View Poll Results: Za koga ćete glasati na Predsjedničkim izborima 2018 ?

Voters
168. You may not vote on this poll
  • Hazbija Kalač - Stranka pravde i pomirenja

    4 2.38%
  • Vasilije Milickovic - Alternativa

    0 0%
  • Marko Milačić - Prava Crna Gora

    3 1.79%
  • Draginja Vuksanović - Socijaldemokratska partija/Demos

    13 7.74%
  • Milo Đukanović - Demokratska partija socijalista/SD/BS/LP

    101 60.12%
  • Mladen Bojanić - Demokratski front/URA/Demokrate/Otpor beznadju

    34 20.24%
  • Dobrilo Dedeić - Srpska koalicija

    2 1.19%
  • Neću glasati na predsjedničkim izborima

    11 6.55%
Page 58 of 163 FirstFirst ... 84854555657585960616268108158 ... LastLast
Results 1,426 to 1,450 of 4072

Thread: Predsjednički izbori 2018

  1. #1426
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default


  2. #1427
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rebel View Post
    U trenutku u kom je Bojanić uzeo mandat to je poslužilo samo da se diskredituje novoformirana politička organizacija, koja je tad bila u ozbiljnom rastu.
    A možda je vidio đe je krenula ta novoformirana politička organizacija prije nego javnost jer mu se, što se veli, u kuću dešavalo?

  3. #1428
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    877
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    SDP pravi dobar potez, iskustvo je cudo, doduse jeste kocka ali naizled dobitna kombinacija, dizu stranci rejting koja je u nekoj kritickoj fazi.

    Vidjecemo na sta ce sve ovo izaci.

  4. #1429
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rebel View Post
    Kandidat opozicije mora da ubijedi 200.000 ljudi da će upravo on da makne Mila sa vlasti. Ni jedan od ponuđenih nema kapaciteta, para i vremena za tako nešto.
    Kako nema, ima Hajdukovic


  5. #1430
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Glupo je traziti dlaku u jajetu i brojati nekome krvna zrnca.
    Potpuno se slažem , ali uslov da je glasao za obnovu državnosti i da poštuje državu je uslov bez koga ne može biti na vlasti. Ili ćemo i tu biti unikat u svijetu
    Vidjećeš ako se izjasni da je glasao za obnovu državnosti ni jednom neću reći sigurno laže i pored toga što ga podržavaju retardi
    Akko si kojim slučajem čitao more ranije postove primjetićeš da i pored toga što ja smatram da je NATO članstvo poslije obnove državnosti najbolji i najvažniji potez (SDPa) to ni jednom nisam naveo kao nešto što uslovljava moj glas
    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Kako god da je glasao Bojanic na referendumu kakve to veze ima kad ce njega da podrzi ogroman broj onih koji su glasali za svoju drzavu u zajednici sa Srbijom?
    Da li smo opet jedini na planeti kojima je manjina veća od većine ? Da ne pominjem da sad blizu 80% građana misli da je obnova državnosti bila pravi potez
    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Kako ce se skinuti DPS ako se ne saberu svi koji su protiv vlasti kako god da su vidjeli buducnost Crne Gore 2006 godine ?
    Ne gledam ja ko je 2006 bio protiv vlasti. Bitno mi je ko je bio protiv države
    LSCG je bio protiv vlasti(od početka parlamentarizma DPS nije imao većeg neprijatelja) ali nam je On obnovio državu
    SDP je bio u koaliciji sa DPSom ali on (SDP) je taj koji je izboksovao referendum
    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Kao sto je svaki treci glasac koalicije na vlasti Musliman tako je i od 5 onih koji su protiv vlasti 3/4 njih su Srbi i ako to nismo prihvatili onda nastavite da pruzate povjerenje vladajucoj koaliciji kao i do sada i mirna Bosna.
    1. kakve dodirne tačke ima to koje je vjeroispovjesti neko ko je glasao ?
    2. što se tiče toga što si na moj post odgovorio sa "vi koji pružate povjerenje vladajućoj koaliciji"(svrstao i mene u tu družinu) si se "malo" zajebao. U prvom krugu ću glasati Dragu, u drugom ću ako se izjasni da je glasao za obnovu državnosti glasati Bojanića(u suprotnim neću ni izlaziti u drugom krugu)
    Last edited by Rakun; 11-03-18 at 16:25.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  6. #1431
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rebel View Post
    Kandidat opozicije mora da ubijedi 200.000 ljudi da će upravo on da makne Mila sa vlasti. Ni jedan od ponuđenih nema kapaciteta, para i vremena za tako nešto.

    Kandidat opozicije ne mora nista nikoga da ubjedjuje....


    Predsjednicki izbori su trosenje vremena, energije i drzavnih para. I trebalo ih je staviti u isto vrijeme kad i lokalne sto DPS-u nije odgovaralo jer je izlaznost na lokalnim od 10-15% veca nego na parlamentarnim.

    Kandidat opozicije samo treba da udje u drugi krug, niko ne ocekuje pobjedu.

    Izuzetno je tesko izanimirati 25-30% apstinenata da izadju na parlamentarne ili lokalne a tek za predsjednicke sa titularnom funkcikom to je nemoguca misija i svi su toga svjesni.

    Bojanic je samo najsigurnija opcija za opoziciju :

    - kad izgubi nema veze jer ni jednoj partiji pojedinacno ne pada rejting
    - 40% birackog tijela se udruzilo oko 1 kandidata
    - ulazi se na lokalne izbore bez sagorijevanja Alekse
    - ulazi se na lokalne izbore tako da ni jedna partija nije izgubila vec Mladen Bojanic imenom i prezimenom koji ne pripada ni jednoj partiji
    - SDP se prepoznaje sa pricom "ni tamo ni ovamo" sto ce dovesti do pada rejtinga u korist demokrata i ure
    Last edited by Gandalf_White; 11-03-18 at 16:25.
    One Ring to Rule them all...

  7. #1432
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Za sad:

    1. Dragan Hajdukovic - Nezavisni kandidat
    2. Vasilije Milickovic - Alternativa
    3. Djordjije Blazic - Nezavisni kandidat
    4. Hazbija Kalac - Bosnjacka demokratska zajednica
    5. Marko Milacic - Prava Crna Gora
    6. Goran Danilovic - Ujedinjena Crna Gora
    7. Draginja Vuksanovic - Socijaldemokratska partija
    8. Mladen Bojanic - DF/URA/Demokrate/Otpor beznadju
    9. TBA - Demokratska partija socijalista

    Ocekuje li se jos neka kandidatura? Da nisam preskocio nekog?

    Postavicu anketu na ovom topiku kada se budu znali svi kandidati zvanicno, moguce da do 26-tog marta neko odustane, ne skupi potpise i tako to.....
    Last edited by lucke91; 11-03-18 at 16:48.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  8. #1433
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,783
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,941
    Thanked in
    2,315 Posts

    Default

    Vasilije Miličković - Alternativa

    Do sada predate tri kandidature, no ima preko 200 ponovljenih potpisa pa još uvjek nema potvrde za niti jednu.

    Sent from my Motorola 8400
    Last edited by wulfy; 11-03-18 at 16:34.

  9. #1434
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,777
    Thanks Thanks Given 
    616
    Thanks Thanks Received 
    995
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Najgore ce biti da Milov kandidat prodje u prvom krugu sto uopste nije nerealno ako pogledamo glasove sa parlamentarnih izbora 2016.
    Kad bi sad preslikali te glasove on ima oko 52% podrske (on ona ono to kao da je bitno ) a to bi za one koji iscekuju neke promjene u vlasti bio hladan tus.

  10. #1435
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Za sad:

    1. Dragan Hajdukovic - Nezavisni kandidat
    2. Vasilije Milickovic - Alternativa
    3. Djordjije Blazic - Nezavisni kandidat
    4. Hazbija Kalac - Bosnjacka demokratska zajednica
    5. Marko Milacic - Prava Crna Gora
    6. Goran Danilovic - Ujedinjena Crna Gora
    7. Draginja Vuksanovic - Socijaldemokratska partija
    8. Mladen Bojanic - DF/URA/Demokrate/Otpor beznadju
    9. TBA - Demokratska partija socijalista

    Ocekuje li se jos neka kandidatura? Da nisam preskocio nekog?

    Postavicu anketu na ovom topiku kada se budu znali svi kandidati zvanicno, moguce da do 26-tog marta neko odustane, ne skupi potpise i tako to.....
    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Vasilije Miličković - Alternativa

    Sent from my Motorola 8400
    ispravljeno.

    zar nije on nezavisan, kakva alternativa ?
    Last edited by lucke91; 11-03-18 at 16:49.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  11. #1436
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    335
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako nije 80%, evo ja sam bio za nezavisnost i tesko da bih opet glasao tako...
    pustite prica ko je kako glasao, bolje gledajte ko je koliko ukrao

  12. #1437
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,783
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,941
    Thanked in
    2,315 Posts

    Default

    Alternativna, oni su stali iza kandidature Miličkovića. Oni su se pred prošle parlamentarne izbore registrovali kao politička stranaka (prije toga su bili NVO). Mislim da ih je većina iz Nikšića.

    Sent from my Motorola 8400

  13. #1438
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Iako nisam neki veliki entuzijasta povodom Bojaniceve kandidature, ipak je i tvoj stav providan.
    Srecom uvijek se na CG sceni nadje neki kandidat da takvi kao ri zaokruze DPS kandidata/stranku, ali da mogu u kafani/ forumu da prosipaju moralnu superiornost “jer ste vi glasali za pravog kandidata ali da ostatak drzave nije to prepoznao”
    Tome jos od 97 sluzi prica o Starim liberalima, koji su prema kafanskim pricama imali 35-40% podrske a u stvarnosti nikada ozbiljno nisu mogli da ugroze DPS.
    Ali je dobra prica da glasas za DPS, ali drzi moralna pridika da se glasalo za jedinog “pravog kandidata”
    Samo sam cekao kad ce neko da me optuzi da sam bot, udba, maliciozan i slicno. Ja sam i na parlamentarne izbore glasao SDP i ovo sto su se distancirali od Bojanica im je plus kod prozapadnih glasaca
    Bojanic = Otpor beznadju (Marko Milacic), antiNATO, Rusija, ua Amerika i slicno
    Cudno mi je da je URA kao prozapadna stranka stala iza njega, ali je sad definitivno jasno da Rakcevic jos stoji iza stranke a ne Abazovic



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  14. #1439
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,783
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,941
    Thanked in
    2,315 Posts

    Default

    ,,Otpor Beznađu" je formiran u julu 2016 godine, a evo vijesti povodom formiranja istog:

    Cilj novoformiranog građanskog pokreta Otpor beznađu - povjerenje ljudima, ne partijama je da ujedinjenje opozicije na jedinstvenu listu „Svi zajedno“.
    Nezavisni poslanik Mladen Bojanić, grupa pojedinaca, ali i predstavnika pojedinih nevladinih organizacija i neformalnih grupa građana, formirali su danas građanski pokret Otpor beznađu.
    „Okupili smo se jer smatramo da se Crna Gora gura u beznađe, naročito od vlasti, njene nebrige i neodgovorne i nezasite vlasti ove dvije i po decenije“, kazao je Bojanić.
    „Pozivamo sve predstavnike opozicije, od Demokratskog fronta, Demosa, Demokrata, SNP-a, URA do SDP-a, da zajednički odlučimo šta i kako dalje“, rekao je Bojanić i poručio da Otpor beznađu neće dijeliti opoziciju na iskrenu i neiskrenu, na izdajnike i patriote, na one koji su za ili protiv učlanjenja u NATO, na one kojima su bliži protesti, u odnosu na one kojima je učešće u izbornoj vladi prioritet.
    U slučaju da opozicija ne formira jedinstveni blok, Bojanić ističe da će samostalno nastupiti na predstojećim parlamentarnim izborima zakazanim za 16. oktobar.
    „Zajedno ćemo biti, ili u bojkotu izbora, ili zajedno na tim izborima, ali ako vidimo da nema volje za takvu važnu ideju izaći ćemo sami“, poručio je Marko Milačić, doskorašnji član Pokreta za neutralnost.
    Bojanić je dodao da neće podržati nijednu političku grupaciju, koja se odluči da ide samostalno na izbore, ili u koaliciji koja ne obuhvata sve opozicione partije.
    „Mi ćemo učiniti sve što možemo da u narednih 30 dana, do sredine avgusta, poguramo tu ideju... Možda izgleda kao nemoguća misija ali, kao što je Mendela rekao, mnoge stvari izgledaju nemoguće dok se ne dese. Vjerujemo u to i to se može ostvariti“, smatra Bojanić, navodeći da su ipak spremni na oba scenarija.
    „Mi ćemo biti spremni na izbore, ali nam to nije prioritet. Prioritet je objedinjavanje opozicione liste u takozvanu listu „Svi zajedno““, naglasio je Bojanić.
    On se osvrnuo i na program Otpora beznađu koji se zasniva na 4 stuba. Bojanić je saopštio da stubove čine beskompromisna borbra protiv korupcije, ekonomska politika koja pravi radikalan zaokret u odnosu na vladauću ekonomsku politiku, insistiranje na održivom rzavoju u harmoniji sa prirodom i obavezno održavanje referenduma po mnogim puitanjima, a naročito po pitanju članstva u NATO.
    „Smatramo da Crna Gora treba da ostane neutralna, ali kakva god odluka, treba da bude donešena na referendumu“, rekao je Bojanić.
    Neki od predstavnika NVO koji su podržali formiranje pokreta Otpora beznađu su, naveo je Bojanić, Tivatska akcija, Građanski pokret otpora, Naša akcija, Krug života, dok su pisma podrške uputili i Dragan Hajduković i Miodrag Mijo Martinović.
    Među članovima Opora beznađu je i Patricija Pobrić.
    „Otpor režimu u koji ne vjerujete, koji čini ovoliko štete našoj zemlji je naša prevashodna građanska dužnost“, kazala je Pobrić navodeći da građani imaju pravo da kroz referendume, peticije, demonstracije, odlučuju o smjeru u kojem će država da ide.
    „Imamo apsolutno pravo odlučivanja koja su nam oduzeta od strane ove vlasti. Krajnje je vrijeme da bez daljih podijela, krenemo i vratimo ono što nam je oduzeto, a to je pravo da učestvujemo u odlučivanju“, kazala je Pobrić.
    Marko Milačić je istakao da su najmanje tri stvari ujedinile ovu grupu građana, a to su kriminalna vlast, opozicija koja, prema njegovim riječima, u posljednjih 27 godina nije uradila mnogo i narod koji želi da se takve stvari mijenjaju.
    „Otpor je dužnost svih slobodnih građana, naročito mladih ljudi, NVO, istaknutih pojedinaca i intelektualaca – to smo mi“, saopštio je Milačić.
    Milačić je naveo da će Otpor beznađu staviti pojedince ispred organizacija i struktura i dodao da žele personalizovanu politiku, ocjenjujući da partitokratija izjeda demokratiju.
    „Okupili smo se oko koncepta koji bih ja nazvao „trojaka suverenost“. Suverenost u odnosu na domaće uzurpatore i bandu na vlasti, suverenost u odnosu na strane uzurpatore oličene u vojnim savezima i suverenost u odnosu na neoliberalni ekonomski koncept koji razjeda društva i države, a koji nameću bogati i bahati“, zaključio je Milačić.

    Podrška opoziciji Budve

    Mladen Bojanić je dao puno podršku aktivnostima na ujedinjavanju opozicije u Budvi.
    „U Budvi su u toku razgovori o objedinjavanju kompletne opozicione liste u jedan blok“, kazao je Bojanić i izrazio nadu da će se tim putem ići i opozicione parije na državnom nivou.
    „Mi smo tu da, koliko god možemo, to podržimo i utičemo na ujedinjavanje“, poručio je Bojanić.
    Istakao je da je krajnje vrijeme za formiranje jedinstvenog opozicionog bloka, koji će donijeti zajedničku strategiju, te je pozvao sve opozicione partije da nesuglasice stave po strani.



    Sent from my Motorola 8400

  15. #1440
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Kandidat opozicije ne mora nista nikoga da ubjedjuje....


    Predsjednicki izbori su trosenje vremena, energije i drzavnih para. I trebalo ih je staviti u isto vrijeme kad i lokalne sto DPS-u nije odgovaralo jer je izlaznost na lokalnim od 10-15% veca nego na parlamentarnim.

    Kandidat opozicije samo treba da udje u drugi krug, niko ne ocekuje pobjedu.

    Izuzetno je tesko izanimirati 25-30% apstinenata da izadju na parlamentarne ili lokalne a tek za predsjednicke sa titularnom funkcikom to je nemoguca misija i svi su toga svjesni.

    Bojanic je samo najsigurnija opcija za opoziciju :

    - kad izgubi nema veze jer ni jednoj partiji pojedinacno ne pada rejting
    - 40% birackog tijela se udruzilo oko 1 kandidata
    - ulazi se na lokalne izbore bez sagorijevanja Alekse
    - ulazi se na lokalne izbore tako da ni jedna partija nije izgubila vec Mladen Bojanic imenom i prezimenom koji ne pripada ni jednoj partiji
    - SDP se prepoznaje sa pricom "ni tamo ni ovamo" sto ce dovesti do pada rejtinga u korist demokrata i ure

    Tako je.

    Sa svim sam saglasan, osim što sumnjam u ovo zadnje. Može se ispostavit da SDP kandidovanjem Draginje ugasi URU, koja je još od Ključa u krizi, i bez realnog uporišta u biračkom tijelu. To što se Abazović pojavljuje svugdje ne znači bog zna šta. Njima će u svemu ovome najteže bit da opstanu.
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

  16. #1441
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Cudno mi je da je URA kao prozapadna stranka stala iza njega, ali je sad definitivno jasno da Rakcevic jos stoji iza stranke a ne Abazovic
    Stali su iza njega protivno volji stranke. Dritan je odlučio protiv Savjeta URA
    http://www.vijesti.me/vijesti/savjet...partiju-978184
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  17. #1442
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,783
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,941
    Thanked in
    2,315 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Stali su iza njega protivno volji stranke. Dritan je odlučio protiv Savjeta URA
    http://www.vijesti.me/vijesti/savjet...partiju-978184
    Netačno, to je i demantovano. GO je Utorak kada treba i zvanično da se da ili ne da podrška Mladenu Bojaniću kao predsjedničkom kandidatu.

    Sent from my Motorola 8400

  18. #1443
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rebel View Post
    Tako je.

    Sa svim sam saglasan, osim što sumnjam u ovo zadnje. Može se ispostavit da SDP kandidovanjem Draginje ugasi URU, koja je još od Ključa u krizi, i bez realnog uporišta u biračkom tijelu. To što se Abazović pojavljuje svugdje ne znači bog zna šta. Njima će u svemu ovome najteže bit da opstanu.
    Koliko se može vidjet URA uopšte ne forsira upad u biračko tijelo nekih klero-fašista koji i na samu pomisao da se pravi aranžman sa partijama opozicije odma trube četnici,NATO,USA i.t.d. već baš suprotno kroz koaliciju ključ a evo sad moguće i sa Demokratama u Podgorici !!! Reklo bi se da nisu ostrašćeni tako da ne mogu izgubit nešto što i ne traže već se pozicioniraju kao gradjanska partija raznih gradjana koji žive na ovim prostorima !!!
    deuscroix

  19. #1444
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Netačno, to je i demantovano. GO je Utorak kada treba i zvanično da se da ili ne da podrška Mladenu Bojaniću kao predsjedničkom kandidatu.

    Sent from my Motorola 8400
    Eto članak u Vijestima od prije nedjelju dana. Ako najrespektabilniji antirežimski medij laže o onima sa kojima dijeli ideologiju, lažem i ja
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  20. #1445
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rebel View Post
    Tako je.

    Sa svim sam saglasan, osim što sumnjam u ovo zadnje. Može se ispostavit da SDP kandidovanjem Draginje ugasi URU, koja je još od Ključa u krizi, i bez realnog uporišta u biračkom tijelu. To što se Abazović pojavljuje svugdje ne znači bog zna šta. Njima će u svemu ovome najteže bit da opstanu.
    Ako pogledas lokalne izbore, URA je na CT zabiljezila strasan rezultat (uporiste CG glasova) dok je SDP potpuno kiksao... U ovim ostalim opstinama isto tako SDP nidje preko mandata ili dva nije uzeo. Tako da se bojim da ako ne ostvare neki znacajniji rezultat sa izbora (8-9k glasova), mogu zakljucati partiju slobodno
    One Ring to Rule them all...

  21. #1446
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,783
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,941
    Thanked in
    2,315 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Eto članak u Vijestima od prije nedjelju dana. Ako najrespektabilniji antirežimski medij laže o onima sa kojima dijeli ideologiju, lažem i ja
    Bio je demanti u istim tim Vijestima. Otprilike znam šta pričam jer sam GO GP URA

    Sent from my Motorola 8400

  22. #1447
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koliko je jadan DF kad ne smije lidere predlozit

    Uskratise mi citanje hvalospjeva ....napr.o Pipunu kao kandidatu....jaooo....javno kazem da bih mu dao glas
    Last edited by Tattoo; 11-03-18 at 17:25.
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  23. #1448
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Bio je demanti u istim tim Vijestima. Otprilike znam šta pričam jer sam GO GP URA
    http://www.vijesti.me/vijesti/ura-pu...ozicije-978901

    Jel ovo?


  24. #1449
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Bio je demanti u istim tim Vijestima. Otprilike znam šta pričam jer sam GO GP URA

    Sent from my Motorola 8400
    OK. Ako su Vijesti demantovale izvinjavam se što smo lagali
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  25. #1450
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ako pogledas lokalne izbore, URA je na CT zabiljezila strasan rezultat (uporiste CG glasova) dok je SDP potpuno kiksao... U ovim ostalim opstinama isto tako SDP nidje preko mandata ili dva nije uzeo. Tako da se bojim da ako ne ostvare neki znacajniji rezultat sa izbora (8-9k glasova), mogu zakljucati partiju slobodno
    I pored toga što sam završio (i) sa njima bilo bi mi žao jer nestaje jedina partija koja je od starta bila za obnovu državnosti
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

Page 58 of 163 FirstFirst ... 84854555657585960616268108158 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Evroliga 2017/2018
    By StefanPG in forum Košarka
    Replies: 384
    Last Post: 21-05-18, 13:39
  2. Info Pes 2018
    By 2fast in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 8
    Last Post: 18-10-17, 23:33
  3. Srbija - predsjednički izbori 2017
    By chucknorris in forum Politika generalno
    Replies: 103
    Last Post: 09-04-17, 23:38
  4. EX-YU fudbalska liga - 2018
    By chucknorris in forum Fudbal
    Replies: 65
    Last Post: 20-12-16, 18:18

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •