View Poll Results: Za koga ćete glasati na Predsjedničkim izborima 2018 ?

Voters
168. You may not vote on this poll
  • Hazbija Kalač - Stranka pravde i pomirenja

    4 2.38%
  • Vasilije Milickovic - Alternativa

    0 0%
  • Marko Milačić - Prava Crna Gora

    3 1.79%
  • Draginja Vuksanović - Socijaldemokratska partija/Demos

    13 7.74%
  • Milo Đukanović - Demokratska partija socijalista/SD/BS/LP

    101 60.12%
  • Mladen Bojanić - Demokratski front/URA/Demokrate/Otpor beznadju

    34 20.24%
  • Dobrilo Dedeić - Srpska koalicija

    2 1.19%
  • Neću glasati na predsjedničkim izborima

    11 6.55%
Page 74 of 163 FirstFirst ... 246470717273747576777884124 ... LastLast
Results 1,826 to 1,850 of 4072

Thread: Predsjednički izbori 2018

  1. #1826
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    706
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Lucke reče da je sramota što opozicioni političari ne podnose ostavke ili ih partije ne smjenjuju zbog neuspjeha na izborima, a dps to radi u 90% slučajeva. Kao prvo, u pravu je za opozicione političare, ionako su i oni uhljebljena stoka. Sa druge strane, tih 90% smijenjenih dpsovaca na opštinskom nivou svakako zasjedne na druge pozicije. Prilično često na bolje od onih na kojima su i bili. Kao i obično, možda zbog toga što ne zna za bolje, a možda i namjenski, lucke se ponosi onime zbog čega se normalan, da ne kažem nedepeesovki, čovjek stidi - smjenjivanjem funkcionera isključivo zbog lošeg izbornog rezultata. Statut dps-a kaže sljedeće:
    14.
    Opštinski odbor najmanje jednom godišnje razmatra ostvarivanje izbornog programa na nivou Opštine i u pisanoj formi informiše Predsjedništvo Partije.
    15.
    U slučaju da opštinska organizacija Partije na izborima ne ostvari zadovoljavajući izborni rezultat, predsjednik Opštinskog odbora je dužan da, nakon objave zvaničnih rezultata, podnese izvještaj i stavi svoju funkciju na raspolaganje Opštinskom odboru.
    16.
    Kod ocjene rezultata izbora iz prethodne tačke, Opštinski odbor posebno cijeni: broj osvojenih glasova, broj osvojenih mandata i učešće u vlasti.


    Ovo je zvučalo još i zloćudnije iz Milovih usta. Kad je donošen statut, Milo reče kako će ljudi odgovarat za loš rad. Ja pomislih što će bit ovo da će Milo da poziva na odgovornost ljude koji loše upravljaju opštinom. Kad u sljedećoj rečenici izgovori čovjek ovo što gore piše, odnosno da će odgovarat za loš izborni rezultat. Znači, predsjedništvo partije razmatra ostvarivanje izbornog programa, ali niko ne odgovara ni kad se ništa iz programa ne ostvari. Sa druge strane, loš izborni rezultat se ne prašta u 90% slučajeva, kako veli lucke. Inače, izem vam formatiranje teksta u fajlu, više sam vremena potrošio prepravljajući ovo što sam iskopirao nego da sam ga sam kucao.

    Usput, da se ne zaboravi, dps ni osuđenog Marovića nije isključio iz partije, nego je čekao sam da podnese ostavku na stranačke funkcije. Otac na službenom putu i Pojedinac u dps-u. Braću vam po materi!

    Što se tiče Milačića, ono je neki “politički” blizanac Andrije Nikolića, na primjer. Kakvi su to ljudski šilobadi… Ne mislim da postoji ova riječ, samo mi, iz nekog razloga, pade na pamet Mlađan Šilobad, a prezime mu zvuči kao uvreda. Možda kao kombinacija šiljoguza i obada. I Milačić i Nikolić mi djeluju kao ljudi, ako se mogu tako nazvat, kojima bi krajnji domet taman trebalo da bude da ih sveta indijska životinja bije repom po faci.

    Kad govorimo o Bojaniću, bez obzira na malo dosadnu pojavu, vidim da su svi zaboravili da je gospodar Dritana nazvao bitangom upravo zbog toga što ga je Bojanić prethodno napučio, pa mu Dritan naletio na volej. Lekić je bio najobičnija ikebana, nesposobna da završi rečenicu ili da se izjasni po bilo kom pitanju. Valjda da ne naljuti Vojvodu i družinu koji su se trudili da ga predstave kao nekog na koga nemaju uticaj. Danilovićeno lamentiranje nad pokradenim referendumom, odmah poslije predsjedničkih izbora, dovoljno je govorilo o tome koliko su svi oni prihvatili rezultate tog istog referenduma. A Danilović važi za “umjerenog” među njima. Kakoe.

    Usput, što se tiče podrugivanja na tvrdnju o Bojanovićevoj nezavisnosti, podsjećam lucke-a na nezavisnost Žugića, Luburića i svih dpsovskih funkcionera, raspoređenih po cbcg, dri i sličnim institucijama, koji su ušli u skupšinu kao članovi dps-a, podnijeli ostavku i odmah poslije toga izglasani za guvernere, predsjednike i članove savjeta, izvršne direktore i slično. Tako mi nezavisnosti pojedinaca iz dps-a.






    Mislim da si i nesvjesno dao odličnu ideju dpsu za testiranje svog članstva: prikupiti potpise za Kandidata dps-a, pobijediti na izborima, a onda samo imenovati random dps kadar.

    Glasaću za Bojanića, toliko od mene. Vidimo se u čitulji.
    Razum i zdravo sagledavanje situacije su nemoćni kada se govori o lako zapaljivim, glibavim i sitno-interesnim temama kao što je politika, posebno kod nas. Ne prima se to kod šilobadi.

  2. #1827
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Da se prisjetimo

  3. #1828
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Što se tiče Milačića, ono je neki “politički” blizanac Andrije Nikolića, na primjer. Kakvi su to ljudski šilobadi… Ne mislim da postoji ova riječ, samo mi, iz nekog razloga, pade na pamet Mlađan Šilobad, a prezime mu zvuči kao uvreda. Možda kao kombinacija šiljoguza i obada. I Milačić i Nikolić mi djeluju kao ljudi, ako se mogu tako nazvat, kojima bi krajnji domet taman trebalo da bude da ih sveta indijska životinja bije repom po faci..
    E što ti past na pamet neće

    Hvala ti što me nasmija ovoliko
    Dick Laurent is dead!

  4. #1829
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,781
    Thanks Thanks Given 
    1,484
    Thanks Thanks Received 
    4,934
    Thanked in
    2,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rebel View Post
    Na kojim izborima si glasao za njega?

    On je sad mnogo popularniji i naučni rad mu je na glasu više nego ikad, samim tim i ta brojka nije reper.

    Točak promjena očekivat od ove opozicije? Ja se radujem glasanju za Hajdukovića jer sam po prirodi idealista, i vjerovatno donekle naivan, ali očigledno ima i gorih od mene
    2003 god.

  5. #1830
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Da se prisjetimo
    Ako bude uletio u kampanju sa ovom energijom možda i dođe do drugog kruga.

    Nego džaba sva srčanost. Lomi nije ni trepnuo.

    @wulfy jel imao sve zube tad?
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

  6. #1831
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LostInHollywood View Post
    Dobro? Poveži ga malo konkretnije ako već hoćeš da ga povežeš sa njima u ovom trenutku. I ja sam lajkovao štošta da bih pratio, ne da bih izražavao podršku. Grupu očigledno vodi neko blizak Milačiću, ako ne i sam Milačić, sudeći po postovima godinu i po unazad. Zašto da ne prati šta mu radi rival?
    Bojanić je u emisiji na HN TV rekao da je on lično protiv NATO ali da smatra kako je to pitanje za referendum !!! To nije stav zbog koga bi trebalo da se stidi nego baš suprotno jer kao što vidimo to je jedan osvajački savez koji će se prije ili kasnije raspanut zbog toga !!! Kako sad stvari stoje EU će prosto morat ubrzat proces svog bezbjednosnog okvira jer su suočeni sa tim da ih u okviru NATO saveza niko ne uzima u obzir prilikom odlučivanja !!!
    deuscroix

  7. #1832
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Da se prisjetimo

    SLusam ga prije 4 godine kao i prije 30 i prije 2 mjeseca za lokalne izbore isti... I ove otrcane fraze - globalna kriza, makroekonomski pokazatelji, zastit interesa drzave....


    Kakva je ovo splachina

    I to kod naroda prolazi....

    Imam samo jedan komentar za narod koji ga glasa

    One Ring to Rule them all...

  8. #1833
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Bojanić je u emisiji na HN TV rekao da je on lično protiv NATO ali da smatra kako je to pitanje za referendum !!! To nije stav zbog koga bi trebalo da se stidi nego baš suprotno jer kao što vidimo to je jedan osvajački savez koji će se prije ili kasnije raspanut zbog toga !!! Kako sad stvari stoje EU će prosto morat ubrzat proces svog bezbjednosnog okvira jer su suočeni sa tim da ih u okviru NATO saveza niko ne uzima u obzir prilikom odlučivanja !!!
    Ne bih se ja sekirao oko toga. Ako se kandidat opozicije upeca u tu mrežu neće imati nikakve šanse. Najpametnije bi im bilo da prihvate da je to gotova stvar, i da ne pametuju oko spoljne politike mnogo. U suprotnom samo će dat DPS-u gorivo da ih sprže. Em animiraju svoje glasače, em obeshrabruju apstinente da izlaze na izbore.

    @Gandalf prolaze usluge, dnevnice, zaposlenja, krediti itd itd. A iste te dnevnice se na drugu stranu uzimaju kroz epsko srbovanje i udaranje u diple i gusle.
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

  9. #1834
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Nije problem ako je neko bio protiv NATO-a, ono sto eventualno moze biti je pokusaj vracanja te teme.

    Jednostavno, samoinicijativan izlazak iz saveza je pucanj u sopstvenu nogu I to bih volio da cujem od gospodina Bojanica.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  10. #1835
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rebel View Post
    @Gandalf prolaze usluge, dnevnice, zaposlenja, krediti itd itd. A iste te dnevnice se na drugu stranu uzimaju kroz epsko srbovanje i udaranje u diple i gusle.
    Ako si poslusao ovaj klip...


    2010 godine izdali smo 140 miliona eura garancija. Svaka je pala.


    140 miliona eura je kao da se random odabralo 2800 gradjana CG i da su na poklon dobili po 50 000 eur.
    140 miliona je 20 najmodernijih srednjih skola ili 10 najmodernijih domova zdravlja ili 2 klinicka centra.
    140 miliona je 8 godina isplata nadokanada majkama.
    140 miliona je manje 140 miliona koje smo se zaduzili ove godine.


    Epsko srbovanje nikakve veze nema sa ovim kao ni krediti dnevnice i usluge sa druge strane. Ovo je jedna jedina "greska" vlade, koja nas je kostala boljeg zivota. Kroz 30 godina DPS vlasti pricamo o MILIJARDAMA eura koje su pojeli skakavci.

    Te milijarde eura da nijesu prosute znacile bi da imamo najbolje skolstvo/zdravstvo/socijalno/prosvjetu...


    Mi imamo jedan veliki penis...


    Ali #makroekonomski #pokazatelji
    One Ring to Rule them all...

  11. #1836
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Vi bogomi kao da ne pratite aktivnosti NATO saveza dje Turska bez ustezanja hapsi Grčke vojnike,sudaraju se brodovima jer im ne daju da dodju do jednog ostrva koje su dobili arbitražom a evo su danas otvoreno zaprijetili Bugarskoj da će joj aneksirat jedan grad jer smatraju da im pripada isto kao što to rade u Siriji !!! Mada je to samo dio problema ili ljubavi u tom savezu a on je kao neka garancija teritorijalnog integriteta ...
    deuscroix

  12. #1837
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Epsko srbovanje nikakve veze nema sa ovim
    Epsko srbovanje ima veze sa SVIM lošim što se desilo Crnoj Gori
    DPS je došao na vlast sa DF politikom, nisam ga ja niti iko iz moje šire familije doveo i betonirao tu gdje je sad. To su uradili degeni koji državu nazivaju tvorevinom tj. DF glasačko tijelo
    Last edited by Rakun; 15-03-18 at 00:12.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  13. #1838
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Mi imamo jedan veliki penis...
    Ti stvarno ocekujes da nova vlast zasuce rukave I popravi ekonomiju?
    Zaduzivanje ce se nastaviti do konacnom bankrota. Pomiri se sa time da smo ekonomski sjebani.
    Politicka promjena ce se vjerovatno I desiti ali ekonomska nece sve dok ne banrotiramo.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  14. #1839
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Ti stvarno ocekujes da nova vlast zasuce rukave I popravi ekonomiju?
    Zaduzivanje ce se nastaviti do konacnom bankrota. Pomiri se sa time da smo ekonomski sjebani.
    Politicka promjena ce se vjerovatno I desiti ali ekonomska nece sve dok ne banrotiramo.

    Ne ocekujem preko noci.


    Ono sto ja ocekujem je : lustracija - konfiskacija - nacionalizacija


    Nista manje ili vise
    One Ring to Rule them all...

  15. #1840
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Gando, ne znam koliko imas godina ali su ti ocekivanja poprilicno naivna.
    Ekonomski sistem je drustveno ukorijenjena stvar I mijenja se veoma tesko ukoliko vlast mora da razmislja o podrsci javnosti.

    Mi generalno placamo: penzionere, skolstvo, zdravstvo, sudstvo, politicare, birokratiju ... iz jedne kasice koja se puni najvise PDV-om a onda individualnim porezima, kompanijskim porezima I raznoraznim drugim taksama. Kad nam prihvali pozajmimo I to je to.

    Lopove treba pohapsiti ali I pored toga da vidimo tog majcinog sina koji ce popraviti taj balans a da ne udari po sirotinji,
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  16. #1841
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Kao sto rekoh vec...

    Moja jedina ocekivanja od svake sledece vlasti su lustracija - konfiskacija i nacionalizacija


    Ekonomski sistem se ne moze popraviti makar 15 godina, a pocece sa otpustanjem iz javnog sektora i smanjenjem penzija (ako ne ove onda pocetkom sledece godine) i bili pozicija ili opozicija i koliko god nepopularan potez bio morace da se odradi. Ekonomija Crne Gore je prije 2 godine usla na put bez povratka i nema joj spasa. Popraviti je ne moze svakako DPS, tako da se vlast mora promijeniti. Pocetak oporavka sistema pored otpustanja u javnom sektoru i smanjenja plata i penzija bice zaplijena sve ilegalno stecene imovine, zatvaranje svih korumpiranih politicara ukljucenih u pustosenje zemlje i nacionalizacija svih kompanija i imovine koje su nasilno i prevarantski privatizovane.
    Last edited by Gandalf_White; 15-03-18 at 00:37.
    One Ring to Rule them all...

  17. #1842
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    I ti stvarno mislis da ce Aleksa I Dritan to da pokrenu?

    Klasicna balkanska groznica te uhvatila, imas nerealna ocekivanja druskane :-)
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  18. #1843
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    I ti stvarno mislis da ce Aleksa I Dritan to da pokrenu?

    Klasicna balkanska groznica te uhvatila, imas nerealna ocekivanja druskane :-)
    Svakako
    One Ring to Rule them all...

  19. #1844
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Ako hoces prave reforme onda da pocnemo sa onim od cega ti zivis, izdavanja apartmana.

    Nijesam ulazio u sve detalje ali koliko znam vi placate 9% od zarade koja je maksimalno 50% ukupnog prihoda. To jest odnos zarada-troskovi vam je startu 50-50 data od drzave.
    Uz to placate I boravisnu taksu, ali to vjerovatno proslijedite gostima.

    Ukoliko smatrate da je 50% troskova malo, onda imate opciju da specificirate sve troskove I uz racune mozete dokazati da ste profitirali manje od 50%.
    Ono sto bi bilo posteno je da vas tretiraju kao I svaki drugi biznis. Znaci PDV na prihod i individualni porez na razliku izmedju prihoda iz troskova. Plus da placas penziono, zdravstvemo... Pretpostavljam da ispadne mnogo manje para u tvoj dzep kad bi se uzimao ovaj princip.

    Molim te ispravi me, jer sam ja ovo samo cuo od nekih ljudi koji se time bave.

    PS Zaboravih da napomenem da bi takodje trebalo da se placa porez na prihod of prodaje nekretnine koja se izdavala ukoliko je doslo do skoka cijene iste. Znaci prodao si jedan apartman 100k a nabavio si ga prije 15 godina 50k, moras da platis individualni porez na razliku u cijeni.
    Last edited by Moracikus; 15-03-18 at 01:40.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  20. #1845
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Zaludu je sve nekim kuckama, ne mogu izabrati drzavnika jer nemaju drzavu, neka glasaju nekog od kandidata koji im je kreirao tvorevinu i neka se ne trude da to prikazu kao njihov promisljen potez da zastite drzavu, jer tako se stite tvorevine. Naravno oni stite Crnu Goru iz Beograda, a znamo kako nam se svaka zastita otuda zavrsavala . . . piiiiii !

  21. #1846
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Svakako
    Na osnovu čega?
    Last edited by johnny bravo; 15-03-18 at 07:44.
    In vino veritas

  22. #1847
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    I sta cete da radite/pricate kad na kraju opet pobijedi DPS kandidat ? opet malo price o kradji itd pa na PG izbore taman ste kao predvodnici opozicije, isti

    Mislim da se dalje ovdje necu ukljucivati, neozbiljno je ovo polemisanje oko necega cemu se vec zna ishod a sa druge strane se forsira kandidat koji ni primaci 51% ne moze. Da se vrijeme bolje upotrijebi.

    Jedino jos poll da postavim kad budu zvanicne kandidature, i dosta od mene.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  23. #1848
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Mladena će zvati presjedniče baš kao i Lekića

  24. #1849
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McS View Post
    Mladena će zvati presjedniče baš kao i Lekića
    Nece. Mladen je svjesno postavljen za zrtveno jagnje.

    Kad izgubi zaboravice se i zataskati on, i prace svi ruke od njega kao da nikad nije postojao. Zato je i postavljen, jer opozicione vodje misle da tako zbog ovog poraza nece imati stete na predstojecim lokalnim izborima.

    E bas to treba Bojanic da iskoristi.
    On ako bude pametan, nosen sa tih 30-40% podrske nebitno ko mu ih je dao, treba da napravi svoju partiju i da iskoristi marketing koji ce mu stvoriti medijsko eksponiranje u ovoj kampanji kao i podatak da kao ima podrsku 30-40% ljudi, on bi na izborima itekako lijep rezultat napravio i lagano bi cenzus prebacio....
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  25. #1850
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,133
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    http://www.vijesti.me/vijesti/bojani...-sjenci-979963

    Ovo mi se svidja i ovo vec lici na njega. On zna vrlo dobro koliku stetu lideri mogu da naprave svojim ispadima. Ne sumnjam da ce sastavit dobru ekipu.

    S druge strane, ne svidja mi se ni pretjerana skromnost u izjavi dje kaze da je "svjestan da nije najbolji, ali da vjeruje da je dobar predsjednicki kandidat". Ovakve izjave nisu dobre u kampanji.


Page 74 of 163 FirstFirst ... 246470717273747576777884124 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Evroliga 2017/2018
    By StefanPG in forum Košarka
    Replies: 384
    Last Post: 21-05-18, 13:39
  2. Info Pes 2018
    By 2fast in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 8
    Last Post: 18-10-17, 23:33
  3. Srbija - predsjednički izbori 2017
    By chucknorris in forum Politika generalno
    Replies: 103
    Last Post: 09-04-17, 23:38
  4. EX-YU fudbalska liga - 2018
    By chucknorris in forum Fudbal
    Replies: 65
    Last Post: 20-12-16, 18:18

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •