Page 44 of 213 FirstFirst ... 344041424344454647485494144 ... LastLast
Results 1,076 to 1,100 of 5314

Thread: [DILEMA] Starogradnja / novogradnja

  1. #1076
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Cekaj malo, nijesmo se bas najbolje razumjeli, ja ne pricam o kupovini stana u City kvartu,1400-500 eura, to je ludilo, mada je jedan momak prodao stan za skoro 1600e
    To mi je van pameti, ja uopste nijesam ni gledao bilo koji stan tamo, niti namjeravam...

    Ali sam bas zainteresovan za ovaj Master kvart dje je cijena 1200e, o tome svo vrijeme govorim, i mislim da je bolje kupiti stan tamo po toj cijeni nego stan na Stari i sl... ili ove stanove na vrh Zabjela i Zagorica za 1000e

  2. #1077
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Master kvart je rasprodat koliko čuh? Đe ima ponuda stanova tamo da se vidi?

  3. #1078
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,119
    Thanks Thanks Given 
    420
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Ovolika hiperprodukcija ce za max 2 godine oboriti i cijene izdavanja i cijene kvadrata...

  4. #1079
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,272
    Thanks Thanks Given 
    14,559
    Thanks Thanks Received 
    4,038
    Thanked in
    2,046 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Cekaj malo, nijesmo se bas najbolje razumjeli, ja ne pricam o kupovini stana u City kvartu,1400-500 eura, to je ludilo, mada je jedan momak prodao stan za skoro 1600e
    To mi je van pameti, ja uopste nijesam ni gledao bilo koji stan tamo, niti namjeravam...

    Ali sam bas zainteresovan za ovaj Master kvart dje je cijena 1200e, o tome svo vrijeme govorim, i mislim da je bolje kupiti stan tamo po toj cijeni nego stan na Stari i sl... ili ove stanove na vrh Zabjela i Zagorica za 1000e
    Slažem se.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  5. #1080
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,310
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Meni je potpuna nepoznanica zašto ljudi uopšte kupuju stanove. Čak mi je ođe đe imam kuću prenatrpano.

    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

  6. #1081
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,807
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kEDOWN View Post
    Ovolika hiperprodukcija ce za max 2 godine oboriti i cijene izdavanja i cijene kvadrata...
    Vjeruj mi jos uvijek ovo ne staje i kad ce ne znamo.

    E kad stane tad ce da bude veselo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  7. #1082
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,031
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    537 Posts

    Default

    Staće kad više ne bude imalo para za pranje, do tad...

  8. #1083
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    doseljava masu ljudi isto, prije 20 god. kad sam izasao na korzo sigurno sam pola ljudi iz vidjenja poznavao sad na Zabjelo imam osjecaj ka da sam u BG
    She is only here to annoy herself!

  9. #1084
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,910
    Thanks Thanks Given 
    1,345
    Thanks Thanks Received 
    1,636
    Thanked in
    929 Posts

    Default

    U city kvart izadjes ne poznajes 90% ljudi
    Beran selo

  10. #1085
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    U city kvart izadjes ne poznajes 90% ljudi
    Beran selo
    Hhahhah amin

    Bas gotivan dio grada za izbjegavati
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  11. #1086
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    doseljava masu ljudi isto, prije 20 god. kad sam izasao na korzo sigurno sam pola ljudi iz vidjenja poznavao sad na Zabjelo imam osjecaj ka da sam u BG
    Eee vazda su Zabjelchanke bile napredne:mrgreen:
    ...

  12. #1087
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Cekaj malo, nijesmo se bas najbolje razumjeli, ja ne pricam o kupovini stana u City kvartu,1400-500 eura, to je ludilo, mada je jedan momak prodao stan za skoro 1600e
    To mi je van pameti, ja uopste nijesam ni gledao bilo koji stan tamo, niti namjeravam...

    Ali sam bas zainteresovan za ovaj Master kvart dje je cijena 1200e, o tome svo vrijeme govorim, i mislim da je bolje kupiti stan tamo po toj cijeni nego stan na Stari i sl... ili ove stanove na vrh Zabjela i Zagorica za 1000e
    Super ali moja đeca se neće u kvart četvrtana

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  13. #1088
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,064
    Thanks Thanks Given 
    496
    Thanks Thanks Received 
    423
    Thanked in
    234 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Cekaj malo, nijesmo se bas najbolje razumjeli, ja ne pricam o kupovini stana u City kvartu,1400-500 eura, to je ludilo, mada je jedan momak prodao stan za skoro 1600e
    To mi je van pameti, ja uopste nijesam ni gledao bilo koji stan tamo, niti namjeravam...

    Ali sam bas zainteresovan za ovaj Master kvart dje je cijena 1200e, o tome svo vrijeme govorim, i mislim da je bolje kupiti stan tamo po toj cijeni nego stan na Stari i sl... ili ove stanove na vrh Zabjela i Zagorica za 1000e
    Amin

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  14. #1089
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by oblivion View Post
    Dosta se glupih stvari moglo procitati, ali ovo je bash za uzdbenike. Samo par stvari daleko od toga da u pomenutim kvartovima ima dovoljno zelenila. Ali za cuty kvart reci da je zelen sa bilo koje strane je smijesno, jedino ako uzmes kao reper unutraanju stranu jer .. ce naucnici za koji vijek da ispitiju zasto je tomo ugradjivao kvadratni kilometar plocica za kupatilo na plato izmedju zgrada .
    Druga stvar sto bih samo izdvojio je parking kod delte. Stoji da ima drveca sve ok. Ali ona sorta drveta je tolika kolika je i nece praviti lada ni za 50 godina.. to je problem i sa bulevarom kod atlas capitala city kvartom i svim novijim umotvorinama. Sade neke palmice ukrasno zbunje i grmlje, na drvoreda autohtonih vrsta koje prave debeli lad. I to je glavna razlika za bulevarom sv petra, dz washingtona, oko zyije i ostalih kvartova gdje kada se planiralo neko od struke je birao sta ce se saditi a ne sekretarica od gradonacelnika bira sto je na akciju u kaliju.. podgorici ekspresno nedostaje 100.000 stabala poslednjih 10 godina je vazduh vishe od pola godine kvalitetan kao u peking to treba dijete da ti dishe sjutra.. ne mozes prosetat gradom od 10 do 20h od juna do septembra jer se topish.. ne treba metro da se pravi nego drvo da zasade..
    A ove price za city kvart i vrtic i skolu to necu da komentarisem veli dok porastu djeca qq tacno se u rogame treba preselit da vas coek ne gleda
    Sve i da su sadili hrastove stare 20 godina i sve da ih ima isti broj kao preko morače na bulevar, kako neko može da poredi drveće na zemljanoj površini metar sa 5-6 metara sa drvećem na zemljanoj površini 5-6 metara sa 15-20 metara koliko je preko morače? Još kad bi se zabranilo lokalima da bašte postavljaju preko zelenih površina, bilo bi odlično.

  15. #1090
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,089
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Ne znam sto su ga zasitikvartali.. Sto to tamo ima fino?

    Tamo ne bi zivjeo da mi daju 10 stanova - sve bi ih prodao ili izdao > jedino bi tamo zivjeo da treba nekom zivot da spasim.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ovamo na Zabjelo (starogradnja) prodala se 2 stana u prizemlje (dvosobna) u jedan se ulozilo oko 20tak hiljada u ovaj drugi se tek ulaze i imaju sve na dohvat ruke sto ne bi mogli da pomisle u beran selo.

  16. #1091
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    City kvart je klasičan primjer na kojem se pokažu kompleksi naših ljudi, a koji je svoju popularnost stekao zbog blizine šoping centra i ničeg drugog. Da ste iste ove pitali prije 20 godina da li bi kupili stan dok nije postojala Delta rekli bi "a đe tamo, nema šanse..." . Blizu je veli fakultet... Kada je bio neki članak o izgradnji vrtića i škola, čitam komentare, kako su zaskakali ovi iz city kvarta što nemaju ništa, da se bune, čitam i ne vjerujem. Kupiš stan jer je fensi kvart prostoproširenih duša, zbog Delte i onda se žališ jer nema ničeg u okruženju osima kafana, restorana, kladionica i raznih prodavnica robe... To je veli strašna investicija.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  17. #1092
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by oblivion View Post
    A koliko je u Kips gradnju? Kako je tamo.. poslah im nedje upit na mail niko ne odgovara
    1900 je kvadrat haha. Pisala sam im i ja ali neće da ti odgovore na mail nego kažu dodji.
    Lux gradnja. A se kod nas je ista gradnja, nije to ni L od Lux. da bi dila lux gradnaj i lokacija mora biti Lux, a ne da gledaš kao pod Ljubović komšiji u prozor.

  18. #1093
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    1900 je kvadrat haha. Pisala sam im i ja ali neće da ti odgovore na mail nego kažu dodji.
    Lux gradnja. A se kod nas je ista gradnja, nije to ni L od Lux. da bi dila lux gradnaj i lokacija mora biti Lux, a ne da gledaš kao pod Ljubović komšiji u prozor.
    Ljudi ne kapiraju da su sve ove firme juče počele da grade zgrade, KIPS, Volvox, pa čak i ovaj Bemax… Ču KIPS da mi prodaje lux stanove, zgrade po projektu im liče na izbjegličko naselje, na lokaciji pored capital centra. Presmiješno… Volvox sa onakvim projektom 1250 eura kvadrat, još veća smijurija. Inače u PG ali ne postoji LUX dio grada. To možda bude Čelebić ako se bude gradilo na mjestu kasarne Morača...i to je upitno… PG je stvarno kao zaostao u razvoju, sad vozim zaobilaznicom na Zabjelu, kolona zbog zaprežnih kola, konj u 21 vijeku sa zaprežnim kolima u sred grada...
    Last edited by Director; 21-08-19 at 08:33.

  19. #1094
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ljudi ne kapiraju da su sve ove firme juče počele da grade zgrade, KIPS, Volvox, pa čak i ovaj Bemax… Ču KIPS da mi prodaje lux stanove, zgrade po projektu im liče na izbjegličko naselje, na lokaciji pored capital centra. Presmiješno… Volvox sa onakvim projektom 1250 eura kvadrat, još veća smijurija. Inače u PG ali ne postoji LUX dio grada. To možda bude Čelebić ako se bude gradilo na mjestu kasarne Morača...i to je upitno… PG je stvarno kao zaostao u razvoju, sad vozim zaobilaznicom na Zabjelu, kolona zbog zaprežnih kola, konj u 21 vijeku sa zaprežnim kolima u sred grada...
    Pa ne bih se slozio sa tobom.

    Volvox odavno radi, na ovaj ili onaj nacin. Radili su u dalmatinsku, nastavak one zgrade Normalove prema hramu, cijeli kvart u Budvu, ovo sa MPC ispod Gorice.....

    O Bemaxu da ne pricamo. Bili su izvodjaci radova za Porto Montenegro, Portonovi u Kumboru, one vece nove napucane zgrade u BD, zgrada prve banke na starom itd.

    Inace imaju takav rezim rada I kontrole rada da je to strozije od vojske. Imaju ljude koji svakih pola sata slikaju planirane radove I ljude koji prate dinamiku na taj nacin. Kasnjenja ne smije da bude I slicno.

    Sa druge strane negdje si prije hvalio Zetagradnju I Celebica.
    Pa eto city kvart kao dokaz kvaliteta. Zvucna izolacija kao da ne postoji. Sigurno oni umiju da naprave dobru zgradu na premium lokacijama, ali generalno stede na materijalu. Pa Zetagradnja ima zgradu u 4 jula koju zovu koshnica jer ima 440 stanova u 4 ulaza. Pride su prevaranti jer ako potpises sa njima ugovor o kupovini stana u izgradnji u ugovor ti ubace klauzulu da prihvatas odstupanje od +- 3% u kvadraturi. Ne znam da li je dvoje ljudi dobilo visak, svi ostali su ostali uskraceni za makar kvadrat. E sad zamisli u zgradi od 440 stanova svima klepis po kvadrat kolko je to para.

    Celebic....uhh.... imaju lijepu zavrsnu obradu, stoji, ali isto stede na materijalima, da opet pomenemo zvucnu izolaciju u city kvartu. U city key su projektovali "moderno rjesenje" da ne postoje vrata izmedju hodnika I dnevne sobe. Broj stanova puta vrata I eto ustede, a posljedica ce biti da iz dnevne cujes sta se desava u zajednickom hodniku.

    Da ne pricamo sto ni jedan ni drugi ne dozvoljavaju da priviris tokom gradnje I da nesto sitno promijenis. Drug se dogovorio sa njima da mu stave trostruki gips na dijelu zida dje ide TV I da doplati za zvucnu izolaciju ispod parketa na gornjem stanu... nista nisu ispostovali I ne moze im nista.

    Dijelim skepticnost prema Kipsu. Znajuci kakvi su jevreji vlasnici, cudilo bi me da ne ustede dje god mogu.

    Kazu da su zgrade koje je pravio Daka Davidovic svaka super, onda zgrade koje pravi Pop Commerce (Momo Popovic), za Razvrsje sam ja svjedok da umije da napravi odlicnu zgradu (zivim u jednoj), Fidija je isto solidna.
    Last edited by kimmi; 21-08-19 at 09:24.

  20. #1095
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Pa ne bih se slozio sa tobom.

    Volvox odavno radi, na ovaj ili onaj nacin. Radili su u dalmatinsku, nastavak one zgrade Normalove prema hramu, cijeli kvart u Budvu, ovo sa MPC ispod Gorice.....

    O Bemaxu da ne pricamo. Bili su izvodjaci radova za Porto Montenegro, Portonovi u Kumboru, one vece nove napucane zgrade u BD, zgrada prve banke na starom itd.

    Inace imaju takav rezim rada I kontrole rada da je to strozije od vojske. Imaju ljude koji svakih pola sata slikaju planirane radove I ljude koji prate dinamiku na taj nacin. Kasnjenja ne smije da bude I slicno.

    Sa druge strane negdje si prije hvalio Zetagradnju I Celebica.
    Pa eto city kvart kao dokaz kvaliteta. Zvucna izolacija kao da ne postoji. Sigurno oni umiju da naprave dobru zgradu na premium lokacijama, ali generalno stede na materijalu. Pa Zetagradnja ima zgradu u 4 jula koju zovu koshnica jer ima 440 stanova u 4 ulaza. Pride su prevaranti jer ako potpise sa njima ugovor o kupovini stana u izgradnji u ugovor ti ubace klauzulu da prihvatas odstupanje od +- 3% u kvadraturi. Ne znam da li je dvoje ljudi dobilo visak, svi ostali su ostali uskraceni za makar kvadrat. E sad zamisli u zgradi od 440 stanova svima klepis po kvadrat kolko je to para.

    Celebic....uhh.... imaju lijepu zavrsnu obradu, stoji, ali isto stede na materijalima, da opet pomenemo zvucnu izolaciju u city kvartu. U city key su projektovali "moderno rjesenje" da ne postoje vrata izmedju hodnika I dnevne sobe. Broj stanova puta vrata I eto ustede, a posljedica ce biti da iz dnevne cujes sta se desava u zajednickom hodniku.

    Da ne pricamo sto ni jedan ni drugi ne dozvoljavaju da priviris tokom gradnje I da nesto sitno promijenis. Drug se dogovorio sa njima da mu stave trostruki gips na dijelu zida dje ide TV I da doplati za zvucnu izolaciju ispod parketa na gornjem stanu... nista nisu ispostovali I ne moze im nista.



    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    City Kvart je solidan kvalitet gradnje, ulazio sam u stan u novijoj zgradi blizu Radoje Dakića, lijepo je urađeno sve, ne na nivou Zetagradnje ali svakako kvalitetno. Što se Zetagradnje tiče, tvrdim da su im stanovi među kvalitetnijima u CG(računam "među" jer podrazumijevam i zgrade koje su građene po najvišim standardima i kvadratom po 2000 eura, a do 1300 eura cijene po kvadratu su garantujem najbolji). To što se sve gradilo recimo po bloku 9 i koji su sve izvođači pravili zgrade, čujem od ne baš malog broja ljudi kada se žale na kvalitet gradnje. Na oglasima ćeš najmanje naći stanova za prodaju koje je pravila Zetagradnja i drže cijenu s razlogom. To znači da su ljudi koji su kupili stanove zadovoljni i sa kim god da sam pričao , svi imaju isto mišljenje. Reci mi koliko znaš ljudi da imaju stan u zgradi Volvoxa, KIPS-a i Bemaxa? Od koga ćeš čuti mišljenje o kvalitetu a kupuješ stan u izgradnji?

    To što se tiče vrata između hodnika i dnevne sobe je lijepo rješenje zbog prostora, primjenjivano je u mnogim skupljim stanovima u kojima sam ulazio i takav projekat je meni ok, ja inače vrata od dnevne nikada ne zatvaram pa ponekada mislim da je rješenje bez vrata potpuno ok. Nije recimo OK u bloku 9 stan koji je projektovan da su ostavili mjesto za ulazna vrata u dnevnu sobu , a njih nema, jer su štedjeli na štokovima i vratima. Ja imam u stanu pregradne zidove koji nisu gips ali se mora čut, to što se priča za gips koji se koristi je malo prenaduvana priča jer sam ulazio u stanove Čelebića i uopšte nije tako kako se priča. Uostalom, svako ima svoje pravo izbora. Ja nikada ne bih kupio Volvox i Kips prije Zetagradnje i Čelebića. Imam stan u Zetagradnji , cijeli život sam se trudio da realno posmatram stvari, ne zato što živim u zgradi koju su oni pravili, već zbog činjenice da sam ulazio u mnoge stanove, govorim iz mog iskustva, iskustva bliskih ljudi, zetagradnja je kvalitetna. Za Bemax, ne znam, imaću priliku i da pitam ljude koji su uzeli stanove na Starom Aerodromu što misle… Za mene su i dalje nepoznanica iako su gradili po primorju, Evo sada su se uključili u neke projekte, pa ćemo vidjeti, ja pozdravljam svakako kvalitet, pa ako Bemax bude nudio kvalitet bolji ili isti kao Zetagradnja i Čelebić, tim dobro za sve koji budu kupovali stanove.

  21. #1096
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,089
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    City kvart je klasičan primjer na kojem se pokažu kompleksi naših ljudi, a koji je svoju popularnost stekao zbog blizine šoping centra i ničeg drugog. Da ste iste ove pitali prije 20 godina da li bi kupili stan dok nije postojala Delta rekli bi "a đe tamo, nema šanse..." . Blizu je veli fakultet... Kada je bio neki članak o izgradnji vrtića i škola, čitam komentare, kako su zaskakali ovi iz city kvarta što nemaju ništa, da se bune, čitam i ne vjerujem. Kupiš stan jer je fensi kvart prostoproširenih duša, zbog Delte i onda se žališ jer nema ničeg u okruženju osima kafana, restorana, kladionica i raznih prodavnica robe... To je veli strašna investicija.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Kad sam cuo da je zena morala da radi fasadu unutar stana jer su se zalili u stan pored zbog buke koju beba proizvodi.

    #ZamisliTajKvalitetZgrade

  22. #1097
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    A i ljudi svašta mlate. Bio sam nekoliko puta u stanu novoj zgradi tamo čelebića, ali baš mirno djeluje sve i nema nikakve buke

  23. #1098
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Meni su pricala dva podstanara u city da bukvalno cujes kad kod komsije krecu da se pozdravljaju gosti koji ustaju, I to prije nego sto otvore ulazna vrata. Rjesenje koje su praktikovali je bio TV stalno upaljen.

    Jesi li ulazio u stanove Fidije, Pop Commerce, Razvrsje ili Dake Davidovica??

    Jesi li kupio stan u izgradnji I jesu li te klepili za makar jedan kvadrat?

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  24. #1099
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Meni su pricala dva podstanara u city da bukvalno cujes kad kod komsije krecu da se pozdravljaju gosti koji ustaju, I to prije nego sto otvore ulazna vrata. Rjesenje koje su praktikovali je bio TV stalno upaljen.

    Jesi li ulazio u stanove Fidije, Pop Commerce, Razvrsje ili Dake Davidovica??

    Jesi li kupio stan u izgradnji I jesu li te klepili za makar jedan kvadrat?

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Razvršje jesam, ok je gradnja, ništa spektakularno, kvalitetno jeste ali imaju tek par zgrada u PG za razliku od ovih koje sam pomenuo koji su kvartove zarvršavali. Nemoj molim te o fidiji, čuveni su njihovi podizvođači , znali su keramiku cijelim ulazima da syebu… Pop commerce nikad čuo, što su to napravili? Stan jesam kupio u izgradnji, niko me ništa klepio nije, veoma sam zadovoljan. Parket poslije 8 godina kao staklo, ulaz kao da se zgrada juče napravila… Pitaj ljude koji imaju stanove u cijevni komerc, neki ni lift nemaju…

  25. #1100
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    1900 je kvadrat haha. Pisala sam im i ja ali neće da ti odgovore na mail nego kažu dodji.
    Lux gradnja. A se kod nas je ista gradnja, nije to ni L od Lux. da bi dila lux gradnaj i lokacija mora biti Lux, a ne da gledaš kao pod Ljubović komšiji u prozor.
    Lux gradnja u Pg . Dobar vic

Page 44 of 213 FirstFirst ... 344041424344454647485494144 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Dilema E730-D500
    By NETMAN in forum Android
    Replies: 14
    Last Post: 07-04-06, 14:57
  2. dilema
    By podgoricanka in forum Sex i erotika
    Replies: 51
    Last Post: 05-12-05, 08:50
  3. DVB Dilema.. help needed
    By NexusVI in forum Hardware
    Replies: 1
    Last Post: 20-09-05, 12:59
  4. Dilema oko procesora , sta kupiti ?
    By monteboy in forum Hardware
    Replies: 49
    Last Post: 14-11-04, 16:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •