Page 89 of 213 FirstFirst ... 397985868788899091929399139189 ... LastLast
Results 2,201 to 2,225 of 5314

Thread: [DILEMA] Starogradnja / novogradnja

  1. #2201
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Niksic/Podgorica
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    306
    Thanks Thanks Received 
    284
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Cekam da kolega zavrsi kucu koju je zapoceo da vam ispisem sve koliko je kostalo i trajalo. Znam da ce on to sve upisati u Excel. Inace ide kuca modernog dizajna, 4 spavace sobe, velika dnevna,kuhinja, garaza, ostava, dvije velike terase, osvijetljenja.


    Pretpostavljam da bi to bi kostalo u City Beton NoZelenlo Kvart 216000 EUR + garaza 7000 EUR = 223000 EUR.
    Ako ova tema tad ne bude aktivna, pušti PM.

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Meni nisu jasne sve ove diskusije tipa kuća vs stan. Jednostavno mene ne može niko ubijediti što je bolje ako se ja neđe osjećam dobro. Tu uvijek bude sijaset likova koji će ubjeđivati u suprotno pa se pitam čemu to? Jel ljudima dobro u kućama, zadovoljni ste kvartom u koji živite? Ostavite i drugima pravo na isti ugođaj... No se to ne može izgleda

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Ne vidim da neko nekoga ubjeđuje, niti se može definisati šta je bolje, stvar je ličnih preferenci. Neko svojih 40 kvadrata stana ne bi mijenjao za 400 kvadrata kuće.

    Više se pisalo o finansijskom aspektu i vrijednosti koja se dobija za novac.

  2. #2202
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Niksic/Podgorica
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    306
    Thanks Thanks Received 
    284
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    Debljina nosecih i pregradnih zidova, onda izolacija je mnogo bolja u starijim zgradama. Ove zgrade po bloku su stare 30 godina, cekam samo recimo zgrade u novu dalmatinsku kako ce da izgledaju za 30 godina. Ovo je neko moje mišljenje, ne znači da je tacno. Laicki razmišljam

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
    Nije pravilo, jedini način bi bio uporediti projekte i izvršiti statičke proračune. Mnoštvo stvari igra ulogu tako da bi bilo neozbiljno nagađati "odoka". Drugim riječima, ako neka zgrada ima deblje zidove, može, a i ne mora da bude kvalitetnija.

    Izolacija konstantno napreduje, koriste se novi materijali koji zamjenjuju stare. Ovo je čista fizika, glavni parametar je koeficijent provodljivosti toplote (tzv. lambda λ) koji je npr. kod betona veoma visok, a kod stiropora, mineralne vune veoma nizak (što znači da sporije prenosi vanjsku toplotu). Imaš situaciju da ti par cm stiropora izoluje objekat bolje od desetina cm betonskog zida ili zida od opeke.
    Last edited by Mile_Djikanovic; 28-10-19 at 09:59.

  3. #2203
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    184
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    Prodata je za 1180 eura, znam zenu koja je prodavala, kaze dosao covjek donio kes i nije se cjenkao i to je to. Bilo je jos 5000 za ulaganje

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
    Bas se nije cenkao, kako da ne.
    Evo cjenkaju se za telefone i televizore po 10 eura, sindikati za plate za 0.01111%, Voli i HDL daju radnicima vaucere umjesto dnevnica, a izgleda jedino se za stanove niko ne cjenka. Galantan neki narod.

    Taj oglas je bio godinu dana aktivan, sam si uostalom to rekao, pa je jasno da je bilo spustanja cijene.

  4. #2204
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    184
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Roditelji skupljaju pare da kupe vrtićima klime, osnovne škole dobijaju klime donacijama firmi eto kakvo je stanje, da ne pominjem da roditelji kupuju osnovne stvari djeci za vrtić, drug je kupovao i posteljinu i jastuke za novi vrtić. Mugi je recimo toliko štete nanio Podgorici i državi , pa samo ovo sa KIPS-om i presudom da ga naćera čovjek da svaki cent lično on plati. Nema se novca za škole a ima da se plaća šegačenje jednog međeda sa cijelom državom.

    Neka se mjesna zajednica obrati Briselu i garantujem ti zivotom da cete dobiti novac za vrtic i osnovnu skolu za oblast oko city kvarta.

  5. #2205
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Kakve veze ima moja priča sa mjesnim zajednicama, city kvartom i Briselom?

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  6. #2206
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Cekam da kolega zavrsi kucu koju je zapoceo da vam ispisem sve koliko je kostalo i trajalo. Znam da ce on to sve upisati u Excel. Inace ide kuca modernog dizajna, 4 spavace sobe, velika dnevna,kuhinja, garaza, ostava, dvije velike terase, osvijetljenja.


    Pretpostavljam da bi to bi kostalo u City Beton NoZelenlo Kvart 216000 EUR + garaza 7000 EUR = 223000 EUR.



    Racunam da je ako sam dobro skontao raspored da je kuca oko 150 kvadrata.

    Sa gradjevinskom dozvolom i placom ispada oko 600eur kvadrat I neka ima okucnice par stotina kvadrata da djeca ne lome vrat na podgoricki vreli beton.

    Znaci za neko 130k imas novu kucu od 150 kvadrata, garazu i dvoriste.

    Za iste pare stan od 80-90 kvadrata u city kvart da molis allaha dje da parkiras ili 7000 garaza.

    Ili pristojan stan od 100kvadrata na manje privlacnoj lokaciji za iste pare..
    Last edited by Gandalf_White; 28-10-19 at 16:18.
    One Ring to Rule them all...

  7. #2207
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Super, još da se pojasni kako uzeti kredit za kupovinu kuće i kako ganjati kredit od 130000 eura ako niste u bordu direktora

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  8. #2208
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,715
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    I posle prozivaju “nase strance” sto sve tamo kupuju na kredite, a na forum niko ne moze kupit stan bez kredita

    Kako mi sad smijesno djeluje ono ruganje njima za kredite a odje svi u ropstvu do kraja zivota


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  9. #2209
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Racunam da je ako sam dobro skontao raspored da je kuca oko 150 kvadrata.

    Sa gradjevinskom dozvolom i placom ispada oko 600eur kvadrat I neka ima okucnice par stotina kvadrata da djeca ne lome vrat na podgoricki vreli beton.

    Znaci za neko 130k imas novu kucu od 150 kvadrata, garazu i dvoriste.

    Za iste pare stan od 80-90 kvadrata u city kvart da molis allaha dje da parkiras ili 7000 garaza.

    Ili pristojan stan od 100kvadrata na manje privlacnoj lokaciji za iste pare..
    Dobro si krenuo, samo si sa matematikom malo na kraju zeznuo. Realno za 1300€/m2 mozes da biras lokaciju stana of 100+ kvadrata, jer su Oni jeftiniji. Investitoru su primorani da ih rade zbog UT uslova I Max broja stambenih jedinica I oni su fakat jeftiniji. Ne kazem da ga mozes uzeti u Volvox/Bemax/Spc zgradi ili Capital plazi ali mislim da skoro svudje drugo mozes. Dalje, zemlja je otisla u nebo pa na Zlaticu prodaju preko 100€ kvadrat, tako da gradnja kuce od 150m2 moze, ako je plac placen preko 50k, da izadje sa projektom, komunalijama, gradnjom, sredjivanjem dvorista, kapijama itd I preko 150k.

    Al znas dje je zajeb. Pored kredita.... Kucu je mnoooogo teze prodati od stana. Ako ti treba kes Stan spustis za 100€/m2 I prodao si ga, kod kuce treba da je das upola cijene... Na stan mozes zaraditi a na kuci bas tesko preprodajom da izvuces ulozeno.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 28-10-19 at 17:11.

  10. #2210
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,715
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Kuca se nikad ne pravi da bi se prodala i zaradile pare, nego da se zivi kao covjek. Nisu bogatasi ludi sto zive u kuci, a i ne trebas biti bogat da bi napravio pristojnu kucu. Tu ne racunam divlja naselja kao Masline, Zagoric, Murtovina ili Tolose nego na Stari/Konik dje si blizu desavanja a opet imas mir


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  11. #2211
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    184
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Kakve veze ima moja priča sa mjesnim zajednicama, city kvartom i Briselom?

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Vidim da se zalite na manjak skola i vrtica u tom dijelu grada, pa samo dajem prijedlog. Izvini ako sam te uvrijedio.

  12. #2212
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Dobro si krenuo, samo si sa matematikom malo na kraju zeznuo. Realno za 1300€/m2 mozes da biras lokaciju stana of 100+ kvadrata, jer su Oni jeftiniji. Investitoru su primorani da ih rade zbog UT uslova I Max broja stambenih jedinica I oni su fakat jeftiniji. Ne kazem da ga mozes uzeti u Volvox/Bemax/Spc zgradi ili Capital plazi ali mislim da skoro svudje drugo mozes. Dalje, zemlja je otisla u nebo pa na Zlaticu prodaju preko 100€ kvadrat, tako da gradnja kuce od 150m2 moze, ako je plac placen preko 50k, da izadje sa projektom, komunalijama, gradnjom, sredjivanjem dvorista, kapijama itd I preko 150k.

    Al znas dje je zajeb. Pored kredita.... Kucu je mnoooogo teze prodati od stana. Ako ti treba kes Stan spustis za 100€/m2 I prodao si ga, kod kuce treba da je das upola cijene... Na stan mozes zaraditi a na kuci bas tesko preprodajom da izvuces ulozeno.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Pa i nisam promasio racunicu

    Tako sam i racunao

    Kuca i zemlja pod kucom + gradjevinske 90 000
    Jos 35 000 za ostatak placa i eto jos 5k za sredjivanje.


    Naravno da je mnogo teze prodati kucu nego stan (sto je paradox balkana) jer lise LUX stanova i penthousea uglavnom po zapadu u stanovima zivi sirotilja samo kod nas ljudi trce u beton.

    Ali realno ako neko vec ima zivi kesh neka logika je da ces prije izabrati 50 stambenog prostora kvadrata vise(to su 2 ogromne sobe ili neciji stan)+ parking + dvoriste + mir i tisina + zeleno.

    Ja sam se u kuci podigao pa mi je to nekako blize.

    + Ulaganja u kucu ko ne napravi novu su masu veca nego u stanu



    Quote Originally Posted by Director View Post
    Super, još da se pojasni kako uzeti kredit za kupovinu kuće i kako ganjati kredit od 130000 eura ako niste u bordu direktora

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

    Pa ne mozes...

    Odje ne pricamo o 50 kvadrata nego pricamo o 150.
    Last edited by Gandalf_White; 28-10-19 at 17:47.
    One Ring to Rule them all...

  13. #2213
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,018
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Tu ne racunam divlja naselja kao Masline, Zagoric, Murtovina ili Tolose nego na Stari/Konik dje si blizu desavanja a opet imas mir.
    Koliko ja znam Zagoric je blize centru ("gdje si blizu desavanja") nego Stari/Konik, a Tolosi su isto tako blizi City kvartu ("gdje si blizu desavanja") nego Stari/Konik

    Cak bih se usudio da kazem i da je i dio Maslina blizi, od svega sto si navela...

    Tako da ne znam bas kako su to onda "divlja naselja"?

  14. #2214
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,715
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default [STANOVANJE] Starogradnja vs novogradnja

    Divlja u smislu da ima masu slijepih ulica, nelegalne gradnje, ulica dje se ne mogu dva auta mimoici. Cisto sumnjam da ljudi iz tih naselja prije mogu stici do Hotela Hilton prije onih ljudi sto zive na Konik npr. iza Lukoil pumpe ili kod Katolicke crkve. A i nije samo poenta ko moze prije stici do Centra nego sto se na Konik/Stari SVE ima ispred kuce (osim nocnog zivota)

    A ako je sad City Kvart centar grada onda su oni iz Tolosa na konju
    Ali Centar je i dalje Centar, navece se samo tamo izlazi


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 28-10-19 at 17:48.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  15. #2215
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Balzak View Post
    Vidim da se zalite na manjak skola i vrtica u tom dijelu grada, pa samo dajem prijedlog. Izvini ako sam te uvrijedio.
    Ne pratiš što se piše. Manjak vrtića i škola je svuda u Podgorici, a razlog je nedostatak novca kojim se razmeću na druge "stvari". Ne moraš se izvinjavati, no ne znam što se sjekiras oko toga.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  16. #2216
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Divlja u smislu da ima masu slijepih ulica, nelegalne gradnje, ulica dje se ne mogu dva auta mimoici. Cisto sumnjam da ljudi iz tih naselja prije mogu stici do Hotela Hilton prije onih ljudi sto zive na Konik npr. iza Lukoil pumpe ili kod Katolicke crkve. A i nije samo poenta ko moze prije stici do Centra nego sto se na Konik/Stari SVE ima ispred kuce (osim nocnog zivota)

    A ako je sad City Kvart centar grada onda su oni iz Tolosa na konju
    Ali Centar je i dalje Centar, navece se samo tamo izlazi


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ti si vidio trotoar prvu put na razglednicama. Što znate vi irvasi bihorski što su naselja gradova. Dok niste šljegli , makar su parkovi postojali a vi ste za Zlaticu mislili da je donji Ibar...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  17. #2217
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    https://www.realitica.com/hr/listing/1986987

    Kad pominjete gradnju kuce, evo link za onaj plac o kojem sam govorio...
    Gorica, setaliste, 2-2,5 km od strogog centra, pjeske preko Gorice i manje...
    Vala mirnije lokacije nema...
    A mogu se zaklet da je otisao za manje od 50000, prodavao se nekoliko mjeseci...
    Isti ovaj plac se preprodao nekoliko puta, prvo ga je prije par godina prodao neki Vukcevic za 35 hiljada, frka mu je bila...
    A sad ga je valjda neki Turcin uzeo...
    Ko ide da seta na goricu neka baci pogled koja je velicina placa, 2 kuce bi mogao napravit tamo, plus je na sami pocetak placa opstinska zemlja, nekih ~100 kvadrata...

    I onda dodje baba sa Zlatice ili Gornje Gorice i cijeni plac 100+ eura kvadrat, ima veli vocke posadjene, 3 jabuke i 2 limuna...
    Last edited by karamazov; 28-10-19 at 17:54.

  18. #2218
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,715
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ti si vidio trotoar prvu put na razglednicama. Što znate vi irvasi bihorski što su naselja gradova. Dok niste šljegli , makar su parkovi postojali a vi ste za Zlaticu mislili da je donji Ibar...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Je li moguce da moram da trosim bateriju na lika koji je pljuvao po City kvartu iz najjace, a tamo je kupio nekretninu. Vjerovatno ga je pogodilo ono za kredite sto rekoh


    Zamisli tek kako je vama Kucima bilo kad ste sljeglji na asfalt sa onih čuka dje krave pod rucnom pasu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  19. #2219
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Divlje veli naselje Masline. A masline imalo mjesnu zajednicu kad je njemu tata pra donje gace u ibar prije spavanja


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  20. #2220
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    https://www.realitica.com/hr/listing/1986987

    Kad pominjete gradnju kuce, evo link za onaj plac o kojem sam govorio...
    Gorica, setaliste, 2-2,5 km od strogog centra, pjeske preko Gorice i manje...
    Vala mirnije lokacije nema...
    A mogu se zaklet da je otisao za manje od 50000, prodavao se nekoliko mjeseci...
    Isti ovaj plac se preprodao nekoliko puta, prvo ga je prije par godina prodao neki Vukcevic za 35 hiljada, frka mu je bila...
    A sad ga je valjda neki Turcin uzeo...
    Ko ide da seta na goricu neka baci pogled koja je velicina placa, 2 kuce bi mogao napravit tamo, plus je na sami pocetak placa opstinska zemlja, nekih ~100 kvadrata...

    I onda dodje baba sa Zlatice ili Gornje Gorice i cijeni plac 100+ eura kvadrat, ima veli vocke posadjene, 3 jabuke i 2 limuna...
    E vrhunski slobodno plac i cijena odlicna
    Moze li se prici od opstinske zemlje do placa ?

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Je li moguce da moram da trosim bateriju na lika koji je pljuvao po City kvartu iz najjace, a tamo je kupio nekretninu. Vjerovatno ga je pogodilo ono za kredite sto rekoh


    Zamisli tek kako je vama Kucima bilo kad ste sljeglji na asfalt sa onih čuka dje krave pod rucnom pasu


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Lazes da je tip sa Konika presha u city kvart hahahahahahhahah

    Ne moze ovo
    Last edited by Gandalf_White; 28-10-19 at 18:07.
    One Ring to Rule them all...

  21. #2221
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    A okle si ti bješe Gando?

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  22. #2222
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,715
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default [STANOVANJE] Starogradnja vs novogradnja

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Divlje veli naselje Masline. A masline imalo mjesnu zajednicu kad je njemu tata pra donje gace u ibar prije spavanja


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Evo dvoje su se pronasli, cekam jos forumasi iz Zagorica da kazu koju


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 28-10-19 at 18:40.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  23. #2223
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Niksic
    Posts
    918
    Thanks Thanks Given 
    1,423
    Thanks Thanks Received 
    348
    Thanked in
    156 Posts

    Default

    Ponovo posla ovdje za moderatore zbog ovog govora mržnje

  24. #2224
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Evo dvoje su se pronasli, cekam jos forumasi iz Zagorica da pocnu da me pljuju


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ti i ekipa možete osnovat neku zasebnu temu "Stojseri u Titogradu" da objasnite podgoričanima vaše poimanje luksuznih naselja... Goljemadi, Murtovina, Doljani...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  25. #2225
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    E vrhunski slobodno plac i cijena odlicna
    Moze li se prici od opstinske zemlje do placa ?
    Tu smo se parkirali, ima prostor za par auta, mozda nema 100 kvadrata... ta se opstinska zemlja vezuje sa placem, imas pravo prece kupovine, 5-6 000 e jos dodas, skoro 1000 kvadrata zemlje...

    Inace, na sami pocetak te ulice, dje se ona nova kuca napravila, ta kuca prva dodje, dijeli je ulica od one bijele, covjek je prodavao 400 kvadrata placa za 40 hiljada... spustio je onda na 30, pa na 27000, moj brat od tetke je tada mislio da uzme taj plac ali mu se na kraj ucinio premali... to je bilo prije 4-5 godina, umjesto toga je usuo pare u lokal i usrecio se...

    Mene gradnja kuce ne zanima, ali da ocu plac da trgujem, jedino bih gledao taj dio grada... samo sto zemlje tamo skoro i da nema, bar taj dio oko Gorice...
    Samo ga uporedi sa Zlaticom, Vranicima, Donjom Goricom
    Last edited by karamazov; 28-10-19 at 18:33.

Page 89 of 213 FirstFirst ... 397985868788899091929399139189 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Dilema E730-D500
    By NETMAN in forum Android
    Replies: 14
    Last Post: 07-04-06, 13:57
  2. dilema
    By podgoricanka in forum Sex i erotika
    Replies: 51
    Last Post: 05-12-05, 07:50
  3. DVB Dilema.. help needed
    By NexusVI in forum Hardware
    Replies: 1
    Last Post: 20-09-05, 11:59
  4. Dilema oko procesora , sta kupiti ?
    By monteboy in forum Hardware
    Replies: 49
    Last Post: 14-11-04, 15:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •