Page 45 of 213 FirstFirst ... 354142434445464748495595145 ... LastLast
Results 1,101 to 1,125 of 5314

Thread: [DILEMA] Starogradnja / novogradnja

  1. #1101
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    394
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Celebic je katastrofa, zeta gradnja mi je tu nedje isto..Vjerovatno za zetagradnju ima razlike izmedju gradnje recimo zgrada mljekare i ona u centru u odnosu na ove ostale , autobuska i kod krivog mosta i cuty kvart. Drug mi ima stan u zeta gradnju kod autobuske i bash se zali na zvucnu izolaciju i na gradnju a ima covhek nekoliko stanova i samo je realan. Tako da im kvalitet opada sto vise grade.
    Celebic ne bih komentarisao .. saradjivao sam neposredno oko drugih stvari sa njihovim podizvodjacima i znam. Plocice su ljudima u nive zgrade odpadale dok su gledali po city kvartu stanove, zvucna izolacija 0. Radio sma u njihovoj zgadi u poslovnom prostoru pa znam kako smo culi komsije, a i sad radim u njihovoj novoj zgradi u orve mjesec dana je doslo do poplave i pucanja cijevi. Vjerovatno je kvalitetnija zgrada ina celebica prva kod sutjeske syo kazes nikad stan tu ne vidjeh da prodaju.
    Vidim da je dosta ljudi ovdje neobjektivno jer mu je njegovo najbolje ili se smo neznalice i cuju pricu pa sire. Prije bih mnogo uzeo zgradu razvrsja ili taj bemax probao , koji je pravio zgrade luksuznije po par hiljada kvadradrat. Nego ovo sto je provjereno lose. Iako ovaj bemaksov kvart do city ja isto djeluje da ce biti samo jeftina hiper produkcija sa losom izolacijom i drugom izradom..

  2. #1102
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Oko Fidije.... meni se dobar drug bash fali na onu njihovu zgradu na pocetak Zagorica, ulazio sam I stvarno je bash ok...

    E sad jesu li ovu drugu poslije gimnazije krenuli da zabusavaju, to ne znam.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  3. #1103
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by oblivion View Post
    Celebic je katastrofa, zeta gradnja mi je tu nedje isto..Vjerovatno za zetagradnju ima razlike izmedju gradnje recimo zgrada mljekare i ona u centru u odnosu na ove ostale , autobuska i kod krivog mosta i cuty kvart. Drug mi ima stan u zeta gradnju kod autobuske i bash se zali na zvucnu izolaciju i na gradnju a ima covhek nekoliko stanova i samo je realan. Tako da im kvalitet opada sto vise grade.
    Celebic ne bih komentarisao .. saradjivao sam neposredno oko drugih stvari sa njihovim podizvodjacima i znam. Plocice su ljudima u nive zgrade odpadale dok su gledali po city kvartu stanove, zvucna izolacija 0. Radio sma u njihovoj zgadi u poslovnom prostoru pa znam kako smo culi komsije, a i sad radim u njihovoj novoj zgradi u orve mjesec dana je doslo do poplave i pucanja cijevi. Vjerovatno je kvalitetnija zgrada ina celebica prva kod sutjeske syo kazes nikad stan tu ne vidjeh da prodaju.
    Vidim da je dosta ljudi ovdje neobjektivno jer mu je njegovo najbolje ili se smo neznalice i cuju pricu pa sire. Prije bih mnogo uzeo zgradu razvrsja ili taj bemax probao , koji je pravio zgrade luksuznije po par hiljada kvadradrat. Nego ovo sto je provjereno lose. Iako ovaj bemaksov kvart do city ja isto djeluje da ce biti samo jeftina hiper produkcija sa losom izolacijom i drugom izradom..
    Ja ne znam, kada čitam što vi pišete ni da ste se podizali u luksuzu na petoj aveniji… Koja to starogradnja ima apsolutnu zvučnu izolaciju? Pa nemojte ljudi. Ispade da su svi smeće, a nije tako. Ovdje pričamo o našim firmama koje su gradile zgrade, novogradnja. Pričate mi o zvučnim izolacijama i pucanjima cijevi a zgrada preko puta hrama , u kojoj je kvadrat bio 2000 eura je imala 3 puta takve stvari + su fasade padale od vjetra. Dobro si ti čoče objektivan… Da ne radiš za koju firmu ili imaš rođaka? Đe ima Razvršje zgrade u izgradnji? Ako je Bemax radio luksuzne objekte ne znači da je dobar, dok se ne dokaže u PG, imaće vrlo brzo u jeftinoj gradnji kod kružnog na Zabjelu, na starom aerodromu je zgrada ispala ok spolja ali nisam ulazio, provjeriću
    Last edited by Director; 21-08-19 at 09:46.

  4. #1104
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Ja se sigurno nijesam podizao u luksuzu... cak sta vise dok sam bio dijete nas sestoro je zivjelo u stanu od 50m2.

    Ali znam da evo tri godine zivim u stanu koji gleda na Ljubovic I u koji je po defaultu ugradjen: LG inverter split sistem sa jednom spoljnom I cetiri unitrasnje jedinice, da imam centralni aristonov bojler za cijeli stan, da su sanitarije italijanske I veoma kvalitetne (dosle I one daske za WC sto se polako spustaju, ne mogu da lupe kad je pustis), trostruko staklo punjeno argonom stolarija itd. Komsije ne cujem.

    U ovoj zgradi gdje sam ja svaki sprat u istom ulazu ima po dva odvojena hodnika sa dodatnim interfonom. Zajednicki hodnici su siroki.

    Stvarno, da budem realan, tus kabine nijesu nista specijalno i nijesu mu dobro postavili izolaciju za garazu pa je prokapalo na par mjesta, pa je investitor digao u tom dijelom dvorista one ploce I navukao nova dva sloja izolacije pa je to sanirao.

    Kad to uporedim sa Celebicem I Zetagradnjom dodje mi da se nasmijem, a cijena je kod mene bila niza po m2 nego u city.

    Ne radim u Razvrsje....
    Da znam sad pocinje nove zgrade u ulici 4jula.

    Evo nadjoh http://razvrsje.me/podgorica/



    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 21-08-19 at 10:20.

  5. #1105
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,954
    Thanks Thanks Given 
    1,359
    Thanks Thanks Received 
    1,668
    Thanked in
    946 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ja ne znam, kada čitam što vi pišete ni da ste se podizali u luksuzu na petoj aveniji… Koja to starogradnja ima apsolutnu zvučnu izolaciju? Pa nemojte ljudi. Ispade da su svi smeće, a nije tako. Ovdje pričamo o našim firmama koje su gradile zgrade, novogradnja. Pričate mi o zvučnim izolacijama i pucanjima cijevi a zgrada preko puta hrama , u kojoj je kvadrat bio 2000 eura je imala 3 puta takve stvari + su fasade padale od vjetra. Dobro si ti čoče objektivan… Da ne radiš za koju firmu ili imaš rođaka? Đe ima Razvršje zgrade u izgradnji? Ako je Bemax radio luksuzne objekte ne znači da je dobar, dok se ne dokaže u PG, imaće vrlo brzo u jeftinoj gradnji kod kružnog na Zabjelu, na starom aerodromu je zgrada ispala ok spolja ali nisam ulazio, provjeriću
    Razvrsje ima u izgradnji 2-3 lamele u ulici 4.Jula


    Celebic u city kvart je 0.

    Ljudi spavao sam par puta na poslednjem spratu, dizao sam se vise puta da vidim ima li koji prozor da nisam zatvorio, roletnu spustio kako se čuo vjetar... Znaci nevjerovatno...
    Last edited by stefke; 21-08-19 at 10:07.

  6. #1106
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Razvrsje ima u izgradnji 2-3 lamele u ulici 4.Jula


    Celebic u city kvart je 0.

    Ljudi spavao sam par puta na poslednjem spratu, dizao sam se vise puta da vidim ima li koji prozor da nisam zatvorio, roletnu spustio kako se čuo vjetar... Znaci nevjerovatno...
    To je mana stanova na zadnjim spratovima svuda, raspitaj se. Inače nema te kvalitetne stolarije, prozori i vrata koji drže apsolutno kada je jak vjetar. Makar ja nisam to gledao a ulazio sam u stanovima đe je i kombinacija drvo + aluiminijum sve najskuplje i najbolje pa se mora malo čuti kada su jaki vjetrovi

  7. #1107
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ja se sigurno nijesam podizao u luksuzu... cak sta vise dok sam bio dijete nas sestoro je zivjelo u stanu od 50m2.

    Ali znam da evo tri godine zivim u stanu koji gleda na Ljubovic I u koji je po defaultu ugradjen: LG inverter split sistem sa jednom spoljnom I cetiri unitrasnje jedinice, da imam centralni aristonov bojler za cijeli stan, da su sanitarije italijanske I veoma kvalitetne (dosle I one daske za WC sto se polako spustaju, ne mogu da lupe kad je pustis), trostruko staklo punjeno argonom stolarija itd. Komsije ne cujem.

    U ovoj zgradi gdje sam ja svaki sprat u istom ulazu ima po dva odvojena hodnika sa dodatnim interfonom. Zajednicki hodnici su siroki.

    Stvarno, da budem realan, tus kabine nijesu nista specijalno i nijesu mu dobro postavili izolaciju za garazu pa je prokapalo na par mjesta, pa je investitor digao u tom dijelom dvorista one ploce I navukao nova dva sloja izolacije pa je to sanirao.

    Kad to uporedim sa Celebicem I Zetagradnjom dodje mi da se nasmijem, a cijena je kod mene bila niza po m2 nego u city.

    Ne radim u Razvrsje....
    Da znam sad pocinje nove zgrade u ulici 4jula.

    Evo nadjoh http://razvrsje.me/podgorica/



    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Evo gledam projekat. Dvosoban stan 72 m2, kuhinja 3.91 kvadrata, meni je trenutna 4.5 m2 i mala je, dnevni boravak preglupo projektovan , pa čak i hodnik zauzima 5 m2, više nego kuhinja…

  8. #1108
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Evo gledam projekat. Dvosoban stan 72 m2, kuhinja 3.91 kvadrata, meni je trenutna 4.5 m2 i mala je, dnevni boravak preglupo projektovan , pa čak i hodnik zauzima 5 m2, više nego kuhinja…
    Evo brate odustajem, Zetagradnja je najbolja na svijet I nema preko nje.

    Ada pogleda svako projekte kod raznih investitora, raspored prostorija itd, pogleda koja mu lokacija odgovara, kvalitet gradnje, najvaznije pogleda koliko moze da se pruzi, a na kraju bira prema afinitetima.

    Ja sam se ukljucio jer se ne slazem da Zetagradnja I Celebic prave vrhunske stanive a Bemax I Novi Volvox losi investitori.

    Ulazimo u raspravu ko sto vise voli, a to ne vodi nicemu.
    Last edited by kimmi; 21-08-19 at 10:37.

  9. #1109
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,954
    Thanks Thanks Given 
    1,359
    Thanks Thanks Received 
    1,668
    Thanked in
    946 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    To je mana stanova na zadnjim spratovima svuda, raspitaj se. Inače nema te kvalitetne stolarije, prozori i vrata koji drže apsolutno kada je jak vjetar. Makar ja nisam to gledao a ulazio sam u stanovima đe je i kombinacija drvo + aluiminijum sve najskuplje i najbolje pa se mora malo čuti kada su jaki vjetrovi
    Jedno je MALO, a drugo je kao da je prozor širom otvoren i da od buke ne možeš da zaspeš

    Pitah još prije, radi li više Meša Kolarevic? Njemu su fine zgrade bile, manje...
    Entex? Kazu isto kvalitetno rade.

    Inace https://instagram.com/rezident_doo?igshid=2d1lw1yb9ke

    Pravi kvalitetne zgrade ali 55m2 dvosoban? 2000e m2? Masu
    Last edited by stefke; 21-08-19 at 10:39.

  10. #1110
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Evo brate odustajem, Zetagradnja je najbolja na svijet I nema preko nje.



    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Pa je evo gledam stan da kupim, reci mi jel tebi ok da kuhinja bude 3.9 m2 , a hodnik 5 m2? Meni to govori da se ne razmišlja uopšte puno o tim važnim stvarima.

  11. #1111
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    891
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    27 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    City kvart je klasičan primjer na kojem se pokažu kompleksi naših ljudi, a koji je svoju popularnost stekao zbog blizine šoping centra i ničeg drugog. Da ste iste ove pitali prije 20 godina da li bi kupili stan dok nije postojala Delta rekli bi "a đe tamo, nema šanse..." . Blizu je veli fakultet... Kada je bio neki članak o izgradnji vrtića i škola, čitam komentare, kako su zaskakali ovi iz city kvarta što nemaju ništa, da se bune, čitam i ne vjerujem. Kupiš stan jer je fensi kvart prostoproširenih duša, zbog Delte i onda se žališ jer nema ničeg u okruženju osima kafana, restorana, kladionica i raznih prodavnica robe... To je veli strašna investicija.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Veli jedan poznanik, a ja sam tu kupio stan zbog zene, blizu joj je delta 😂

  12. #1112
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Jedno je MALO, a drugo je kao da je prozor širom otvoren i da od buke ne možeš da zaspeš

    Pitah još prije, radi li više Meša Kolarevic? Njemu su fine zgrade bile, manje...

    Inace https://instagram.com/rezident_doo?igshid=2d1lw1yb9ke

    Pravi kvalitetne zgrade ali 55m2 dvosoban? 2000e m2? Masu
    Njega zaboravih, dosta su ga falili. Ja znam njih troje koji imaju stan na starom , znam da su ga falili baš ali je skup bio kvadrat

  13. #1113
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,954
    Thanks Thanks Given 
    1,359
    Thanks Thanks Received 
    1,668
    Thanked in
    946 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Njega zaboravih, dosta su ga falili. Ja znam njih troje koji imaju stan na starom , znam da su ga falili baš ali je skup bio kvadrat
    Drug je uzeo prije 15ak godina završeni stan po 800e cini mi se (na stari tad je stari bio rupa) .. Sto je dzabe (sad gledano)

    Entex?

  14. #1114
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    E pazite ovaj fenomen. Svi vele strašna lokacija City kvart, svi vele stanovi nula , a tamo jednosoban stan 65.000 eura, nešto ođe ne štima u priči
    Čelebić i Baća da podignu spomenik zahvalnicu Miškoviću zbog Delte, bez zayebancije

  15. #1115
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Dajte mi broj toga što prodaje jednosoban stan ispod 70.000e u City kvartu, ako ga prodam dobićete i vi procenat.

    Mi imamo jedan jedini 69.500e i računam da će brzo proći, drugi od 69.000 ne računam, jer ga NIKO neće, pošto je tačno iznad jednog marketa i nesnošljivo je brundanje rashladnih uređaja dan-noć. Svi kupci su kao sumanuti izlazili iz stana, jer se baš čuje...i prodaje se skoro dvije godine
    Ovo ostalo što imamo u ponudi je sve preko 75.000e..
    Mi smo prodali polunamješten, 76.500e i polunamještenu garsonjeru 48.000e prije mjesec dana.

    tako da sve oko 65.000e je više nego povoljno za tu lokaciju, i kupac koji ga kupi za tu cijenu je pravi srećnik!
    Last edited by KRKNA; 21-08-19 at 11:14.
    Sell the Vatican, Feed the World!

  16. #1116
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Pa što je fora ako su stanovi nula kao što kažu? Grije im dušu blizina Delte?

  17. #1117
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Pa ne bih se slozio sa tobom.

    Volvox odavno radi, na ovaj ili onaj nacin. Radili su u dalmatinsku, nastavak one zgrade Normalove prema hramu, cijeli kvart u Budvu, ovo sa MPC ispod Gorice.....

    O Bemaxu da ne pricamo. Bili su izvodjaci radova za Porto Montenegro, Portonovi u Kumboru, one vece nove napucane zgrade u BD, zgrada prve banke na starom itd.

    Inace imaju takav rezim rada I kontrole rada da je to strozije od vojske. Imaju ljude koji svakih pola sata slikaju planirane radove I ljude koji prate dinamiku na taj nacin. Kasnjenja ne smije da bude I slicno.
    .
    Ovaj Direktor je malcice tvrdoglav covjek...
    Pa neka bude da je za sve u pravu, najljepse je zivjeti na Konik u Bacinu zgradu, najbolji odnos cijene/kvaliteta, parkovi, skole, vrtici, kvalitet zgrada, top...

    Imam druga koji je teski opozicionar... vozimo se prije neki dan iz Budve, nemam pojma kako je uopste doslo do te price, covjek veli "svaki, ali svaki posao u CG treba dati Bemaxu"... ja ga gledam, ne mogu da vjerujem, covjek je pola zivota proveo pljujuci po vlasti, a hvali Bemax...
    Kaze da je to takva tacnost, preciznost, bukvalno sve moguce standarde postuju, o svakoj sitnici vode racuna, ako nesto za dlaku odstupi od kvaliteta rade ponovo... i covjek je objasnio kako to zna...
    Bemax tek pocinje da pravi zgrade, moraju da obrcu silne milione, tako da ne sumnjam da ce im ove prve zgrade biti kvalitetne... to sigurno nece biti premijum kvalitet za 1199e, ali ne sumnjam da ce zgrade da budu ok...
    To je jedan od razloga zasto namjeravam da kupim stan u ovaj novi kvart sto rade...
    Inace, prije nekoliko godina, bas kad je Zetagradnja pravila onu zgradu na Zabjelo, "kosnicu", imali smo neke pare i mislili smo da kupimo stan... svi su hvalili Celebica i Zetagradnju, o City kvartu razmisljali nijesmo, dje da kupujes stan na kraj Podgorice, ono je selo jbm ti, jos je kvadrat skuplji bio...
    Srecom, pare smo ulozili nedje drugo tako da nijesmo kupili ni stan na Zabjelo...
    Ali dobro, sigurno je ljepse zivjeti na Zabjelo u ulaz koji ima 110 stanova, sa pogledom iz stana na 120 skladista oko zgrade, nego u siti kvart...
    I sigurno je pametnije kupiti stan na vrh Zabjela, na juznoj kapiji grada (kako originalno sve ti jbm) za 1000e, nego u ovu Bemaxovu zgradu za 1200...
    Ili 1200 u zgradu Zetagradnje na Stari, jes da je uz sine, ali kvalitet, jbg...

    Kimi, zakljucio sam da zivis u zgradu Razvrsja na ulaz kod Ljubovica...
    E ono je zgrada u kojoj bih odmah kupio stan da imam dovoljno para, kvadrat je dosta skup a stanovi su poveliki, preko 80 kvadrata dvosobni, ako se ne varam...
    Ali ona zgrada i lokacija mi se cini idealnom

  18. #1118
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Dajte mi broj toga što prodaje jednosoban stan ispod 70.000e u City kvartu, ako ga prodam dobićete i vi procenat.

    Mi imamo jedan jedini 69.500e i računam da će brzo proći, drugi od 69.000 ne računam, jer ga NIKO neće, pošto je tačno iznad jednog marketa i nesnošljivo je brundanje rashladnih uređaja dan-noć. Svi kupci su kao sumanuti izlazili iz stana, jer se baš čuje...i prodaje se skoro dvije godine
    Ovo ostalo što imamo u ponudi je sve preko 75.000e..
    Mi smo prodali polunamješten, 76.500e i polunamještenu garsonjeru 48.000e prije mjesec dana.

    tako da sve oko 65.000e je više nego povoljno za tu lokaciju, i kupac koji ga kupi za tu cijenu je pravi srećnik!
    Nedje ranije sam napisao da je momak kojeg poznajem prodao jednosoban stan od 47 kvadrata za 75000e, to dodje 1600e kvadrat... najjace od svega sto je stan prodao za nedjelju dana, toliko je interesovanje bilo da kaze da se zajebao sto nije digao cijenu na 80000... u stan su stvarno bila ugradna kuhinja i plakar koje je radio bas kvalitetno i bruka kako je dobro ispalo, a ulaganje od max 5000

  19. #1119
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Što se 'Zetagradnje' na Starom aerodromu tiče, jer mi sestra ima dvosoban, a u ulazila sam u još par na Starom, mogu da kažem da mi se jako dopada raspored dvosobnih, jer je spavaći blok odvojen s dva hodnika od dnevnog, kuhinjskog i trpezarijskog (ne volim stanove s prolaznim dnevnim boravkom), ima kupatilo i toalet, dvije lođe. Zimi je jako topao, uopšte ne pale klima uređaj. Ljeti je nesnošljivo, jer je sa istoka, pa je pakao u stanu, a zgrada nema fasadu - jedina od svih zgrada 'Zetagradnje' na Starom aerodromu.
    Ono što mi se ne dopada i što je veliki minus je jako loša izolacija, pa se SVE čuje iz stanova do, ispod, iznad i ventilacija, koja je katastrofalno urađena, jer u naletima na svakih 10-ak minuta od 12h kad domaćice počinju da spremaju, pa do 21,22h dok ne legnu ubazdi stan od kuvanije stanara. Svi stanovi imaju aspirator, koji se pali, ali ništa ne pomaže! Svaki stan ima problema s mirisima, koji su baš užasni.

    Što se mene tiče najviše volim 'radove', tj.stanove koje su radile firme 'Fidija' i 'Kalezić - Gradnja promet', iako je on malo diskutabilnog ukusa, tj.nije moderan kad je u pitanju keramika i ti 'estetski' radovi u stanu.

    Naravno, ništa, apsolutno ništa, se ne može mjeriti sa starogradnjom i vojnim zgradama (koji kod mene imaju apsolutni primat i neprikosnovenost kad su stanovi u pitanju), njihovim rasporedom i kvalitetom, ali to možemo samo da sanjamo kad su novi 'graditelji' u pitanju, bez obzira na pompezno promovisanje kvaliteta i materijala kojim grade!
    Last edited by KRKNA; 21-08-19 at 11:55.
    Sell the Vatican, Feed the World!

  20. #1120
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zgrada Zetagradnje na pocetku Zagorica. Napravljena prosle godine. Umjesto poslovnih prostora na prizemlju, napravio je stanove sa balkonima. Ljepota..

  21. #1121
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Ovaj Direktor je malcice tvrdoglav covjek...
    Pa neka bude da je za sve u pravu, najljepse je zivjeti na Konik u Bacinu zgradu, najbolji odnos cijene/kvaliteta, parkovi, skole, vrtici, kvalitet zgrada, top...

    Imam druga koji je teski opozicionar... vozimo se prije neki dan iz Budve, nemam pojma kako je uopste doslo do te price, covjek veli "svaki, ali svaki posao u CG treba dati Bemaxu"... ja ga gledam, ne mogu da vjerujem, covjek je pola zivota proveo pljujuci po vlasti, a hvali Bemax...
    Kaze da je to takva tacnost, preciznost, bukvalno sve moguce standarde postuju, o svakoj sitnici vode racuna, ako nesto za dlaku odstupi od kvaliteta rade ponovo... i covjek je objasnio kako to zna...
    Bemax tek pocinje da pravi zgrade, moraju da obrcu silne milione, tako da ne sumnjam da ce im ove prve zgrade biti kvalitetne... to sigurno nece biti premijum kvalitet za 1199e, ali ne sumnjam da ce zgrade da budu ok...
    To je jedan od razloga zasto namjeravam da kupim stan u ovaj novi kvart sto rade...
    Inace, prije nekoliko godina, bas kad je Zetagradnja pravila onu zgradu na Zabjelo, "kosnicu", imali smo neke pare i mislili smo da kupimo stan... svi su hvalili Celebica i Zetagradnju, o City kvartu razmisljali nijesmo, dje da kupujes stan na kraj Podgorice, ono je selo jbm ti, jos je kvadrat skuplji bio...
    Srecom, pare smo ulozili nedje drugo tako da nijesmo kupili ni stan na Zabjelo...
    Ali dobro, sigurno je ljepse zivjeti na Zabjelo u ulaz koji ima 110 stanova, sa pogledom iz stana na 120 skladista oko zgrade, nego u siti kvart...
    I sigurno je pametnije kupiti stan na vrh Zabjela, na juznoj kapiji grada (kako originalno sve ti jbm) za 1000e, nego u ovu Bemaxovu zgradu za 1200...
    Ili 1200 u zgradu Zetagradnje na Stari, jes da je uz sine, ali kvalitet, jbg...

    Kimi, zakljucio sam da zivis u zgradu Razvrsja na ulaz kod Ljubovica...
    E ono je zgrada u kojoj bih odmah kupio stan da imam dovoljno para, kvadrat je dosta skup a stanovi su poveliki, preko 80 kvadrata dvosobni, ako se ne varam...
    Ali ona zgrada i lokacija mi se cini idealnom
    Zelen si ti još. Ja nisam tvrdoglav čovjek, naprotiv, samo ne potpadam pod palanački mentalitet da je dobra lokacija ona koja je pored Delte. Ti druže ne znaš ni što pričaš ali vremenom ćeš shvatiti mnoge stvari do kojih se stiže iskustvenim putem. Parkovi, škole i vrtići su zrelim osobama važniji od tvoje priče za kvart u kojem Soraja ima stan… i jer je blizu Delte. Ja bi radije birao i Konik ako je sve blizu nego da se po vas dan vozam kolima razvozeći za svaku sitnicu…

  22. #1122
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    394
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Direktore nisam se tebi direktno obracao i ne bih promovisao moje bivse i sadasnje poslodavce eto radim u finasijama i veze namam ni sa celebicem ni sa zetagradnjom samo sma imao prike da radim u njihovim zgradama i slucajno sa nekim njihovim podizvodjacima saradjivao pa pitah.
    Objektivan jesam jer kao sto vidis
    ne bih preporucio ni moju zgradu tj njenog izvodjaca zbog nekih nedostaka ..iako recimo klimu ovih dana palim tek posle 14h. A eto da ti jos bude blize stan nisam birao nego sam ga dobio u kompezaciji i za 3 put jeftinije nego sto mu je vrijednost tako da sam prezadovolja.

    Grijesis ako mislis da nema u cg i pg zgrada dje izolacija nije dobra i koje su luks.. ali stan tu tesko ces naci .. jer to nije hiper produkcija. I to je to ne zelim vise da te ubjedjujem jer vidim da si odlucio. Za zgradu kod hrama si u pravu (iako to veze sa mojom pricom nema) jedino je cijena bila 1600- 1800 koliko se sjecam al prekomorace novogradnja je rijetkost pa od tuda predpostavljam i ta cijena. Takodje i raspored je bio jedan od gorih koje sma gledao (zgrada albone)

    Kimi slazem se sa tobom i za fidiju zagoric (iako mi je lokacija malo bzw) zgrada kazu da je top odradjena i unutra kad sam bio par puta taj sam osjecaj stekao.. a ona kod gim isto mi je neznana al proekat mi je izgledao ruzan ne znam kako je isapla..
    Takodje za razvrsje na pobrezju kimi ,brat mi je uzeo tamo stan i isto je prezadovoljan a nije mu prvi stan.. samo za klime mi se cini da je doplacivao za split sisitem.

    Krknine cijene su me frapirale .. mislim stanje tamo

    Zna li neko kakvo je stanje u centar one nikic zgrade kod mosta brace zlaticanin.. znam d asu skupe , ali da li je opravdano
    Last edited by oblivion; 21-08-19 at 13:04.

  23. #1123
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by good View Post
    Zgrada Zetagradnje na pocetku Zagorica. Napravljena prosle godine. Umjesto poslovnih prostora na prizemlju, napravio je stanove sa balkonima. Ljepota..
    Ovo je kiks zato su dugo prodavali stanove na visokom prizemlju. Inače je ova zgrada lijepa. Pogotovo ko živi u dijelu koji gleda na Moraču. Prelijep dio grada za život. Imala mi je sestra blizu stan ranije, osjećaj dok sjediš na terasi, pogled, tišina, mislim da bi ovaj dio svuđe bio luks za život ali kod nas nije jer nema Deltu i nije popularan međ tetoviranim odivama napupmpanih usana...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  24. #1124
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Da mi se nije muka selit tačno bih proda stan, je li moguće da su ovako napumpane cijene.

  25. #1125
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Tačno treba kupit stan kod Delte hahaha

Page 45 of 213 FirstFirst ... 354142434445464748495595145 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Dilema E730-D500
    By NETMAN in forum Android
    Replies: 14
    Last Post: 07-04-06, 13:57
  2. dilema
    By podgoricanka in forum Sex i erotika
    Replies: 51
    Last Post: 05-12-05, 07:50
  3. DVB Dilema.. help needed
    By NexusVI in forum Hardware
    Replies: 1
    Last Post: 20-09-05, 11:59
  4. Dilema oko procesora , sta kupiti ?
    By monteboy in forum Hardware
    Replies: 49
    Last Post: 14-11-04, 15:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •