Results 1 to 25 of 4554

Thread: Majstori svog zanata

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,432
    Thanks Thanks Given 
    2,839
    Thanks Thanks Received 
    4,749
    Thanked in
    2,497 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Fidel, za ovog kažu da greške nema, mislim da je i dosta s foruma imalo pozitivnog iskustva sa njim.

    https://r.tapatalk.com/shareLink/top...ink_source=app

    Sent from my Galaxy S20 FE using Tapatalk
    Prilicno sam siguran da nije iz Bara ni okoline...

    Ne mogu da se pracakam sa nekim ko treba da dolazi vise puta da izmjeri pa da prikaze ponudu pa da donese pa da ispravi itd.

    Dovoljno sam pakla sa lokalnim majstorima prosao da se jos bakcem i sa tom preprekom putovanja.

    Pa ja na majstore koji zive na 300 metara od mene cekam nedeljama da dodju da odrade posao a ne neko ko je udaljen 50-60km


    Nevezano za ovo ali se eto sjetih... narucio ja neku vitrinu iz Platex-a (Bar) i odradjena je relativno brzo ali sam na momke koji dostavljaju cekao duze nego dok su ti majstori tamo sklopili to... Donesu oni, zakace par zidova po stanu usput i naprave par gresaka pri postavljanju. Neke sam vidio odma, za neke sam ih zvao kasnije pa ih opet cekao 2 dana da dodju i isprave to. Dok su bili tu smo dogovorili jos neku policu/komodu ispod TV-a i ostalo je na tome da ce je zavrsit' za par dana... Zvao sam ih 10x u narednih mjesec dana i stalno je bilo "evo za par dana" pa je doslo do toga "u xx sati smo tu"... Nikad se pojavili nisu, samo su kasnije prestali i da se javljaju na telefon. Kakvi paklenici... Samo sam prekrizio taj 'Platex' i nastavio dalje.

    Sto se majstora tice... od stotinu njih sa kojima sam imao posao zadnjih godina.. JEDAN je bio za preporuku (elektricar), ostali nula prekrizena a vecina su zvani po preporuci kao najbolji i sl. Od molera preko parketara do svih ostalih. Svi su kao odlicni ali kad ih zoves za neke manje poslove (a i nisu mali nego su kao navikli na mnogo vece) onda ih to ne znaima i rade preko one stvari pa to ni na sta ne lici a ja bas ne cutim na te stvari pa onda to krene u jos gorem smjeru...

    Ne bih dalje, imam 'iljadu pirmjera i prica.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  2. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Majstori NON STOP?
    By Corwin in forum Centralni
    Replies: 4
    Last Post: 18-07-10, 01:41
  2. majstori u bd ?
    By swinger in forum Primorski
    Replies: 6
    Last Post: 17-08-09, 09:44
  3. Majstori za Pezo
    By Krsto Zrnov Popovic in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 2
    Last Post: 21-06-08, 20:13
  4. Cetinjski majstori
    By gabol in forum Centralni
    Replies: 10
    Last Post: 09-11-06, 15:29
  5. Majstori foliranti
    By Splinter in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 07-08-06, 10:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •