Iz ugla kupca koji kupi stan u izgradnji, legitimno je pravo da zahtijeva tj da mu se omogući da obiđe stan tokom izgradnje uz prisustvo šefa gradilišta. E sad, kako to sve izgleda iz ugla firmi koje su prodavale stanove, jasno je da je drugačije kako oni gledaju na to da im neko dolazi. Ja sam imao situaciju ranije u kojoj me šef gradilišta pitao u mailu "ko sam ja da vršim nadzor i odakle mi pravo da dolazim na gradilište" zbog maila sa fotografijama dokaza u kojima sam označio loše postavljene pločice i imao niz primjedbi na rad radnika koji su ih postavljali. Riješio sam tako što sam morao biti drzak jer je u pitanju bila kupovina iz kredita. Svakako, shvatio sam da mnogi od njih uopšte ne prate radnike onako kako bi trebalo da ih nadziru kada nešto rade na objektima. Potpuno je legitimno pravo kupca da uočava na vrijeme probleme jer se pokazalo u XY slučajeva da su u pravu , a to znači da mnogi u lancu ne rade kako treba, a pare nikome ne padaju sa neba(doduše ima i takvih koliko hoćeš)

Sent from my SM-G973F using Tapatalk