View Poll Results: Za koga ćete glasati na Predsjedničkim izborima 2018 ?

Voters
168. You may not vote on this poll
  • Hazbija Kalač - Stranka pravde i pomirenja

    4 2.38%
  • Vasilije Milickovic - Alternativa

    0 0%
  • Marko Milačić - Prava Crna Gora

    3 1.79%
  • Draginja Vuksanović - Socijaldemokratska partija/Demos

    13 7.74%
  • Milo Đukanović - Demokratska partija socijalista/SD/BS/LP

    101 60.12%
  • Mladen Bojanić - Demokratski front/URA/Demokrate/Otpor beznadju

    34 20.24%
  • Dobrilo Dedeić - Srpska koalicija

    2 1.19%
  • Neću glasati na predsjedničkim izborima

    11 6.55%
Page 60 of 163 FirstFirst ... 105056575859606162636470110160 ... LastLast
Results 1,476 to 1,500 of 4072

Thread: Predsjednički izbori 2018

  1. #1476
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LostInHollywood View Post
    Ne zaboravi da su se pokidali u procesu.
    Da li ti to predstavljaš odlazak udbaša iz stranke kao lošu stvar ?
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  2. #1477
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Ja ne znam odakle poticu ove price za Bojanica da je blizi DF-u,da je Srbin itd. Mislim covjek je bio u vrhu Pozitivne pro Crnogorske partije,par ljudi koji ga znaju reklo mi je da je on odmjeren i nidje veze da je Srbin,da je protiv CG itd. Ja stvarno licno ga ne znam,ali ovo lajanje po internetu i ovaj napad Sdp-a je bas bezveze

  3. #1478
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Da li ti to predstavljaš odlazak udbaša iz stranke kao lošu stvar ?

    Ne, već se brinem zbog prebrzog opraštanja onima koji su te udbaše pozicionirali tako da mogu da se odvoje i oforme stranku koja je uticajnija, a sada vjerovatno i jača od matične.

  4. #1479
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LostInHollywood View Post
    Ne, već se brinem zbog prebrzog opraštanja onima koji su te udbaše pozicionirali tako da mogu da se odvoje i oforme stranku koja je uticajnija, a sada vjerovatno i jača od matične.
    Ovdje je i za Bojanića rečeno "prevarili ga", a riječ je o šišnjarima poput Pajovića. Milo je "malo" jači štih i njegove prevare su neuporedivo naprednije
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  5. #1480
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Ovdje je i za Bojanića rečeno "prevarili ga", a riječ je o šišnjarima poput Pajovića. Milo je "malo" jači štih i njegove prevare su neuporedivo naprednije
    Jasno, ja sam to rekao. I i dalje stojim pri tome da nije sramota biti prevaren. Ali je Bojanić tražio smjenu Pajovića nakon nepune dvije godine postojanja Pozitivne, dok je Ranko napušten od strane SD kompanije nakon koliko dugo suživota? Sve i da jesi prevaren, predugo je to vremena da ne prepoznaš takvu sortu pozicioniranu tako visoko u sopstvenoj partiji. Ili nedostatak morala ili žestoko slab njuh (u šta ja lično ne vjerujem, ali može svašta bit'). Šta god da je, brine me to jako brzo opraštanje i jako kratko pamćenje našeg biračkog tijela.

  6. #1481
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Opet porediš biti prevaren od nekog za kim su se do juče pelene vukle i biti prevaren od strane najveće varalice na Balkanu (i šire)
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  7. #1482
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Ako je Milo prevario Ranka koristeći Brajovića, onda je prevario i Bojanića koristeći Pajka. Mada nam je prazna priča, nije to ništa do Mila.

  8. #1483
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pterodaktil View Post
    Ja ne znam odakle poticu ove price za Bojanica da je blizi DF-u,da je Srbin itd. Mislim covjek je bio u vrhu Pozitivne pro Crnogorske partije,par ljudi koji ga znaju reklo mi je da je on odmjeren i nidje veze da je Srbin,da je protiv CG itd. Ja stvarno licno ga ne znam,ali ovo lajanje po internetu i ovaj napad Sdp-a je bas bezveze
    Mozda je je potpisao on licno sporazum za DF za izbore, dje DF stavlja jedno mjesto (Milačić) na listu.
    To je i DPS uradio sa LP zar ne, ostavio im mjesto na listi.


    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  9. #1484
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    U vezi ove podrske nezavisnoti CG pravo pitanje u anketi bi sada trebalo da bude:
    Da li ste za to da Crna Gora prisajedini Srbiji?
    Ali niko nece da radi tako nesto jer zele to pitanje da drze uvijek otvoreno i potreban im je kolko-tolko tijesan rezultat.

  10. #1485
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hoce li mi neko odgovorit zasto DF nije predlozio nekog od "lidera" ???


    Nemoguce je da ne znate....vi koji sve na svijet znate
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  11. #1486
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,781
    Thanks Thanks Given 
    1,484
    Thanks Thanks Received 
    4,934
    Thanked in
    2,313 Posts

    Default

    Zato što bi se ,,prosuli", ovoga puta definitivno.

  12. #1487
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    877
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Hoce li mi neko odgovorit zasto DF nije predlozio nekog od "lidera" ???

    Nemoguce je da ne znate....vi koji sve na svijet znate
    Zato sto su u sudskom procesu,

    Mandic
    Knezevic
    Medojevic

    Zamisli podje jedan u drugi krug a S. Mugosa veli, moras u Spuz.

  13. #1488
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a,da ....nezgodno, bas ....
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  14. #1489
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    877
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    12.03.2011.g.

    Proljeće stiže, juri nam u susret, grli nas rađanjem, ljepotom, radošću života, snovima o ljubavi, snovima o sreći, ticama koje nam se vraćaju, toplinom ljudskosti, civijećem koje cvjeta svuda oko nas i srećno nam kaže: Dobro ti jutro, ja sam proljeće!

    Pitam se, stiže li proljeće Crnoj Gori? Stiže korakom svojim zanosnim, stiže u punoj ljepoti Botičelijevih i Modiljanijevih slika, stiže proljeće i Crnoj na Mediteranu, ali njeni ga stanovnici ne vide, ne primjećuju, ne uvažavju, ne grle ga, niti ljube, niti mu kažu: Volimo te proljeće. Stiže im proljeće samo kalendarski, i samo tako im Sunce sija, a u nutrini njihovoj mrak je beskonačan, beskrajno dubok i širok, mrak gusti, mrak sotonski i bez zvijezda, jer Crnogorcima svaka svjetlost, a kamo li čarobna svjetlost zvijezda, smeta, a tek svjetlost Sunca, od nje se kriju kao slijepi miševi.

    Znam jedno Sunce koje im iznenada i nenadano dođe, ali staviše oni maske za varenje i postaše robovi u ruke izimajući aparate za zavarivanje, viknuše Suncu: Mrš Sunce, pognuše glave i počeše da vare sebi na rukama, i svojoj đeci, unucima, i ženama, i braći i sestrama, i prijateljima, i kumovima, i poznanicima, i neznacima, počeše da vare teške mafijaške ropske lance na rukama, a ono svijetlo otrovno, ono svijetlo koje obznani kad se nešto vari, to svijetlo otrovno ropstva njihova, proglasiše Suncem svojim i zapjevaše mu pjesme ropske, to su Crnogorci evo punih dvades godina!

    Kako se zvaše ono Sunce što im zasija, što im srca probudi, što im duše naseli, što im kičme pomazi, što im krstaš Slobode pred očima razvi, što ih htjede odvesti Putem Slobode? Zvaše se to Sunce, čudesno i na Balkanu jedinstveno, zvaše se to Sunce Liberalni savez Crne Gore, nego što! Pljunuše na njega, pljunuše kolektivno i moćno, lažući, krivotvoreći, kradući, proklinjući ga, zva se to sunce Suncem i grijaše ih, ali zaludu, napraviše se oni ludi i slagaše sebi i drugima da ga ne vide, govorahu Suncu da je laž, a da su oni, skroz na skroz lažni, da su oni Istina. I eno ih, i ovog proljeća uživaju u životu ropskom, to im je najmilija kolijevka iz koje ne namjeravju ustati, žele biti robovi, a najmoćniji među njima mafijaši, lopovi, ubice, kriminalci, eto to je danas nekadašnja viteška Gora Crna, crnja da nikad biti ne može.

    Pravite se da spavate Crnogorci, lažite i sebe i druge, ubijajte se, rušite kolijevke đeci i unucima vašim, učite ih da budu hulje, a ne nikako ljudi, sprdajte se Istini i Slobodi, klanjajte se laži, pljuvajte na Sunce, divite se i obožavajte onoga koji vam neviđeno zlo u prtljagu donese, prostrije ga i vama nanese do bola, glumite da ste srećni, kunite se u časnu riječ i prijteljstvo, u slobodu i čovještvo, kunite se lažno i lažno kuražno, jer je sve što je lažno vama je važno, i najvažnije: Mimo laži i kriminala ništa važno vama nije, ništa drugo ne postoji, obožavate puteve zla i njegove kolone, obožavate onog ko vas tim putem sotoninim vodi, usmjerava, kaki i piša na vas, ko vam se u oči zapanjen kezi i smije, budite umjesto vojske Gospodnje, vojska stonska i Sotonina, srušite sva groblja i spomenike predaka slavnih vaših, odreknite se Njegoša i Sv.Petra, i Sv. Vasilija, i Sv. Vladimira Dukljanskog, odreknite se Duklje, Zete, Crne Gore i zagrlite do davljenja sopstvenog onaj lažni mit o Kosovu koji vam omogućava makar sitnu rpodaju u Beogradu, to su vaše namjere, to su važi životi, životi rugoba.

    Umjesto krstaša, razvijte zastavu mračnog vam Univerziteta, postavite svuda te jadne, bijedne, sramotne „profesore“, akademike “dukljanske i crnogorske” srušite Njegošev mauzolej i podignite spomenik od osamdeset i osam metara visok ljubavi vašoj, kriminalcu, mafijašu i zločincu Milu Đukanoviću i ne zaboravite da pored njega, u visini do njegovih članaka, postavite skulpture Momira Bulatovića, Svetozara Marovića, Filipa Vujanovića , Miomira Mugoše, Branka Kostića, Miodraga Profitera Perovića i Veselina Napoleonova Vukotića, a kao onu đevojku koja im vodu nosi, postavite Gordanu Đurović te ispred svih, da hodočasnike dočekuju na Lovćenu, postavite Ljubišu Stankovića i Srđu Darmanovića, a kao vijenac oko Đukanovićeve glave, vijenac njegov pobjednički, stavite likove „vođa“ današnje „opozicije“ crnogorske, i tamo gore, na Lovćenu, organizujte vaskolika ropska okupljanja, ali i druženja crnogorskih „književnika“ i neka se razvije takmičenje udvoričke poezije! O, kako bi to bilo krasno, a sve u prisustvu vladike Amfilohija, vladike Mihaila i reisa crnogorskog, neka se pokaže kako se sve tri vjere crnogorske slažu sa robijanjem Crnogoraca, robijanjem koje sa njima bratski dijele radujući se: crnogorski Srbi, Bošnjaci, Albanci, Hrvati, pozovite i onog sramotnog dubrovačkog dragovoljca koji Milu na poklonjenje iđaše, neka on otvara takve skupove, to je mjera današnje nam, a izgleda i vječne Crne Gore, porodilišta svega crnog da crnjeg bit ne može.

    Uživajte Crnogorci glava pognutijeh, uživajte beskičmenjaci, uživajte u ništavilu svome!

    Što tražili, ono ste i našli!

    A ja, ja ću se boriti za ono malo duša ljudskih što u Crnoj žive, i što se u Crnoj bore, jer ja sam ratnik bez mane i straha, sa šestarom zlatnim i Gospodnjim zabodenim u moje tjeme, što bi rekao veliki pjesnik Novica Tadić, onaj sam koji hodi putevima Gospodnjim i ne da Sotoni da im priđe!

    PRAVIMA SREĆNO PROLJEĆE!

    ❤️

  15. #1490
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzoni55 View Post
    Tacno je ludi Slavko bio upravu kad je reko ''SDPi'', to je jedna klasicna udbaska partija.
    Ne razumijem ljude koji ce da odu na glasanje i zaokruze Draginju, Milickovica, Hajdukovica, bolje da nisi ni izlazio nego sto si bacio glas a znas da nista ne mogu uraditi. Svi glasovi, osim za kandidata dps-a i Mladena Bojanica su baceni.
    Pa želja DPS-a i Mađovih pristalica je da se to tako postavi. Jedni da vicu Milo lopove, drugi da brane Crnu Goru od najezde velikosrbalja. I da ostane sve kao sto je sad. A inače i ovi ostali kandidati su uglavnom avetinje, tako da nema nekog izbora.

  16. #1491
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    335
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 17.posa View Post
    Pa želja DPS-a i Mađovih pristalica je da se to tako postavi. Jedni da vicu Milo lopove, drugi da brane Crnu Goru od najezde velikosrbalja. I da ostane sve kao sto je sad. A inače i ovi ostali kandidati su uglavnom avetinje, tako da nema nekog izbora.
    steta sto se ti nisi kandidovao onda bi imali za koga da glasamo...
    Masinerija Drps-a se zahuktava...

  17. #1492
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by seskfabregas View Post
    steta sto se ti nisi kandidovao onda bi imali za koga da glasamo...
    Masinerija Drps-a se zahuktava...
    To ti pričam, Drps, lopovi, izdajnici, sad je gotov, sve iste fore 30 godina, sa istim konačnim rezultatom. Tako da sa srećom, ovaj put ga sigurno rušite, Mladen Bojanić baš uliva nadu

  18. #1493
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/politika/gradanska-...partnera-df-a/




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  19. #1494
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,089
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    Sraman tekst. Na kraju samo da se zapitaš koja je poenta teksta?
    this time next year...

  20. #1495
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,133
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Evo nekoliko simpaticnih stavova g-dina Bojanica, zbog kojih ga izuzetno cijenim. A bice ih jos, tek se pocelo.. Kad se dodje do ekonomije, tu tek ima materijala









  21. #1496
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,089
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Rakun: "LSCG je u koaliciju ušao iz istog razloga iz kojeg je ušao i SDP(po sistemu "cilj ne bira sredstvo") pa eto čitava Crna Gora (uključujući i mene) priča da je bio najveći opozicionar u našem parlamentu od kako isti postoji.

    Kako se to koriste dva aršina ? Jedan za Slavka, drugi za Krivog "
    Rakune, moram te ispraviti, LS nije bio u koaliciji sa DPS-om, već je samo podržao manjinsku vladu Dps-a, do raspisivanja referenduma. Godinu dana kasnije, referendum nije bio raspisan i podrška je uskracena.
    this time next year...

  22. #1497
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    335
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bozoR View Post
    Rakun: "LSCG je u koaliciju ušao iz istog razloga iz kojeg je ušao i SDP(po sistemu "cilj ne bira sredstvo") pa eto čitava Crna Gora (uključujući i mene) priča da je bio najveći opozicionar u našem parlamentu od kako isti postoji.

    Kako se to koriste dva aršina ? Jedan za Slavka, drugi za Krivog "
    Rakune, moram te ispraviti, LS nije bio u koaliciji sa DPS-om, već je samo podržao manjinsku vladu Dps-a, do raspisivanja referenduma. Godinu dana kasnije, referendum nije bio raspisan i podrška je uskracena.
    Ne objasnjavaj nesto nekome ko ne zeli da shvati...tj nekome ko zna kako stoje stvari ali vise mu odgovara da se pravi lud

  23. #1498
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    http://www.vijesti.me/vijesti/kandid...-izbore-979461

    Dosta indikativne brojke i potezi određenih wannabe vojvoda.
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

  24. #1499
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,133
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Malo humora nece nikome skoditi:

    http://portalanalitika.me/clanak/296...andidata-dps-a

    A vidjite ga odje kako je zababurio



  25. #1500
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Бојанић је можда добро ријешење за демиџ контрол у опозицији, али свакако није особа која може постати предсједник ЦГ.
    Тешко да може ући у бирачко тијело владајуће партије и сателита, напросто што његови ставови нису грађански, тачније што је много ближи идеологији ДФ-а, него некој грађанској опцији.Исто је демонстрирао својим максималним доприносом антиНАТО кампањи, гдје је још показао завидно незнање или је манипулисао, а прије бих рекао ово друго.Око других ствари се није много изјашњавао, али сам увјерен да су такође на фону те политике.У кампањи ће се морати изјаснити а како се изјасни тако ће се међународни партнери односити према њему.
    Izabrani predsjednik Amerike je u predizbornoj kampanji pričao da je NATO savez prevazidjen i da će preispitati članstvo u toj organizaciji što mu nije smetalo da pobijedi !!! Zbog čega ljudi misle da bi to što je Bojanić bio uzdržan po tom pitanju ili što je predložio referendum smetalo kandidatu za predsjednika CG ??? Znači li to da je snaga predsjednika CG veća od predsjednika Amerike ili je Tramp samo pričao ono što je većina naroda podržavala kako bi pobijedio ???
    deuscroix

Page 60 of 163 FirstFirst ... 105056575859606162636470110160 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Evroliga 2017/2018
    By StefanPG in forum Košarka
    Replies: 384
    Last Post: 21-05-18, 13:39
  2. Info Pes 2018
    By 2fast in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 8
    Last Post: 18-10-17, 23:33
  3. Srbija - predsjednički izbori 2017
    By chucknorris in forum Politika generalno
    Replies: 103
    Last Post: 09-04-17, 23:38
  4. EX-YU fudbalska liga - 2018
    By chucknorris in forum Fudbal
    Replies: 65
    Last Post: 20-12-16, 18:18

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •