Page 3 of 8 FirstFirst 1234567 ... LastLast
Results 51 to 75 of 186

Thread: TV emisije - istraživačko novinarstvo

  1. #51
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,090
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Januar 2018 zaduzili smo se oko 70tak miliona.
    Bice bolje polako dje zurite.
    ----------------------------------
    Ko nije gledao ovu muku neka odgleda valjace da prica djeci i unucadima.


  2. #52
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Bas sam htio da pitam gdje ima snimak jer ne gledah epizodu.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  3. #53
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,834
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Hahah bizbi sa 0 postova na pdf-u politika, sada glavni pokretač i buntovnik.
    Kako nema veze sa nekim od kreatora emisije
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  4. #54
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Ovaj Novo Radovic neki retard?
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  5. #55
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,396
    Thanks Thanks Given 
    2,169
    Thanks Thanks Received 
    300
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Kao da je izašao iz skeča Booksovaca. Ne znam kakav problem ima.

  6. #56
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,808
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Hahah bizbi sa 0 postova na pdf-u politika, sada glavni pokretač i buntovnik.
    Kako nema veze sa nekim od kreatora emisije
    gledam i nevjerujem sto radi paklenik.
    f6

  7. #57
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    Kao da je izašao iz skeča Booksovaca. Ne znam kakav problem ima.
    Nema problema nikakvih. Jednostavno je takav, usporen sa IQ 70-80. Ne mozemo svi biti clanovi MENS-e jbga

    Jedina nelogicnost ili paradox je to sto umjesto da trci za ovcama ili prodaje sir na pjacu ova ameba je Direktor Direktorijata za porez i carinu LOL

    Ali zamislite ovo sad..

    Ne mozemo sa neta da narucimo nista preko 75eur da nas ne oderu kao mlade majmune sa carinama porezima i spedicijom... placao se porez na sim kartice, krizni porez, porez za autoput, porez na pustanje muzike, pusenje, ekoloski porez sa vinjetama, porez na odrzive izvore energije, prirezi na porez opstini, kamata na neplaceni porez ako se prekoraci mjesec... Itd itd itd

    Gospodin Ave marija zapali drzavu za 9miliona (budzet opstine Niksic ) i sada uziva u plodovima toga, drzi farmu, prodaje sir... Umjesto da trune u najdubljoj i najmracnijoj tamnici u Spuzh...

    Jos osudjen na kaznu zatvora za falsifikovanje potpisa na glasackim mjestima...


    Woooow


    Brkovic zapali drzavu za najmanje 17 miliona i oni mu opet daju koncesije. U Pljevljima radnike placa 150eur mjesecno.


    Tuga je kad je drzava nemocna protiv ovakvih parazita i kancera. Ali nije drzava nego DPS-ova garnitura koja od ovih zavisi



    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Hahah bizbi sa 0 postova na pdf-u politika, sada glavni pokretač i buntovnik.
    Kako nema veze sa nekim od kreatora emisije


    Zar je bitno ima li ili nema?

    Kada je sve sto smo sinoc vidjeli i sto cemo gledati narednih nedjelja tuzna istina CG i dokaz koliko je kancerogena vlast sve ove godine
    Last edited by Gandalf_White; 22-11-17 at 12:30.
    One Ring to Rule them all...

  8. #58
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Mi ako se ovako nastavi a oce naravno idemo u bankrot.
    Ovo ti je zavrsena stvar.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  9. #59
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,332
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    543
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Nema problema nikakvih. Jednostavno je takav, usporen sa IQ 70-80. Ne mozemo svi biti clanovi MENS-e jbga

    Jedina nelogicnost ili paradox je to sto umjesto da trci za ovcama ili prodaje sir na pjacu ova ameba je Direktor Direktorijata za porez i carinu LOL

    Ali zamislite ovo sad..

    Ne mozemo sa neta da narucimo nista preko 75eur da nas ne oderu kao mlade majmune sa carinama porezima i spedicijom... placao se porez na sim kartice, krizni porez, porez za autoput, porez na pustanje muzike, pusenje, ekoloski porez sa vinjetama, porez na odrzive izvore energije, prirezi na porez opstini, kamata na neplaceni porez ako se prekoraci mjesec... Itd itd itd

    Gospodin Ave marija zapali drzavu za 9miliona (budzet opstine Niksic ) i sada uziva u plodovima toga, drzi farmu, prodaje sir... Umjesto da trune u najdubljoj i najmracnijoj tamnici u Spuzh...

    Jos osudjen na kaznu zatvora za falsifikovanje potpisa na glasackim mjestima...


    Woooow


    Brkovic zapali drzavu za najmanje 17 miliona i oni mu opet daju koncesije. U Pljevljima radnike placa 150eur mjesecno.


    Tuga je kad je drzava nemocna protiv ovakvih parazita i kancera. Ali nije drzava nego DPS-ova garnitura koja od ovih zavisi

    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    + pomilovan od strane filjipa III
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  10. #60
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Ovo ti je zavrsena stvar.
    Hahahahahahah


    Kako volim ovako parobrance koji su prvi put na pdf politika i onda ne citaju sta pisemo godinama i veze nemaju sta se dogadja

    Evo da im sumiram


    CG ovim tempom, bez hitnih rezova makar 30% drzavnog aparata, prinudne naplate makar 300miliona poreza ide u stecaj 2020.

    Vec ne mozemo da se zaduzimo.sa strane osim kod MMF-a jer niko nece da nam da lovu, obveznice su nam rejtovane kao junk, domace banke su nam udarile kamate kao da daju domacem licu, a stotine miliona eura se izgubilo kroz pale garancije... As-Kap itd itd


    Samo ove godine do 6mjeseca zaduzili smo se novih 450 miliona eura, od cega 200 da bi vratili stare dugove a 250 da bi Novo Radovic i paraziti slicni njemu imao da prima 1500eur svaki mjesec + gorivo + dnevnice + odbori + cijela familija radi u drzavnom aparatu+bolovanja+beneficije+korupcija


    Jedan Novo sa familijom drzavu CG kosta preko 300 000 godisnje... Eto koga placamo

    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  11. #61
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Hahahahahahah


    Kako volim ovako parobrance koji su prvi put na pdf politika i onda ne citaju sta pisemo godinama i veze nemaju sta se dogadja
    Ovo su stvari koje svi gradjani treba da znaju a ne samo oni koji posjecuju forum. Nejasno mi je da neko moze da zivi cijelog zivota ovdje i da ne vidi da se ovo desava sa "drzavom":

    Look upon my works ye mighty and this pear...

  12. #62
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Srbi i cetnici nam se posrase u drzavu.. cekam da aminuje Tattoo


  13. #63
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Ovo su stvari koje svi gradjani treba da znaju a ne samo oni koji posjecuju forum. Nejasno mi je da neko moze da zivi cijelog zivota ovdje i da ne vidi da se ovo desava sa "drzavom":

    Ne zanima ljude ili ih je strah, ili su navikli da budu jeebani.

    80% populacije ili nema posao ili radi za platu do 500eur. Od tih zaposlenih 70% je zaposlila drzava. Jer zivimo u drzavi u kojoj je najveci poslodavac ona sama...

    I onda ili cuti dobro ti je ne krepavas od gladi, ili cuti dobro ti je sta bi da nemamo svoju drzavu )))


    Nema danas reagovanja od strane DPS-a. Kad ne znaju sta ce onda ignorisu.


    U 100eur da se kladimo sledeca 2 dana neko od opozicije ce biti optuzen da radi protiv drzave, da nije prijavio stan ili nesto slicno




    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  14. #64
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Ovaj Novo Radovic neki retard?
    Ajde da ne gledamo stvari crno ili bijelo...
    Nova nijesam imao priliku da upoznam, ali jesam njegovog burazera Miraša, koji je bio ministar pravde, a sada je sudija Vrhovnog suda...
    Kod njega sam polagao pravosudni... tikovi sa obrvama, vrti cigar u ruku dok ispituje, ispusta neke neartikulisane zvukove... nesto kao Novo, samo sto je malo ozbiljniji...da mi nije frka bila krepa bih od smijeha...
    Ali Miras nije los pravnik... naprotiv, ne da nije los pravnik nego mogu slobodno da recem da je strucnjak u tome sto radi... i da mnogo bolje poznaje materiju koju je ispitivao (konvenciju o ljudskim pravima) nego ovo paraziti iz nvo sektora koji svaki dan o tome pricaju... a za pravo, posebno krivicu je doktor, bas vrhunski strucnjak... u sta sam se kasnije uvjerio...
    Ali nesto mu ne leze javni nastupi, kao ni Novici...
    Popljuvaste covjeka, a uopste ga ne poznajete... mozda taman ima iq veci nego pola clanova mense

    Kakav je ovo hajp oko emisije, sto vas bizbi palinja, evo odgledah, nista posebno...
    Last edited by karamazov; 22-11-17 at 13:25.

  15. #65
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Srbi i cetnici nam se posrase u drzavu.. cekam da aminuje Tattoo

    Citas mi misli
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  16. #66
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Ajde da ne gledamo stvari crno ili bijelo...
    A ne mislim bukvalno. Ali je standardno, kao i vecina DPS kadrova, svjestan stete koja se nanosi drzavi i nesposoban da se opravda u ocima javnosti.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  17. #67
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,689
    Thanks Thanks Given 
    1,738
    Thanks Thanks Received 
    753
    Thanked in
    307 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Tuga je kad je drzava nemocna protiv ovakvih parazita i kancera. Ali nije drzava nego DPS-ova garnitura koja od ovih zavisi
    Ja bih samo rekao da nije drzava nemocna, nego namjerno tako funkcionise i pravi se nemocna.

    Kao sto se mali Mugi koji da se razumijemo, jedini naplacuje nesto poreza otkad je dosao na tu poziciju, slijeze ramenima i kao pa nemamo sto, nemamo okle da se naplatimo.
    A vazi

    Sve ostalo stoji, a i bolje ste rekli no sto bih ja. Narod, mi cuveni crnogorci, se plasi svoje sijenke iz nekog razloga. Kao da ne bi postojao da nije ovih budala da nas samaraju sa njihovim biznis idejama.
    As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.

  18. #68
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,090
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Nema problema nikakvih. Jednostavno je takav, usporen sa IQ 70-80. Ne mozemo svi biti clanovi MENS-e jbga

    Jedina nelogicnost ili paradox je to sto umjesto da trci za ovcama ili prodaje sir na pjacu ova ameba je Direktor Direktorijata za porez i carinu LOL

    Ali zamislite ovo sad..

    Ne mozemo sa neta da narucimo nista preko 75eur da nas ne oderu kao mlade majmune sa carinama porezima i spedicijom... placao se porez na sim kartice, krizni porez, porez za autoput, porez na pustanje muzike, pusenje, ekoloski porez sa vinjetama, porez na odrzive izvore energije, prirezi na porez opstini, kamata na neplaceni porez ako se prekoraci mjesec... Itd itd itd

    Gospodin Ave marija zapali drzavu za 9miliona (budzet opstine Niksic ) i sada uziva u plodovima toga, drzi farmu, prodaje sir... Umjesto da trune u najdubljoj i najmracnijoj tamnici u Spuzh...

    Jos osudjen na kaznu zatvora za falsifikovanje potpisa na glasackim mjestima...


    Woooow


    Brkovic zapali drzavu za najmanje 17 miliona i oni mu opet daju koncesije. U Pljevljima radnike placa 150eur mjesecno.


    Tuga je kad je drzava nemocna protiv ovakvih parazita i kancera. Ali nije drzava nego DPS-ova garnitura koja od ovih zavisi







    Zar je bitno ima li ili nema?

    Kada je sve sto smo sinoc vidjeli i sto cemo gledati narednih nedjelja tuzna istina CG i dokaz koliko je kancerogena vlast sve ove godine
    Dosadno im na automobilizam evo 4mjeseca pa ih shvatam.

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Ovo ti je zavrsena stvar.
    Mi smo se vec zaduzili uveliko u 2018 pa zbog toga ide pdv gore i ostale akcize..

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Hahahahahahah


    Kako volim ovako parobrance koji su prvi put na pdf politika i onda ne citaju sta pisemo godinama i veze nemaju sta se dogadja

    Evo da im sumiram


    CG ovim tempom, bez hitnih rezova makar 30% drzavnog aparata, prinudne naplate makar 300miliona poreza ide u stecaj 2020.

    Vec ne mozemo da se zaduzimo.sa strane osim kod MMF-a jer niko nece da nam da lovu, obveznice su nam rejtovane kao junk, domace banke su nam udarile kamate kao da daju domacem licu, a stotine miliona eura se izgubilo kroz pale garancije... As-Kap itd itd


    Samo ove godine do 6mjeseca zaduzili smo se novih 450 miliona eura, od cega 200 da bi vratili stare dugove a 250 da bi Novo Radovic i paraziti slicni njemu imao da prima 1500eur svaki mjesec + gorivo + dnevnice + odbori + cijela familija radi u drzavnom aparatu+bolovanja+beneficije+korupcija


    Jedan Novo sa familijom drzavu CG kosta preko 300 000 godisnje... Eto koga placamo

    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    Njega su stavili iz crnog humora - imas na zabjelo dosta ovakvih kad ih pitas kako si / oni ti odgovore nije lose a moze biti bolje - kakvo je vrijeme sjutra / suncano ali nije iskljuceno da moze i kisa da bude.

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Ovo su stvari koje svi gradjani treba da znaju a ne samo oni koji posjecuju forum. Nejasno mi je da neko moze da zivi cijelog zivota ovdje i da ne vidi da se ovo desava sa "drzavom":

    Gledam ovaj voz kako se bucka i razmisljam ima li nam spasa kad upadnemo ovako u vodu?

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ne zanima ljude ili ih je strah, ili su navikli da budu jeebani.

    80% populacije ili nema posao ili radi za platu do 500eur. Od tih zaposlenih 70% je zaposlila drzava. Jer zivimo u drzavi u kojoj je najveci poslodavac ona sama...

    I onda ili cuti dobro ti je ne krepavas od gladi, ili cuti dobro ti je sta bi da nemamo svoju drzavu )))


    Nema danas reagovanja od strane DPS-a. Kad ne znaju sta ce onda ignorisu.


    U 100eur da se kladimo sledeca 2 dana neko od opozicije ce biti optuzen da radi protiv drzave, da nije prijavio stan ili nesto slicno




    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    Bice do ponedeljka prije nove emisije neka bomba od vijesti - ali ipak mislim da ce prvu emisiju da zanemare zbog izbora.
    A od sledece emisije gaze sa bombama - pranje para (1000e) koje nisu bile prijavljene.


    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    A ne mislim bukvalno. Ali je standardno, kao i vecina DPS kadrova, svjestan stete koja se nanosi drzavi i nesposoban da se opravda u ocima javnosti.
    Ada ima li onaj direktor za sumarstvo Audi S3 e zamisli to.... 2.0T 265konja 5.5 do 100km da reaguje brzo ako se sto desi..
    Last edited by Biznismen Podgorica; 22-11-17 at 16:29.

  19. #69
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,907
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Ajde da ne gledamo stvari crno ili bijelo...
    Nova nijesam imao priliku da upoznam, ali jesam njegovog burazera Miraša, koji je bio ministar pravde, a sada je sudija Vrhovnog suda...
    Kod njega sam polagao pravosudni... tikovi sa obrvama, vrti cigar u ruku dok ispituje, ispusta neke neartikulisane zvukove... nesto kao Novo, samo sto je malo ozbiljniji...da mi nije frka bila krepa bih od smijeha...
    Ali Miras nije los pravnik... naprotiv, ne da nije los pravnik nego mogu slobodno da recem da je strucnjak u tome sto radi... i da mnogo bolje poznaje materiju koju je ispitivao (konvenciju o ljudskim pravima) nego ovo paraziti iz nvo sektora koji svaki dan o tome pricaju... a za pravo, posebno krivicu je doktor, bas vrhunski strucnjak... u sta sam se kasnije uvjerio...
    Ali nesto mu ne leze javni nastupi, kao ni Novici...
    Popljuvaste covjeka, a uopste ga ne poznajete... mozda taman ima iq veci nego pola clanova mense

    Kakav je ovo hajp oko emisije, sto vas bizbi palinja, evo odgledah, nista posebno...
    Ja ga "popljuvah" zbog stavova iz kojih se vidi da je daleko od experta, a to što je elokventan kao noga od stolice po meni nije problem.

  20. #70
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Citaju nas citaju

    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  21. #71
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,396
    Thanks Thanks Given 
    2,169
    Thanks Thanks Received 
    300
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Evo ako čitaju neki predlog, kad završe trenutni projekat, da prečešljaju i Ulcinj, ako već nisu.

    http://www.cin-cg.me/ulcinj-pred-vra...ori-i-tuzioci/

    Dok se dva lidera, bivši i sadašnji gradonačelnik, bore za glasove ulcinjskih Albanaca, obojicu istražuje Specijalno tužilaštvo za organizovani kriminal i korupciju. Bivši gradonačelnik Ulcinja, lider Demokratske partije (DP) Fatmir Đeka mogao bi ponovo sjesti u istu fotelju, ako pobijedi na lokalnim izborima, koji se očekuju u januaru.

  22. #72
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Sjecam se da je nedje davno Novo Radovic bio angazovan da uradi zavrsni racun za firmu u kojoj sam tada radio. Vazio je za eksperta za zavrsne racune. E sad... Generalni.Direktor Direktorata????....jos ne cuh za takvu funkciju. Mnogo je macku govedja glava.

  23. #73
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,154
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Kome li se sprema kvazi omca, jer vidite kako prodje Mugi i Sveto, jos uvijek na slobodi?

  24. #74
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,090
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Citaju nas citaju

    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    Pa ja vidim sinoc 26-duhova prati i to bas kasno rekoh sto je ovo.
    -----------------------------------------------------------------------------
    Sto je dobri i posteni Gvozdenovic odbio da govori za Mehanizam?

  25. #75
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,689
    Thanks Thanks Given 
    1,738
    Thanks Thanks Received 
    753
    Thanked in
    307 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa007 View Post
    Kome li se sprema kvazi omca, jer vidite kako prodje Mugi i Sveto, jos uvijek na slobodi?
    Taman tako, kod nas je sve kvazi.
    Ali dobro je da se makar prica o ovome glasno i jasno.
    Vecina ljudi se pravi da ne zna nista o ovakvim stvarima, zive neke svajcarske zivote u sred crne gore.
    As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.

Page 3 of 8 FirstFirst 1234567 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. [VIDEO] Političke TV emisije
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 633
    Last Post: 04-02-24, 12:43
  2. Emisije uglavnom političkog sadržaja
    By Raquel in forum Televizija
    Replies: 3
    Last Post: 12-04-16, 21:49
  3. Prvi festival nauke u Crnoj Gori - Noć istraživača 2009
    By Webmonster in forum Nauka generalno
    Replies: 13
    Last Post: 27-09-09, 15:03
  4. Istrazivacko novinarstvo
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 21-09-09, 07:07
  5. CG novinarstvo?!
    By gromada in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 20
    Last Post: 23-08-05, 12:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •