Page 4 of 16 FirstFirst 1234567814 ... LastLast
Results 76 to 100 of 377

Thread: Bosna i Hercegovina - politički sistem i situacija

  1. #76
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,237
    Thanks Thanks Given 
    786
    Thanks Thanks Received 
    1,521
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Nema ko ne lopinja (i ja bih da mi moze bit)..

    Posten i budala dva brata. Budi kao 99% crnogoraca, bolje ces proci u zivotu..

    A ono oko kradje sam se sprdao..
    Ali Tripletica se sprdala malacko, jao, jao.. kako slatko

    Prvo mu se omakne kako bi on rado lopinjao, samo da mu moze bit.. pa onda sve Crnogorce proglasi lopovima.. a onda mu naknadna pamet nalozi da se distancira od toga, jer on NIJE Crnogorac (sa malim C), a samim tim nije ni lopov. Kakva gimnastika, bralee..


  2. #77
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,713
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default Bosna i Hercegovina - politički sistem i situacija

    Ne razumijem. Ja sam namjerno malo c stavio jer tu spadaju svi gradjani Crne Gore bez obzira na naciju. U cemu je problem priznati da 99% cg bi lopinjalo da im moze biti? A i to nije tema, tema je BiH


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  3. #78
    Join Date
    May 2013
    Posts
    625
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ali Tripletica se sprdala malacko, jao, jao.. kako slatko

    Prvo mu se omakne kako bi on rado lopinjao, samo da mu moze bit.. pa onda sve Crnogorce proglasi lopovima.. a onda mu naknadna pamet nalozi da se distancira od toga, jer on NIJE Crnogorac (sa malim C), a samim tim nije ni lopov. Kakva gimnastika, bralee..
    Триплета је просто погубљен у простору и времену, а његов мозак не може да схвати да не би сви "лопињали" попут њега, а да им се може. И онда имамо ситуацију каква је код нас, јер је триплета и таквих мозгова мали милион у ЦГ. А кад му кажеш да ти не би "лопињао", лик се потпуно изгуби.

  4. #79
    Join Date
    May 2013
    Posts
    625
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samotnjak View Post
    Haški sud predstavlja Muslimane/Bošnjake žrtvama hrvatskoga udruženog zločinačkog pothvata, u koje je bio upetljan državni vrh Republike Hrvatske. Drugim riječima, oni su suludo protumačili da je Hrvatska bila agresor na BiH, a SR Jugoslavija nije. U bošnjačko-hrvatskom sukobu daleko su više stradali Hrvati nego Bošnjaci. U 47 općina koje je nadzirala bošnjačka ARBiH prema popisu 1991. nedostaje 126 725 Hrvata, dok u 27 općina koje je nadzirao HVO je 17 476 Bošnjaka manje nego 1991. godine.
    Нека јадан, сад ће нам поједини овдје објаснити како је та чувена "Армија БиХ" бранила Босну и Херцеговину тјерајући и убијајући све што није муслиманско, а то све заједно са муџахединима.

  5. #80
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,713
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Empirijsko iskustvo mi govori tako, ajde neka bude da ti i ovizi spadate u tih 1%. I ne spinujte, tema je BiH. Onaj nalazi opravdanje za genocid u tome sto su Turci bili na ovim prostorima, pa je to dovoljan razlog za ubiti one sto su primili islam. Tako je i Mladic govorio, vidi se cija je skola


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  6. #81
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,713
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default Bosna i Hercegovina - politički sistem i situacija

    Quote Originally Posted by el_del View Post
    Нека јадан, сад ће нам поједини овдје објаснити како је та чувена "Армија БиХ" бранила Босну и Херцеговину тјерајући и убијајући све што није муслиманско, а то све заједно са муџахединима.
    Evo ga jos jedan ovizijev ucenik, a poznajete se na kilometar Gore su ti brojke a one ne lazu, pozdrav.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  7. #82
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,237
    Thanks Thanks Given 
    786
    Thanks Thanks Received 
    1,521
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ja sam namjerno malo c stavio jer tu spadaju svi gradjani Crne Gore bez obzira na naciju.
    Ma nisi ti takav, znamo mi to. Samo je 99% naseg drustva lopovsko, ali ne i ti, koji si to sam priznao za sebe. Znaci, prvo si rekao kako bi krao, pa si onda to afirmativno elaborirao rijecima kako je budala i posten isto, te da su, svakako, svi Crnogorci lopovi.. a onda krece twist, dje si ti, ustvari, sve Bosnjake, Srbe, Hrvate i ostale narode na prostoru CG nazvao "crnogorcima" (da znamo za ubuduce da se to tako radi ), pa kako si se ti samo šalio u vezi toga kako bi lopinjao, vec to mislis za ovih 99% drustva, ali ne i za sebe, naravno.. ti si endemska biljčica, kojoj se samo omaklo da bi lopinjao..

    Tripletice, jel ti uvidjas uopste koliko je sva ova tvoja pisanija jadna i providna?


  8. #83
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,713
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default Bosna i Hercegovina - politički sistem i situacija

    Ja u prvoj recenici rekoh da bih i ja da mi moze biti (ne poznajem covjeka koji nije lak na paru). Ja sam rekao da sam se salio za taj cijeli post, nije tacno da sebe iskiviram jer nidje to nisam napisao. Ali Ajde neka bude kako ti kazes, samo da se vratimo na temu Dosta spina na licnom nivou, ono je najmanje bitno za temu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 12-10-18 at 12:50.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  9. #84
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,237
    Thanks Thanks Given 
    786
    Thanks Thanks Received 
    1,521
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    A sad ti je dosta? Slazem se da uopste nije mjesto tome odje, ali tako je to kad Tripletica ne moze da izdrzi da ne ukliza na igraca, pa su mu svi oko njega Srbi, Srbi, Srbi.. Srbofobija totalna

    Ali da rezimiramo: prvo si rekao kako bi lopinjao, kao i 99% drustva sto bi lopinjalo, pa onda velis kako si se salio, nisi ti takav.. da bi sad na kraju opet rekao kako bi lopinjao, samo da ti moze bit. Boze, boze, kakav je to karambol u Tripleticinoj glavici, haha..


  10. #85
    Join Date
    May 2013
    Posts
    625
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Evo ga jos jedan ovizijev ucenik, a poznajete se na kilometar Gore su ti brojke a one ne lazu, pozdrav.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Видим ја те бројке, зато сам и рекао да је "Армија БиХ" заједно са муџахединима "бранила" Босну и Херцеговину. Ове немуслиманске цивилне жртве су се саме поубијале, а ако није тако, онда ће бити да се држава брани тако што убијаш цивиле друге националности у тој истој држави. Логично, зар не?

  11. #86
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,713
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Ovizi, ja rekoh da necu da se pravdam i neka bude da sam mislio tako kako sam napisao samo da ne bi sirili pricu.
    A el del, Mozda su uzvracali milo za drago? Ali svakako u mnogo manjoj mjeri sto pokazuju i brojke.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  12. #87
    Join Date
    May 2013
    Posts
    625
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ovizi, ja rekoh da necu da se pravdam i neka bude da sam mislio tako kako sam napisao samo da ne bi sirili pricu.
    A el del, Mozda su uzvracali milo za drago? Ali svakako u mnogo manjoj mjeri sto pokazuju i brojke.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    А јесу ли враћали мило за драго, Триплета? Па тако се не брани држава. Или можда да?

    Како си ти то чаробно оправдао... Враћали су мило за драго и то у мањим бројкама. Па сјајно. Сјајна логика.

  13. #88
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,713
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default Bosna i Hercegovina - politički sistem i situacija

    Samo “istom” mjerom uzvracali. Plus na frontu se borili i koliko toliko sacuvali drzavu, ali su ih sjebali Dejtonskim sporazumom. Vecina su u drzavi a ne mogu da odlucuju sto Dodik nece reci “amin”.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 12-10-18 at 13:04.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  14. #89
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Већина су и Срби у Шумској као и Албанци на Косову па им га не може бит да буду независни. Окрутна је ова наша планета.

  15. #90
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,237
    Thanks Thanks Given 
    786
    Thanks Thanks Received 
    1,521
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ovizi, ja rekoh da necu da se pravdam..
    Tripletice, ne moras da se pravdas, mozes biti lopov slobodno, a i ne moras.. mozes da si Bosnjak, Madjar, Rom.. ali svi znamo, od kad su ti zavrsili posao preko veze, da si se prodao vladajucim strukturama, pa otud i ne cudi taj afirmativni stav prema lopinjanju.

    Zivio nam, Tripletice...


  16. #91
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Gassy Tripletu

    Moze lock

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  17. #92
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,713
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default Bosna i Hercegovina - politički sistem i situacija

    Eh da jesam dobio posao na drzavnoj sisi ne bih se sad bakcao s vama. Kamo srece da jesam, ali se jos politicki nisam aktivirao. Ovo su sve moji licni stavovi. A sto se tice lopinjanja, iz ove perspektive mi se cini da bih jer gledam sta se radi oko mene, ali kad bih dosao na poziciju vjerovatno bih promijenio misljenje. Ja rekoh vec da ne moramo na ovu temu da pricamo o meni, sto se tice teme o BiH kasiran si i ti kao i tvoj ideoloski drug el del


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  18. #93
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,713
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default Bosna i Hercegovina - politički sistem i situacija

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Већина су и Срби у Шумској као и Албанци на Косову па им га не може бит да буду независни. Окрутна је ова наша планета.
    To nisu drzave, BiH jeste pa je svijet ovako nakaradno uredio. Sjutra kad Kosovo bude drzava sigurno se nece niko pitat u nju osim Albanaca. Tako je i sad, samo sto nisu priznati.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 12-10-18 at 13:36.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  19. #94
    Join Date
    May 2013
    Posts
    625
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Samo “istom” mjerom uzvracali. Plus na frontu se borili i koliko toliko sacuvali drzavu, ali su ih sjebali Dejtonskim sporazumom. Vecina su u drzavi a ne mogu da odlucuju sto Dodik nece reci “amin”.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Само "истом мјером узвраћали", да би одбранили државу етничким чишћењем и уз помоћ увежених патриота са Блиског истока?

    Триплета, самоугаси се.
    Полакоте!

  20. #95
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,713
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default Bosna i Hercegovina - politički sistem i situacija

    Pogledaj brojke sto se tice etnickog ciscenja i daj mi jednog Arapa koji je poginuo u borbi pa cu ti povjerovat za bliski istok
    Dok s druge strane oni su imali naoruzanje jna, dobrovoljce iz Cg, Srbije. Skroz neravnopravna borba i nista im niste mogli. Brooka


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  21. #96
    Join Date
    May 2013
    Posts
    625
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Pogledaj brojke sto se tice etnickog ciscenja i daj mi jednog Arapa koji je poginuo u borbi pa cu ti povjerovat za bliski istok
    Dok s druge strane oni su imali naoruzanje jna, dobrovoljce iz Cg, Srbije. Skroz neravnopravna borba i nista im niste mogli. Brooka


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Не, ти си овдје са тезом о одбрани БиХ од стране "Армије БиХ", а те цивилне жртве те демантују. Не брани се Босна тако што се ухвати дијете, па му се на стомаку уреже крст ножем или тако што се одрубљују главе од стране Арапа. Прочитај мало о одреду "Ел Муџахедин" и биће ти ствари јасније.

    Који "ми"? Јел умијеш без етикетирања да причаш или си ишао код Ракуна на часове?
    Полакоте!

  22. #97
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,713
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default Bosna i Hercegovina - politički sistem i situacija

    Quote Originally Posted by el_del View Post
    Не, ти си овдје са тезом о одбрани БиХ од стране "Армије БиХ", а те цивилне жртве те демантују. Не брани се Босна тако што се ухвати дијете, па му се на стомаку уреже крст ножем или тако што се одрубљују главе од стране Арапа. Прочитај мало о одреду "Ел Муџахедин" и биће ти ствари јасније.

    Који "ми"? Јел умијеш без етикетирања да причаш или си ишао код Ракуна на часове?
    Izgleda moram kao papagaj da ponavljam. Kako mozes da izjednacis 33.100 bosnjackih civila sa 4.100 srpskih? U svakom ratu ima civilnih zrtava, samo su Srbi radili to gore i masovnije x100. Ja ti rekoh da su se borili i na frontu i to u neravnopravnoj borbi. Pa Sarajevo su odbranili puskama, dok su agresori imali sve zivo od naoruzanja.
    Odred El Mudzahedin, su vecinom bili radikalni Bosnjaci sa malim brojem dobrovoljaca sa strane. Mnogo manji broj od dobrovoljaca iz cg i srbije na agresorskoj strani.
    Nema potrebe za etiketiranjem, znamo se. Nema smisla da mi se foliras jer niko osim Srba ne moze da prica to sto pricate ti i ovizi. Vrijedjate mi inteligenciju kad kazete da niste Srbi, nema potrebe za stidom. Meni je baba Srpkinja (ali prava, ne iz Cg), nemojte da mislite da vas mrzim zbog toga


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 12-10-18 at 15:23.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  23. #98
    Join Date
    May 2013
    Posts
    625
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Izgleda moram kao papagaj da ponavljam. Kako mozes da izjednacis 33.100 bosnjackih civila sa 4.100 srpskih? U svakom ratu ima civilnih zrtava, samo su Srbi radili to gore i masovnije x100. Ja ti rekoh da su se borili i na frontu i to u neravnopravnoj borbi. Pa Sarajevo su odbranili puskama, dok su agresori imali sve zivo od naoruzanja.
    Odred El Mudzahedin, su vecinom bili radikalni Bosnjaci sa malim brojem dobrovoljaca sa strane. Mnogo manji broj od dobrovoljaca iz cg i srbije.
    Nema potrebe za etiketiranjem, znamo se. Nema smisla da mi se foliras jer niko osim Srba ne moze da prica to sto pricate ti i ovizi. Vrijedjate mi inteligenciju kad kazete da niste Srbi, nema potrebe za stidom. Meni je baba Srpkinja (ali prava, ne iz Cg), nemojte da mislite da vas mrzim zbog toga


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Прво, нетачно је да су тих 30 хиљада људи побили само Срби.

    Друго, постојале су и хрватске цивилне жртве, што значи, опет понављам, да су и Бошњаци вршили етничко чишћење.

    Одред "Ел Муџахедин" су чинили и муслимани са Блиског Истока, познат је по злочинима над српским цивилима у околини Возуће, тј. "када су бранили Босну".

    Ово за Србе и праве и криве бабе доказује да болујеш од србофобије.

    Најинтересантније у свему је како ти тако енергетично браниш "твоје Бошњаке", а ја "моје Србе" не. Додуше, ти прво изгледа установиш, односно претпоставиш ко је које националности, па онда иде дискусија.

  24. #99
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,713
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default Bosna i Hercegovina - politički sistem i situacija

    Kako spinujes. Hrvatskih civila je bilo oko 2000 i nisu ih pobili samo Bosnjaci. Kao da ne znas da Srbi ne podnose i Hrvate. Pronadjenih bosnjackih nije bilo 30 nego 33.074 IDENTIFIKOVANIH (dodaj na ovu brojku jos 5000 nepronadjenih) sto znaci da su Srbi kao glavni agresori pobili sigurno 30.000.
    Mudzahedina sa bliskog istoka je bilo par stotina (mnogo manje od dobrovoljaca iz Srbije i Crne Gore) i nije zabiljezen nijedan zlocin. Jedini zabiljezeni zlocin od stranih dobrovoljaca je dosao sa hrvatske strane gdje se svedski nacista Jackie Arlov borio na njihovoj strani i osudjen je pred svedskim sudom.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 12-10-18 at 15:52.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  25. #100
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Podgorica
    Posts
    417
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    El Mudzahedin; to su, veli, radiklani Bosnjaci koji su branili svoju zemlju




    I jos veli nisu oni zlocine pravili, a i dje bi. Mora da su drvo ljubavi dosli da sade, pogotovo ova dvojica sto su 5-6 godina kasnije zaleceli avione u World Trade centar.

Page 4 of 16 FirstFirst 1234567814 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Da li je Hercegovina tuđina?
    By El Re in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 146
    Last Post: 20-01-13, 01:19
  2. Čudna situacija... ali...
    By bmwe39 in forum Ljubav
    Replies: 204
    Last Post: 12-01-12, 21:56
  3. Bosna i Hercegovina - najkomplikovanija opšta tema
    By MonterO in forum Politika generalno
    Replies: 42
    Last Post: 15-07-11, 21:35

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •