Page 39 of 213 FirstFirst ... 293536373839404142434989139 ... LastLast
Results 951 to 975 of 5314

Thread: [DILEMA] Starogradnja / novogradnja

  1. #951
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,878
    Thanks Thanks Given 
    1,643
    Thanks Thanks Received 
    2,819
    Thanked in
    1,223 Posts

    Default

    Kimmi je sracunao to sasvim korektno. E sad sto smo ostali u fazi racunica zagoric park suma i kakaricka gora niti kupujes plac niti komunalije kuca na dva sprata gornji dio samo opeke za 25.000 300kvadrata da crknu dusmani , to je druga prica...

    Pa samo u zagoric kod arome ( podvoznjaka put zlatice) je 30.000 plac od 500kvadrata. A to je nista


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  2. #952
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Plac u PG 50-100e, treba bi bar 500m
    Kuća od 100m2 ispada te barem 50 000e
    Komunalije, sto neko reče ograda itditd..

    Skupi se i tu fino, e sad druga je stvar sto je zivjeti u kuci ljepše 2x :d

    Na Stari A. dje sam gledao neki plac, nema nista ispod 200 eura/kvadrat

  3. #953
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,253
    Thanks Thanks Given 
    2,757
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Bas sinoc udjoh na sajt jedne agencije i vidjeh reklamu za ovo...
    Bratonozicka ulica, Zagoric pored sina...
    Ekskluzivno naselje...
    e zamisli to taman zaspeš protrese te teretni od 40 vagona...
    She is only here to annoy herself!

  4. #954
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    A kakva je to crna vila od 150 kvadrata, neto 120... klasicni trosoban stan...
    Treba para za kucu, ko se ne razumije u gradjevinu, ima da ga klepaju sa svih strana, za neki malo kvalitetniji objekat, 500e po kvadratu ako te ispane, dobro si prosao...
    A sjutra da je prodas, o jadu ces se zabavit i trika nema da ces te pare izvuc nazad
    Pa napisao je lik da se za te pare, valjda se pominjalo 130k, moze dvorac napravit.

    Ja eto izracunah da za malo bolje opremljenu kucu, sa neto povrsine stanom od 110-130m2 I 1-2 garazna mjesta, treba minimum 150k.

    Za nesto ozbiljniju kvadraturu, naravno treba vise para.

    Ja sad prodajem kucu u Zagorich. Kuca ima cca 200m2 neto povrsine na dvije etaze (od cega je uknjizeno mozda 150 a dio otpada I na garazu), plus plocu zakrovljenu gore sa izvedenim instalacijama. Plac je mislim 620-640m2, I cijenim je 125k. Nije full sredjena, a do fulla treba sigurno jos 30k-50k, iako je odradjena spoljna stolarija nova I centralno grijanje sa kaminom I dio kuce je sredjivan dok je dio bezveze po meni. Lokacija je solidna, onaj dio kod vrtica Masa.

    Prvo sam je, sto je I red, ponudio komsijama. Prvi komsija je rekao da vrijedi svaki cent, pa ce da javi.

    E sad ako ova moja vrijedi 125k, a daleko je od fulla I stara je 40 godina, mogu mislit koliko nova vrijedi.


    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  5. #955
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,952
    Thanks Thanks Given 
    1,359
    Thanks Thanks Received 
    1,666
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dule001 View Post
    Na Stari A. dje sam gledao neki plac, nema nista ispod 200 eura/kvadrat
    A mislio sam dahna, zagoric i tako to... Ovo blize je vidimo se

  6. #956
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,145
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Pa napisao je lik da se za te pare, valjda se pominjalo 130k, moze dvorac napravit.

    Ja eto izracunah da za malo bolje opremljenu kucu, sa neto povrsine stanom od 110-130m2 I 1-2 garazna mjesta, treba minimum 150k.

    Za nesto ozbiljniju kvadraturu, naravno treba vise para.

    Ja sad prodajem kucu u Zagorich. Kuca ima cca 200m2 neto povrsine na dvije etaze (od cega je uknjizeno mozda 150 a dio otpada I na garazu), plus plocu zakrovljenu gore sa izvedenim instalacijama. Plac je mislim 620-640m2, I cijenim je 125k. Nije full sredjena, a do fulla treba sigurno jos 30k-50k, iako je odradjena spoljna stolarija nova I centralno grijanje sa kaminom I dio kuce je sredjivan dok je dio bezveze po meni. Lokacija je solidna, onaj dio kod vrtica Masa.

    Prvo sam je, sto je I red, ponudio komsijama. Prvi komsija je rekao da vrijedi svaki cent, pa ce da javi.

    E sad ako ova moja vrijedi 125k, a daleko je od fulla I stara je 40 godina, mogu mislit koliko nova vrijedi.


    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Волио бих да је видим стварно, 40 год стара а вриједи толико пара.

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  7. #957
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    798
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Uglavnom, ja sam komentarisao samo o vilama od 150 kvadrata... moze to da bude lijepa, skockana kucica-kuca, ali vila nije sigurno...
    Vila odnosno villa, znaci nesto drugo na Zapadu. Bukvalni prevod naseg termina vila, na Zapadu je "mansion". Ovo, slazem se, nije mansion.
    S obzirom da je strani investitor, napisali su "villa" sto je u redu za ovo sto grade. Znaci, nije budzet (jeftinija gradnja) vec luksuznija. Takodje ih zovu Towhnouse ili Terrace houses.

  8. #958
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,092
    Thanks Thanks Given 
    2,217
    Thanks Thanks Received 
    2,377
    Thanked in
    1,226 Posts

    Default

    Ne komentarišući cijenu, mjest ovih vilami je baš ružno. Pored šina, iza onog mravinjaka što se sad gradi kod MUP-a.
    Pregledah stanove. Sobe po 9 i 10 kvadrata. Pa to je nehumano. Platiš kao neko luksuzno naselje i dobijes špajz. Na fotkama i virtuelnom snimku doduše to djeluje divno, krevet, noćni ormarići, plakari, kako ne, mačku o rep. Nema ulaznog hodnika, to jeste vidim sad moderno ali jednostavno mi se ne dopada za porodičan stan.

    Blok 5 je jedini lijepo osmišljen kvart u Podgorici, sa zelenilom, travnjacima i drvećem. E sda što se n eodržavaju zgrade i ostalo, to je druga priča. Vidjeh juče negdje sliku Bloka 5 iz 1988 i danas, to je jedina fotka gdje na sadašnjoj imate više zelenila nego na onoj od prije 30 godina.

  9. #959
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Волио бих да је видим стварно, 40 год стара а вриједи толико пара.

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Znas kako, plac priblizne povrsine na 50metara od mene, u istoj ulici, se prodao prije par godina preko 80 hiljada eura. Ajde da racunamo da ovaj moj vrijedi 40. Dalje, komunalije su tu cca 15 hiljada, povrsina od 200m2 u prosjeku neka je po 300€/m2, I dodaj jos plocu gore sa izvedenim instalacijama koja te izadje da je sam izlivas oko 130€/m2, al eto neka bude 10k.

    To je sve zajedno tih 125k, a znam da dosta ljudi racuna kvadrat prostora mnogo vise nego sto sam ja racunao, ali opet mislim da je to pretjerano.

    Kuca ima preko 200m2 sigurno, jer je u osnovi uknjizena kao 132m2, a ima dvije etaze plus nesredjeno potkrovlje. Ajde da na zidove odbijem I 15%, mada je to previse jer se za zgrade racuna 20-25% a kod zgrada tu ulaze zajednicke prostorije (hodnici) I lift, dok je kod kuce to sve u kvadraturi jer su hodnici samo tvoji.

    Samo kamin za centralno grijanje je placen preko 2k€... lako je podcijenjivati vrijednost tudje imovine.

    Pff, koliko ispisah, mogao sam oglas otvorit, samo slike da ubachim, al da sacekam ove komsije jos koju nedjelju da se izjasne.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  10. #960
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Pa napisao je lik da se za te pare, valjda se pominjalo 130k, moze dvorac napravit.

    Ja eto izracunah da za malo bolje opremljenu kucu, sa neto povrsine stanom od 110-130m2 I 1-2 garazna mjesta, treba minimum 150k.

    Za nesto ozbiljniju kvadraturu, naravno treba vise para.

    Ja sad prodajem kucu u Zagorich. Kuca ima cca 200m2 neto povrsine na dvije etaze (od cega je uknjizeno mozda 150 a dio otpada I na garazu), plus plocu zakrovljenu gore sa izvedenim instalacijama. Plac je mislim 620-640m2, I cijenim je 125k. Nije full sredjena, a do fulla treba sigurno jos 30k-50k, iako je odradjena spoljna stolarija nova I centralno grijanje sa kaminom I dio kuce je sredjivan dok je dio bezveze po meni. Lokacija je solidna, onaj dio kod vrtica Masa.

    Prvo sam je, sto je I red, ponudio komsijama. Prvi komsija je rekao da vrijedi svaki cent, pa ce da javi.

    E sad ako ova moja vrijedi 125k, a daleko je od fulla I stara je 40 godina, mogu mislit koliko nova vrijedi.


    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Ma znam, samo sam se osvrnuo na vase komentare a tebe citirah jer se slazem kolika kuca moze da se napravi za te pare, vila ne moze sigurno...
    Koja je tvoja kuca, ona odmah pored vrtica, ona crvena prije, ili neka treca...
    Ok cijena...

    Znas kako, nekad su se kuce gradile od 100 kvadrata u osnovi, krov na dvije vode, klasika... nasa kuca je takva, a vjeruj mi da se 10 kuca u donju goricu napravilo po istom/slicnom projektu, dolazili su kod djeda da prave skice i uzimaju mjere...
    Ok, moze to fino da se sredi, fasada, balkoni da se izvedu, da to izgleda luksuznije malo, ali opet, da pravim novu kucu, napravio bih je potpuno drugacije...
    Iz tog razloga ne bih kupovao stare kuce...

    Drugo, nevjerovatno mi je da ljudi uloze u kucu 200000e , a uzmu plac u neku pripickinu... ili ono, u neke spredne ulicice, skrenes lijevo, pa desno, desno i treca lijevo i eto te... ili ono, kuca iza kuce...
    Ne znam, meni se to ne dopada ni najmanje, ako vec oces da pravis lux kucu, treba da imas fini plac oko kuce, da bude neka dobra lokacija, dobar prilaz, da nijesu komsije nacickali kuce seljacke na 200 kvadrata zemlje
    Last edited by karamazov; 08-07-19 at 17:22.

  11. #961
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Ma znam, samo sam se osvrnuo na vase komentare a tebe citirah jer se slazem kolika kuca moze da se napravi za te pare, vila ne moze sigurno...
    Koja je tvoja kuca, ona odmah pored vrtica, ona crvena prije, ili neka treca...
    Ok cijena...

    Znas kako, nekad su se kuce gradile od 100 kvadrata u osnovi, krov na dvije vode, klasika... nasa kuca je takva, a vjeruj mi da se 10 kuca u donju goricu napravilo po istom/slicnom projektu, dolazili su kod djeda da prave skice i uzimaju mjere...
    Ok, moze to fino da se sredi, fasada, balkoni da se izvedu, da to izgleda luksuznije malo, ali opet, da pravim novu kucu, napravio bih je potpuno drugacije...
    Iz tog razloga ne bih kupovao stare kuce...

    Drugo, nevjerovatno mi je da ljudi uloze u kucu 200000e , a uzmu plac u neku pripickinu... ili ono, u neke spredne ulicice, skrenes lijevo, pa desno, desno i treca lijevo i eto te... ili ono, kuca iza kuce...
    Ne znam, meni se to ne dopada ni najmanje, ako vec oces da pravis lux kucu, treba da imas fini plac oko kuce, da bude neka dobra lokacija, dobar prilaz, da nijesu komsije nacickali kuce seljacke na 200 kvadrata zemlje
    Ovamo u ovaj dio Zagoricha nijesu nego je svaki plac minimum 500m2. Ali ni to nekad nije dovoljno. Komsija na 70-80m od mene ukrkao u kucu grdilo para, ono majstori vele da nema sanse da je ispod pola miliona, mislim da kuca ima 200 u osnovi I 4 etaze (suteren, prizemlje I jos dvije gore), podno grijanje, stirodur, solarni paneli, bazen zidani, ma sve je napucano bash. Ali na toliki objekat ostane mu jako malo dvorista, od kojeg pola mu je zauzeo bazen, pa sam se ne malo puta pitao sto se kad je vec davao tolike pare nije otvorio za duplo veci plac pa da ima bas vilu.

    A ovo o cemu pricas, nakrcane kucerine na malim placevima, je karakteristicno za veci dio Zlatice, onaj dio Zagoricha oko doma zdravlja I Murtovinu.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  12. #962
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Ima li broj ko kakvog malterasa? Da se zakrpe rupe nakon vodoinstalatera. Da je ozbiljan i da profesionalno pristupa poslu.

    Hvala svima


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #963
    Join Date
    May 2019
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    U mnogim stanovima vidim stavljaju one velike keramičke pločice na mjestu đe redovno ide parket (dnevna, spavaća soba). Je li to ledi sobu tokom hladnih dana? Iskustva!

  14. #964
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,878
    Thanks Thanks Given 
    1,643
    Thanks Thanks Received 
    2,819
    Thanked in
    1,223 Posts

    Default

    Ako imaju podno grijanje onda ok. Bez toga, ledna je keramika preko zime bgm


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  15. #965
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,253
    Thanks Thanks Given 
    2,757
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kljift View Post
    U mnogim stanovima vidim stavljaju one velike keramičke pločice na mjestu đe redovno ide parket (dnevna, spavaća soba). Je li to ledi sobu tokom hladnih dana? Iskustva!
    živim u takvoj sobi već godinama i nikako ne preporučujem, jedva čekam da se odselim...još zapadna strana
    She is only here to annoy herself!

  16. #966
    Join Date
    May 2019
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    A kakvo crno pogodno grijanje. Zahvaljujem.

  17. #967
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,200
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    756
    Thanked in
    528 Posts

    Default

    Sve se neplanski radi.

    Odlična lokacija je ona koja omogućava vama i vašoj djeci lak pristup svim svojim obavezama i potrebama, zato će dinamično okruženje kompleksa #JužnaKapijaGrada omogućiti kvalitetan život vašoj porodici.
    Pozicioniran u širem pojasu centra grada, uz samu magistralu i kružni tok (na račvanju cetinjskog i petrovačkog puta) ovaj kompleks ima odličnu saobraćajnu komunikaciju sa svim djelovima grada i važnim gradskim sadržajima.
    Centar grada, osnovna škola, srednja škola, super-market - sve je na korak od vas! #ŽiviOvdjeiSada #Zabjelo
    Cijena kvadrata: 999€/m2 | Ponuda ograničena!



  18. #968
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,952
    Thanks Thanks Given 
    1,359
    Thanks Thanks Received 
    1,666
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Užas ispred kuća neka, pored nje plac koji se vidjeh prodaje pa ce još jedna zgrada tu...

  19. #969
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,073
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    868
    Thanked in
    548 Posts

    Default

    Pa bolje je i jeftinije od Sitija, barem meni izgleda. Kakav će biti kvalitet, to je kao i uvijek diskutabilno.

  20. #970
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,200
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    756
    Thanked in
    528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Užas ispred kuća neka, pored nje plac koji se vidjeh prodaje pa ce još jedna zgrada tu...
    Sto su uradili od Zabjela.. Od Zabjelske Vektre do stadiona Zabjela. 30 zgrada (27 razlicitih vlasnika) jedna kafena/druga zelena/treca bijela/cetvrka narandzasta....
    A siti kvart bi bio smijesan za onu lokaciju - tako i za ovu kod Vodovoda > jer ce i u nju da se ..... kao i gore navedenu...

    Pogledaj one zgrade do stadiona Zabjela - kao da si nedje na sjever - i iza nekadasnje nove panonke...

  21. #971
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Sto su uradili od Zabjela.. Od Zabjelske Vektre do stadiona Zabjela. 30 zgrada (27 razlicitih vlasnika) jedna kafena/druga zelena/treca bijela/cetvrka narandzasta....
    A siti kvart bi bio smijesan za onu lokaciju - tako i za ovu kod Vodovoda > jer ce i u nju da se ..... kao i gore navedenu...

    Pogledaj one zgrade do stadiona Zabjela - kao da si nedje na sjever - i iza nekadasnje nove panonke...
    Avala bas je sprdnja ovo sto se cini. I one zgrade iza Delte isto, svaka razlicita.

    Pa mater mu, sto fino ne kazu obradjivacima planova da uvedu obavezu propisivanja izgleda fasade. Pa svaki DUP da ima istu kombinaciju boja itd. Mnogo bi ljepse bilo, a ne ovako svaka zgrada razlicite boje I oblika. Ko cirkus. Pih.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  22. #972
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,453
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,153
    Thanked in
    1,777 Posts

    Default

    lako je što su različite boje nego što je svaka okrenuta na svoju stranu, zagrađuju balkone i prozore jedna drugoj, nije mi jasno kako se mogu dobit dozvole za onaj cirkus.

  23. #973
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Imaju one nove dvije zgrade, kad se ide od gimnazije prema vezirovom mostu pa sa desne strane, investitori su Fidija I Eurozox. Mislim da se moze sa balkona jedne do balkona druge sa nekom daskom polozenom izmedju lagano preci. Ne vjerujem da je razmak mnogo veci od dva metra. Sprdnja.

    A sarenilo boja je uzas posebne vrste, na ranije pomenutim lokacijama.

    Kako vrijeme prolazi onaj Blok V stvarno dobija na smislu. Ono je bilo planiranje prostora, a ovo sad...katastrofa.

    A tek parking mjesta.....

    Ne vjerujem da 10% investitora obezbijedi zakonski broj parking mjesta (1.1 po stanu I mislim po jedno na svakih 50m2 poslovnog prostora). Oni ih nacrtaju ali ih ne naprave. I to sve neko na kraju potpise I kaze ok je.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  24. #974
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,926
    Thanks Thanks Given 
    1,491
    Thanks Thanks Received 
    790
    Thanked in
    493 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Imaju one nove dvije zgrade, kad se ide od gimnazije prema vezirovom mostu pa sa desne strane, investitori su Fidija I Eurozox. Mislim da se moze sa balkona jedne do balkona druge sa nekom daskom polozenom izmedju lagano preci. Ne vjerujem da je razmak mnogo veci od dva metra. Sprdnja.

    A sarenilo boja je uzas posebne vrste, na ranije pomenutim lokacijama.

    Kako vrijeme prolazi onaj Blok V stvarno dobija na smislu. Ono je bilo planiranje prostora, a ovo sad...katastrofa.

    A tek parking mjesta.....

    Ne vjerujem da 10% investitora obezbijedi zakonski broj parking mjesta (1.1 po stanu I mislim po jedno na svakih 50m2 poslovnog prostora). Oni ih nacrtaju ali ih ne naprave. I to sve neko na kraju potpise I kaze ok je.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Obavezni su sad da rade podzemne garaze ali ih prodaju po 10ak hiljada tako da opet dodjes na isto

    Sent from my Mate 10 pro using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  25. #975
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,878
    Thanks Thanks Given 
    1,643
    Thanks Thanks Received 
    2,819
    Thanked in
    1,223 Posts

    Default

    Citam remarkov post i ocu da napisem za ove zgrade posle gimnazije i vidim kimi napisa. Drugi ima stan tamo, mislim da je slao nedje sliku dje mu je balkon od druge zgrade.
    Naravno oce da prodaje stan

    Nova dalmatinska je bila prelijepa ali je napravljeno toliko zgrada da ti ne mozes nekome da objasnis dje ti je stan. Nema sanse , jer je ono haoticno tamo.

    Inace u one nove zgrade zetagradnje sto se rade pored delte( city mall-a) stavljaju kao trokrilni prozor u dnevnu. Sto je fora. Na valjda neku duzinu prozora kad se kida ostaje viska tog materijala pa ja baća to da bi ustedio iskoristio i dodao na onaj klasicni dvorkrilni jos jedan dio.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

Page 39 of 213 FirstFirst ... 293536373839404142434989139 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Dilema E730-D500
    By NETMAN in forum Android
    Replies: 14
    Last Post: 07-04-06, 13:57
  2. dilema
    By podgoricanka in forum Sex i erotika
    Replies: 51
    Last Post: 05-12-05, 07:50
  3. DVB Dilema.. help needed
    By NexusVI in forum Hardware
    Replies: 1
    Last Post: 20-09-05, 11:59
  4. Dilema oko procesora , sta kupiti ?
    By monteboy in forum Hardware
    Replies: 49
    Last Post: 14-11-04, 15:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •