Page 105 of 176 FirstFirst ... 55595101102103104105106107108109115155 ... LastLast
Results 2,601 to 2,625 of 4397

Thread: Majstori svog zanata

  1. #2601
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,099
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,454
    Thanked in
    2,365 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Fidel, za ovog kažu da greške nema, mislim da je i dosta s foruma imalo pozitivnog iskustva sa njim.

    https://r.tapatalk.com/shareLink/top...ink_source=app

    Sent from my Galaxy S20 FE using Tapatalk
    Prilicno sam siguran da nije iz Bara ni okoline...

    Ne mogu da se pracakam sa nekim ko treba da dolazi vise puta da izmjeri pa da prikaze ponudu pa da donese pa da ispravi itd.

    Dovoljno sam pakla sa lokalnim majstorima prosao da se jos bakcem i sa tom preprekom putovanja.

    Pa ja na majstore koji zive na 300 metara od mene cekam nedeljama da dodju da odrade posao a ne neko ko je udaljen 50-60km


    Nevezano za ovo ali se eto sjetih... narucio ja neku vitrinu iz Platex-a (Bar) i odradjena je relativno brzo ali sam na momke koji dostavljaju cekao duze nego dok su ti majstori tamo sklopili to... Donesu oni, zakace par zidova po stanu usput i naprave par gresaka pri postavljanju. Neke sam vidio odma, za neke sam ih zvao kasnije pa ih opet cekao 2 dana da dodju i isprave to. Dok su bili tu smo dogovorili jos neku policu/komodu ispod TV-a i ostalo je na tome da ce je zavrsit' za par dana... Zvao sam ih 10x u narednih mjesec dana i stalno je bilo "evo za par dana" pa je doslo do toga "u xx sati smo tu"... Nikad se pojavili nisu, samo su kasnije prestali i da se javljaju na telefon. Kakvi paklenici... Samo sam prekrizio taj 'Platex' i nastavio dalje.

    Sto se majstora tice... od stotinu njih sa kojima sam imao posao zadnjih godina.. JEDAN je bio za preporuku (elektricar), ostali nula prekrizena a vecina su zvani po preporuci kao najbolji i sl. Od molera preko parketara do svih ostalih. Svi su kao odlicni ali kad ih zoves za neke manje poslove (a i nisu mali nego su kao navikli na mnogo vece) onda ih to ne znaima i rade preko one stvari pa to ni na sta ne lici a ja bas ne cutim na te stvari pa onda to krene u jos gorem smjeru...

    Ne bih dalje, imam 'iljadu pirmjera i prica.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  2. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  3. #2602
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,834
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Fidel, izmjeriš otvore, pošalješ čoeku mjere a on na osnovu tih mjera daje ponudu. Ako ti odgovara on dođe onda da izmjeri finalno i drugi put dođe da radi ugradnju koja je u tvom slučaju ne više od par sati.

    Hvalili su momka da je profi, da se može s njim dogovorit sve, a kad je tako meni ne bi smetalo ni da mi iz Boljara dođe.

    Da napomenem da ja pojma nemam ko je momak i nemam iskustva nikakvog sa njim, no znam da se često pominjao pa zato predložih...

    Sent from my Galaxy S20 FE using Tapatalk
    Last edited by BiTrAtE; 10-05-21 at 20:09.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  4. The Following User Says Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  5. #2603
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,408
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    U Bar ih 10 sto ti rade brate.
    Meni je radio metal Inzenjering,prezadovoljan sam. Malo skuplji,jer rade samo Veka profilima.
    Imas ih fb. E sada,treba da zoves redom al sto kaze bitrate mjere i da zoves i da dobijes ponude.
    Nece ti niko doci na vrata" za toliko sitno"

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  6. #2604
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,099
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,454
    Thanked in
    2,365 Posts

    Default

    Imam ja mjere vec, jedino se nisam odlucio ocu li roletnu ili tendu na ovaj jedan balkon. Ovo drugo je sve jasno. A ta dilema zavisi i od same ponude.

    Kontaktiracu najvjerovatnije vise njih pa ko bude zvucao ozbiljniji (u smisli brzine odgovora i manje odugovlacenja i "na terenu sam do sledece sedmice"), taj ce vjerovatno i odradit' to...

    Mislio sam prije sezona jer u sezoni znam da je sve teze/sporije/skuplje.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  7. #2605
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Da li neko od vas ima tendu na balkonu? Kontaktirala sam Labud i sarami, ako imat ejoš neku preporuku?

    Ne volim niakko roletne na balkonu, htjela sam onaj sistem kliznih stakala da je zimi zatvoreno a ljeti sve otvoreno i da imam balkon kakav je bio, ali velika je to staklena površina a moralo bi biti savršeno čisto non stop, balkoni preveliki, iovako su staklene ograde opičiše me.


    Nešto bih ovog tipa


  8. #2606
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Budva
    Posts
    2,059
    Thanks Thanks Given 
    117
    Thanks Thanks Received 
    134
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Imam ja ovakvu, uzeta kod Labuda. I u Sarami je bila slična cijena, mislim da je dezen kod Labuda bio ljepši pa sam tamo uzeo. Možeš i da uzmeš motor i da se sama skuplja ako je vjetar jači. Upravo je vjetar i najveća boljka ovih tendi, mogu da se slome. Inače, kako dobro štite i ne smanjuju prostor ni fizički ni vizuelno kao ove na slici što se spuštaju verikalno i kače za ogradu.

    Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
    S ekranima na telefonima je kao i sa zenskim si*ama.
    Nema prevelikih,samo ima malih ruku

  9. #2607
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,242
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    1,164
    Thanked in
    651 Posts

    Default

    Ja kupio u Okovu 2.5m, meni treba preko ljeta da mi ne bije sunce u 5.5 cukova u facu kada spavam
    Evo 3-4 godina nemam nekih problema, razlika u cijeni 200-300% u korist Okova.

    Ako treba neka tacna dimenzija Labud bas to dobro naplati.

  10. #2608
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,808
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rzeljko View Post
    Imam ja ovakvu, uzeta kod Labuda. I u Sarami je bila slična cijena, mislim da je dezen kod Labuda bio ljepši pa sam tamo uzeo. Možeš i da uzmeš motor i da se sama skuplja ako je vjetar jači. Upravo je vjetar i najveća boljka ovih tendi, mogu da se slome. Inače, kako dobro štite i ne smanjuju prostor ni fizički ni vizuelno kao ove na slici što se spuštaju verikalno i kače za ogradu.

    Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
    ja cu vjerovatno zvati labud ili sarami da na terasu (velika je skoro 5metara sirine) stavim ovu sto si opisao. sto se spusta kao roletna i kaci dolje na ogradu a ide po onim vodjicama sa strane - sajle.
    f6

  11. #2609
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,653
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Imate li preporuku za nekog majstora za izgradnju prizemne kuće, površine oko 80 kvadrata?
    Pinch harmonics

  12. #2610
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    885
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Ima li neki vodoinstalater/firma u PG sa opremom za detekciju curenja vode u zidu, a da se ne ide tehnikom razbijanja na 5-6 mjesta, nego precizno da se vidi dje je kvar.

  13. #2611
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rzeljko View Post
    Imam ja ovakvu, uzeta kod Labuda. I u Sarami je bila slična cijena, mislim da je dezen kod Labuda bio ljepši pa sam tamo uzeo. Možeš i da uzmeš motor i da se sama skuplja ako je vjetar jači. Upravo je vjetar i najveća boljka ovih tendi, mogu da se slome. Inače, kako dobro štite i ne smanjuju prostor ni fizički ni vizuelno kao ove na slici što se spuštaju verikalno i kače za ogradu.

    Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
    labud mi je poslao jutros ponudu, sad cekam Sarami. Motor je 300eur kod Labuda, vidjecu kako mi s euklapa u budzet ali mislim da cu bez motora.
    Nisma shvatila ovo za stednju prostora, ove na slici ili ti imas neki drugi sistem? Ja sam mislila one sto imaju ruke koje drze tendu, moze da se domakne do pola metra od ograde a moze da se spusti kao roletna.

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Ja kupio u Okovu 2.5m, meni treba preko ljeta da mi ne bije sunce u 5.5 cukova u facu kada spavam
    Evo 3-4 godina nemam nekih problema, razlika u cijeni 200-300% u korist Okova.

    Ako treba neka tacna dimenzija Labud bas to dobro naplati.
    Terasa mi je 5m pa ce morati po mjeri da se to odradi.

    Quote Originally Posted by acs View Post
    ja cu vjerovatno zvati labud ili sarami da na terasu (velika je skoro 5metara sirine) stavim ovu sto si opisao. sto se spusta kao roletna i kaci dolje na ogradu a ide po onim vodjicama sa strane - sajle.
    Ja ne mogu vodjice jer mi je terasa zatvorena samo sa dvije strane a dvije u otvorene i nema vodjica.
    Razgledala sma malo slike i bas moze lijepo da se napravi.

  14. #2612
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,099
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,454
    Thanked in
    2,365 Posts

    Default

    Kako je lijepo vidjet' ove "pravilne" balkone...

    Meni su nepravilni do zla boga... Znaci ne moze da se postavi jedna roletna/tenda nego mora iz vise djelova... Nit' idu u istoj liniji, nit' su iste visine cak.

    Uz to ne znam ni sto mi je najbolje cinjet' na tom glavnom balkonu... Trenutno su one stare roletne koje su dizajnom 10x bolje od "modernih". Jer pored standardnog spustanja i podizanja mogu ono da se 'izvuku' sto je odlicno kad duva vjetar a pogotovo kad pada kisa jer vazduh i dalje cirkulise a ne ulazi kisa niti se osjeca vjetar.

    Ove moderne (makar vecina koje sam ja gledao) uglavnom imaju to spustanje i podizanje i tu ga vezi.. Kao bolji sistem, kao ljepse izgledaju a funkcionalnost ni izbliza tim starim roletnama.

    Tende mi se pretjerano ne svidjaju a i zahtjevaju vise cimanja kad oces "polovicno" da ih otvoris...

    Imam osjecaj da mi nista ne odgovara od ovoga sto se kod nas nudi, makar za taj konkretni balkon.

    A vjerovatno sam oblik balkona ne pomaze pri izboru i odabiru rjesenja.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  15. #2613
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Fidel, i meni su najljepsi otvoreni balkoni i nista mi se od zatvaranja ne dopada ali sad mi je tenda nekako najbolje rjesenje i jos kad sam vidjela da ih ima bas lijepih. Prvo sam bila strasno protiv ali sunce tako bije na zapadni balkon da ce nas tenda spasiti. A pomalo i od komsinice iznad, trese sve sto moze istresti na moju terasu. Toliko nekluture nikad nisma vidjela.

  16. #2614
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    60
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by techlinkit View Post
    Ima li neki vodoinstalater/firma u PG sa opremom za detekciju curenja vode u zidu, a da se ne ide tehnikom razbijanja na 5-6 mjesta, nego precizno da se vidi dje je kvar.
    Ivica. 067 540 814
    Radio je sa nekim strancem detekciju gasom.

  17. #2615
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,242
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    1,164
    Thanked in
    651 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    labud mi je poslao jutros ponudu, sad cekam Sarami. Motor je 300eur kod Labuda, vidjecu kako mi s euklapa u budzet ali mislim da cu bez motora.
    Nisma shvatila ovo za stednju prostora, ove na slici ili ti imas neki drugi sistem? Ja sam mislila one sto imaju ruke koje drze tendu, moze da se domakne do pola metra od ograde a moze da se spusti kao roletna.



    Terasa mi je 5m pa ce morati po mjeri da se to odradi.



    Ja ne mogu vodjice jer mi je terasa zatvorena samo sa dvije strane a dvije u otvorene i nema vodjica.
    Razgledala sma malo slike i bas moze lijepo da se napravi.

    Gledam sada OKOV sajt (https://www.okov.me/mn/basta-odmor/b...-zeleno-bijela) , 400x250 = 141 EUR. Cisto da imas osjecaj koliko kosta. Labud ove dimenzije ne vjerujem ispod 900 EUR. Ne vjerujem da su bolje 8 puta.

  18. #2616
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    4,985
    Thanks Thanks Given 
    784
    Thanks Thanks Received 
    431
    Thanked in
    349 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by techlinkit View Post
    Ima li neki vodoinstalater/firma u PG sa opremom za detekciju curenja vode u zidu, a da se ne ide tehnikom razbijanja na 5-6 mjesta, nego precizno da se vidi dje je kvar.
    Nautilus.

  19. #2617
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Gledam sada OKOV sajt (https://www.okov.me/mn/basta-odmor/b...-zeleno-bijela) , 400x250 = 141 EUR. Cisto da imas osjecaj koliko kosta. Labud ove dimenzije ne vjerujem ispod 900 EUR. Ne vjerujem da su bolje 8 puta.
    Hvala.
    Labud mi je dao ponudu za ovakvu tendu ali 5m za 360eur. To je tenda Atina a ima ih raznih ide cijenom i do 1000 ali platna su izuzetno kvalitetna i stavljala bi sa kasetom da štiti platno kada je skupljeno. Garancija na platno je 5 godina.

  20. #2618
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li neko da mi preporuči majstora za zidanje pečenjare i pizza peći?

  21. #2619
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    418
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Neđe prije mi je na instagramu iskočio profil za iznajmljivanje alata u Pg, zna li neko kako se profil zove ?

    Poslato sa VKY-L09 pomoću Tapatoka

  22. #2620
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,111
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Izdavanje_alata_podgorica

    Nije teško pronaći


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  23. #2621
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    418
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Izdavanje_alata_podgorica

    Nije teško pronaći


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hvala.

    Ja ukucavao "iznajmljivanje"

    Poslato sa VKY-L09 pomoću Tapatoka

  24. #2622
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,242
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    1,164
    Thanked in
    651 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Hvala.
    Labud mi je dao ponudu za ovakvu tendu ali 5m za 360eur. To je tenda Atina a ima ih raznih ide cijenom i do 1000 ali platna su izuzetno kvalitetna i stavljala bi sa kasetom da štiti platno kada je skupljeno. Garancija na platno je 5 godina.
    Znaci malo su skakali. Kada sam ih ja pitao bukvalno si bilo 3-4 puta skuplji, plus čekanje itd.

    Da ja nisam na kraju stavio sa kasetom jer sam je podvukao pa nije izložena.

  25. #2623
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    opet duplo jeftinije od labuda jedino sto moras platiti coeka da ti je postavi

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  26. #2624
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,936
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    908
    Thanked in
    482 Posts

    Default

    Imaju neke tende u Cungu vidjoh. Nisu preskupe samo ne znam kakve su.

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  27. #2625
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,242
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    1,164
    Thanked in
    651 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kauboj24 View Post
    opet duplo jeftinije od labuda jedino sto moras platiti coeka da ti je postavi

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    Ja sam sam postavio sa drugom, moraš imati drugi par ruku. Na 2 ili 4 sarafa ide, ne mogu se sada sjetiti tačno. Mislim da su i oni dosli. Nije to neka filozofija.

  28. The Following User Says Thank You to GaD For This Useful Post:


Page 105 of 176 FirstFirst ... 55595101102103104105106107108109115155 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Majstori NON STOP?
    By Corwin in forum Centralni
    Replies: 4
    Last Post: 18-07-10, 02:41
  2. majstori u bd ?
    By swinger in forum Primorski
    Replies: 6
    Last Post: 17-08-09, 10:44
  3. Majstori za Pezo
    By Krsto Zrnov Popovic in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 2
    Last Post: 21-06-08, 21:13
  4. Cetinjski majstori
    By gabol in forum Centralni
    Replies: 10
    Last Post: 09-11-06, 16:29
  5. Majstori foliranti
    By Splinter in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 07-08-06, 11:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •