorio riblju pjacu u Ulcinju i jos svakakvih samopromocija proteklih nedelja. Tako da se i meni cini da njega vec neko vrijeme guraju, ali mi ne ide u glavu da su toliko ludi..


  7. #1882
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Migo?

    E da, pa najviše mi je neobičan bio današnji pro politički nastup dotičnog, nešto se ne mogu sjetiti nekih njegovih ranijih pokušaja davanja zapaljivih izjava a koje su van domena farmi krava ili ipard projekta
    Last edited by Zedd; 15-03-18 at 16:11.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  8. #1883
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Buksovci će se Simoviću najviše obradovati.

  9. #1884
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Simovic Milutin. Kad je bio ministar poljoprivrede ako se iko bavio time zna koje su usa i eu donacije usle kako su dijeljene i sto se postiglo. Sa tim parama smo danas tu dje smo sto se poljoprivrede tice. A za vrijeme mandata istog ako de sjecam desile se velike prevare u mljekari PG i zaista nevjerovatno ista ugasena.

  10. #1885
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Inace sto bi Maja rekla. Pozdrav iz suncem obasjanog Majamija. Ja Tramp i Kima pijemo neke koktelcice.

  11. #1886
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,811
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,326
    Thanked in
    2,176 Posts

    Default

    Jedini prihvatljivi način da gledam lidere df-a u kampanji jeste da Pipun i Vojvoda stoje neđe u pozadini, da rade prenaglašen potez kao kad će triput da se poljube, ali da se mlate glavama iz sve snage sve dok i meni ne počne da prskava samo gledajući ih. Nešto kao df-ovski Opus dei. Prateći ansambl čine Slaven Radunović, koji, obučen samo u Obeliksove gaće do pod pazuh, igra moravac u mjestu, Medo pored njega tverukuje, dok Radulović izvodi Outkastov ples iz spota za So fresh So clean. Naduvaniji posjetioci vide i Peđu Bulatovića, koji, kao Amor, leti iznad protagonista, koristeći uši umjesto krila, gađajući narod strijelama koje, umjesto zašiljenog vrha, imaju one gume za otčepljivanje wc šolja. Obučen je samo u pelene iz kojih curi svježi sadržaj, dok im boju daje sasušeni sadržaj od prethodnih dana. Na vrhuncu sudaranja glavama, tverkovanja i So fresh so clean Radulovićevog nastupa, ulijeće topless Slavko Kalezić, uskače ispred Bojanića i iz sve snage vrti pletenicom, pozli mu od vrćenja glavom, pada na binu i počinje da se trese, Pipun prekida sudaranje sa Vojvodom, krvave glave prilazi Slavku, uzima ga u naručje i poji ga vodom, proširujući svoju deklaraciju pomirenja na učesnike Evrovizije, ruse kose Pipun razmrsio, Slavko mu, na samrti, odaje tajnu prodavnice polovnih pletenica, završava se pun krug kosovskog mita, ovaj put pletenicu ima Kosovka đevojka i ona je ta koja umire, dok ćelavi Pipun upotpunjuje sliku, Slavkov cd se, posthumno, proizvede u 20 miliona primjeraka, tiraž se rasproda za nedelju dana širom Evrope, ali se otkrije da su za proizvodju cd-ova korišćeni radioaktivni materijali, cd-ovi se otkupljuju nazad od kupaca, po prodajnoj cijeni i 8% kamate plus eurobir, nose se u Mojkovac i zakopavaju se u nekadašnje jalovište, Slavko ne pada u zaborav, u osnovnoj školi Sutjeska, u školskoj godini 2056/2057, đaci imaju problem da zapamte razliku između janjičara i pleteničara.

    Sa druge strane, pripremljena je parada za gospodara, s obje strane zatvorenog bulevara nalazi se krdo divljih šilobada, ulicom prolaze kolska kola koja vuku Simović i Brajović, obučeni kao Busta Rhymes, s tim što im nakit ne čine lanci, jer Crnogorci ne ljube lance, već zlatna kravlja zvona, vuku kola i mašu ušima, na kolima stoji zlatna govornica, iza koje stoji Ema Đuhić, obučena u kip slobode, samo bez donjeg dijela, povremeno zavlači ruku u gaće, vadi bijeli prašak i škropi razularenu masu, prva dva reda mase čine mladi dpsa od 18-35 godina, svi obučeni u gornji dio uniforme, dolje svi goli i kruti, u formaciji i sinhronizovano masturbiraju u pravcu Eme, koja je samo predigra i koja služi da se masturbanti pripreme za dolazak gospodara, koji slijedi Emina kolska kola sopstvenim kolima sa prikolicom, u kojoj je i Kandidat Iznenađenja, Fijip Nejaki Gromovnik, u trenutku kad gospodar stigne do sredine bulevara, formacija masturbanata konačno doživljava vrhunac, iz hiljada glavića pršti bijela masa prema gospodaru, gospodar vješto hvata kompletan materijal i pravi jednu veliku guku, sa Fijipom je rasteže i igra kolaniću-paniću, dokazujući Fijipovu snalažljivost, onda gospodar od mase pravi veliki Torovski čekić, daje ga Fijipu Gromovniku, Fijip njim bije po kopiji njujorške berze, izgledajući kao Van Dam kad udari Čong Lija u Krvavom sportu pošto mu je ovaj već sasuo prašak u oči pa ne vidi ništa, simbolizujući plodnost tržišta kapitala, dps-a, gospodara, Gromovnika, formacije masturbanata i hordi šilobada, koji su sada spremni da izađu na birališta.

    Autostoperski vodič za kampanju.

    Mh, bolje da sam se na neku drogu bačio, ili makar na alkohol. Ovako, nemam opravdanje.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  12. #1887
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Daj nesto kreativno, a sazeto. Mozda me inspirises da napravim preludu animaciju pred izbore


  13. #1888
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,811
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,326
    Thanked in
    2,176 Posts

    Default

    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  14. #1889
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Meh.. svidjelo mi se ono mahanje glavama, to bi bio hit. Ali nije fora da miniramo Bojanica sad.. treba mi nesto tako efektno sa DPS-ovim akterima.. No jos ne znamo kandidata, pa da ako mi se otvori neki film ondak...


  15. #1890
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Meh.. svidjelo mi se ono mahanje glavama, to bi bio hit. Ali nije fora da miniramo Bojanica sad.. treba mi nesto tako efektno sa DPS-ovim akterima.. No jos ne znamo kandidata, pa da ako mi se otvori neki film ondak...
    Govedja glava - pripremaj slobodno
    One Ring to Rule them all...

  16. #1891
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    A moze li bit iznenadjenje u liku Obrada Misa Stanisica? Ja mislim da je on 10 puta jaci kandidat od Simketa


  17. #1892
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Jedini prihvatljivi način da gledam lidere df-a u kampanji jeste da Pipun i Vojvoda stoje neđe u pozadini, da rade prenaglašen potez kao kad će triput da se poljube, ali da se mlate glavama iz sve snage sve dok i meni ne počne da prskava samo gledajući ih. Nešto kao df-ovski Opus dei. Prateći ansambl čine Slaven Radunović, koji, obučen samo u Obeliksove gaće do pod pazuh, igra moravac u mjestu, Medo pored njega tverukuje, dok Radulović izvodi Outkastov ples iz spota za So fresh So clean. Naduvaniji posjetioci vide i Peđu Bulatovića, koji, kao Amor, leti iznad protagonista, koristeći uši umjesto krila, gađajući narod strijelama koje, umjesto zašiljenog vrha, imaju one gume za otčepljivanje wc šolja. Obučen je samo u pelene iz kojih curi svježi sadržaj, dok im boju daje sasušeni sadržaj od prethodnih dana. Na vrhuncu sudaranja glavama, tverkovanja i So fresh so clean Radulovićevog nastupa, ulijeće topless Slavko Kalezić, uskače ispred Bojanića i iz sve snage vrti pletenicom, pozli mu od vrćenja glavom, pada na binu i počinje da se trese, Pipun prekida sudaranje sa Vojvodom, krvave glave prilazi Slavku, uzima ga u naručje i poji ga vodom, proširujući svoju deklaraciju pomirenja na učesnike Evrovizije, ruse kose Pipun razmrsio, Slavko mu, na samrti, odaje tajnu prodavnice polovnih pletenica, završava se pun krug kosovskog mita, ovaj put pletenicu ima Kosovka đevojka i ona je ta koja umire, dok ćelavi Pipun upotpunjuje sliku, Slavkov cd se, posthumno, proizvede u 20 miliona primjeraka, tiraž se rasproda za nedelju dana širom Evrope, ali se otkrije da su za proizvodju cd-ova korišćeni radioaktivni materijali, cd-ovi se otkupljuju nazad od kupaca, po prodajnoj cijeni i 8% kamate plus eurobir, nose se u Mojkovac i zakopavaju se u nekadašnje jalovište, Slavko ne pada u zaborav, u osnovnoj školi Sutjeska, u školskoj godini 2056/2057, đaci imaju problem da zapamte razliku između janjičara i pleteničara.

    Sa druge strane, pripremljena je parada za gospodara, s obje strane zatvorenog bulevara nalazi se krdo divljih šilobada, ulicom prolaze kolska kola koja vuku Simović i Brajović, obučeni kao Busta Rhymes, s tim što im nakit ne čine lanci, jer Crnogorci ne ljube lance, već zlatna kravlja zvona, vuku kola i mašu ušima, na kolima stoji zlatna govornica, iza koje stoji Ema Đuhić, obučena u kip slobode, samo bez donjeg dijela, povremeno zavlači ruku u gaće, vadi bijeli prašak i škropi razularenu masu, prva dva reda mase čine mladi dpsa od 18-35 godina, svi obučeni u gornji dio uniforme, dolje svi goli i kruti, u formaciji i sinhronizovano masturbiraju u pravcu Eme, koja je samo predigra i koja služi da se masturbanti pripreme za dolazak gospodara, koji slijedi Emina kolska kola sopstvenim kolima sa prikolicom, u kojoj je i Kandidat Iznenađenja, Fijip Nejaki Gromovnik, u trenutku kad gospodar stigne do sredine bulevara, formacija masturbanata konačno doživljava vrhunac, iz hiljada glavića pršti bijela masa prema gospodaru, gospodar vješto hvata kompletan materijal i pravi jednu veliku guku, sa Fijipom je rasteže i igra kolaniću-paniću, dokazujući Fijipovu snalažljivost, onda gospodar od mase pravi veliki Torovski čekić, daje ga Fijipu Gromovniku, Fijip njim bije po kopiji njujorške berze, izgledajući kao Van Dam kad udari Čong Lija u Krvavom sportu pošto mu je ovaj već sasuo prašak u oči pa ne vidi ništa, simbolizujući plodnost tržišta kapitala, dps-a, gospodara, Gromovnika, formacije masturbanata i hordi šilobada, koji su sada spremni da izađu na birališta.

    Autostoperski vodič za kampanju.

    Mh, bolje da sam se na neku drogu bačio, ili makar na alkohol. Ovako, nemam opravdanje.
    A ja sam za sebe mislio da imam bujnu maštu, da oproste prisutni opoziciono-državotvorno-dpsovski glasači Draginjini, mislim da ona zaslužuje posebnu pripovjetku u ovom stilu, suvišno je reći nadahnutom.

  18. #1893
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Jedini prihvatljivi način da gledam lidere df-a u kampanji jeste da Pipun i Vojvoda stoje neđe u pozadini, da rade prenaglašen potez kao kad će triput da se poljube, ali da se mlate glavama iz sve snage sve dok i meni ne počne da prskava samo gledajući ih. Nešto kao df-ovski Opus dei. Prateći ansambl čine Slaven Radunović, koji, obučen samo u Obeliksove gaće do pod pazuh, igra moravac u mjestu, Medo pored njega tverukuje, dok Radulović izvodi Outkastov ples iz spota za So fresh So clean. Naduvaniji posjetioci vide i Peđu Bulatovića, koji, kao Amor, leti iznad protagonista, koristeći uši umjesto krila, gađajući narod strijelama koje, umjesto zašiljenog vrha, imaju one gume za otčepljivanje wc šolja. Obučen je samo u pelene iz kojih curi svježi sadržaj, dok im boju daje sasušeni sadržaj od prethodnih dana. Na vrhuncu sudaranja glavama, tverkovanja i So fresh so clean Radulovićevog nastupa, ulijeće topless Slavko Kalezić, uskače ispred Bojanića i iz sve snage vrti pletenicom, pozli mu od vrćenja glavom, pada na binu i počinje da se trese, Pipun prekida sudaranje sa Vojvodom, krvave glave prilazi Slavku, uzima ga u naručje i poji ga vodom, proširujući svoju deklaraciju pomirenja na učesnike Evrovizije, ruse kose Pipun razmrsio, Slavko mu, na samrti, odaje tajnu prodavnice polovnih pletenica, završava se pun krug kosovskog mita, ovaj put pletenicu ima Kosovka đevojka i ona je ta koja umire, dok ćelavi Pipun upotpunjuje sliku, Slavkov cd se, posthumno, proizvede u 20 miliona primjeraka, tiraž se rasproda za nedelju dana širom Evrope, ali se otkrije da su za proizvodju cd-ova korišćeni radioaktivni materijali, cd-ovi se otkupljuju nazad od kupaca, po prodajnoj cijeni i 8% kamate plus eurobir, nose se u Mojkovac i zakopavaju se u nekadašnje jalovište, Slavko ne pada u zaborav, u osnovnoj školi Sutjeska, u školskoj godini 2056/2057, đaci imaju problem da zapamte razliku između janjičara i pleteničara.

    Sa druge strane, pripremljena je parada za gospodara, s obje strane zatvorenog bulevara nalazi se krdo divljih šilobada, ulicom prolaze kolska kola koja vuku Simović i Brajović, obučeni kao Busta Rhymes, s tim što im nakit ne čine lanci, jer Crnogorci ne ljube lance, već zlatna kravlja zvona, vuku kola i mašu ušima, na kolima stoji zlatna govornica, iza koje stoji Ema Đuhić, obučena u kip slobode, samo bez donjeg dijela, povremeno zavlači ruku u gaće, vadi bijeli prašak i škropi razularenu masu, prva dva reda mase čine mladi dpsa od 18-35 godina, svi obučeni u gornji dio uniforme, dolje svi goli i kruti, u formaciji i sinhronizovano masturbiraju u pravcu Eme, koja je samo predigra i koja služi da se masturbanti pripreme za dolazak gospodara, koji slijedi Emina kolska kola sopstvenim kolima sa prikolicom, u kojoj je i Kandidat Iznenađenja, Fijip Nejaki Gromovnik, u trenutku kad gospodar stigne do sredine bulevara, formacija masturbanata konačno doživljava vrhunac, iz hiljada glavića pršti bijela masa prema gospodaru, gospodar vješto hvata kompletan materijal i pravi jednu veliku guku, sa Fijipom je rasteže i igra kolaniću-paniću, dokazujući Fijipovu snalažljivost, onda gospodar od mase pravi veliki Torovski čekić, daje ga Fijipu Gromovniku, Fijip njim bije po kopiji njujorške berze, izgledajući kao Van Dam kad udari Čong Lija u Krvavom sportu pošto mu je ovaj već sasuo prašak u oči pa ne vidi ništa, simbolizujući plodnost tržišta kapitala, dps-a, gospodara, Gromovnika, formacije masturbanata i hordi šilobada, koji su sada spremni da izađu na birališta.

    Autostoperski vodič za kampanju.

    Mh, bolje da sam se na neku drogu bačio, ili makar na alkohol. Ovako, nemam opravdanje.


    ahhahahahahhahahahahahahhahahahahahahahhahahhhhaha hahhahaaaaaaaaaa
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  19. #1894
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    A evo i prvog lica. Ana Rasovic, predsjednica mladih Građanskog pokreta URA, bice portparol Mladena Bojanica.



    http://www.portalanalitika.me/clanak...adena-bojanica
    Ana je odlična prvi potez Bojanića za desetku

  20. #1895
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    To me je zanimalo. Hvala. Jedva cekam prvo njeno obracanje


  21. #1896
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,129
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    467
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Eo na rtcg kazu Lomi ipak po prvi put na celo drzave:chargrined:

  22. #1897
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    To me je zanimalo. Hvala. Jedva cekam prvo njeno obracanje
    Jesi ti štab predsjedničkog kandidata Bojanića pošto si prilično aktivan ???
    deuscroix

  23. #1898
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,498
    Thanks Thanks Given 
    5,350
    Thanks Thanks Received 
    3,846
    Thanked in
    1,520 Posts

    Default

    I misko milickovic a?
    Sto kazes Aleksa, moze li da bude predsjednik?

    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

  24. #1899
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Jesi ti štab predsjedničkog kandidata Bojanića pošto si prilično aktivan ???
    Jok. Samo navijac


  25. #1900
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Milo kandidat
    One Ring to Rule them all...

Page 76 of 163 FirstFirst ... 266672737475767778798086126 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Evroliga 2017/2018
    By StefanPG in forum Košarka
    Replies: 384
    Last Post: 21-05-18, 13:39
  2. Info Pes 2018
    By 2fast in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 8
    Last Post: 18-10-17, 23:33
  3. Srbija - predsjednički izbori 2017
    By chucknorris in forum Politika generalno
    Replies: 103
    Last Post: 09-04-17, 23:38
  4. EX-YU fudbalska liga - 2018
    By chucknorris in forum Fudbal
    Replies: 65
    Last Post: 20-12-16, 18:18

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •