View Poll Results: Za koga ćete glasati na Predsjedničkim izborima 2018 ?

Voters
168. You may not vote on this poll
  • Hazbija Kalač - Stranka pravde i pomirenja

    4 2.38%
  • Vasilije Milickovic - Alternativa

    0 0%
  • Marko Milačić - Prava Crna Gora

    3 1.79%
  • Draginja Vuksanović - Socijaldemokratska partija/Demos

    13 7.74%
  • Milo Đukanović - Demokratska partija socijalista/SD/BS/LP

    101 60.12%
  • Mladen Bojanić - Demokratski front/URA/Demokrate/Otpor beznadju

    34 20.24%
  • Dobrilo Dedeić - Srpska koalicija

    2 1.19%
  • Neću glasati na predsjedničkim izborima

    11 6.55%
Page 82 of 163 FirstFirst ... 327278798081828384858692132 ... LastLast
Results 2,026 to 2,050 of 4072

Thread: Predsjednički izbori 2018

  1. #2026
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Nevezano za ovaj post, već i par prethodnih. Budući da si jedan od forumaša koje rado čitam zbog dosta bliskih političkih pogleda, kao i zbog izuzetnog smisla za humor, moram priznati da sam razočaran. Ako se dobro sjećam, a mrzi me da sad pretražujem pa me slobodno ispravi, na pretprošlim parlamentarnim izborima si glasao za Pozitivnu i vrlo brzo bio razočaran, a sa ove distance sigurno mnogo više. Na prošlim predsjedničkim si apstinirao, a isto važi i za parlamentarne izbore. To sam zapamtio zbog razloga koje sam naveo, a ne zbog nikakve evidencije koju vodim (udbaš)

    Dakle, već si jednom bio prevaren, a za druga dva puta bi te većina glasača kandidata za kojeg si se ti odlučio a koji pišu na forumu, optužili da si apstinencijom podržao kandidata DPS-a, kao i upravo DPS prije dvije godine. Budući da sam više puta iznevjeren, kao i da sam nekoliko puta apstinirao, što nas svrstava u manje-više isti koš, nije mi jasno kako si, zaboga, siguran da si baš ovaj put u pravu? Nije problem što to misliš, već što drugima insinuiraš kako su dps državotvorni opozicionari, pritom svrstavajući sve Draginjine glasače na Forumu u isti koš iako postoje razlike među njima. Sa druge strane te su razlike mnogo manje nego među Bojanićevim glasačima na Forumu i uopšte jer je tu baš veliki kontrast ili širina (ako ti je tako ljepše) a za sebe ironično kažeš "ja frontovac", premda nijesam primijetio generalizaciju sa druge strane. Tu nema ni "p" od principa.

    Možda ti je sinisam hakovao profil, a u tom slučaju se dobro sprda s obojicom , ali šalu na stranu, možeš ti to mnogo bolje, remark.
    Moram ti odgovoriti i prvo da napomenem da te poštujem i cijenim iako si udbaš koji vodi evidenciju kako ko glasa

    Slažem se da pominjem Draginju i da sam možda prećera sa tim stavom da je glas za nju glas za DPS.
    To je reakcija na to što će je oni koji inače glasaju za DPS iskoristiti kao alibi pred sopstvenom savješću kako su oni eto pokušali nešto da promijene glasanjem za nju pa će u drugom krugu glasati za spas Crne Gore.
    Što se pozitivne tiče nisam razočaran nego su me zajebali ali to je život ebi ga .
    Što se Mladena tiče, iako su ljudi kvarljiva roba, smatram da je sasvim OK lik i to ne govorim na osnovu njegovih nastupa već jer to znam. Ne bih dužio o tome, imaćemo prilike da čujemo njegove stavove i ako za mene budu neprihvatljivi nikakvih problema neću da odustanem od glasanja.
    Što se političke scene u Crnoj Gori tiče svjestan sam da nam je budućnost crna da crnja ne može biti, bez mogućnosti da se na to utiče, i stoga sve posmatram nekako sa strane i ostajem distanciran koliko mogu liše ovog druženja na forumu.
    Sad bi treba da ide neki zaključak i da ja poentiram, samo što ja to ne umijem napisat


    PS mislim da sam trebao još koji put napisat; što se tiče...

  2. #2027
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,873
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,406
    Thanked in
    2,217 Posts

    Default

    Zakleo bih se da si mislio na par konkretnih forumaša Draginjinih, a koliko me udbaško sjećanje služi, na prethodnim predsjedničkim glasao si za brata napućenog. Ne napaćenog, napućenog.

    Što se tiče što se tiče, što se koga tiče što koristiš što se tiče?

  3. #2028
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Mislim da su sazreli uslovi da se povučem iz javnog života, ne mogu da se sjetim jesam li glasao za Lekića ili sam apstinirao, daleko bilo.

    Zamolio bih kolege iz anb-a da provjere u arhivi pa da mi jave.

  4. #2029
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,126
    Thanks Thanks Given 
    2,236
    Thanks Thanks Received 
    2,407
    Thanked in
    1,240 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Nejasna prica, posebno od vas starih izvornih liberala

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Već nekoliko puta sam ovdje napisala, nema izvornih, starih, pravih i krivih. Zna se ko su liberali, a ko nijesu

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Nevezano za ovaj post, već i par prethodnih. Budući da si jedan od forumaša koje rado čitam zbog dosta bliskih političkih pogleda, kao i zbog izuzetnog smisla za humor, moram priznati da sam razočaran. Ako se dobro sjećam, a mrzi me da sad pretražujem pa me slobodno ispravi, na pretprošlim parlamentarnim izborima si glasao za Pozitivnu i vrlo brzo bio razočaran, a sa ove distance sigurno mnogo više. Na prošlim predsjedničkim si apstinirao, a isto važi i za parlamentarne izbore. To sam zapamtio zbog razloga koje sam naveo, a ne zbog nikakve evidencije koju vodim (udbaš)

    Dakle, već si jednom bio prevaren, a za druga dva puta bi te većina glasača kandidata za kojeg si se ti odlučio a koji pišu na forumu, optužili da si apstinencijom podržao kandidata DPS-a, kao i upravo DPS prije dvije godine. Budući da sam više puta iznevjeren, kao i da sam nekoliko puta apstinirao, što nas svrstava u manje-više isti koš, nije mi jasno kako si, zaboga, siguran da si baš ovaj put u pravu? Nije problem što to misliš, već što drugima insinuiraš kako su dps državotvorni opozicionari, pritom svrstavajući sve Draginjine glasače na Forumu u isti koš iako postoje razlike među njima. Sa druge strane te su razlike mnogo manje nego među Bojanićevim glasačima na Forumu i uopšte jer je tu baš veliki kontrast ili širina (ako ti je tako ljepše) a za sebe ironično kažeš "ja frontovac", premda nijesam primijetio generalizaciju sa druge strane. Tu nema ni "p" od principa.

    Možda ti je sinisam hakovao profil, a u tom slučaju se dobro sprda s obojicom , ali šalu na stranu, možeš ti to mnogo bolje, remark.
    Fascinirana sam hahaha. Ladno si ispratio za koga čovjek glasa
    Što je ovo ljudi moji. Pa za familiju se ne može zapamtiti a ne za "tamo nekog forumaša" (remark, nijesi ti meni tamo neki, nego čisto da dočaram)

  5. #2030
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,873
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,406
    Thanked in
    2,217 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Mislim da su sazreli uslovi da se povučem iz javnog života, ne mogu da se sjetim jesam li glasao za Lekića ili sam apstinirao, daleko bilo.

    Zamolio bih kolege iz anb-a da provjere u arhivi pa da mi jave.
    Što jes jes, ne bi bilo prvi put da sam se pogrešno zakleo.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  6. #2031
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Već nekoliko puta sam ovdje napisala, nema izvornih, starih, pravih i krivih. Zna se ko su liberali, a ko nijesu


    ne zna se, ima ih odje koji se kunu da su oni izvorni pravi i koji skoro svaku recenicu pocinju ja kao stari liberal, a liberala vidjeli nisu sem na slici.
    isto kao i ti sto pocinjes ja kao crnogorka, da se ne uvrijedis ne bi volio ali precesto to naglasavas kao nesto sto treba dokazivati .
    a cim nesto trebas dokazivati zapita se covjek kad se precera u tom dokazivanju, posebno jer nisam cuo da to neko spori .
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  7. #2032
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Moram ti odgovoriti i prvo da napomenem da te poštujem i cijenim iako si udbaš koji vodi evidenciju kako ko glasa

    Slažem se da pominjem Draginju i da sam možda prećera sa tim stavom da je glas za nju glas za DPS.
    To je reakcija na to što će je oni koji inače glasaju za DPS iskoristiti kao alibi pred sopstvenom savješću kako su oni eto pokušali nešto da promijene glasanjem za nju pa će u drugom krugu glasati za spas Crne Gore.
    Što se pozitivne tiče nisam razočaran nego su me zajebali ali to je život ebi ga .
    Što se Mladena tiče, iako su ljudi kvarljiva roba, smatram da je sasvim OK lik i to ne govorim na osnovu njegovih nastupa već jer to znam. Ne bih dužio o tome, imaćemo prilike da čujemo njegove stavove i ako za mene budu neprihvatljivi nikakvih problema neću da odustanem od glasanja.
    Što se političke scene u Crnoj Gori tiče svjestan sam da nam je budućnost crna da crnja ne može biti, bez mogućnosti da se na to utiče, i stoga sve posmatram nekako sa strane i ostajem distanciran koliko mogu liše ovog druženja na forumu.
    Sad bi treba da ide neki zaključak i da ja poentiram, samo što ja to ne umijem napisat


    PS mislim da sam trebao još koji put napisat; što se tiče...
    jesam li dobro skontao recenicu na pocetku posta, u stvari oni koji glasaju Draginju su u stvari glasaci DPSa kojima je proradila savjest.
    posto smo odje na forumu a nas par, na prste bi mogao nabrojati koliko nas je izjavilo da bi je glasali nju. po cemu ako se nama vise ona svidja nego Bojanic mi smo glasaci DPSa.
    znaci ne dijelimo iste stavove automatski smo, botovi, udbasi, DPSovci itd.

    svi smo ovdje zakljucili poodavno a ja to medju prvima govorim da DF radi u korist DPSa, pa su me odje pljuvali zbog toga i svasta pricali. poslije se vecina slozila sa mnom kad su im vidjeli poteze , i sad isti taj Bojanic je bio na skupove DF, podrzavao svaku njihovu akciju i DF je bukvalno njega predlozio a to cu vam obrazloziti.

    DF je zapeo oko Jovicevica znajuci da ga nece sigurno podrzati SDP (za URAu nisam siguran), i nije htio od njega da odustane ni po koju cijenu. u medju vremenu vidjeci da od dogovora nema nista SDP izlazi sa svojim kandidatom.
    DF odustane od Jovicevica u isti dan se nalazi Bojanic koji se crta vec danima i oni odmah pristanu na to. i jos ispalo da ga oni nisu predlozili nego "gradjanska opozicija". a sa njim ima vise kontakta DF nego sva gradjanska opozicija zajedno.
    i to nikome nije providno, a onda se meni odje spocitava sto hocu da glasam Draginju jer glasajuci nju glasam DPS.
    istu recenicu bi ja mogao i sa vise prava da azem glasajuci Bojanica glasas DF i njegovu politiku koja ide u pod ruku DPS. znaci glasajuci Bojanica glasate DPS..
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  8. #2033
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    335
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    jesam li dobro skontao recenicu na pocetku posta, u stvari oni koji glasaju Draginju su u stvari glasaci DPSa kojima je proradila savjest.
    posto smo odje na forumu a nas par, na prste bi mogao nabrojati koliko nas je izjavilo da bi je glasali nju. po cemu ako se nama vise ona svidja nego Bojanic mi smo glasaci DPSa.
    znaci ne dijelimo iste stavove automatski smo, botovi, udbasi, DPSovci itd.

    svi smo ovdje zakljucili poodavno a ja to medju prvima govorim da DF radi u korist DPSa, pa su me odje pljuvali zbog toga i svasta pricali. poslije se vecina slozila sa mnom kad su im vidjeli poteze , i sad isti taj Bojanic je bio na skupove DF, podrzavao svaku njihovu akciju i DF je bukvalno njega predlozio a to cu vam obrazloziti.

    DF je zapeo oko Jovicevica znajuci da ga nece sigurno podrzati SDP (za URAu nisam siguran), i nije htio od njega da odustane ni po koju cijenu. u medju vremenu vidjeci da od dogovora nema nista SDP izlazi sa svojim kandidatom.
    DF odustane od Jovicevica u isti dan se nalazi Bojanic koji se crta vec danima i oni odmah pristanu na to. i jos ispalo da ga oni nisu predlozili nego "gradjanska opozicija". a sa njim ima vise kontakta DF nego sva gradjanska opozicija zajedno.
    i to nikome nije providno, a onda se meni odje spocitava sto hocu da glasam Draginju jer glasajuci nju glasam DPS.
    istu recenicu bi ja mogao i sa vise prava da azem glasajuci Bojanica glasas DF i njegovu politiku koja ide u pod ruku DPS. znaci glasajuci Bojanica glasate DPS..
    Ono kad stvoris teoriju pa sve sto se desi pokusavas da uklopis u tu istu teoriju

  9. #2034
    Join Date
    May 2013
    Location
    Budva
    Posts
    988
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Nema odje nikakvih izbora dokle god naspram dpsa ne stane samo jedan kandidat opozicije...1 na 1 da budu izbori...i tu su sanse nikakve al bi se bar znalo da se probalo

    Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

  10. #2035
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by seskfabregas View Post
    Ono kad stvoris teoriju pa sve sto se desi pokusavas da uklopis u tu istu teoriju
    upravo , a bas sve sto se desava desava se prema toj teoriji. hm
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  11. #2036
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Zakleo bih se da si mislio na par konkretnih forumaša Draginjinih, a koliko me udbaško sjećanje služi, na prethodnim predsjedničkim glasao si za brata napućenog. Ne napaćenog, napućenog.

    Što se tiče što se tiče, što se koga tiče što koristiš što se tiče?
    Quote Originally Posted by remark View Post
    Mislim da su sazreli uslovi da se povučem iz javnog života, ne mogu da se sjetim jesam li glasao za Lekića ili sam apstinirao, daleko bilo.

    Zamolio bih kolege iz anb-a da provjere u arhivi pa da mi jave.
    Pa, dobro, momci, znate li vi za kućni red? Mislite li da ANB plaća prekovremeno i vikendom? A okle, samo kakav senglić ako zakučimo i to je to.

    https://forum.cdm.me/showthread.php?...t=#post3161067

    https://forum.cdm.me/showthread.php?...t=#post3243650

    Zahtijevam povišicu.

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Fascinirana sam hahaha. Ladno si ispratio za koga čovjek glasa
    Što je ovo ljudi moji. Pa za familiju se ne može zapamtiti a ne za "tamo nekog forumaša" (remark, nijesi ti meni tamo neki, nego čisto da dočaram)
    Iznenadila bi se kako pamtim te nebitne stvari

    A remark nikako nije običan. Jedan od rijetkih glasača Pozitivne na forumu koji post nije završavao sa "samo pozitivno"
    Dick Laurent is dead!

  12. #2037
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,873
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,406
    Thanked in
    2,217 Posts

    Default

    Mogao si malo diskretnije da dokažeš da nisam u pravu. Znaš kad će me anb sad zaposlit? Nikad!
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  13. #2038
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,032
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Mogao si malo diskretnije da dokažeš da nisam u pravu. Znaš kad će me anb sad zaposlit? Nikad!
    Nema više sendviča sa pršutom u ANB !!! To su sad samo neke mazalice za makanje ...
    deuscroix

  14. #2039
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Lokalni izbori raspisani za 27 maj


    Otvarajte temu
    One Ring to Rule them all...

  15. #2040
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Zašto apstinencija u drugom krugu nije glas Bojaniću?

  16. #2041
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Zato što su glasovi DPS-a velikom većinom sigurni. Šta misliš, zašto se lične kupuju za 50e? Da bi se povećala izlaznost?

    Jesi ti sad prvi put stiga' u CG?

  17. #2042
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Paranoja uzela mi dusu sve mi uzelaaaaaa......
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  18. #2043
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    oni su sigurni samo ako DF previše laje. Njih treba uvesti u apstinenciju ili prevesti na drugu stranu, a to se moze samo ne dizanjem frke. A ako neko prodaje licnu, na njega ne moze da se računa ni da ce glasat za nekog.

  19. #2044
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 17.posa View Post
    oni su sigurni samo ako DF previše laje.
    DF gonna DF. Ja ne mislim čekat' da oni nestanu da bi se pokrenule neke promjene u CG. Na parlamentarne ili lokalne ih ne bih glasao nikad, osim možda u slučaju da opozicija izađe u jednu kolonu, što je nemoguće. Ali vjerovatno si u pravu, realno. Kad glasač na forumu ovoliko drhti od DF-a čak i kad oni nemaju nikakve koristi od predsjedničkih, šta li radi većinsko življe onda.
    A ako neko prodaje licnu, na njega ne moze da se računa ni da ce glasat za nekog.
    Ovo ću samo da citiram. Bez razloga, samo 'nako.
    Last edited by LostInHollywood; 17-03-18 at 12:47.

  20. #2045
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Iśaaaa, kolko ste se ispisali...
    Nemam kad da citam ovoliko postova...
    Samo me zanima konacni zakljucak, oce li panut DPS, sto velite vi...?

    I jos bih zelio da pozovem forumase da daju podrsku Marku Milacicu...
    Sad kad je presadio kosicu imacemo najljepseg predsjednika, jes da se i Milo drzi dobro, ali godine ipak cine svoje...
    #mladilijepipametni

  21. #2046
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Evo pada DPS već 30 godina. Život nam prođe

  22. #2047
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    [QUOTE=LostInHollywood Ovo ću samo da citiram. Bez razloga, samo 'nako.[/QUOTE]

    I da je ne proda, taj izaći neće.

  23. #2048
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,648
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Paranoja uzela mi dusu sve mi uzelaaaaaa......
    Vidis li anb prati forumase aoo


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  24. #2049
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 17.posa View Post
    I da je ne proda, taj izaći neće.
    https://en.wikipedia.org/wiki/Supply_and_demand

  25. #2050
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LostInHollywood View Post
    Zaglibio si dobro 😀

Page 82 of 163 FirstFirst ... 327278798081828384858692132 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Evroliga 2017/2018
    By StefanPG in forum Košarka
    Replies: 384
    Last Post: 21-05-18, 13:39
  2. Info Pes 2018
    By 2fast in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 8
    Last Post: 18-10-17, 23:33
  3. Srbija - predsjednički izbori 2017
    By chucknorris in forum Politika generalno
    Replies: 103
    Last Post: 09-04-17, 23:38
  4. EX-YU fudbalska liga - 2018
    By chucknorris in forum Fudbal
    Replies: 65
    Last Post: 20-12-16, 18:18

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •