Page 15 of 213 FirstFirst ... 51112131415161718192565115 ... LastLast
Results 351 to 375 of 5314

Thread: [DILEMA] Starogradnja / novogradnja

  1. #351
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,961
    Thanks Thanks Given 
    4,806
    Thanks Thanks Received 
    9,850
    Thanked in
    3,737 Posts

    Default

    Znam, znam, nisam mislio škartarit tu ali isto tako i prihvatit prvu ponudu koju sam dobio Dobio sam preporuku i za Lenox, poslah i njima upit pa ćemo vidjeti...
    War. War never changes.

  2. #352
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    2,245
    Thanks Thanks Given 
    435
    Thanks Thanks Received 
    555
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    S tim što su otvori podijeljeni na 4 dijela pa vjerovatno i to utiče na cijenu ali opet i ja mislim da je u krv. Đe pogledati još, Alumil? Vidim da rade sa nekim grčkim profilima, aluminijumski? Ne bih bježao ni od aluminijuma ako nije drastično skuplji od PVC-a?
    http://patuljak.me/artikal/63586/VUGOMAL--PODGORICA

    Preporuka...
    Last edited by Dasho; 26-10-17 at 11:44.

  3. #353
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    By The Rivers Dark (Leonard Cohen)
    Posts
    2,113
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Neko da mi je pricao da se za 60000 ne moze kupiti dvosoban stan ne bih mu vjerovao. Opucih se danima trazeci, sve sto mi ulazi u budzet ili je kao suteren ili nisko prizemlje ili neki sprat 7+ ili odmah ulaganja 10k, nailazio sam cak da nemaju prozor u dnevnoj sobi i nijesam znao da stan moze da se napravi cak skroz bez terase... Lokacije da ne pominjem, to sto ima za 50-55k tu bi mi za gorivo islo 150e mjesecno (kraj Zabjela, Kakaricka, Tolosi, Zelenika...). Prosto nevjerovatno.

  4. #354
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Danilo... View Post
    Neko da mi je pricao da se za 60000 ne moze kupiti dvosoban stan ne bih mu vjerovao. Opucih se danima trazeci, sve sto mi ulazi u budzet ili je kao suteren ili nisko prizemlje ili neki sprat 7+ ili odmah ulaganja 10k, nailazio sam cak da nemaju prozor u dnevnoj sobi i nijesam znao da stan moze da se napravi cak skroz bez terase... Lokacije da ne pominjem, to sto ima za 50-55k tu bi mi za gorivo islo 150e mjesecno (kraj Zabjela, Kakaricka, Tolosi, Zelenika...). Prosto nevjerovatno.
    Znas kako, to natrci I treba biti u toku I poznavat ljude. Evo recimo, moguce je da ce jedan moj drug imati stan od 86m2 u kom niko nije zivio u zgradi (blizina krivog mosta) zavrsenoj prije par godina za neku cijenu od 800-850 € po m2. Znam da ce biti I jedan poslovni u sivoj zoni na zabjelo od cca 290m2 (tzv polusuteren u stambenoj zgradi) za nesto tipa 120k.

    Al to je kad naidje I pare trebaju I ide brza prodaja bez oglasa I agencija, no ruka ruci.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 26-10-17 at 13:47.

  5. #355
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,961
    Thanks Thanks Given 
    4,806
    Thanks Thanks Received 
    9,850
    Thanked in
    3,737 Posts

    Default

    Prvi put čujem za ovu firmu, vidim imaju svašta nešto interesantno. Znam da se mnogi "ježe" laminata ali meni ovo izgleda prelijepo i najozbiljnije razmatram laminat da ubacim... Volim ove široke daske, u formi parketa nema ispod 60e po m2, laminat najskuplji je 14e a izgleda (bar meni) prelijepo a i za održavanje je mnogo jednostavniji...

    https://www.facebook.com/praktispodgorica/
    War. War never changes.

  6. #356
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,043
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    I meni se svidja + stavis koju boju oces, nisi osudjen na nijanse kakane boje


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  7. #357
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Danilo... View Post
    Neko da mi je pricao da se za 60000 ne moze kupiti dvosoban stan ne bih mu vjerovao. Opucih se danima trazeci, sve sto mi ulazi u budzet ili je kao suteren ili nisko prizemlje ili neki sprat 7+ ili odmah ulaganja 10k, nailazio sam cak da nemaju prozor u dnevnoj sobi i nijesam znao da stan moze da se napravi cak skroz bez terase... Lokacije da ne pominjem, to sto ima za 50-55k tu bi mi za gorivo islo 150e mjesecno (kraj Zabjela, Kakaricka, Tolosi, Zelenika...). Prosto nevjerovatno.
    Nemoj tako, sad će ti ođe objasniti da ima stanova da biraš, za male pare naravno.

  8. #358
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Prvi put čujem za ovu firmu, vidim imaju svašta nešto interesantno. Znam da se mnogi "ježe" laminata ali meni ovo izgleda prelijepo i najozbiljnije razmatram laminat da ubacim... Volim ove široke daske, u formi parketa nema ispod 60e po m2, laminat najskuplji je 14e a izgleda (bar meni) prelijepo a i za održavanje je mnogo jednostavniji...

    https://www.facebook.com/praktispodgorica/
    Na stranici pise 4jula al bih rekao da je trg bozane vucinic (inteligencije) na mapi.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  9. #359
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,043
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    Ovo je ono dje je bila stamparija grafo preko puta tehnomaxa, ja msm


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  10. #360
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,961
    Thanks Thanks Given 
    4,806
    Thanks Thanks Received 
    9,850
    Thanked in
    3,737 Posts

    Default

    Biće da je mapa pogrešna iz razloga što često pišu u postovima da su na Zabjelu u 4. jula.
    War. War never changes.

  11. #361
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    By The Rivers Dark (Leonard Cohen)
    Posts
    2,113
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    To vam je tacno na semafore prije Tehnomaxa i Lakovica (iz pravca gintasa). Interesantno djeluje, nijesam znao da se ovim bave... Tu je prije bila samo knjizara.

  12. #362
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    2,245
    Thanks Thanks Given 
    435
    Thanks Thanks Received 
    555
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Prvi put čujem za ovu firmu, vidim imaju svašta nešto interesantno. Znam da se mnogi "ježe" laminata ali meni ovo izgleda prelijepo i najozbiljnije razmatram laminat da ubacim... Volim ove široke daske, u formi parketa nema ispod 60e po m2, laminat najskuplji je 14e a izgleda (bar meni) prelijepo a i za održavanje je mnogo jednostavniji...

    https://www.facebook.com/praktispodgorica/
    Preporuka za podne obloge (parket i laminat)

    http://businesssite.me/PG2/STONES/PO...GE_STONES.html

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk

  13. #363
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Znas kako, to natrci I treba biti u toku I poznavat ljude. Evo recimo, moguce je da ce jedan moj drug imati stan od 86m2 u kom niko nije zivio u zgradi (blizina krivog mosta) zavrsenoj prije par godina za neku cijenu od 800-850 € po m2. Znam da ce biti I jedan poslovni u sivoj zoni na zabjelo od cca 290m2 (tzv polusuteren u stambenoj zgradi) za nesto tipa 120k.

    Al to je kad naidje I pare trebaju I ide brza prodaja bez oglasa I agencija, no ruka ruci.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
    Da nije zgrada Amfore...
    Znam da se prodavao dvosoban stan od 90m2, a koji se lako mogao preurediti u trosoban, pretposlednji sprat, za 75 000e... ne znam je li se prodao, cini mi se da su ljudi odustali od prodaje i odlucili da sacekaju preseljenje kolektora...

  14. #364
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Nije. Ona mala crvena sa 3 ulaza sa ogradom od kovanog gvozdja I privatnim parkingom iza zgrade. Ta zgrada je 100metara od one bijele na cosku. Mislim da je stan na 1 spratu. Al nije to jos 100% izvjesno, treba neki prenos vlasnistva da se odradi. Znacu za 10tak dana, pa javljam ako koga intetesuje.

    A I za ovaj poslovni cu znat sljedece nedjelje kolko ce bit cijena.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  15. #365
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    By The Rivers Dark (Leonard Cohen)
    Posts
    2,113
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Nece kolektor micati do ulaska u EU kako je krenulo, pricaju o micanju evo 5-6 godina i svake godine kazu da imaju pare spremne hahaha. Tako da krivi most, iza delte glibave, city sugavi, onu poljanu kod Dak petrol na zabjelo i blokove 6-7-8-9-10-11-12-13-14 hahaha zaobilazim u sirokom luku. Top je lokacija ono kod duvanskog dje sad Baća radi zgradu, ali nema sanse da ce tu kvadrat biti ispod 1200-1300. No dobro, sad ce opet 1000+ pa evo da vidimo ko ce se javiti i sta ce ponuditi. Ja trazim oko Gintasa, pocetak Momisica, preko Morace, pocetak Zagorica, pocetak Maslina, ispod Gorice, kod streljane ispod Ljubovica, Blok 5...

  16. #366
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    ispod Ljubovića je većina zgrada rasprodato mada rekoše da će brzo ove naše kuće rušit da bi se pravile nove zgrade mada ko zna to eo pričaju 20 god
    She is only here to annoy herself!

  17. #367
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Oko kolektora prvi put postoji realna prica da ce da se radi jer je tek sada obezbijednjeno finansiranje

    http://www.vijesti.me/vijesti/vlada-...dgorici-955466






    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  18. #368
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    ispod Ljubovića je većina zgrada rasprodato mada rekoše da će brzo ove naše kuće rušit da bi se pravile nove zgrade mada ko zna to eo pričaju 20 god
    To je malo komplikovano mislim I nece bas tako brzo. Imam druga tamo I nesto nijesam siguran da to rusenje odgovara stanovnicima naselja. Naime, od investitora bi se dobio broj m2 koliko je uknjizeno u postojecim objektima. Zemljiste je opstinsko a dostina je dozidala sobe I skoro uduplala kvadrature koje im po ovom sistemu nece biti priznate.

    Ne znam kako ce obezbijediti saglasnost ljudi na koje se vode objekti u situaciji kada su ti objekti legalizovani I uknjizeni bez tereta, doduse na opstinskom zemljistu. Mozda postoji neka fora da moze, ali nijesam bas toliko u materiji.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 27-10-17 at 08:19.

  19. #369
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sto se napravi od Zabjela - PIH.

  20. #370
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,277
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    ^sad prošetah Ljubovićem i taman tako - gadluk.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  21. #371
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Mislite li na one kuce/barake u kralja nikole, preko puta zgrade zeca, treba li one da se micu... znam da se to planiralo...

  22. #372
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Mislite li na one kuce/barake u kralja nikole, preko puta zgrade zeca, treba li one da se micu... znam da se to planiralo...
    To o cemu ti pricas je dio iza vampirice. Za to ne znam. Mislim da je NSX pricao o ulici R.Burica (od streljane pa navise do zgrada kod semafora dje je sicilia na Zabjelo) lijevo I desno posle kineske ambasade.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  23. #373
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    da pričao sam o tom dijelu, mada rušiće se i one barake brzo ali je onamo ispod neka septička sjećam se da je propala mješalica od cijevnekomerc prije 10ak god ostala je kabina da visi u vazduh sa sve vozačem
    She is only here to annoy herself!

  24. #374
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja ne kazem da se ne gradi, nego nacin na koji su ovo uradili preko puta dak petrola i posebno ispod ljubovica je odvratno.

    Da naprave makar neku zelenu povrsinu, parkic ili veci park prostora je bilo ali ne, nabacaju se zgrade jedna na drugu, svaka drugacijeg oblika i spratnosti, jos se priljubljuju jedna uz drugu.

  25. #375
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Prvi put čujem za ovu firmu, vidim imaju svašta nešto interesantno. Znam da se mnogi "ježe" laminata ali meni ovo izgleda prelijepo i najozbiljnije razmatram laminat da ubacim... Volim ove široke daske, u formi parketa nema ispod 60e po m2, laminat najskuplji je 14e a izgleda (bar meni) prelijepo a i za održavanje je mnogo jednostavniji...

    https://www.facebook.com/praktispodgorica/
    ti koji se ježe laminata su gledali samo onaj najjeftiniji koji se razjaži poslije dva mjeseca

    Koliko para, toliko muzike
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

Page 15 of 213 FirstFirst ... 51112131415161718192565115 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Dilema E730-D500
    By NETMAN in forum Android
    Replies: 14
    Last Post: 07-04-06, 13:57
  2. dilema
    By podgoricanka in forum Sex i erotika
    Replies: 51
    Last Post: 05-12-05, 07:50
  3. DVB Dilema.. help needed
    By NexusVI in forum Hardware
    Replies: 1
    Last Post: 20-09-05, 11:59
  4. Dilema oko procesora , sta kupiti ?
    By monteboy in forum Hardware
    Replies: 49
    Last Post: 14-11-04, 15:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •