View Poll Results: Da li zavodite plesom?

Voters
13. You may not vote on this poll
  • Da

    6 46.15%
  • Ne

    7 53.85%
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 26 to 50 of 79

Thread: Ples

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Samo šotu...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  2. #27
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    U Lanternu redovno plesu

  3. #28
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Samo šotu...
    Ona je umjetnost.Al to znamo samo mi koji smo odrasli uz folklor.Kad gledam onu Rugovsku svitu KUD-a Branko Krsmanovic iz 65-te sva se najezim.Sjajni igraci.
    Shotu sam poslednji put igrala prije 2 god na festival folklora u Tursku.


    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  4. #29
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,237
    Thanks Thanks Given 
    786
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    Moze li neki link te "umjetnosti" od plesa, kao i te narocito inspirativne muzike uz koju se Šota igra? Sve sto mogu da nadjem je nemjerljivi seljacluk i ciganija.. a mozda je to to...


  5. #30
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Nazalost ne moze.Prosto nije fer kad nismo vidjeli snimak gdje ti "razbijas" tango.

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  6. #31
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,237
    Thanks Thanks Given 
    786
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    Pa ja nisam trazio da vidim tebe kako igras, no tu "umjetnost" o kojoj pricas.


  7. #32
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Pa ne velim...no prosto bi tvoje "reazbijam" zasjenilo to ciganstvo i seljastvo.

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  8. #33
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,237
    Thanks Thanks Given 
    786
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    E nemam snimak, zalim.. dodji na neku milongu, pa gledaj majstora uzivo 8)

    Ali me bas zanima ta umjetnost, haha.. narocito muzika. Siguran sam da se uz neku prefinjenu kompoziciju igra to chudo


  9. #34
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ne sumnjam....Mogao si i na ovaj prajd sad da nastupas.

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  10. #35
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,237
    Thanks Thanks Given 
    786
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    kako su ti lose fore postale, crna artemis

    ok, mislim da je svima postalo jasno da ne postoji taj snimak koji svjedoci o toj uzvisenoj umjetnosti shota-igre i muzike, tako da sad mozes nastaviti o meni da pricas.. kao i u prethodna 3 posta


  11. #36
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Vaistinu naša posla - "moj ples je boji od tvog plesa"...
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  12. #37
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Taman tako Herhes.To se ne tice onda samo jedne stvari(u ovom slucaju plesa) vec svega u zivotu sto se razlikuje od sopstvenih ukusa.Ja volim ples,ali odrasla sam voljeci folklor,(igre koje su spajale sve nacije),i volim da vidim da igrac iznese igru ma koja god to bila i kojem god zanru pripadala kao sto volim da vidim sve kulture,sve ima svoju ljepotu...Postojali su nasi izuzetni igraci folklora,velika kulturno UMJETNICKA drustva,koja su se cula daleko...Koraci,stav,nosnja-ima to svoju ljepotu i zasluzuje postovanje.E sad...ne mozes se boriti sa nekim umovima.Ja sam moderan jer igram tango a ti si seljak i taj rad...Narocito ako taj um zalazi u 4 deceniju zivota a pise s tolikom dozom nadmenosti,bolesno izrazenog ega kroz silnu potrebu da se istakne neka svoja genijalnost,posebnost tako sto se sprda necemu sto mu licno ne pashe.
    Mislim to je bas ono,da kazem,uzas.

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  13. #38
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,217
    Thanks Thanks Given 
    121
    Thanks Thanks Received 
    97
    Thanked in
    71 Posts

    Default

    Ja imam traumu od plesa od jednog iskustva, davno to bijase a dan danas se budim kao Rambo, obliven znojem, grdji nego u vijetnam da sam bijo.. Kao sto rekoh, davno to bijase u zemlji seljaka na brdovitom balkanu..i more bit' necete mi vjerovat'... Jedne prilike popih kuci 2-3 brlje seceruse od koje kosa opada a sat na ruci stane a koju mi je kum darovao za rodjendan vazda mu hvala... Zaigralo srce u junaka, krv udarila u glavu , dje cu, sta cu, krenuh niz put sa obje noge(ovo je vrlo vazno jer nekada jednu kuci zaboravim) pravo u kafanu kod drustva. Onu otvorenu sa sankom.Tamo vamo, drz udri ne daj, ocijukah jednu djevojku(iz drustva), a bogami i ona mene..Sjecam se kao juce da je bilo isla je pjesma i want some hot stuff(za koju misljah dugo da je hot soup) i na moju veliku zalost a radost zlobnika mi od drugova, ova neman od djevojke doplesa uz ritam poce da se uvija uhvati me za ruku i krene vuci na podijum plesni.Vazor ih gelender pomislih(kud cu crni kukavac) taman mi je lijepo bilo dok ovaj djavo crni ne dodje te iskapih na brzinu sve sto bi ispred mene.Odoh za njom kao na pokajanje , mudro okrenuh ledja svoja a njeno lice reflektoru da slabije vidi te Poceh rukama rad kao oni sto zastavicama na aerodrom mlate a nogama zapletog kao Ronaldinjo u svoje najbolje pero ne bi li osjetio bit i ritam i opustio se malo, tj zeru. No me znoj obli mrtvacki i strah veliki obuze, uhvati gusenje i more bit necete mi vjerovat, u napadu panike polece desnica ruka i pravac ovu mucenicu za guzicu. Pljusnuse dva smara Cak brze nego sto bi ih Noris svezao i to ono iz kukova ih junacki izvuce, osu zena sa 12 jezika, magarce seljacino, ovo ono..Uhh dobro je pomislih( nalaktih se na neku ogradu i odahnuh) za dlaku se spasih, udri zeno , pljuj psuj , kidaj obje ruke samo plesati vise nemoj obraza ti.
    Here I opened wide the door,
    Darkness there, and nothing more.

  14. #39
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,237
    Thanks Thanks Given 
    786
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    E sad...ne mozes se boriti sa nekim umovima.Ja sam moderan jer igram tango a ti si seljak i taj rad...Narocito ako taj um zalazi u 4 deceniju zivota a pise s tolikom dozom nadmenosti,bolesno izrazenog ega kroz silnu potrebu da se istakne neka svoja genijalnost,posebnost tako sto se sprda necemu sto mu licno ne pashe.
    Mislim to je bas ono,da kazem,uzas.
    Rekoh li ja da ces ti morati da nastavis sa pricom o meni? Muka je to. Al neka si ti izdusila, samo ako ti pomaze, dobro ti ucinjelo

    Medjutim, vidis, ti si ta koja konstantno pravis raspravu od ovoga i svodis je na licnu ravan. Ja trazim neki klip te bozanstvene igre, ti trazis mene da gledas kako plesem (?!). Ja kazem da moje pitanje nema veze s tobom licno, vec me zanima igra, ti opet o meni i tome kako ja plesem. Pa onda i prajd ubaci u svu muku, totalno zabudalila..
    Ja sam samo trazio neki primjer te "umjetnosti", nadajuci se da zaista postoji nesto tako prelijepo i magicno kako si ga opisala, posto ja nisam uspio naci nista na yt. Ne samo za mene, nego da svi vidimo tu divotu. Ako je nesto stvarno tako dobro, to ce biti ocigledno. Ali, kao sto sam i pretpostavio, ti si upravo na tu ciganiju od igre i muzike i mislila kad si je onako nadahnuto nakitila epitetima. Jbg, omladina nam raste uz farmu, parove, slusa Stoju, igra Shotu.. mozda si i u pravu da je uzas oponirati takvim mentalnim sklopovima.. prastaj


  15. #40
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Ples sa djavolom.
    Plesao sam samo jednom pred kraj osnovne škole u ABC, Hotel Onogošt.
    Najljepša djevojka me pitala i nisam je odbio. Svi mi se sprdali što nisam umio ;D a u isto vrijeme bili ljubomorni.
    Duša mi pleše skoro svaki dan, a tijelo je mirno.
    Možda me neka djevojka, nekad, nauči...doma...sami...
    ...a ovako u javnosti, svaku bih odbio jer jednostavno ne umijem.
    Za vrijeme odrastanja svi smo se sprdali sa ovima što idu na časove plesa i prozivali ih da su gej, lol.
    A gledao sam neki film, komediju, nedavno...neko vjenčanje što treba da se desi, ali se mladoženji cijeli dan ponovi, vrati na početak...ako nešto ne uradi kako treba.
    I na kraju ide ples, išao je na časove plesa da nauči...
    ...ja ne bih. :P

  16. #41
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    1,695
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    44 Posts

    Default


  17. #42
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Rekoh li ja da ces ti morati da nastavis sa pricom o meni? Muka je to. Al neka si ti izdusila, samo ako ti pomaze, dobro ti ucinjelo

    Medjutim, vidis, ti si ta koja konstantno pravis raspravu od ovoga i svodis je na licnu ravan. Ja trazim neki klip te bozanstvene igre, ti trazis mene da gledas kako plesem (?!). Ja kazem da moje pitanje nema veze s tobom licno, vec me zanima igra, ti opet o meni i tome kako ja plesem. Pa onda i prajd ubaci u svu muku, totalno zabudalila..
    Ja sam samo trazio neki primjer te "umjetnosti", nadajuci se da zaista postoji nesto tako prelijepo i magicno kako si ga opisala, posto ja nisam uspio naci nista na yt. Ne samo za mene, nego da svi vidimo tu divotu. Ako je nesto stvarno tako dobro, to ce biti ocigledno. Ali, kao sto sam i pretpostavio, ti si upravo na tu ciganiju od igre i muzike i mislila kad si je onako nadahnuto nakitila epitetima. Jbg, omladina nam raste uz farmu, parove, slusa Stoju, igra Shotu.. mozda si i u pravu da je uzas oponirati takvim mentalnim sklopovima.. prastaj
    Nemoguce je ne govoriti o tebi.Isijavas kroz specificno orginalne postove.
    A jesi doduse u pravu da je muka.Samo sto tesko shvatas da meni ne treba pomoc.

    Vrlo je lako naci video snimak ko ima sirinu,ko se uistinu zanima i ko nikad nije cuo moze procitati i naucit po nesto novo.Ne mora nam se svidjet al lijepo je znat i imat postovanja.KUD(Kulturno-umjetnicko drustvo nisam ja izumjela) Branko Krsmanovic je prije nego smo se ja i ti rodili uveliko turnejama odusevljavao svijet (mora da je i taj svijet bio pristrasan kao ja) al se rodis jednog dana ti da to izjednacis sa Farmom i Grandom i pjevaljkama.Ne vjerujem sto citam.
    Jesam fina cim ti odgovaram ali...Ti si mi bas fin kad uletis sa svojim komentarima da je nesto seljastvo o cemu nemas pojma niti te zanima osim da se posprdas naravno,jer ti si Bog u tangu.Nasla sam ti mjesto na prajd cisto da eto razmislis da mozda postoji i neko ko bi ti rekao da mu je taj ples totalno gej i ko ti se mozda smije dok si ti u zanosu da "reazbijas'.Ne ja,jer ja volim da vidim sve vec neko ko je kao ti.Sva sreca pa na forumu nema dva takva kao ti no,srece tvoje,si jedinstven

    Nemoj mi se,kao sto inace znas,pravit blesavko.Natrckas pljuvackom pa kao nisi ti.Da ti se prikaze objasni da vidis nesto da se jace izbljujes.Tvoje sprdanje je totalno seljastvo i prevazilazi te farmere i Grand koje si pomenuo jer moderan i profi covjek-igrac voli da igra jedno ali voli vidjet i ima postovanja i prema drugoj vrsti igre.


    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  18. #43
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    previše sam nezgrapan... zato umijem da sviram ako se što broji
    She is only here to annoy herself!

  19. #44
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,237
    Thanks Thanks Given 
    786
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    KUD(Kulturno-umjetnicko drustvo nisam ja izumjela) Branko Krsmanovic je prije nego smo se ja i ti rodili uveliko turnejama odusevljavao svijet
    Nasla sam ti mjesto na prajd cisto da eto razmislis da mozda postoji i neko ko bi ti rekao da mu je taj ples totalno gej i ko ti se mozda smije dok si ti u zanosu da "reazbijas'.
    Sto se vise upinjes da akcentujes tu rijec "umjetnicko" iz naziva KUD, to sve jadnije djeluje. Da ti pojasnim: to je kao da u prici o Betovenu, Bramsu, Mocartu.. uletis sa provalom kako su gusle umjetnost. I kako to mogu razumjeti samo odabrani, odnosno vi koji ste rasli uz njih i umilne zvuke njihovih struna. Jer, znas kako, mnogi guslari su sa svojim KUD-om zarili i palili po svijetu. Maxe, oli..
    A ovo sa prajdom i pokusajem da mi doskocis time kako vjerovatno tamo nedje postoji neko kome tango djeluje totalno gej, samo govori o tome koliko si ocajna u namjeri da mi uzvratis i da ne znas sta ces. Drzi se ti gusala i shote, sto ti ja zla ocu


  20. #45
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Ovizi zadre i zadre...ali nije on sociopata, nije.

  21. #46
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    @Onizi...Jesi li ti to ovim poredjenjem Betovena i gusala pokusao da mi objasnis koliko si mi IN? 😂
    Ne bih da se ponavljam.Ugledaj se na profi igrace malo,ako oces da "raezbijas" kako treba.Ovako je i seljak covjek u opanak i uz gusle premija za tebe.



    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  22. #47
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,237
    Thanks Thanks Given 
    786
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by novakb14 View Post
    Ovizi zadre i zadre...ali nije on sociopata, nije.
    Naravno, opet neces bit banovan zbog takve price, jer se ovizi moze i smije nazivat svakakvim imenima. Cak je to i pozeljno odje.


  23. #48
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Sociopata nije ime, brate.

  24. #49
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,237
    Thanks Thanks Given 
    786
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    @Onizi...Jesi li ti to ovim poredjenjem Betovena i gusala pokusao da mi objasnis koliko si mi IN?
    Njet, vec je analogija vrlo jasna, bar je trebalo biti. Odnos tanga i shote je taman kao betovena i gusala. Sad jasnije malo?


  25. #50
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,237
    Thanks Thanks Given 
    786
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by novakb14 View Post
    Sociopata nije ime, brate.
    Nazivima, kvalifikacijama, epitetima.. ne biraj, samo udri.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ples oko sipke
    By ovizionizi in forum Sex i erotika
    Replies: 23
    Last Post: 26-11-12, 15:35
  2. ples...
    By ovizionizi in forum Ljubav
    Replies: 47
    Last Post: 25-11-09, 00:29
  3. orijentalni ples - pitanje
    By vila82 in forum Sve i svašta
    Replies: 2
    Last Post: 31-03-08, 11:17
  4. PLES-ma to je za homoseksualce
    By plesacc in forum Sve i svašta
    Replies: 51
    Last Post: 05-03-07, 19:03
  5. TRBUSNI PLES
    By ceca-peca in forum Ženski kutak
    Replies: 25
    Last Post: 21-11-04, 20:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •