Page 1 of 7 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 152

Thread: SS-IPTV ex-yu

  1. #1
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default SS-IPTV ex-yu

    SS-Iptv je aplikacija za smart tv koja služi za reprodukciju multimedija ( iptv,filmovi,muzika,slike) a dobila je nagradu za najbolju aplikaciju godine u izboru LG kompanije !!! Znači ukoliko imate smart tv i naravno internet konekciju možete gledati televiziju bez upotrebe bilo kakvog risivera !!! Naravno da vam je potrebna plaćena pretplata kod nekog provajdera koji se bavi uslugama iptv a možete i sami potražiti na internetu od ljudi koji to strimuju ( dijele ) besplatno !!! Ono što sam ja napravio je epg ( programski vodič i logo kanala ) za 140 ex-yu kanala za poptuni ugodjaj !!! Vezano za ubačanje liste kanala ima obašnjeno na sajtu aplikacije a ukratko kad instalirate aplikaciju preko npr. zvaničnog lg store app treba u aplikaciji ući u podešavanja i kliknuti Get Code (na slici)

    koji posle unesete na računaru tako što otvorite sajt https://ss-iptv.com/en/users/playlist i na polje Enter Connection Code unesete kod i kliknete ADD DEVICE ( na slici )

    Posle toga kliknete OPEN i tu pronadjete listu ( m3u,m3u8,pls...) pa kad učita kliknete SAVE i restartujete tv ...
    Prilično jednostavna procedura a ovdje imate sva objašnjenja koja su vam potrebna https://ss-iptv.com/en/users/documents
    E sad ovaj dio vezan za ex-yu kanale imate listu u prilogu samo što umjesto https://example.com treba da stoji link provajdera koji nudi uslugu a to sve u konačnom izgleda ovako sa slikom podešavanja vezano za epg i logo


    Attached Files Attached Files
    deuscroix

  2. #2
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Dosta me ljudi pitalo kako i što pa da objasnim da se ne bavim prodajom iptv nego sam za sebe podesio da imam sve informacije a aplikacija je baš pregledna !!! Ukoliko imate WebOs lite onda će vam kočit zbog memorije tv pa će se restartovat i po 3 puta dok ne završi učitavanje ali onda možete koristit link sa 100 kanala
    #EXTM3U x-tvg-url="https://github.com/nighTSilence/jtv/blob/master/jtv.zip?raw=true" i sve radi kao sat ...
    Last edited by night_silence; 07-11-17 at 20:13.
    deuscroix

  3. #3
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Ljudi pitaju na privatne poruke uglavnom kako doći do gledanja tv ( predpostavljam preko vlc na računar ) a zapravo poenta ovog posta je sasvim drugačija i stvar je tehničko praktične prirode !!! Ako uzmemo ponudu koju nudi Telemax za osnovni paket usluge optika+tv u periodu od 24 mjeseca korisnik ( pod uslovom da ima tehničke mogućnosti ) će platiti 480 € ( prostim računanjem obavezne Duo Net Silver pretplate bez ikakvih ostalih troškova ako ih uopšte ima ) i dobiće ruter + risiver !!! Sa druge strane za ovakav način gledanja tv preko npr. telekom mobilnog rutera ( libero L ) treba platiti za isti period 487 € za internet i mobilni ruter uz povoljnost da se posle početnog ugovora na 6 mjeseci ostalo može produžavat na 2 mjeseca !!! Osim toga nema kablova po kući i mogućnost da mobilni ruter nosite sa sobom kad izadjete iz kuće jer je dimenzijama sličan ali tanji od kutije cigara !!! Naravno Telemax u svoju cijenu računa i 113 tv kanala a vi bi dodatnom troškom od 2€ ( nedeljno ) 6-8 € ( mjesečno ) 15-20 € ( 3 mjeseca ) 35-40 € ( 6 mjeseci ) ili 60 € ( godina ) imali sve kvalitetne kanale globalno !!! Optika u konačnom jeste bolja ali tu se ( osim tehničkih uslova ) potpisuju ugovori koji se moraju ispoštovat ali za ljude koji ne žele da se vežu ugovorima i da imaju slobodu korišćenja interneta i van kuće je ovo bolja varijanta pod uslovom da Telekom zadrži 10* više GB jer u protivnom nidje veze cijela priča ...
    deuscroix

  4. #4
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    335
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema srece sa mobilnim internetom, previse vuce...

  5. #5
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Ja tako koristim i nemam problema ali ako ljudi sjede ispred tv čitavi dan onda je najbolje da kupe komplet za satelitski prijem signala i gledaju na max tv ili bulsatcom ...
    deuscroix

  6. #6
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Djelimično je vezano za temu ali možda ljudima bude korisna informacija !!! Ako npr. imate neki risiver (VU,Dreambox,...) možete preko minisatip malog programčića podesit da gledate tv na mnogo uredjaja i da u zavisnosti od mux-a svako gleda različiti kanal !!! Npr. ako gledate na novi satelit BulgariaSat1 mux na poziciji 12380 H ima oko 30 kanala što je dosta dobar izbor da se u istom trenutku mogu gledati različite stvari !!! Znači treba vam računar i net konekcija izmedju njega i risivera a na računaru program tvheadend + node-ffmpeg-mpegts-proxy i minisatip program na risiver !!! Ja sam podesio na dm500s a od klijenta sam koristio kodi ( lokalni računar ) + vlc ( laptop) + telefon + tv na 4 različita kanala ( u istom mux-u ) i sve je radilo dobro preko telekomovog 4g ruera !!! Generalno je to priča sa ovog linka

    Ako vam treba pomoć oko podešavanja pitajte ...
    deuscroix

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Ima li neki sw za LG web os. za ovu namjenu?
    Who let the dogs out

  8. #8
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BlackVelvet View Post
    Ima li neki sw za LG web os. za ovu namjenu?
    Ako misliš da li može triple tuner ( dvb t/t2/s2 ) na lg smart tv da se koristi kao izvor signala onda je odgovor za sad negativan iako pokušavam da nekako kompajliram minisatip na njemu ali nema gcc podršku mada čim su napravili da se oscam može instalirat na tv ( doduše ne može dekodirat kanal zbog dvbapi ) onda vjerovatno i minisatip može preko cross compailng !!! Ako misliš jel moguće gledat signal na lg smart tv onda ss iptv završava posao !!!
    deuscroix

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Ne, nego sam mislio moze li na LG tv da se prati stream sa dreambox-a koristeci ovaj plugin na receiveru?

    Ja sam ranije pravio neke liste kanala sa dreamboxa (lista sa lokalnim IP adresama koje dobijam kroz web interfejs),\
    pa sam ubacivao u ovaj ssiptv na LG tv.... SD kanali su i radili nekako ali HD kanali su znali da mi "zamrznu" wifi po kuci
    Isto i preko pirelli rutera i zte.
    Dm500hd i LG tv su mi na wifi, kao i par telefona, tablet i laptop.... pa stream sa dreamboxa na tv mi znacajno redukuje wifi signal po kuci.
    Who let the dogs out

  10. #10
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BlackVelvet View Post
    Ne, nego sam mislio moze li na LG tv da se prati stream sa dreambox-a koristeci ovaj plugin na receiveru?

    Ja sam ranije pravio neke liste kanala sa dreamboxa (lista sa lokalnim IP adresama koje dobijam kroz web interfejs),\
    pa sam ubacivao u ovaj ssiptv na LG tv.... SD kanali su i radili nekako ali HD kanali su znali da mi "zamrznu" wifi po kuci
    Isto i preko pirelli rutera i zte.
    Dm500hd i LG tv su mi na wifi, kao i par telefona, tablet i laptop.... pa stream sa dreamboxa na tv mi znacajno redukuje wifi signal po kuci.
    Za to ti treba node-ffmpeg-mpegts-proxy jer on služi da i ukoliko dodje do kratkog prekida signala ( npr cccam,iptv link,satelitski signal,... ) on nastavi na ss-iptv bez zamrzavanja slike a dobar je i za externu iptv listu !!! Kapacitet rutera je posebna priča ali ako može ovaj mobilni huawei 4g ruter da odradjuje posao kako treba onda vjerovatno ovi veći ruteri pirelli i zte ne bi trebali da imaju problem !!! Ja sam podesio računar + risiver lan konekcija,ruter usb a ostalo wifi (tv,telefon,laptop) mada je generalno ovo priča da ne ideš direktno sa risivera na tv nego risiver na računar pa onda sa računara dalje na ostale uradjaje a svi mogu prebačat na kanal koji hoće jedino što su ograničeni na jedan mux !!! Ako imaš 2 risivera ( ili generalno 2 tjunera jer to može biti i satelitska kartica za računar ) onda je ista priča samo što onda svi mogu prebačat kanale na 2 mux-a i.t.d.
    Last edited by night_silence; 15-12-17 at 23:56.
    deuscroix

  11. #11
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,673
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default SS-IPTV ex-yu



    Ukoliko platim mojom karticom tih 5.5€ sta od kanala dobijam? Imam li sport klub? Koci li?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  12. #12
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Bijelo Polje
    Posts
    2,401
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post


    Ukoliko platim mojom karticom tih 5.5€ sta od kanala dobijam? Imam li sport klub? Koci li?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ovo ti je samo aplikacija 5.4e

  13. #13
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,673
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by The Godfather View Post
    Ovo ti je samo aplikacija 5.4e
    A dalje? Kad je skinem koliko placam za kanale?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  14. #14
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,069
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    142
    Thanked in
    92 Posts

    Default

    Imas ljude sto prodaju iptv liste otprilike oko 10€ mjesecno na vise mjeseci vjerovatno daju dobar popust.
    E sad uzmes od par njih test na 24h vidis koji ti valja da ne koci...
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  15. #15
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    66
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    Moze se gledat sve ja centa ne placam. Nema zamracivanja.

    HD

    Banja

  16. #16
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,069
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    142
    Thanked in
    92 Posts

    Default

    Gledam i ja dzabe preko kodija, ima dobrih free lista i addona
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  17. #17
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,673
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MA-TUZ View Post


    Moze se gledat sve ja centa ne placam. Nema zamracivanja.

    HD

    Banja
    Aj pojasni mi na pm kako da aktiviram to kao ti i sta mi je sve potrebno


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  18. #18
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    UL
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    0,00 € (stim sto svakih 24h moram da uploadujem novu listu)
    Inace not bad.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Last edited by deejay zeka; 16-03-18 at 23:29.
    been there, done that !!!

  19. #19
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    podgorica
    Posts
    677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Question

    Pozdrav drustvo,moze li neko da mi objasni na koji nacin mozete zabe da gledate ove kanale ili makar da mi predlozi gdje da uzmem pley listu sa onih 200-300 kanala,prvenstveno zbog sportskih!
    Placao sam nekom momku u Bosni 8e mjesecni jedno 3-4mjeseca!kanali su kocili,lijepili katastrofa!Peglao me sa pricom slab internet,treba ti konekcija preko kabla ne wi-fi,dok mi stvarno nije dosadilo da slusam ta opravdanja i odustao od toga!
    Ako ima neko kakav dobar predlog bio bih zahvalan!
    Da ne zaboravim,te kanale bih gledao na komp. protok mi je 60mb/s!

    Unaprijed hvala!
    Last edited by t-munja; 21-03-18 at 17:21.

  20. #20
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,673
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    E ovo isto i mene interesuje


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  21. #21
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    UL
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Moj proces nalazenja listi je sljedeci:
    Google: instant free iptv test / prvih 10 rezultata na google dace uglavnom 24h besplatnu test liniju, mada ima i onih koji nude 48h test.
    Google: temporary email / kako bi dobili email nalog za jednokratnu upotrebu tj. Da se ulogujete na site-ove iz gore navedene pretrage
    Downloadujete zeljenu listu i istu prebacite na perfect player (isti podesite da sluzi kao server i imate iptv na svim uredjajima u okviru vaseg ip-a, pod pretpostavkom da ste vec instalirali pp app na tim uredjajima)

    Ovaj proces ponavljate svakih 24h i eto

    Edit: slika od prije neku noc, sa podesenim epg i piconima

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Last edited by deejay zeka; 21-03-18 at 17:46.
    been there, done that !!!

  22. #22
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Bijelo Polje
    Posts
    2,401
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by t-munja View Post
    Pozdrav drustvo,moze li neko da mi objasni na koji nacin mozete zabe da gledate ove kanale ili makar da mi predlozi gdje da uzmem pley listu sa onih 200-300 kanala,prvenstveno zbog sportskih!
    Placao sam nekom momku u Bosni 8e mjesecni jedno 3-4mjeseca!kanali su kocili,lijepili katastrofa!Peglao me sa pricom slab internet,treba ti konekcija preko kabla ne wi-fi,dok mi stvarno nije dosadilo da slusam ta opravdanja i odustao od toga!
    Ako ima neko kakav dobar predlog bio bih zahvalan!
    Da ne zaboravim,te kanale bih gledao na komp. protok mi je 60mb/s!

    Unaprijed hvala!
    Imam ja dobar server od nekog iz Bosne na Adsl od 8mbps radi top ima ponekad kraći neki prekid i 5e košta mjesecno

  23. #23
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    podgorica
    Posts
    677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    hvala dobri ljudi !
    The Godfather kako placas pretplatu ?

  24. #24
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,838
    Thanks Thanks Given 
    474
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    sto mi napravi deejau zeka ,izmaltretirah se uzalud
    skinuh per player,pa ne prihvati e mail ,pa nedje prihvati al onda nikako da ima opcije za download liste ..

  25. #25
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    UL
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Jos ako ces i video tutorijal

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    been there, done that !!!

Page 1 of 7 12345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iptv
    By DaniloR in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 3
    Last Post: 06-02-16, 12:38
  2. I: Iptv
    By dekas in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 27-06-11, 17:58
  3. IPTV vs. DVB-C
    By Ericsson in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 0
    Last Post: 13-12-10, 22:48
  4. IPTV u CG
    By zanzibar in forum Internet
    Replies: 14
    Last Post: 21-06-07, 09:31

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •