Page 159 of 213 FirstFirst ... 59109149155156157158159160161162163169209 ... LastLast
Results 3,951 to 3,975 of 5314

Thread: [DILEMA] Starogradnja / novogradnja

  1. #3951
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,937
    Thanks Thanks Given 
    3,214
    Thanks Thanks Received 
    5,607
    Thanked in
    2,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by recbok View Post
    Dobar je city kvart. Blizu fakulteti, delta, put za Budvu, pravni, ekonomski, sportski i klinicki na 10-15minuta pješke, milion prodavnica, kafića, restorana, pekara...Tačno da nema puno zelenila oko zgrada ali brate imaš blizu park i šumu.
    Šta to imaju ostali kvartovi i zgrade u odnosu na city kvart?
    Put za Budvu... Ovo je post godine

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  2. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  3. #3952
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Niksic
    Posts
    918
    Thanks Thanks Given 
    1,420
    Thanks Thanks Received 
    347
    Thanked in
    156 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    dobro druze, uspio si u zivotu jer si kod bace stan kupio.
    sve te kompleksaske zgrade preko morace su, u stvari bile za tadasnji srednji stalez. i sam kazes da je zelenilo izvuklo te kvartove. da ne pricamo o malo jacim glavama u starim zgradama ispod gorice.
    sve je tacno da je to komunisticka gradnja ali se vodilo racuna. to sto se iza sve posjeklo da se naprave parkinzi govori o svijesti naseg naroda.
    i ja sam odrastao u "radnickim kvartovima" da ih ne nabrajamo po zabjelu i velike pijace i tuskog puta. pa su opet dovoljno udaljeni od glavnog puta.
    to sto ne bih ni lud dao baci pare da mi prodaje.... za bubrege, sa nekom eksluzivnom pricom, a kvartovi 50 godina uglancaniji i modernija Lijepa Kata ili tuski put i baston...
    nemam ja druze kompleksa od mjesta dje sam odrastao da bi mi baca prodavao kompleksasku pricu delte i kafica

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    A ne bih više živio u taj dio kod Lepe Kate sem da moram. Koje sivilo. Špriceve sam nalazi ispred ulaza. Malih kafanica koliko hoćeš, stalno dreka,vika. Pijanicu svaku noć bi vidio. Auto me je bilo strah da prakiram jer su nam obijali nekoliko puta. Neka molim te

  4. The Following User Says Thank You to johninum For This Useful Post:


  5. #3953
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Niksic
    Posts
    918
    Thanks Thanks Given 
    1,420
    Thanks Thanks Received 
    347
    Thanked in
    156 Posts

    Default

    I nešto ne viđoh previše stanova na prodaju što se tiče Konika i bloka Zetagradnjinih zgrada. Sem u zgradu Katela.

  6. #3954
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johninum View Post
    A ne bih više živio u taj dio kod Lepe Kate sem da moram. Koje sivilo. Špriceve sam nalazi ispred ulaza. Malih kafanica koliko hoćeš, stalno dreka,vika. Pijanicu svaku noć bi vidio. Auto me je bilo strah da prakiram jer su nam obijali nekoliko puta. Neka molim te
    a jes, ono... u city kvart se harfe sviraju i recituje ispred onih kafana....

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  7. The Following 3 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  8. #3955
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    dobro druze, uspio si u zivotu jer si kod bace stan kupio.
    sve te kompleksaske zgrade preko morace su, u stvari bile za tadasnji srednji stalez. i sam kazes da je zelenilo izvuklo te kvartove. da ne pricamo o malo jacim glavama u starim zgradama ispod gorice.
    sve je tacno da je to komunisticka gradnja ali se vodilo racuna. to sto se iza sve posjeklo da se naprave parkinzi govori o svijesti naseg naroda.
    i ja sam odrastao u "radnickim kvartovima" da ih ne nabrajamo po zabjelu i velike pijace i tuskog puta. pa su opet dovoljno udaljeni od glavnog puta.
    to sto ne bih ni lud dao baci pare da mi prodaje.... za bubrege, sa nekom eksluzivnom pricom, a kvartovi 50 godina uglancaniji i modernija Lijepa Kata ili tuski put i baston...
    nemam ja druze kompleksa od mjesta dje sam odrastao da bi mi baca prodavao kompleksasku pricu delte i kafica

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Čekaj brate, ja se 1983 uselim u novu zgradu na stari, znaš li što je tad stari bio, poljana ispresijecana starim pistama, hangari za jedrilice i lake avione... druga faza namijenjena za kuće, stari otpad đe je sada Okov...Niđe drveta! Blok je tada bio naseljen ali sve je po Titogradu od novih naselja bilo pustinja a ne zelenilo. Sadilo se drveće godinama da bi mnogi kvartovi dobili zelenilo za neke buduće godine. Sjeti se kakva je pustinja bio potez do ETF-a. Depresija, kad dune sjever, a ideš put tamo kao da ideš po pustinji, pijesak i prašina, drače i osušeno rastinje. Sada je taj dio jedan od najljepših parkova grada, to tvrdim. Na Starom su neki drvoredi već prebačili 3 decenije. Isto će izgledati i cetinjski put za 3 decenije kada poraste ono drveće. Mugi je sadio palme jer se u zelenilo razumio kao ja i ti o motorima space x rakete.

  9. The Following 2 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  10. #3956
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    pa o tome i ja svo vrijeme pricam, aman brate mili. i to je opet "dobra volja" grada da ozeleni bulevare. pricam o dvorisnim stranama zgrada. dje nema zbuna a ne drveta. pogledaj marksa i engelsa do starih zgrada,, a pogledaj je put maksima i slicnih matraka. da ne prucamo da je tu bila livada jer je bio predvidjen park od momisica do televizije. grad se, po meni, razvija pogresno otkako je zavarivacu auspuha data dozvola da osmjsljava izgled grada. treba li da pominjemo koliko se tada hvalila mugijeva vizija grada. i ovdje na forumu. na sta lici rimski trg...
    baca i ostali samo ukucavaju eksere u kovceg necega sto je imalo sansu da bude grad. ali kad vecina misli da je staklo beton i celik sa kafanama grad... nema srece

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  11. #3957
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    265
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Put za Budvu... Ovo je post godine

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk


    Brže ćeš se uključiti na magistralu nego sa Zabjela, Zagoriča ili negdje Ljubovića. Ušteda 15 min. Treba sve uzeti u obzir kad već nabrajamo prednosti i mane.

  12. The Following User Says Thank You to recbok For This Useful Post:


  13. #3958
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,425
    Thanks Thanks Given 
    2,988
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Па онда је златици плус што је близу магистрали за колашин?
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  14. The Following 3 Users Say Thank You to Mstislav For This Useful Post:


  15. #3959
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    A što si se baš nakačio na jedan njegov dio komentara? Meni nije jasna poenta ove sve priče no ajde. Valjda ljudi imaju potrebu da izduše pa da razumijem...meni recimo sa Starog je pakao doć do cetinjskog puta jer je ulicom Vojislavljevića ludilo 365 dana u godini a ne tokom ljeta i sezone. Ništa bolje ne prođem kada idem drugim putem pa nerijetko preko sozine opičim samo da ne guslam minimum 30 minuta kroz grad.

  16. #3960
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    265
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    I to za Deltu mi nije jasno. Evo niko da kroči u nju a vazda puna. Parking ne možeš naći. Ko su ti ljudi kojih je puna Delta? Garant samo stanari iz City kvarta dolaze jer im preko ulice.

  17. #3961
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Čekaj brate, ja se 1983 uselim u novu zgradu na stari, znaš li što je tad stari bio, poljana ispresijecana starim pistama, hangari za jedrilice i lake avione... druga faza namijenjena za kuće, stari otpad đe je sada Okov...Niđe drveta! Blok je tada bio naseljen ali sve je po Titogradu od novih naselja bilo pustinja a ne zelenilo. Sadilo se drveće godinama da bi mnogi kvartovi dobili zelenilo za neke buduće godine. Sjeti se kakva je pustinja bio potez do ETF-a. Depresija, kad dune sjever, a ideš put tamo kao da ideš po pustinji, pijesak i prašina, drače i osušeno rastinje. Sada je taj dio jedan od najljepših parkova grada, to tvrdim. Na Starom su neki drvoredi već prebačili 3 decenije. Isto će izgledati i cetinjski put za 3 decenije kada poraste ono drveće. Mugi je sadio palme jer se u zelenilo razumio kao ja i ti o motorima space x rakete.
    Ти си баш безобразан. Ок сити кварт је сами врх живота. Фино ти чоек пише да се прије радило плански. Садило се дрвеће које је порасло за 5 година и имало своју сврху. Не може се ка на игрицу усадит дрво старо 10 година па да прави лад и да има своју сврху одмах у старту. Ти ако си задовољам са зеленилом у сити кварту, свака част. То што су посадили платане уз булевар значиће само оним зградама уз улицу док ће елитни дио сити кварта да пржи јаја на плочице љети.
    Last edited by GRUNA'STAR; 04-06-20 at 21:10.

  18. The Following User Says Thank You to GRUNA'STAR For This Useful Post:


  19. #3962
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,937
    Thanks Thanks Given 
    3,214
    Thanks Thanks Received 
    5,607
    Thanked in
    2,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Па онда је златици плус што је близу магистрали за колашин?
    I jos kad ovaj auto put preko mateseva predje, kad krenem sa zlatice reci cu konobaru u kolasin da stavi dojcericu eto me za 20 minuta.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  20. #3963
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Ти си баш безобразан. Ок сити кварт је сами врх живота. Фино ти чоек пише да се прије радило плански. Садило се дрвеће које је порасло за 5 година и имало своју сврху. Не може се ка на игрицу усадит дрво старо 10 година па да прави лад и да има своју сврху одмах у старту. Ти ако си задовољам са зеленилом у сити кварту, свака част. То што су посадили платане уз булевар значиће само оним зградама уз улицу док ће елитни дио сити кварта да пржи јаја на плочице љети.
    A đe ja pominjem City kvart? Jesi ti možda bezobrazan? Ako možeš vrati se na moje komentare u kojima pojašnjavam da nijedno naselje u PG nije dobijalo zelenilo nakon završetka gradnje već se na isto itekako čekalo. Dao sam konkretan primjer da je sada prostor ispred ETF-a jedan od najljepših parkova u PG , a nekad je taj dio u "planskom planiranju" bio ruglo i zastiđe, pa nisu svi primjeri u Podgorici u zadnjih 20 godina samo loši primjeri. Evo vam Kraljev park preko puta Hiltona isto vrlo lijep mali park. Imate park kod dvorca Petrovića. Dakle nije baš sve talo beton beton beton, brate dosadiste sa tom pričom. Koliko samo gradova u EU ima identično zbijen prostor pa ne znam što bi tek tamo činjeli. Očigledno ima puno ljudi koji su došli u PG sa strane i ne podnose podgoričku vrelinu pa za svu muku koja ih snađe okrivljuju Mugija i City kvart.

  21. #3964
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    265
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    A đe ja pominjem City kvart? Jesi ti možda bezobrazan? Ako možeš vrati se na moje komentare u kojima pojašnjavam da nijedno naselje u PG nije dobijalo zelenilo nakon završetka gradnje već se na isto itekako čekalo. Dao sam konkretan primjer da je sada prostor ispred ETF-a jedan od najljepših parkova u PG , a nekad je taj dio u "planskom planiranju" bio ruglo i zastiđe, pa nisu svi primjeri u Podgorici u zadnjih 20 godina samo loši primjeri. Evo vam Kraljev park preko puta Hiltona isto vrlo lijep mali park. Imate park kod dvorca Petrovića. Dakle nije baš sve talo beton beton beton, brate dosadiste sa tom pričom. Koliko samo gradova u EU ima identično zbijen prostor pa ne znam što bi tek tamo činjeli. Očigledno ima puno ljudi koji su došli u PG sa strane i ne podnose podgoričku vrelinu pa za svu muku koja ih snađe okrivljuju Mugija i City kvart.


    Nijesi u toku sa trendovima. Treba drvo ispred ulaza da se ljeti u lad igraju karte. Na klupu da se sjedne pa komentarišu komšije. Na Manhattan kod kupovine stana je presudan lad ispred ulaza.

  22. #3965
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by recbok View Post
    Nijesi u toku sa trendovima. Treba drvo ispred ulaza da se ljeti u lad igraju karte. Na klupu da se sjedne pa komentarišu komšije. Na Manhattan kod kupovine stana je presudan lad ispred ulaza.
    Da mi je znat u kakvim palatama sa sve "jelisejskim poljima" živi ova gospoda jado moj.

  23. #3966
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    A đe ja pominjem City kvart? Jesi ti možda bezobrazan? Ako možeš vrati se na moje komentare u kojima pojašnjavam da nijedno naselje u PG nije dobijalo zelenilo nakon završetka gradnje već se na isto itekako čekalo. Dao sam konkretan primjer da je sada prostor ispred ETF-a jedan od najljepših parkova u PG , a nekad je taj dio u "planskom planiranju" bio ruglo i zastiđe, pa nisu svi primjeri u Podgorici u zadnjih 20 godina samo loši primjeri. Evo vam Kraljev park preko puta Hiltona isto vrlo lijep mali park. Imate park kod dvorca Petrovića. Dakle nije baš sve talo beton beton beton, brate dosadiste sa tom pričom. Koliko samo gradova u EU ima identično zbijen prostor pa ne znam što bi tek tamo činjeli. Očigledno ima puno ljudi koji su došli u PG sa strane i ne podnose podgoričku vrelinu pa za svu muku koja ih snađe okrivljuju Mugija i City kvart.
    Koji gradovi?
    One Ring to Rule them all...

  24. #3967
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Koji gradovi?
    A koji god da ubodeš na karti naći ćeš koliko hoces city kvartova. Ti ako ti Podgorica ne valja, ćera li te ko da živiš u njoj?

  25. The Following 2 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  26. #3968
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Тај сити кварт неће ни имат зеленило то је поента.

  27. The Following User Says Thank You to GRUNA'STAR For This Useful Post:


  28. #3969
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,494
    Thanks Thanks Given 
    5,334
    Thanks Thanks Received 
    3,828
    Thanked in
    1,516 Posts

    Default

    Zivio sam pola godine u bukurest, park je svudje. Herestrau park je veci od podgorice. Mali cismigiu park dje sam obicno uzimao stan je recimo koliko toloska suma. Ali taj park ima toliko drveca da ga sama podgorica nema. Pa ne postoji 200 stabala u komplet centar grada. U city kvart nema jedno drvo. O kojim parkovima vi pricate. Parkovi su pluca grada a mi i goricu pometlasmo.
    Naveo sam bukurest jer ga mi gledamo kao tunguziju

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk

  29. The Following 7 Users Say Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  30. #3970
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,540
    Thanks Thanks Received 
    8,582
    Thanked in
    4,635 Posts

    Default

    samo da ne uporedjujemo Podgoricu sa bilo kojim evropskim gradom, po bilo kom kriterijumu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  31. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  32. #3971
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    A koji god da ubodeš na karti naći ćeš koliko hoces city kvartova. Ti ako ti Podgorica ne valja, ćera li te ko da živiš u njoj?
    Druze zamolio bih te da ne mlatiš.
    Ako ti ne razumiješ šta znači zelenilo nemoj EU gradove da pominjes jer ne znaš i nijesi vidio.
    Ima djelova grada dje je beton ali ćeš naći park, parkić, igralište svako malo. Možda nećeš u poslovnim centrima grada (najčešće hoćeš ) ali dje žive ljudi postoje i pretpostavke za normalan razvoj.
    Ne znam jesi kad bio u Berlinu,Budimpešti, Pragu.. ma izaberi neki od manjih gradova.
    Ovo što se vidi u PG moze da se vidi uglavnom u Albaniji, Kosovu, djelovima Rumunije i Bugarske, tj. Tamo gdje je stepen razvoja manji nego u EU. Da ne pričamo oko urbanističkog haosa i kako nikakvu arhitektonsku vrijednost te zgrade nemaju(nesto kao u Bd).
    Teško da ćeš naći da je baš sve izbetonirano i devastirano kao u PG.
    I nemoj kao maloumnici iz DPS kad se Srbi bune pa pričaju idite u Srbiju, meni je žao što je PG nagrađena i što novi djelovi grada nemaju osnove za život ljudi. Još mi je zalije što ljudi buduće generacije osude da odrastaju u betonskim getoima.
    Problem PGorice i urbanizma je to što ima dovoljan broj ljudi koji se ne pitaju sa glavom a nekako su snašli pare pa im je city kvart centar svijeta.
    Čovjek kojem je ok da mu se dijete podiže na goli beton ne može biti normalan nikako
    One Ring to Rule them all...

  33. The Following User Says Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  34. #3972
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    265
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Тај сити кварт неће ни имат зеленило то је поента.

    Ima malo zelenila ispred onih zgrada nego je poenta da ga nema dovoljno. Ili platani ili ništa.

  35. #3973
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,731
    Thanks Thanks Given 
    10,797
    Thanks Thanks Received 
    5,113
    Thanked in
    2,382 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johninum View Post
    A ne bih više živio u taj dio kod Lepe Kate sem da moram. Koje sivilo. Špriceve sam nalazi ispred ulaza. Malih kafanica koliko hoćeš, stalno dreka,vika. Pijanicu svaku noć bi vidio. Auto me je bilo strah da prakiram jer su nam obijali nekoliko puta. Neka molim te
    Slažem se.I meni je prijatnije viđet par koji se cepa u stan na dan po Siti kvartu i bikca koji šmrče u lift Siti kvarta no dilera deviza i prodavca krapova oko Lepe Kate

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  36. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  37. #3974
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Druze zamolio bih te da ne mlatiš.
    Ako ti ne razumiješ šta znači zelenilo nemoj EU gradove da pominjes jer ne znaš i nijesi vidio.
    Ima djelova grada dje je beton ali ćeš naći park, parkić, igralište svako malo. Možda nećeš u poslovnim centrima grada (najčešće hoćeš ) ali dje žive ljudi postoje i pretpostavke za normalan razvoj.
    Ne znam jesi kad bio u Berlinu,Budimpešti, Pragu.. ma izaberi neki od manjih gradova.
    Ovo što se vidi u PG moze da se vidi uglavnom u Albaniji, Kosovu, djelovima Rumunije i Bugarske, tj. Tamo gdje je stepen razvoja manji nego u EU. Da ne pričamo oko urbanističkog haosa i kako nikakvu arhitektonsku vrijednost te zgrade nemaju(nesto kao u Bd).
    Teško da ćeš naći da je baš sve izbetonirano i devastirano kao u PG.
    I nemoj kao maloumnici iz DPS kad se Srbi bune pa pričaju idite u Srbiju, meni je žao što je PG nagrađena i što novi djelovi grada nemaju osnove za život ljudi. Još mi je zalije što ljudi buduće generacije osude da odrastaju u betonskim getoima.
    Problem PGorice i urbanizma je to što ima dovoljan broj ljudi koji se ne pitaju sa glavom a nekako su snašli pare pa im je city kvart centar svijeta.
    Čovjek kojem je ok da mu se dijete podiže na goli beton ne može biti normalan nikako
    Druže tebi ne odgovara klima Podgorice ljeti. Ja znam da je za ljude sa strane to velika muka jer presnećivanje počinje od maja, a završi se u oktobru. Pominješ Berlin koji prvo ima potpuno drugačiju klimu, grad najjače zemlje Evrope , koji ima stare prelijepe parkove ali je Berlin realno beton isto i apsolutno ne stoji da su tamo naselja prepuna "jelisejskih polja" nego čak su istični djelovi bili zelenilom ljepši u kvartovima od zapadnih ali to je sve kao i u PG.

    Ne smeta vam kada se u kratke rukave zimi u PG šetate . I ja kad odem neđe sjevernije zimi, kunem sve živo. Da me neko pošalje u Rusiju zimi, vjerujem da bi izavetao i proklinja gradonačelnika Moskve

  38. #3975
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,937
    Thanks Thanks Given 
    3,214
    Thanks Thanks Received 
    5,607
    Thanked in
    2,270 Posts

    Default

    Blago onome ko se svikne sa samo jednim gradom cijelog zivota i jos kad je Pg

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  39. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


Page 159 of 213 FirstFirst ... 59109149155156157158159160161162163169209 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Dilema E730-D500
    By NETMAN in forum Android
    Replies: 14
    Last Post: 07-04-06, 13:57
  2. dilema
    By podgoricanka in forum Sex i erotika
    Replies: 51
    Last Post: 05-12-05, 07:50
  3. DVB Dilema.. help needed
    By NexusVI in forum Hardware
    Replies: 1
    Last Post: 20-09-05, 11:59
  4. Dilema oko procesora , sta kupiti ?
    By monteboy in forum Hardware
    Replies: 49
    Last Post: 14-11-04, 15:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •