Page 98 of 213 FirstFirst ... 4888949596979899100101102108148198 ... LastLast
Results 2,426 to 2,450 of 5314

Thread: [DILEMA] Starogradnja / novogradnja

  1. #2426
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,381
    Thanks Thanks Given 
    267
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Iscitah zadnjih desetak stranica i mogu samo jedno reci... Tek sad u potpunosti shvatam koja je ljepota Herceg Novi, hahahaha...

  2. #2427
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Pričamo li da smrdi možda ulica Bratstva i jedinstva? Na semaforima đe je nekad bio Verano motors? Baš sam tuda često prolazio jedno vrijeme, svakodnevno skoro. Nema me stvarno tuda u zadnjih godinu i po, dvije. Nikad tamo nijesam smrad osjetio.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  3. #2428
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,434
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    308 Posts

    Default

    Blizu živim i prolazim redovno.... Ništa od toga

    Inače i Šargerepa i Prevlaka odlicne zgrade (uostalom kao i sve vojne)

    Sent from my POCO F1 using Tapatalk

  4. #2429
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Ni ja ne osjetih taj bazd oko ŠaNgarepe i EiR Niš-a....
    Sell the Vatican, Feed the World!

  5. #2430
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,951
    Thanks Thanks Given 
    515
    Thanks Thanks Received 
    1,815
    Thanked in
    660 Posts

    Default

    Pa vi ste svi gluvi, nista ne cujete.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

  6. #2431
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Dobra je lokacija stvarno ona zgrada đe je bio hotel Ljubović ali su mogli ljepši projekat, bez one zgrade u unutrašnjosti...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  7. #2432
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,099
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    209
    Thanked in
    128 Posts

    Default

    Ali 1500e m2.

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  8. #2433
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by majaa View Post
    Ali 1500e m2.

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk
    Pa ok s obzirom na lokaciju...samo je sporan projekat, moglo je to ljepše i bolje...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  9. #2434
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,099
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    209
    Thanked in
    128 Posts

    Default

    A jeste ali 60m2 + garaza 100.000e. Malo je mnogo u pm.

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  10. #2435
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by majaa View Post
    A jeste ali 60m2 + garaza 100.000e. Malo je mnogo u pm.

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk
    Pa mnogo je meni i tebi. Takve lokacije su svuda visoko kotirane i drže cijenu. Problem je što na upravo takvim lokacijama gradnja treba biti luksuznija, da ostane impozantna decenijama, a kod nas to nije slučaj.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  11. #2436
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,434
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    308 Posts

    Default

    Prije bih dao 1500 za tu lokaciju nego 1600 za Zetagradnju- ex mljekaru ali to sam samo ja... Mada i tu ce biti previse stanova

    Sent from my POCO F1 using Tapatalk

  12. #2437
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,099
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    209
    Thanked in
    128 Posts

    Default

    Nijesam znao da je 1600 tamo

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  13. #2438
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,966
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    952 Posts

    Default

    Ja bih volio da mi nadjete mljekaru (zetagradnja) za 1600 jednosoban

  14. #2439
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Pričamo li da smrdi možda ulica Bratstva i jedinstva? Na semaforima đe je nekad bio Verano motors? Baš sam tuda često prolazio jedno vrijeme, svakodnevno skoro. Nema me stvarno tuda u zadnjih godinu i po, dvije. Nikad tamo nijesam smrad osjetio.
    živio sam u zgradu EI Niša (prije 20 god doduše) i skoro svaki dan prolazim tuda, direktoru se pričinjava izgleda
    She is only here to annoy herself!

  15. #2440
    Join Date
    May 2018
    Posts
    721
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    E kolko otrova i radijacije na ovu temu da bog sačuva.

    Direktoru se vidi da priča iz nekoga kompleksa, jer ostrašćeno pljuje sve što nije njegovo a samo to neobjektivno uzdiže.

    Ali za ovaj smrad na ćošak kod Verano motorsa je 100% u pravu. Tu je neđe otvorena fekalna kanalizacija i vazda bazdi u Bratstva jedinstva. Ne čuje se to čim se odmakneš od ulice nekolka metra.


    Što se tiče glavne teme ove teme - Konik vs Stari. Reče mi jedan čoek... koji je autohtono sa Konika a ja odbijam još da povjerujem... da ono što svi mislimo da je danas granica onaj bulevar, ne znam kako se zove između Tehnomaksa i Kostasa, da nije to granica nego tačno današnja ulica Avda Međedovića, da su od grada kuće lijevo Konik a sve ovamo desno što su bile poljane da se to i tada tretiralo kao Stari. Da je to bila jedna krivudava ulica čega se ja nešto kroz maglu sjećam ali ne mogu tačno. Dobro bi bilo da neko nabavi neke slike. Kaže da je to u današnje vrijeme narodu lakše bilo da presudi po pravoj liniji bulevarom a da ustvari granica je ovamo lijevo.

  16. #2441
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,966
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    952 Posts

    Default

    Eo kako gugl
    Last edited by stefke; 30-10-19 at 01:08.

  17. #2442
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jasper View Post
    E kolko otrova i radijacije na ovu temu da bog sačuva.

    Direktoru se vidi da priča iz nekoga kompleksa, jer ostrašćeno pljuje sve što nije njegovo a samo to neobjektivno uzdiže.

    Ali za ovaj smrad na ćošak kod Verano motorsa je 100% u pravu. Tu je neđe otvorena fekalna kanalizacija i vazda bazdi u Bratstva jedinstva. Ne čuje se to čim se odmakneš od ulice nekolka metra.


    Što se tiče glavne teme ove teme - Konik vs Stari. Reče mi jedan čoek... koji je autohtono sa Konika a ja odbijam još da povjerujem... da ono što svi mislimo da je danas granica onaj bulevar, ne znam kako se zove između Tehnomaksa i Kostasa, da nije to granica nego tačno današnja ulica Avda Međedovića, da su od grada kuće lijevo Konik a sve ovamo desno što su bile poljane da se to i tada tretiralo kao Stari. Da je to bila jedna krivudava ulica čega se ja nešto kroz maglu sjećam ali ne mogu tačno. Dobro bi bilo da neko nabavi neke slike. Kaže da je to u današnje vrijeme narodu lakše bilo da presudi po pravoj liniji bulevarom a da ustvari granica je ovamo lijevo.
    Kao prvo ja i ti se ne poznajemo, kao ni sto se ne poznaje vecina ovdje međusobno. Kao drugo navedi tačno što je ostrašćeno pljuvanje i što se pljuje, kao treće, ne vjerujem da bi ti proslo bez jada da izgovoriš to što si napisao u facu da mi kažeš. Kao četvrto postojala je ulica uska koja je upravo i ta famozna granica a koju je postavio antares mislim na slici nekoliko postova gore i to je ujedno i početak Konika, đe počinju kuće. Stari Aerodrom I faza je planiran kao stambeno naselje sa zgradama i tako se cijeli taj dio i gradio. Drugi put kada kreneš mene da pominješ a da ne navedeš tačno što je problem, zanemarujući iste stvari koje drugi rade, ja ću ti adekvatno i odgovoriti kao i svima drugima. Da se ko ne zavarava u čoporu i kuraži u njemu da se neko nekog boji ođe. Isto ću reći i svima i bolje je da ostane na komunikaciji bez ličnih uvreda i podbadanja jer to ostavite za neke druge.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  18. #2443
    Join Date
    May 2018
    Posts
    721
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Najdobronamjernije govorim...

    Citiraću sebe - priča iz nekog kompleksa - Čak nisam ni rekao da si iskompleksiran tip, nego sam to sveo na ovu blažu varijantu.
    Ako je to izazvalo kod tebe ovakvu prećeranu reakciju - reci mi to u lice, ne bojim se nikoga itd - to samo nažalost potvrđuje ono što sam rekao. Čak i šire nego što sam mislio.

    Najbolje bi sad bilo da iz ovoga hibrida od teme vadim nečije postove, analiziram i citiram. Generalni utisak je takav. Napravio si od Starog aerodoroma Menhetn, drugo ništa ne valja ka Stari. Sporiš se s ljudima što je Konik a što Stari ka da ti život zavisi od toga. Ne valja kuća nikako, to je samo za odabrane. I samo iz elektrolize rade kuću. Bolje beton nego trava, itd. Forsiraš nešto što svako zna da nije tako ali ti kontriraš iz tebi znanih razloga.

    Inače, svako ko posjećuje forume s vremenom stvori neki utisak o članovima koji češće komentarišu, koji ne mora uopšte bit tačan. Iz tvog pisanja vidi se da si inteligentan tip sa zdravim principima ali počesto ga začiniš sa nekim retrogradnim i kontra crticama, kao da ti je učinjena neka velika nepravda pa se inatiš sa cijelim svijetom. Eto, neka sam ja u krivu, još bolje.
    Da si rekao nešto tipa - nemam ja kompleks no ti druže pojma nemaš - ne bih ništa komentarisao, ali evo ti, tačno ostrašćena je bila prethodna poruka, lična i direktna zbog čega sam onda morao ovo ovako da obrazložim. Čini mi se krajnje biranim riječima, ali sad će opet bit priča - ko si ti druže da me komentarišeš - ali ni ne moramo govoriti jedni o drugima, svačiji postovi govore dovoljno o nama samima.

  19. #2444
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,396
    Thanks Thanks Given 
    386
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    88 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Pričamo li da smrdi možda ulica Bratstva i jedinstva? Na semaforima đe je nekad bio Verano motors? Baš sam tuda često prolazio jedno vrijeme, svakodnevno skoro. Nema me stvarno tuda u zadnjih godinu i po, dvije. Nikad tamo nijesam smrad osjetio.
    evo baš sinoc sam tuda setao posle duze vremena, tacno je nesto smrdjelo ispred one prodavnice gdje je bio verano motors.

  20. #2445
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,411
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Zaboravila sm ajos jednu ulicu u Pg koju bas volim, koja je lijepa i ima zelenila dosta. Vasa Raickovica, recimo sa unutrasnje strane zgrdae, sve je blizu a ulica prelijepa. Ne znam kakvi su stanovi ali lokacija mi se bas dopada.

  21. #2446
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,402
    Thanks Thanks Given 
    752
    Thanks Thanks Received 
    2,221
    Thanked in
    1,681 Posts

    Default

    Uvijek tu smrdi, pogotovo pred kišu ili kad je vlaga velika....pi!
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  22. #2447
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,951
    Thanks Thanks Given 
    515
    Thanks Thanks Received 
    1,815
    Thanked in
    660 Posts

    Default

    e qq, vi se i dalje natezete dje je Konik. Evo sta vam kaze DUP, a vi kako god hocete. Zaista mi je nejasan svako ko je spreman da se spori sa gradom oko granica naselja.


  23. #2448
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,396
    Thanks Thanks Given 
    386
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    88 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jasper View Post
    Najdobronamjernije govorim...

    Citiraću sebe - priča iz nekog kompleksa - Čak nisam ni rekao da si iskompleksiran tip, nego sam to sveo na ovu blažu varijantu.
    Ako je to izazvalo kod tebe ovakvu prećeranu reakciju - reci mi to u lice, ne bojim se nikoga itd - to samo nažalost potvrđuje ono što sam rekao. Čak i šire nego što sam mislio.

    Najbolje bi sad bilo da iz ovoga hibrida od teme vadim nečije postove, analiziram i citiram. Generalni utisak je takav. Napravio si od Starog aerodoroma Menhetn, drugo ništa ne valja ka Stari. Sporiš se s ljudima što je Konik a što Stari ka da ti život zavisi od toga. Ne valja kuća nikako, to je samo za odabrane. I samo iz elektrolize rade kuću. Bolje beton nego trava, itd. Forsiraš nešto što svako zna da nije tako ali ti kontriraš iz tebi znanih razloga.

    Inače, svako ko posjećuje forume s vremenom stvori neki utisak o članovima koji češće komentarišu, koji ne mora uopšte bit tačan. Iz tvog pisanja vidi se da si inteligentan tip sa zdravim principima ali počesto ga začiniš sa nekim retrogradnim i kontra crticama, kao da ti je učinjena neka velika nepravda pa se inatiš sa cijelim svijetom. Eto, neka sam ja u krivu, još bolje.
    Da si rekao nešto tipa - nemam ja kompleks no ti druže pojma nemaš - ne bih ništa komentarisao, ali evo ti, tačno ostrašćena je bila prethodna poruka, lična i direktna zbog čega sam onda morao ovo ovako da obrazložim. Čini mi se krajnje biranim riječima, ali sad će opet bit priča - ko si ti druže da me komentarišeš - ali ni ne moramo govoriti jedni o drugima, svačiji postovi govore dovoljno o nama samima.
    vrlo kvalitetna naliza, cista 10-ka.

  24. #2449
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    znači stari je u stvari konik
    She is only here to annoy herself!

  25. #2450
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,960
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    9,849
    Thanked in
    3,736 Posts

    Default

    Ne nego je Stari glavni grad Konika...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    War. War never changes.

Page 98 of 213 FirstFirst ... 4888949596979899100101102108148198 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Dilema E730-D500
    By NETMAN in forum Android
    Replies: 14
    Last Post: 07-04-06, 13:57
  2. dilema
    By podgoricanka in forum Sex i erotika
    Replies: 51
    Last Post: 05-12-05, 07:50
  3. DVB Dilema.. help needed
    By NexusVI in forum Hardware
    Replies: 1
    Last Post: 20-09-05, 11:59
  4. Dilema oko procesora , sta kupiti ?
    By monteboy in forum Hardware
    Replies: 49
    Last Post: 14-11-04, 15:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •