Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 57

Thread: Milion turista i vise od 300 mil.eura prihoda 2006.

  1. #1
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Milion turista i vise od 300 mil.eura prihoda 2006.

    20% vise gostiju iz Srbije;

    44% vise stranih gostiju;

    Vise od milion posjetilaca, sto je blizu apsolutnog rekorda;

    To su statistike, pa molim Milicuuuu i par forumasa koji zive na moru i koji ma je ova materija dobro poznata da komentarisu ove prelijepe brojke.Naravno i druge da prokomentrisu, ako misle da ima potrebe....

    Pozdrav,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone
    20% vise gostiju iz Srbije;

    44% vise stranih gostiju;

    Vise od milion posjetilaca, sto je blizu apsolutnog rekorda;

    To su statistike, pa molim Milicuuuu i par forumasa koji zive na moru i koji ma je ova materija dobro poznata da komentarisu ove prelijepe brojke.Naravno i druge da prokomentrisu, ako misle da ima potrebe....

    Pozdrav,
    Zajebi prihode... koliko je profit? Prosle godine je bio izmedju 25 i 30 miliona... koliko je ove? Ne potcenjujem nista, nego me bas zanima... to je jedini realan pokazatelj...

  3. #3
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,139
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ... mislim da je rano za ove računice , sezona još traje iako nam vrijeme ne ide na ruku ... a vjerovatno će i profit bit veći kod ovakvih dosadašnjih pokazatelja ...
    krajnje, sve zemlje najprije iznesu podatke o bruto prihodu ...

  4. #4
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bice SVAKAKO DOBAR profit i cijeni se na oko 300 miliona eura!
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  5. #5
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prihod ce biti oko 400 eura (proslogodisnji 315 miliona),
    PDV oko 200, a 50 do 100 po osnovu taksi...naravno da je Glodur u pravu...valja pricekati, ovo je ipak pausalno i previse optimisticki...ALI BICE EKSTRA SEZONA, TU NIKAKVE SUMNJE NEMA!!!
    Cuh od prijatelja iz Ulcinja (kolega koji radi bas u turizmu), od bliskog rodjaka u HN (koji nije BAS zadovoljan sa HN, jer je Budva bolja, ali je i Novi odlicno prosao)....kako su to krajnji reperi-zakljucak je da I OSTALO BITI TAKO.
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Evo komentar nekoga sa mora.

    Nije se moglo živjet od turista

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    funestis, nije se moglo zivjeti od turista u smislu da se ne moze gradom proc ni u kafic sjest od njih ili u smislu da ih nidje nema, pa se ne moze zaradit ni kora hleba? :joint:
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Da vam rechem posteno ...ja koji se bavim turizmomizmedju ostalog...
    Ove godine smo imali kvalitetnije goste...NPR...zarada je uprosjeku veca od 20 do 50 % kod svakoga od nas koji imamo privatne apartmane srednje i visoke kategorije...

    Takodje ...mogli smo da biramo goste...jer ih je bilo vise nego dovoljno....tako da smo podizali cijene u hodu ...zavisno od navale....ja sam podizao u nekim slucajevia sa 35 na 60 eura dnevno za apatman....a to se nije dogadjalo nikad ranije...jednostavno bilo je previse ljudi i mogao si da podignes cijenu u odnosu na to kosu i kolikooce daplate...ranijih godina je bilo daj sta das...

    Drugo...septembar je skoro potpuno bukiran...cjste da smo snizili cijene i da su bagatela...ali ima gostiju i rezervacije stizu svaki dan....

    Na ono sto budu zvanici rezultati zarade...dodajte jos 50% jer znam po svimaovdje u okolini ....50% turista nikad se ne prijavi ...ato su ciste pae onome ko iznajmluje a drzava nema nista odtoga...ali narod ima..tj oni koji sa bave satim znaci pare ostaju u CG...



    Pitam se samo dali se oni izdajnici danas stide svih lazi koje su govorili ?
    Last edited by JUSTICE; 28-08-06 at 15:03.

  9. #9
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JUSTICE
    Da vam rechem posteno ...ja koji se bavim turizmomizmedju ostalog...
    Ove godine smo imali kvalitetnije goste...NPR...zarada je uprosjeku veca od 20 do 50 % kod svakoga od nas koji imamo privatne apartmane srednje i visoke kategorije...

    Takodje ...mogli smo da biramo goste...jer ih je bilo vise nego dovoljno....tako da smo podizali cijene u hodu ...zavisno od navale....ja sam podizao u nekim slucajevia sa 35 na 60 eura dnevno za apatman....a to se nije dogadjalo nikad ranije...jednostavno bilo je previse ljudi i mogao si da podignes cijenu u odnosu na to kosu i kolikooce daplate...ranijih godina je bilo daj sta das...

    Drugo...septembar je skoro potpuno bukiran...cjste da smo snizili cijene i da su bagatela...ali ima gostiju i rezervacije stizu svaki dan....

    Na ono sto budu zvanici rezultati zarade...dodajte jos 50% jer znam po svimaovdje u okolini ....50% turista nikad se ne prijavi ...ato su ciste pae onome ko iznajmluje a drzava nema nista odtoga...ali narod ima..tj oni koji sa bave satim znaci pare ostaju u CG...



    Pitam se samo dali se oni izdajnici danas stide svih lazi koje su govorili ?
    Sve sto si napisao *dusu mi hrani*, osim one cijenw koju si duplirao..zelite li DA SVE GOSTE OTJERATE JER CE RANIJI GOSTI SAOPSTIT NOVIMAS STARU CIJENU, PA POSTO SU TI NOVI BEZOBRAZNO ISKORISCENI ISPRICACE DRUGIMA I NECE DOC DRUGI PUT NI ONI NI TI DRUGI! To se u Hrvatskoj djesava!

    Cus....DUPLO!???!
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone
    Bice SVAKAKO DOBAR profit i cijeni se na oko 300 miliona eura!
    Ne moze biti profit 300 miliona... Boga nema! Prosle godine je cist profit bio izmedju 25 i 30 miliona! To bi bio najveci rast u istoriji svetsko turizma ikad... nemoguce...

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone
    Sve sto si napisao *dusu mi hrani*, osim one cijenw koju si duplirao..zelite li DA SVE GOSTE OTJERATE JER CE RANIJI GOSTI SAOPSTIT NOVIMAS STARU CIJENU, PA POSTO SU TI NOVI BEZOBRAZNO ISKORISCENI ISPRICACE DRUGIMA I NECE DOC DRUGI PUT NI ONI NI TI DRUGI! To se u Hrvatskoj djesava!

    Cus....DUPLO!???!

    REci mi posteo...dje u evropi izuzev albanije, bosne i moldavije mozes da nadjes dvosobni apartman sa klimom, tvom,dvdom, cd om,kupatilom i dvije terasaza 60 eura....
    potpuno j enormalno duplirati cijene...jer u hrvatskoj isti takav apartman ne mozes naci ispod 130 eura......znaci ...i to je bagatela...dgubo bi bilo sada sa 60 skociti na 120 pa biti skoro isti kao hrvati....ali na ovaj nacin ne ugrozavamo povoljnosti cijene ni malo ...jednostavno valorizujemo nesto sto je bilo obezvrijedjeno godinama zbog paradajiz turista...

  12. #12
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JUSTICE
    REci mi posteo...dje u evropi izuzev albanije, bosne i moldavije mozes da nadjes dvosobni apartman sa klimom, tvom,dvdom, cd om,kupatilom i dvije terasaza 60 eura....
    potpuno j enormalno duplirati cijene...jer u hrvatskoj isti takav apartman ne mozes naci ispod 130 eura......znaci ...i to je bagatela...dgubo bi bilo sada sa 60 skociti na 120 pa biti skoro isti kao hrvati....ali na ovaj nacin ne ugrozavamo povoljnosti cijene ni malo ...jednostavno valorizujemo nesto sto je bilo obezvrijedjeno godinama zbog paradajiz turista...
    KO sam pa ja da odredjujem cijene???
    Ja govorim da u konknretnoj situaciju ljudi su znali da je kostalo 35 za prethodnog gosta, pa posto nije bilo mjesta, ti onome (ne)srecniku koji dodje sledeci DUPLIRAS CIJENU...nekako ne ide! PRICAM O PRINCIPIMA! Povecas malo zato sto je potraznja veca od ponude...

    Nervira me u CG sto svako hoce na euro ulozen da zaradi jos euro....to imaju isto Rusi, tu neku pohlepu koja je nerealna i koja je za smutna vremena.
    NE MISLIM NA TEBE, NEGO SAM TO PRIMJETIO KAO POJAVU.

    Btw, posto su apartmani sa 2 sobe i 4 kreveta i gdje se nalazi tvoj pansion (kuca)?
    Pozdrav,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Tome sto je krivo jer je duplo vise platio, neka sledece ljetovanje ne dodje u spic sezone i neka bukira na vrijeme... Ovo nije samo pojava "u nas i u Rusa", vec svugdje u svijetu gdje se cij..e formir. . . bla bla u zavisnosti od bla bla.. ponuda i bla bla znja... (100x isprichana pricha)
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone
    KO sam pa ja da odredjujem cijene???
    Ja govorim da u konknretnoj situaciju ljudi su znali da je kostalo 35 za prethodnog gosta, pa posto nije bilo mjesta, ti onome (ne)srecniku koji dodje sledeci DUPLIRAS CIJENU...nekako ne ide! PRICAM O PRINCIPIMA! Povecas malo zato sto je potraznja veca od ponude...

    Nervira me u CG sto svako hoce na euro ulozen da zaradi jos euro....to imaju isto Rusi, tu neku pohlepu koja je nerealna i koja je za smutna vremena.
    NE MISLIM NA TEBE, NEGO SAM TO PRIMJETIO KAO POJAVU.

    Btw, posto su apartmani sa 2 sobe i 4 kreveta i gdje se nalazi tvoj pansion (kuca)?
    Pozdrav,
    BRATE, GRIJESIS...ODJE NIJE BILO PREDJESNJIH GOSTIJU U TOME JE POENTA
    OVO SU PRVI KOJI DOLAZE...JESI LI KAD VIDIO PRIJE OVOG LJETA GRUPU FINACA KOJI LUTAJU PO ULICAMA I TRAZE APARTMAN?
    NE KAZEM ...IMA LJUDI KOJI PRETJERUJU...A ZA NESTO STO VRIJEDI TOLIKO KOLIKO VRIJEDI ...NIJE SKUPO PLATITI TOLIKO KOLIKO VRIJEDI...PROBLEM JE STO SU IMAOCI APARTAMNA I SOBA VISOKE KATEGORIJE DO SADA IMALI NEPROPORCIONALNO NISKE CIJENE JER SU GOSTI KOJI SU DOLAZILI BILI UGLAVNOM NISKE PLATEZNE MOCI I MORAO SI DA BUKVALNO IDES DO MINIMUMA KAKO BI MAKAR NESTO IZVUKAO...
    AKO BI CIJENE PORESLE IDUCE GODINE JOS VISE...ONDA TO NECE VALJATI...ALI MISLIM DA JE OVO STO SE DESILO OVE GODINE POJAVOM NOVIH TURISTA TJ NOVE VRSTE TURISTA SAMODOVELO NEKE STVARI NA SVOJA MJESTA...ONI KOJI OCE 1 KUPATILO NA 3 SOBE...PLACAJU 4 EURAPO OSOBI ...A ONI KOJI OCE APARTMAN PLACAJU 15 PO OSOBI I TO JE TO....
    RANIJE SU ONI IZDAVALI ISTO 4 A MI 7....ZAR TO NIJE PONIZAVAJUCE?

    cIJENE VARIRAJU ....SAD U SEPTEMBRU SU SPECIJALNI POPUSTI I MOZE SE DOBIT FUL OPREMLJEN APARTMAN I ZA 20 EURA DNEVNO....

  15. #15
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JUSTICE
    BRATE, GRIJESIS...ODJE NIJE BILO PREDJESNJIH GOSTIJU U TOME JE POENTA
    OVO SU PRVI KOJI DOLAZE...JESI LI KAD VIDIO PRIJE OVOG LJETA GRUPU FINACA KOJI LUTAJU PO ULICAMA I TRAZE APARTMAN?
    NE KAZEM ...IMA LJUDI KOJI PRETJERUJU...A ZA NESTO STO VRIJEDI TOLIKO KOLIKO VRIJEDI ...NIJE SKUPO PLATITI TOLIKO KOLIKO VRIJEDI...PROBLEM JE STO SU IMAOCI APARTAMNA I SOBA VISOKE KATEGORIJE DO SADA IMALI NEPROPORCIONALNO NISKE CIJENE JER SU GOSTI KOJI SU DOLAZILI BILI UGLAVNOM NISKE PLATEZNE MOCI I MORAO SI DA BUKVALNO IDES DO MINIMUMA KAKO BI MAKAR NESTO IZVUKAO...
    AKO BI CIJENE PORESLE IDUCE GODINE JOS VISE...ONDA TO NECE VALJATI...ALI MISLIM DA JE OVO STO SE DESILO OVE GODINE POJAVOM NOVIH TURISTA TJ NOVE VRSTE TURISTA SAMODOVELO NEKE STVARI NA SVOJA MJESTA...ONI KOJI OCE 1 KUPATILO NA 3 SOBE...PLACAJU 4 EURAPO OSOBI ...A ONI KOJI OCE APARTMAN PLACAJU 15 PO OSOBI I TO JE TO....
    RANIJE SU ONI IZDAVALI ISTO 4 A MI 7....ZAR TO NIJE PONIZAVAJUCE?

    cIJENE VARIRAJU ....SAD U SEPTEMBRU SU SPECIJALNI POPUSTI I MOZE SE DOBIT FUL OPREMLJEN APARTMAN I ZA 20 EURA DNEVNO....
    Pogresno sam razumio....sve vi sjetalo....samo tako!
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  16. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,091
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nadam se da ce i kod nas doci vrijeme kad ce svaki krevet, svaka soba, svaki apartman imati svoju striktnu cijenu, nezavisno od toga kakva je sezona.

    Imam rodbinu po budvanskoj rivijeri. Kod njih je prije sezone uvijek prisutna dilema: da li izdavati sobe i formirati cijene ad hoc, zavisno od kvaliteta sezone ili ih prepustiti nekoj agenciji unaprijed, cime se definise cijena kreveta i duzina perioda izdavanja a i ne maltretirati se oko dovodjenja gostiju, cekanja po autobuskim stanicama i sl. Ovo drugo bi bilo primamljivo ukoliko bi agencije kasnije bile azurne da isplate po dogovoru. Nerijetko neke agencije nikad nijesu isplatile do kraja kako je dogovoreno ili ugovoreno. Naravno, preko agencija se ne postize neka cijena, ali bi trebalo da se dobije sigurnost sto nije mala stvar.

    Uglavnom, 90% ih se opredijeli za od hoc formiranje cijena, od slucaja do slucaja, nadajuci se da ce sezona biti dobra i da ce cijene biti maksimalne. Mislim da je to, na neki nacin, divljanje trzista. U tom domenu se nista nije postiglo na suzbijanju takvih odokativnih procjena. Koristi se opsta konfuzija u drzavnoj inspekciji a i nesnalazenje gosta koji nerijetko nasjedne na brzinu, bojeci se da nece iskoristiti kako treba to malo dana koje je planirao da provede na moru.

    Vjerujem da postoji kategorizacija soba. Tacno se zna koliko zvjezdica koje sobe zasluzuju. Shodno tome, treba da postoji striktni cjenovnik. Tako da covjek zna prije puta koliko ce ga kostati boravak i u privatnom smjestaju. Ukoliko sezona omane, javno da se objelodani da su cijene pale i da su sad toliko i toliko. Ovo sto sad imamo samo hrabri turisticke mufljuze a neke ozbiljne ponudjace devalvira jer nemaju hrabrosti da ponude nerealno visoke cijene...

  17. #17
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Crna Gora ponovo !
    Posts
    1,053
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve je ok ali da je 20 % vise turista iz Srbije bilo... lazu. Bilo ih je 100 % manje nego prosle godine, ako ne i vise.
    Liberal !

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Po nekim proracunima i do 120% manje nego prosle godine...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  19. #19
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Crna Gora ponovo !
    Posts
    1,053
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi
    Po nekim proracunima i do 120% manje nego prosle godine...

    Ja to barem odlicno znam koji sam 90 dan radio izdavanje stanova i apartmana u Bd. Mada je velika razlika manje srbijanaca i manje para. To nikako ne ide zajedno. Ali da je 500 % vise stranaca, jeste !
    Liberal !

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,091
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^the books of knjige^

    Ja to barem odlicno znam koji sam 90 dan radio izdavanje stanova i apartmana u Bd. Mada je velika razlika manje srbijanaca i manje para. To nikako ne ide zajedno. Ali da je 500 % vise stranaca, jeste !
    I ja cesto mlataram po tom primorju, pa ne mogu da vjerujem da je toliko vise nego prosle godine. No, mozda je prihod veci, a brojcano manje gostiju. Stranaca je puno vise, vidi se to.

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    HR, BIH, CG, GRCKA
    Posts
    758
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako nekoga moe biti 100% manje??? :P to znaci da ga nije bilo uopce zar ne
    U svakoj zeni lezi djavo. Ili ga ubijes radjanjem, ili poslom, ili i jednim i drugim.

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Zato sam ja i napisao 120% manje
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  23. #23
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U Evropi je prava poplava ovih low-cost kompanija a one pocinju sa radom od 1. januara 2007 i u Srbiji tako da ce let do bilo koje evropske destinacije kostati 20-50 eura dok je autobuska karta od Beograda do Budve nekih 40 eura uz 15 sati klackanja autobusom dok let do bilo koje evropske destinacije traje najduze 3 sata.

    To znaci da ce 90% ljudi u buducnosti na odmor ici avionom a ne kolima kao sto je to danas slucaj i da sama daljina vise ne igra bitnu ulogu vec iskljucivo kvalitet i cena usluge.

    U toj trzisnoj utakmici turizmu u Crnoj Gori dajem veoma male sanse.

    Jednostavno vi nama u Srbiji koji imamo vise od 500 eura da potrosimo na letovanje - nemate vise sta da ponudite za taj novac.

    Za buducnost srpskog turizma primarne destinacije bice Grcka i Turska, i iskreno me raduje sto vecina mojih sunarodnika isto razmislja pa ih je sve manje u Crnoj Gori.

  24. #24
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi
    Zato sam ja i napisao 120% manje

    Ti realno, Bogomi...
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Quote Originally Posted by Boban156
    Za buducnost srpskog turizma primarne destinacije bice Grcka i Turska, i iskreno me raduje sto vecina mojih sunarodnika isto razmislja pa ih je sve manje u Crnoj Gori.
    Divno razmisljanje

    Jel ono u Tursku sinoc bio jedan bombaski napad? Koliko mi se chini nije prvi od pochetka sezone... Citao sam puno o nekoj Antaliji u Turskoj i da tamo ljetuje puno serbijanaca... Samo me strah da uskoro vijesti u Serbiji ne pochinju rijechima (kao sinoc):"U turskom popularnom ljetovalistu Antaliji je blabla bla bomba bla bla... Povrijedjenih SPRSKIH turista NEMA!" Jel te stvarno uzbudjuje da ides na ljetovanje dje te mogu dic u vis i da tvoji roditelji svaku noc gledaju vijesti da vide jesu li im ziva djeca? Isto se odnosi i na Egipat...

    Ako vas to pali, mozemo nesto organizovat... Imamo mi jedno selo pored NK dje se dizu u vazduh, pa cemo vam nac smjestaj za DZ...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

Page 1 of 3 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 2055
    Last Post: 20-02-12, 10:04

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •