Results 1 to 3 of 3

Thread: Brokerska kuća - Grow Investments

Default Brokerska kuća - Grow Investments

Postovani,

Od juna 2017. godine pocela je sa radom brokerska kuca Grow Investments koja se bavi investiranjem na svim svjetskim berzama. Osnovna djelatnost nase kompanije je upravljanje imovinom odnosno novcem nasih klijenata u njihovo ime, kroz pruzanje vece mogucnosti izbora i alternative tradicionalnom investiranju u dosadasnjoj skromnoj ponudi na crnogorskom trzistu. Atraktivnost nasih proizvoda ogleda se u vecim prinosima, kontrolisanom riziku, potpunoj transparentnosti i mogucnosti raskida saradnje u svakom trenutku bez dodatnih penala.

Prinose ostvarujemo investirajuci u takozvanu investicionu "Grow strategiju" koja se oslanja na matematicke zakonitosti i ekonometrijske korelacije. Novac investiramo na americkom trzistu hartija od vrijednosti uz mogucnosti veće kontrole i balansiranja rizika, u skladu sa afinitetima klijenata. Takodje, Grow Investments nudi usluge investicionog savjetovanja i posredovanja u dobijanju profesionlanih ekonomskih analiza, projekcja i izvjestaja.

Sve detaljne informacije mozete pronaci na nasem sajtu www.growinvestments.me

Za sva pitanja i sugestije stojimo na raspolaganju.

Srdacno,
    Grow Investments
    Last edited by Grow Investments; 12-10-17 at 12:10.

Samo bih da pohvalim ovu ekipu. Bio sam kod njih na razgovor i ostavili su dosta dobar utisak, predlozeno mi je nekoliko meni dosta interesantnih varijanti.
    Mladi a vec profi.

Liće

Svaka čast! Sve pohvale! Vrijeme je da se i crnogorsko stanovništvo aktivira i zainteresuje za svjetske berze. Gledajući sajt vidio sam nekoliko vrlo interesantnih ponuda. Za više informacija na koju adresu je potrebno da se javim?
    Želim puno sreće u daljem radu.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks