Page 116 of 213 FirstFirst ... 1666106112113114115116117118119120126166 ... LastLast
Results 2,876 to 2,900 of 5314

Thread: [DILEMA] Starogradnja / novogradnja

  1. #2876
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,515
    Thanks Thanks Given 
    7,373
    Thanks Thanks Received 
    4,439
    Thanked in
    1,731 Posts

    Default

    Bude i u korist kupca, ali ne kod Baće...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  2. #2877
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,936
    Thanks Thanks Given 
    509
    Thanks Thanks Received 
    1,812
    Thanked in
    657 Posts

    Default

    Vrijedi procitati: kako je gradjen Blok V

    http://www.archcommune.org/arh-milet...h7htxSfXc8wezs

  3. #2878
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djed_Djuro View Post
    Vrijedi procitati: kako je gradjen Blok V

    http://www.archcommune.org/arh-milet...h7htxSfXc8wezs
    Članak jeste zanimljiv ali po ničemu nismo mogli zakljuciti da je blok rađen kvalitetnije od drugih zgrada Titograda u to vrijeme. Nije ni iskreno ovo što piše jer je zbog realizacije ideje Bloka, ostatak Titograda propatio u čekanju da dobije školu, dz i ostalo. City kvart od države i opštine nije dobio takvu podršku, nije ga dobilo nijedno naselje. Projekat je nekome fantastičan, meni nije ništa spektakularan, tačnije ne vidim nikakvu ljepotu u izražavanju ideja i vidi se da je na ovakav projekat i ideju uticao tadašnji pravac koji je primjenjivan ne samo u Titogradu, već i u Novom Beogradu i ostalim gradovima. Meni nije racionalan i razborit pristup nečeg prevazuđenog. Svako vrijeme nosi svoje ideje koje neko realizuje drugačije od prethodnog vremena. Meni je veoma ružno da neko obrazovan ima potrebu da zbog prevaziđenih i istrošenih ideja dijeli loše riječi kolegama danas... Meni apsolutno ne smeta nijedan tržni centar. Zapravo jako je korisno imati ih JER ranije obiđeš cijeli grad , razne prodavnice obuće i butike od centra, vampirice, do Bloka(new life se zvao ako se ne varam) da bi našao kupiti nešto sebi. Sada se parkiraš, prošetaš prodavnicama, popiješ kafu, ne kisneš, ne trazis parking mjesta itd itd. Apsolutno mi je neshvatljiva nefleksibilnost ljudi ovih prostora. Ono, svaka čast, radili ste na jednoj lijepoj ideji i realizovali li je i pored činjenice da ostali djelovi grada trpe zbog toga i za to vrijeme uz pomoć države napravili tadašnji elitni City kvart, jer ga tako autor i predstavlja, bez obzira na humanu notu koja se provlači u tekstu, a sa druge strane to isto za City kvart govori u negativnom tonu...ne razumijem čemu to, inače, clanak je lijep jer se radi o elolventnom čovjeku kojeg je ipak vrijeme pregazilo....

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  4. #2879
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,607
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,092
    Thanked in
    2,076 Posts

    Default

    City kvart, Central Point i ostali projekti dobili su podršku države u vidu uništavanja Radoja Dakića, Marka Radovića i Duvanskog kombinata i prodaje zemljišta po mnogo nižim cijenama od stvarne vrijednosti, podrška u vidu omogućavanja ogromne uštede zbog neispunjavanja projektovanih rješenja u vidu realizacije planiranih zelenih površina, parking mjesta, razmaka između zgrada i slično, u vidu omogućavanja plaćanja poreskog duga poslovnim prostorima bogu iza nogu, iako ti konkretni investitori imaju desetine miliona na računima... Za te milione, koji su na taj način poklonjeni investitorima, moglo se izgradit sve to što nedostaje.

    EDIT: Zaboravih da pomenem i projekte 1000+, đe investitori dignu cijenu po 10% i isfušerišu zgrade jer znaju da su namijenjene ljudima koji ne mogu previše da biraju.
    Last edited by NHM; 26-11-19 at 20:30.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  5. #2880
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Očigledno se ne kapira da je davno prošlo vrijeme ovo o čemu se govori u clanku. Naravno da je u interesu investitora da zaradi a i sama zamah gradnje je veoma važna stavka ekonomije. Nije Zetagradnja uništila RD niti Čelebić. O čemu mi govorimo? To su privatne firme.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  6. #2881
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,607
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,092
    Thanked in
    2,076 Posts

    Default

    Govorio si da City kvart nije dobio podršku od države, ja sam naveo na koje je sve načine dobio. Mislio sam da o tome govorimo.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  7. #2882
    Join Date
    May 2007
    Posts
    506
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Imam jedno malo glupo pitanje, no kažu nema glupog pitanja, samo glupog odgovora....
    Ja recimo imam stan u prizemlju zgrade, ispod mene nema podruma. Iznad su logično spratovi, e sad zemljotres sruši zgradu. Ima li sad neko nadležan da isplati novac za zgradu ili ja kao jedinka mogu regularno da ozidam stan (kolko se u papire vodi na mene).

  8. #2883
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,337
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    kako ces da zidas bilo sta ako zemlja nije na tvoje ime?

  9. #2884
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Govorio si da City kvart nije dobio podršku od države, ja sam naveo na koje je sve načine dobio. Mislio sam da o tome govorimo.
    Mi govorimo o privatnicima, investitorima, koji su zemlju propalih fabrika tranzicije platili opštini i ponudili stanove kupcima u jednom drugacijem vremenu od onog u kojem je građen blok 5, za čiju je gradnju i planiranje investitor bila zapravo država. Ne ulazim u to po kojim cijenama su dolazili do te zemlje jer nisam ulazio u te vode. Da li bi projekat uvaženog gospodina prošao u kapitalistickom svijetu, bez izmjena koje bi donosile profit u dijelu izdavanja poslovnih prostora, čisto sumnjam jer je iz ugla investitora naravno na prvom mjestu zarada. Takođe, veliki procenat kupaca stanova danas finansira svoju kupovinu kreditima u bankama što nije isto kao nekada kada je dvosoban stan bio kao sada garsonjera i kada su stanovi manje kvadrature bili manje zastupljeni nego danas jer su se po drugačijoj metodi dobijali...Ima tu mnooooogo stvari. Niko ne bi od vas danas, da je investitor, drugačije razmišljao što se tiče prustupa planovima...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  10. #2885
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,694
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Kada se već pominje Baća, on je jedan od rijetkih koji uz predugovor daje specifikaciju stana sa svim proizvodačima , od štekera, preko stolarije do pločica i parketa. Lično znam par ljudi koji su plaćali veću cijenu kvadrata nego što Zetagradnja prodaje i nisu imali nikakvu specifikaciju stana u izgradnji što je izuzetno nepošteno i neprofesionalno. Koja se priča otvori oko ovoga sa % što kao što sam rekao veoma cesto bude i u korist onih koji plate manje kvadrata. Inače vjerujem da se Baća baš nasjekirao što neki nisu htjeli da kupe stan dok se ne izbace pomenute klauzule...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Znači nevjerovatno kako se držiš nekih stavova i ne popuštaš... Baća najbolji, svi kažeš ubačaju tu lopovsku stavku u ugovore, Blok V je bzv i zbog njega je ispaštao ostatak grada, City je onakav jer opština nije htjela da odreši kesu a ne zbog alavosti Toma i Baće...

    Dugo polemišemo pa ću dati sebi slobodu da te pitam, nećeš zamjeriti, jesi li od Radovića pa ga ovako braniš??

    Ako zamjeraš izbrisaću pitanje...

    Evo struka kaže da je Blok V primjer kvaliteta gradnje u smislu seizmologije i dobrog planiranja prostora, al kod tebe to ne pomaže.

    Baš ne znam ima li smisla da nastavljamo polemiku.

    Još jednom, ne zamjeri.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  11. #2886
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Znači nevjerovatno kako se držiš nekih stavova i ne popuštaš... Baća najbolji, svi kažeš ubačaju tu lopovsku stavku u ugovore, Blok V je bzv i zbog njega je ispaštao ostatak grada, City je onakav jer opština nije htjela da odreši kesu a ne zbog alavosti Toma i Baće...

    Dugo polemišemo pa ću dati sebi slobodu da te pitam, nećeš zamjeriti, jesi li od Radovića pa ga ovako braniš??

    Ako zamjeraš izbrisaću pitanje...

    Evo struka kaže da je Blok V primjer kvaliteta gradnje u smislu seizmologije i dobrog planiranja prostora, al kod tebe to ne pomaže.

    Baš ne znam ima li smisla da nastavljamo polemiku.

    Još jednom, ne zamjeri.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Netačno. Nigdje ne pišem da je Baća najbolji. Čemu takva neistina? Ima on dosta mana, kao i svi...zar može biti sve samo crno? Naveo sam pozitivne strane, jer se ođe uglavnom ljudi služe lošim primjerima, što nije korektno jer ne daje pravu sliku onoga o čemu diskutujemo.

    Nije li zapravo razmjena iskustava i razmišljanja ono što širi i oplemenjuje sliku onoga o čemu diskutujemo. Ne treba biti tako isključiv. Ja nisam rekao nijednom da je Blok bvz, ako tako dozivljavaš moje pisanje jer ja govorim o ličnom utisku ambijenta tog prostora, onda je to druga stvar ali nigdje ne kažem da je nešto bvz, jedino što sam rekao da se meni licno ne dopada toliko. Sve što sam napisao vezano za njegov projekat je tacno jer su pare bile usmjerene neravnomjerno i za realizaciju velikog projekta kakav je on bio. Nisu to male pare. Pogledaj danas, moraju se tražiti sredstva od EU da bi napravili skole i vrtiće... Za primjer gradnje i kvaliteta nakon 1979 su važile mnoge druge zgrade takođe u PG.

    Naravno da nisam nikakav rod Radoviću već jednostavno razmišljam iz ugla poslodavca kako bi približio neke stvari...

    Ovdje možda neko planira kupovinu stana kod nekog investitora i veoma su važne istinite informacije pa je dobro da se predstave i dobre strane

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  12. #2887
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Vezano za ovu razliku 2-3% u kvadraturi...
    Ne znam da je iko ko je kupio stan dobio vise nego sto je navedeno u ugovoru, posebno ovi kod Zetagradnje...
    Jbg, potpisao si to, ne mozes nista da uradis...
    Medjutim, ako ima 100 stanova u zgradi, i u svim stanovima je manja kvadratura od predvidjene, onda se nikako ne moze raditi o slucajnom odstupanju...
    Nedje sam cuo/procitao da u Zetagradnju kod projekata crtaju samo zidove bez malterisanja, sto je par cm po zidu...
    Da na taj nacin kradu...
    Sto znaci kad se stavi malter, prostor tj razmak izmedju zidova mora da bude manji za nekoliko cm...
    Opet, nema mi neke logike, valjda u projektu to mora da bude tacno ucrtano, zna se da ne mogu goli zidovi da stoje...
    Ili ucrtanju manje nego sto stvarno ide...
    Kad bi se to ispostavilo kao tacno, to bi bila potpuno druga prica, jer bi znacilo da su postupali u zloj namjeri, da su bili svjesni da ce svaki stan da bude manji...
    Onda bi vec bilo osnova za tuzbu, ali ishod bi bio krajnje upitan... dovoljno je da makar jedan stan bude veci, a mislim da to oni to tako i rade, u 99% stanova zakinu za kvadrat npr, a u par stanova dodaju po kvadrata... kako ne znam, valjda su svi stanovi tipski, ali ovi koje poznajem i koji su kupovali stanove kod njih, svaki je dobio za oko pola kvadrata manji stan...
    Last edited by karamazov; 26-11-19 at 21:30.

  13. #2888
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,657
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Vezano za ovu razliku 2-3% u kvadraturi...
    Ne znam da je iko ko je kupio stan dobio vise nego sto je navedeno u ugovoru, posebno ovi kod Zetagradnje...
    Jbg, potpisao si to, ne mozes nista da uradis...
    Ja sam umjesto 90 dobio 93 kvadrata
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  14. #2889
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,270
    Thanks Thanks Given 
    2,770
    Thanks Thanks Received 
    3,920
    Thanked in
    1,900 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Nemaju moguće manji objekti ali zgrade prilikom gradnje tj stanovi imaju odstupanja, to je normalno. Neko dobije manje, neko više, neko tačnu kvadraturu ali to je u 99% slučajeva u okvirima procenata koji se nalaze u ugovorima. Nisam notar već sam se raspitivao. Čemu takva reakcija? Što ako sam uzimao stan, što ako sam ja dobio kvadrat više?

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ja ne primam takve informacije zdravo za gotovo. Naučio sam da ljudi na ovim prostorima veoma su skloni predimenzioniranju stvari. Ako je to tačno, onda su tih 300 crnogoraca ovce jer nisu reagovali. 300 vlasnika je ozbiljna cifra i to bi bilo veoma kompromitijuće za Blagotu i njegovu firmu da su se kojim slučajem nekome obratili. Pitanje je kome se ti ljudi žale?

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ma mlate ljudi vjeruj mi. Nije da nema toga ali to odstupanje je sve u granicama normalnog. Da ne misliš da nekog branim, pričao sam sa starijim i iskusnijim ljudima koji su cijeli život u tom poslu, mislim na gradnju i svi isto kažu.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Aj da te pitam onda ovo.

    1. Kako su ljudi napravili Burdz Kalifu?
    Visoka 828 metara. Zamisli da su tu masili te 2% u startu. Zgrad bi bila u krivo 10 metara minimum na tu visinu.

    2. Kako uvijek bude manje kvadrata?

    U danasnje vrijeme pricat o odstupanjima od projekta je sramno. Nemojmo Djedovi su nam kuce pravili u vinklo sa kanapom a ne sa danasnjom tehnikom da ne mogu potrefit.
    I da ne bude zabune, ja sam kod Zetagradnje kupio stan i kad sam citao predugovor pa ugovor pitao sam za ove 2 %famoznih i slozili su mi sljedece dvije price:

    1. Odstupanje u gradnji, debljina materijala, da masinskim malterom se ispravljaju eventualni kosi pregradni zidovi da dodju u vinklo bla bla ... Gluposti
    2. Mjeri se sa spoljnih zidova povrsina a i ono sto pregradni zid zauzme to se isto placa. - Glupost na 2.

    Pitah prodavca, kad Baca nije bio tu, vjeruje li stvarno u to sto prica onako iskreno i slegnu ramenima. Reko nemoj onda vise bez mene. Vrijedja inteligenciju to pojasnjenje ovo drugo pogotovo. Jer isti zid 2 puta racuna i meni i komsiji. Nezavisno od toga platice se stan koliko pise i pozdravljamo se.

    Nego mu se ta halapljivost vratila kasnije kod nekih ispravki u stanu i prilikom prodaje garaze dje od 10 pocetnih se dogovorismo za 3 hiljade da je kupim. Nudio sam mu 15 za box sa dva garazna mjesta i nije htio tada ispod 20 sanse nije bilo.
    Dodatno je za tu garazu jos investirao, pa potrcao da sam osnuje skupstinu i naplacuje 10e fiksno po parking mjestu orzavanje pa mu je jedan stanar to oborio jer mora povrsina x cijena po kvadratu odrzavanja odnosno kao za ulaz.
    A evo se trudi da preda stanarima skupstinu no niko nece da uzme. Popravlja agergat, sisteme konacno osposobio. Sad je uminus kaze 200 do 300 eura svaki mjesec.

    Zato se sad sjetio pa u svim zgradama on kao organizuje skupstinu stanara prvih 5 godina kad nema nekih radova i naplacuje dobro



    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Jedino normalno i fer je da se prilikom aneksa ugovora, kada se upisuje PD i kvadratura iz katastra, saldira i cijena, odnosno da se plati koliko i kvadrata stvarno bude. Znam da ja nikad ne bih potpisao na nevidjeno odstupanje bez saldiranja na kraju.

    Čuo sam priču da je Baća u "Košnici" od 440 stanova u makar 300 stanova zakinuo ljude za kvadrat i više, pa ti računaj koliko je to para.

    Eto ako ništa savjet forumašima na šta da obraze pažnju prilikom potpisaživanja ugovora, u suprotnom mogu biti legalno zakinuti za hiljadu + eura.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Kome da se žale ako su potpisali ugovor da prihvataju odstupanje? Sve je legalno. Ja samo upozoravam na moguci zajeb.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Kod Zetagradnje ti je to standard u ugovorima. Mislim da kod Celebica nije. Svakako, ugovor je izraz slobodne volje najmanje dvije strane jbg ako ti se svidja lokacija i sve ostalo odgovara, onda ti to manje bude bitno.

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Mi imamo stan u izgradnji, trebalo da bude gotov u septembru ali evo malo kasni, do Nove će biti gotov, i da j ezemljotres jače sinoć drmnuo, baj baj i pare i stan. Pročitajte ugovore, investitor u tom slučaju ne snosi nikakvu odgovornost a kako stan nije upisan nema ni osiguranja i ćao ćao vse što si cio život stvarao
    Vjerovala ili ne zakon prepoznaje visu silu i u vecini slucajeva se svi u ugovorima pozovu da usljed vece sile se ne moze pozvati raskid ili neispunjenje ugovora.

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Zavisi od debljine zidova i ako je neko naknadno postavljao neki pregradni zid koji oduzima od bruto kvadrature... Bruto kvadratura mjeri velicinu stana sa spoljne ivice cigle, sto u krajnjem slucaju moze da oduzme pofinu kvadraturu na kraju, jer je sirina makar 0.3m a racunaj onda obim cijelog stana... Obicno ima u ugovoru klauzula da se cijena nece umanjiti ukoliko finalna kvadratura bude manja do maksimum 5% ugovorene.

    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
    Dobra im je prica. Znaci zid koji dijeli mene i komsiju ulazi u moju i njegovu kvadraturu. Jer cisto sumnjam da taj zid i povrsinu koju on zauzima dijele na pola Ciji je taj zid onda pitam se
    A posto na koriscenje dobijas neto povrsinu stana, i ona ulazi u katastar i list nepokretnosti onda je bruto povrsina bitna taman kao i deklaracija na proizvodu sa bruto i neto tezinom.
    Jer se kupcu prodaje neto povrsina stana. Na svaku skicu su dimenzije prostorija i dolje tabela sa sumom tih povrsina koju kupis.

    Nego nema tu zakona, jer da ima placala bi se povrsina koja ti pise u listu nepokretnosti. Pa ako si preplatio vrati nazad, ako si manje platio doplati. To ti dodje taman kao kusur i konstantno nemanje 1 2 i 5 centi.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  15. #2890
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,384
    Thanks Thanks Given 
    1,798
    Thanks Thanks Received 
    1,145
    Thanked in
    434 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Ja sam umjesto 90 dobio 93 kvadrata
    Dobio bi jos da si nastavio da ih peglas, kako samo ti umijes:biggrin:

  16. #2891
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,607
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,092
    Thanked in
    2,076 Posts

    Default

    Znam da je rekao da ima više stanova, ali moguće je da je ovaj od 90-93 kvadrata u Skadru na Bojani od zgrade - Katelova na Konik.

    Ja sam platio 1.1 kvadrat više nego što sam dobio. Nikad mi nije bilo žalije bačenih para.

    EDIT: Neka sam ja lupio, morao je bit stan u izgradnji da bi promašio plaćenu kvadraturu, tako da nije Katelova zgrada. Osim ako je kupovao prije marta 2007.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  17. #2892
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Znači i Rakun živi na Konik...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  18. #2893
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,694
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Znači i Rakun živi na Konik...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Po godine na Konik, pola u Beograd...

    Vidis po njemu da je konfliktna ličnost

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  19. #2894
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Po godine na Konik, pola u Beograd...

    Vidis po njemu da je konfliktna ličnost

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Jel u BG ima stan u Stepojevac?

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Last edited by Director; 27-11-19 at 22:56.

  20. #2895
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,657
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Znam da je rekao da ima više stanova, ali moguće je da je ovaj od 90-93 kvadrata u Skadru na Bojani od zgrade - Katelova na Konik.
    dobro ga pogodi.
    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Osim ako je kupovao prije marta 2007.
    Kupio sam ga u livadu i čekao 12 godina. Inače zgrada je trebala biti na mjesto zgrade Zetagradnje, ali pseto od Petra je zamijenio
    Quote Originally Posted by Director View Post
    Znači i Rakun živi na Konik...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Volio bih da živim tamo ali ga nisam namjestio
    Quote Originally Posted by Director View Post
    Jel u BG ima stan u Stepojevac?

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Ne znam da li je to isto ali zaista imam stan u Stepe (Vojvode) kod Autokomande
    Last edited by Rakun; 28-11-19 at 01:14.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  21. #2896
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Vojvode? Tačno sam zna'... Vojvoda Rakun . Vala kad može Mandić mo'š i ti

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  22. #2897
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Malo smo se odaljili od pravog smisla teme. Veoma se malo dijeli informacija o kvalitetu investitora. Recimo do 1100-1200 eura koji to izvođač nudi najbolji odnos cijene i kvaliteta i zašto?

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  23. #2898
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Evo još jedna svježa informacija.
    Na Pobrežje đe je firma Građevinar bila 1150€ m2 u izgradnji. Oni su i investitori:


  24. #2899
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,229
    Thanks Thanks Given 
    2,752
    Thanks Thanks Received 
    2,617
    Thanked in
    1,264 Posts

    Default

    dobra lokacija ali do magistrale buka noću danju...jedino na više spratove
    She is only here to annoy herself!

  25. #2900
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Meni je ovo dobra lokacija, samo ne bih uzeo stan da gleda na magistralu nego ka unutrasnjosti zgrade.

Page 116 of 213 FirstFirst ... 1666106112113114115116117118119120126166 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Dilema E730-D500
    By NETMAN in forum Android
    Replies: 14
    Last Post: 07-04-06, 14:57
  2. dilema
    By podgoricanka in forum Sex i erotika
    Replies: 51
    Last Post: 05-12-05, 08:50
  3. DVB Dilema.. help needed
    By NexusVI in forum Hardware
    Replies: 1
    Last Post: 20-09-05, 12:59
  4. Dilema oko procesora , sta kupiti ?
    By monteboy in forum Hardware
    Replies: 49
    Last Post: 14-11-04, 16:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •