Page 101 of 213 FirstFirst ... 5191979899100101102103104105111151201 ... LastLast
Results 2,501 to 2,525 of 5314

Thread: [DILEMA] Starogradnja / novogradnja

  1. #2501
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,596
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Ja sam čuo kad ti izvodjac odradi grube radove da ti mozes sve ostalo da postavljas, od plocica, parketa itd. Tj da ugradis kvalitetnije. Ali da mijenjas zidove to ne može

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

  2. #2502
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Možeš li ovo da pojasniš, odnosno obrazložiš?
    Ako radiš u Zetagradnju ili Bemax onda ne moraš ništa.
    I mene zanima objašnjenje ove tvrdnje..

  3. #2503
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Pa pretpostavljam da misli na to da je izerklamirano kao kompleks zgrada sa setalistem uz Moraču. Svuda na bilbordima se prikazuje sa tim, zove se key itd....

    Privlačan je najviše zbog ideje da pored zgrade imas uređen i lijep prilaz rijeci...

    E sad ako to bude samo prica pa se kao ceka opstina onda jeste prevara i to teska.

    Ako je na nesto drugo mislio, volio bih i ja da znam

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 31-10-19 at 17:49.

  4. #2504
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Vjerovatno troluje, no se mi upecasmo kao budale.

  5. #2505
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Ne vjerujem da troluje, mislim i ja da je ovo sto kimmi kaze. Mada eto vidjecemo kad se zavrsi.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  6. #2506
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Ne vjerujem da troluje, mislim i ja da je ovo sto kimmi kaze. Mada eto vidjecemo kad se zavrsi.
    Realno, da ne završe ovo dolje pored Morače treba otići i zausti smećem sjedište Čelebića.

    To bi bila baš klasična prevara.

    Mada da je sreće svaki idejni projekat bi trebao biti dio ugovora, i investitor da se obaveže da završi što je u idejnom, makar kad je kupovina stanja u izgradnji u pitanju.

    Ovako imamo city kvart Baćin i Tomov koji je na projektu imao košarkaške terene, zelenilo... A u realnosti parkinzi i beton.

    Niko ih ne pita za to nit se oni obaziru. Odgovornost ne postoji.



    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  7. #2507
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ne znam kakav je projekat bio osmišljen od strane Čelebića ali mislim da Zetagradnja je dala najmanje od svih izvođača što se tiče zelenog prostora. Čelebić je makar sredio to malo trave oko svojih zgrada , dok Zetagradnja ama baš ništa. Nekada su gradnje bile takve da i dan danas plijene ljepotom arhitekture, po Evropi je makar tako, pa i u regionu. Ovdje je totalno odsustvo bilo kakvog rješenja koje će se održati makar 100 godina. Samo profit, kakvo crno zelenilo ili park. Moje mišljenje je da je uništavanje krenulo od nesposobnog gradonačelnika Burića, a Mugi je unakazio PG u vremenu kada je bumom gradnje umjesto da je Podgorici podario nešto značajno, odradio parama EU obilaznicu i mostove, zavadio razne porodice sa sobom koje je sikanirao malim cijenama ekproprijaciji , a podobnima obezbijedio praunučad.

    Ovo za City Key bi trebalo biti zavrseno ali oni su ga vezali za priču o šetalištu kako bi odlaganje prebacili kao krivca opštini. Opština je to najavila kao projekat ali kada će se realizovati ne znam. Inače je najavljena gradnja upravo od strane Čelebića ako se ne varam na atraktivnoj lokaciji pokojne kasarne Morača. E to je lokacija bomba...možda to šetalište tek tada realizuju

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  8. #2508
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ne znam kakav je projekat bio osmišljen od strane Čelebića ali mislim da Zetagradnja je dala najmanje od svih izvođača što se tiče zelenog prostora. Čelebić je makar sredio to malo trave oko svojih zgrada , dok Zetagradnja ama baš ništa. Nekada su gradnje bile takve da i dan danas plijene ljepotom arhitekture, po Evropi je makar tako, pa i u regionu. Ovdje je totalno odsustvo bilo kakvog rješenja koje će se održati makar 100 godina. Samo profit, kakvo crno zelenilo ili park. Moje mišljenje je da je uništavanje krenulo od nesposobnog gradonačelnika Burića, a Mugi je unakazio PG u vremenu kada je bumom gradnje umjesto da je Podgorici podario nešto značajno, odradio parama EU obilaznicu i mostove, zavadio razne porodice sa sobom koje je sikanirao malim cijenama ekproprijaciji , a podobnima obezbijedio praunučad.

    Ovo za City Key bi trebalo biti zavrseno ali oni su ga vezali za priču o šetalištu kako bi odlaganje prebacili kao krivca opštini. Opština je to najavila kao projekat ali kada će se realizovati ne znam. Inače je najavljena gradnja upravo od strane Čelebića ako se ne varam na atraktivnoj lokaciji pokojne kasarne Morača. E to je lokacija bomba...možda to šetalište tek tada realizuju

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    To bi bila sramota da se onamo zgrade prave. Vec je sramota sto ce Fab live da radi onamo dje su iskopani temelji.

    Umjesto da su napravili zeleni pojas sa nekim sadržajima kulturnim od Skalina preko Njegoševog parka pa tamo preko sve do hotela Ambasador oni ce ono da iskoriste da neko uzme bruka pare od zgrada.

    Umjesto da imamo prelijep kutak u centru grada imaćemo stambene zgrade... Wow blago nama. Resursi se nepovratno uništavaju ... Sve bilo uvo. Ludnica.

    Jel usvojen DUP tamo?? Bila je frka oko predloga pa su nesto kao nanovo radili...

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 31-10-19 at 19:03.

  9. #2509
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    A okle znam. Ja sam pročitao neđe da je to završen posao. Ne misliš valjda da će mladi gradonačelnik imati petlje da se suprotstavi onima koji su ga stvorili... eno je zelenilo posadilo drvece koje se vec pojedino sasušilo na podvožnjaku od zabjela prema carinama na zaobilaznici. To sve nakon priče poslije one "pošalice" ministra Radulovića

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  10. #2510
    Join Date
    May 2018
    Posts
    721
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Otprilike ste u pravu što sam mislio. Ne govorim o kvalitetu izgradnje, nisam ulazio, mada kad vidim rigips mrak mi pane na oči. Govorim malo urbanistički (nisam stručnjak doduše) i malo o kvarnom marketingu. Kao što se nekad Siti kvart reklamirao za miran i porodični kvart pa je postao sve samo ne to, tako se i ovi reklamiraju za urbani kompleks u prirodnom okruženju. Siti kej to i jeste, ali ne na način na koji oni to predstavljaju. Vidi se da se marketing tim istripovao na neki Beograd i njegove ravničarske rijeke, ili tako neki grad, da bi progurao ovu priču koja je kod nas praktično nemoguća zbog konfiguracije korita Morače. Bez ogromnih ulaganja ne može se napravit kvalitetno i funkcionalno šetalište kraj Morače i ja ne vjerujem da će oni to uradit. To je dio nekog šireg projekta koji će se razvijat tek u narednih nekoliko decenija. Jedna stazica i kafić nisu City Kej i da vam dijete veli raste svaki dan kraj rijeke. Nego treba prosut tu priču da bi pokrio to što si doša da gradiš stambeni kompleks od 300 i kusur stanova u sred prigradskog naselja sa kućama.

    To ne mogu da svatim nikako, kad vidim zgradu među kuće to je samo jedan od primjera koji me asociraju na oholost i bepoštednu žeđ za novcem kapitalističkih investitora, na kukavičluk i nemoć struke, na opštu nesolidarnost i malicioznost u ovom društvu. U neposrednoj blizini City keja MUPova radionica i otpad. Onamo prije junica kompletan kvart diskutabilan sa svojom perjanicom - najvećim urbanističkim zločinom još od onoga tornja što se navrza na Hotel Podgoricu i najveći Skadar na Bojanu trenutno u grad - ono Zetagradnjino strašilo na okuku. Mini raskrsnica prije te, skretanje za onu novu donju zgradu - da te bog sačuva, rizik stoprocentni. Nijednoj od one tri zgrade nije bilo mjesto onamo. Kakva je veza Siti keja sa gradom? Prebukirana ulica sa samo dvije trake, klasično usko grlo za koje se priča da če da se širi evo 15 godina a i kad bude to će biti kolaps klasični dok se napravi. Zašto sve ovo pričam - treba da se probijaš kroz sve ovo da bi došao do svog ''urbanog utočišta na obali Morače u centru grada'' (parafraza). Zagorič je prigradsko naselje, 2 km od grada putem. Vazdušnom linijom bliže ali kao što mu i samo ime kaže, on je od grada fizički, geografski odvojen Goricom. Koliko god se grad proširio i koliko god zgrada izgradili u Zagorič, on neće bit ''urbano gradsko jezgro''. Može biti samo miks sela i grada = kič. I inače, to što oko grada koncentrično niču novi stambeni kvartovi ne znači i da se centar srazmjerno tome širi. Centar če vazda bit isti, dok ne napravimo novi iza Siti kvarta. Zagorič je i jedno divlje naselje. Mislite da će novokomponovanim roditeljima đeca ić u Branko Božović? Neće bogomi no u Sutjesku.

    Ja znam da sam u manjini ekstremnoj. Ogromnoj većini naroda bitno je da mu je lijepo u svoja 4 zida pa makar i do njih dolazio kroz minsko polje, nije šteta. Ja se vodim nekim drugim principima i zapažanjima, otprilike nešto što bi mogli sublimirati u onoj filozofiji ''prava na grad''. Dakle, naš grad je besprizorno devastiran, milion stvari je izgrađeno na uštrb zdravog razuma, milion stvari se moglo drugačije, ljepše. Grad treba da bude funkcionalan i da godi građaninu a ne da ga on trpi. Međutim, to je od ove naše vukojebine vjekovima daleko. Ovo su problemi cijelog grada, nije problem samo City Kej nego mi je on baš zapeo za oči još kad je objavljen.
    Last edited by Jasper; 31-10-19 at 23:23.

  11. #2511
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Nije loša definicija "miks sela i grada" jer su upravo najveći krivci takvoj budalaštini bili rukovodioci od 1980 do dana današnjeg. To je karakteristično za cijelu PG. Sa mnogo toga se ne bih složio u prethodnom komentaru iako je istina da je grad užasno devastiran, ali on nije devastiran zbog city keya ili city kvarta ili zbog zetagradnje, već je to tipična, prava slika koliko je sve kod nas stihijski, bez vizije i plana. Ono kako je trebao izgledati recimo city kvart jeste njegov početak, gdje između zgrada postoji makar igralište za djecu, trava i posađeno drveće. Kako je potražnja za tim kvartom ekplodirala, uvidjeli su greške da je tu trebalo izgraditi zgrade veće spratnosti i dati više prostora a onda su ekplozijom potražnje riješili da zbiju zgrade iste spratnosti... Ono što je meni nevjerovatno jeste da ljudi iz tog kvarta nikada organizovano nisu reagovali jer ih je Čelebić izradio obećanjima o brzoj gradnji škole i vrtića. Zato mislim da ovaj city key neće biti u dogledno vrijeme jer je to sve trik i lažavina. Doduše i oni su nemoćni jer mnogo toga zavisi od opštine.

  12. #2512
    Join Date
    May 2018
    Posts
    721
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    stihijski, bez vizije i plana - tako je.

    Orijentisano samo na što brže i veće sticanje profita. To je kad društvo vode razulareni novokomponovani paraši.

  13. #2513
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    To bi bila sramota da se onamo zgrade prave. Vec je sramota sto ce Fab live da radi onamo dje su iskopani temelji.

    Umjesto da su napravili zeleni pojas sa nekim sadržajima kulturnim od Skalina preko Njegoševog parka pa tamo preko sve do hotela Ambasador oni ce ono da iskoriste da neko uzme bruka pare od zgrada.

    Umjesto da imamo prelijep kutak u centru grada imaćemo stambene zgrade... Wow blago nama. Resursi se nepovratno uništavaju ... Sve bilo uvo. Ludnica.

    Jel usvojen DUP tamo?? Bila je frka oko predloga pa su nesto kao nanovo radili...

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

    Ne živio ja na ivici kanjona Morače. Jedan zemljotres i ...
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  14. #2514
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Go to stari dej sej....
    One Ring to Rule them all...

  15. #2515
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ae ćemovsko polje nam je ispred nosa tu...većini na kilometar ipo. U Zagorič toga nema, sve sami intelektualci poput Vndoja i ekipe u ovaj elitni dio đe Gando živi.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  16. #2516
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Je li tačno ovo na google? Ovaj bulevar razdvaja stari i konik? Sicilija stari aerodrom na koniku.



  17. #2517
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Eo ne znam, pitaj ove staropodgoričane iz Ozrinića, Lepenca, Lubnice, Bandžova, Japana i ostalih podgoričkih naselja...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  18. #2518
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    1,493
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    195 Posts

    Default

    stari aerodrom je bio do sadasnjeg doma zdravlja,prije zgrada i bulevara bila je poljana dje je bio jedan krivi put sto je razdvajao stari i konik.
    splitske zgrade,stadion ribnice su na konik vazda bili( inace stadion ribnice dodje od prilike dje je sad sicilija mozda jos malo gore)

  19. #2519
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kikiriki View Post
    stari aerodrom je bio do sadasnjeg doma zdravlja,prije zgrada i bulevara bila je poljana dje je bio jedan krivi put sto je razdvajao stari i konik.
    splitske zgrade,stadion ribnice su na konik vazda bili( inace stadion ribnice dodje od prilike dje je sad sicilija mozda jos malo gore)
    pa ne bas. stadion ribnice je sa druge strane bulevara dje su normal i zetagradnja zajedno pravili.
    Dje je sicilija je bio stadion Graficara. ako ces bas tacno one zgrade iza Katela je stadion Graficara
    kriva ulica nije nikad bila granica jer je avda medjedovica uvijek na koniku bila. bulevar 5 proleterske je uvijek bio granica naselja.
    komplet nova naselja su u DUP-Konik, pa vi vase komplekse iz mladosti mozete da iskazujete koliko hocete.
    sad skorije cuh od jednog sto je u zgradi do Bijelih zgrada da zivi na starom. rekoh ja da znam Katolicka i Bijele Zgrade su uvijek na Konik bile, pa svoje komplekse dje zivis lijeci na nekom drugom

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Last edited by Hell Raiser; 02-11-19 at 14:49.

  20. #2520
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Go to stari dej sej....
    Pusti djecu nek se iglaju...

    Povedoh majku kod doktora na Stari, onamo dje je Tehnomaks...
    Kaze ona-vidji kako se izgradio Konik a ja joj velim, jes, pogledaj, fine, nove zgrade, 1200e kvadrat, kilometar od centra, ne moze parking da se nadje...
    - e neka ga pa da je 2000, ne bi onaj nas stan zamijenila pa da daju tri stana za njega ovdje...

    No sto zna stara zena...

  21. #2521
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,349
    Thanks Thanks Given 
    14,775
    Thanks Thanks Received 
    4,109
    Thanked in
    2,078 Posts

    Default

    @kimmi je neđe pominjao. Što se tiče Master kvarta. U prizemlju zgrade će biti vrtić. Iz stana liftom direktno u vrtić. Central Point drži cijene jer im je masu toga prodato. Poslovni ispod 3000 nema šanse. Ima ih koji su kupili po 10ak stanova. 3,4 izreda. Itd.

    @Director
    Konstantno pominješ seljake koji su počeli kuće koje ne mogu da završe kako bi po tebi inače trebalo da izgledaju. Nego krenu, pa jedno po jedno. I tebi su to seljaci jel? I zamisl to u jednoj Švedskoj ne može. Ti upoređuješ nas i Švedsku. Da li se šališ?
    Drugo, svako ko krene da pravi kuću koju ne može odmah da završi je seljak. Ali ti koji plaćaš stan 1200 300 400 u Podgorici na kredit si građanin ili pametan? Kuća ne mora da bude 150m2. Može i 80. Pa plac ne mora da bude 1000 kvadrata, nego i 400 500. Itd itd. Za cijenu stana po trenutnim cijenama u Podgorici u Donjoj Gorici može da kupiš plac i napraviš kuću od 80+ kvadrata korisne površine.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  22. #2522
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kikiriki View Post
    stari aerodrom je bio do sadasnjeg doma zdravlja,prije zgrada i bulevara bila je poljana dje je bio jedan krivi put sto je razdvajao stari i konik.
    splitske zgrade,stadion ribnice su na konik vazda bili( inace stadion ribnice dodje od prilike dje je sad sicilija mozda jos malo gore)
    Splitske zgrade na Konik??? AAHAAAHAHAHHAHA

    Može li ovo ljudi?

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  23. #2523
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    @kimmi je neđe pominjao. Što se tiče Master kvarta. U prizemlju zgrade će biti vrtić. Iz stana liftom direktno u vrtić. Central Point drži cijene jer im je masu toga prodato. Poslovni ispod 3000 nema šanse. Ima ih koji su kupili po 10ak stanova. 3,4 izreda. Itd.

    @Director
    Konstantno pominješ seljake koji su počeli kuće koje ne mogu da završe kako bi po tebi inače trebalo da izgledaju. Nego krenu, pa jedno po jedno. I tebi su to seljaci jel? I zamisl to u jednoj Švedskoj ne može. Ti upoređuješ nas i Švedsku. Da li se šališ?
    Drugo, svako ko krene da pravi kuću koju ne može odmah da završi je seljak. Ali ti koji plaćaš stan 1200 300 400 u Podgorici na kredit si građanin ili pametan? Kuća ne mora da bude 150m2. Može i 80. Pa plac ne mora da bude 1000 kvadrata, nego i 400 500. Itd itd. Za cijenu stana po trenutnim cijenama u Podgorici u Donjoj Gorici može da kupiš plac i napraviš kuću od 80+ kvadrata korisne površine.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Ne, po meni je primitivizam da ljudi po svaku cijenu prave kućerine koje po pola vijeka završit ne mogu. Kako to drugačije nazvati?

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  24. #2524
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Ljudi oce familiju da skuce, da imaju krov nad glavom..
    Nijesam vala znao da je to primitivizam...

  25. #2525
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Mozda ljudi oce familiju da skuce...
    Nijesam vala znao da je to primitivizam...
    Jel zna iko podatak koliko nelagalno izgrađenih kuća ima u PG? Znate li koliko ima samo po Zlatici i Zagoriču onih koji da ne bi "obraz kidali" pred svojima iz sela, uzurpirali su tuđu zemlju, gradili što su htjeli i kako su htjeli i onda se bune što trebaju legalizovat. Kakve su Dajbabe? Evo spreman sam kad god hoćete da se privozamo da vam pokažem što se činjelo po PG sa divljanjem "sirotinje" koja nije htjela privatno da stanuje...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Page 101 of 213 FirstFirst ... 5191979899100101102103104105111151201 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Dilema E730-D500
    By NETMAN in forum Android
    Replies: 14
    Last Post: 07-04-06, 13:57
  2. dilema
    By podgoricanka in forum Sex i erotika
    Replies: 51
    Last Post: 05-12-05, 07:50
  3. DVB Dilema.. help needed
    By NexusVI in forum Hardware
    Replies: 1
    Last Post: 20-09-05, 11:59
  4. Dilema oko procesora , sta kupiti ?
    By monteboy in forum Hardware
    Replies: 49
    Last Post: 14-11-04, 15:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •