Page 32 of 36 FirstFirst ... 22282930313233343536 LastLast
Results 776 to 800 of 894

Thread: Sta volite kod muskaraca/zena?

  1. #776
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,211
    Thanks Thanks Given 
    119
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    69 Posts

    Default

    Razumijevanje ,komunikacija, sex nema potrebe izdvajati nesto posebno.
    Here I opened wide the door,
    Darkness there, and nothing more.

  2. #777
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,364
    Thanks Thanks Given 
    745
    Thanks Thanks Received 
    2,197
    Thanked in
    1,664 Posts

    Default

    Ne treba se sexati. Samo da se razumijemo.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  3. #778
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,211
    Thanks Thanks Given 
    119
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    69 Posts

    Default

    Ne razumijem te
    Last edited by Nista; 03-02-18 at 19:23.
    Here I opened wide the door,
    Darkness there, and nothing more.

  4. #779
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,364
    Thanks Thanks Given 
    745
    Thanks Thanks Received 
    2,197
    Thanked in
    1,664 Posts

    Default

    Što tačno ne razumiješ?
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  5. #780
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,273 Posts

    Default

    ne razumije zašto se ne treba sexati
    She is only here to annoy herself!

  6. #781
    Join Date
    Oct 2014
    Location
    ║▌║█║▌║▌║█
    Posts
    2,442
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    ne razumijem ni ja ako cemo pravo...

    @aLaPaCha ne sexas se, ne vodis ljubav, nazovi to kako oces pitanje je jednostavno? I zasto ne treba btw?

  7. #782
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,211
    Thanks Thanks Given 
    119
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    69 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aLaPaCha View Post
    Što tačno ne razumiješ
    Salim se.
    Here I opened wide the door,
    Darkness there, and nothing more.

  8. #783
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,364
    Thanks Thanks Given 
    745
    Thanks Thanks Received 
    2,197
    Thanked in
    1,664 Posts

    Default

    Evo razumio je ko je trebao.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  9. #784
    Join Date
    Oct 2014
    Location
    ║▌║█║▌║▌║█
    Posts
    2,442
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Jel ovo ona od jednih stvari dje treba da ste vise "umno" povezani i da se "razumijete" a sex dolazi nakon toga, to mi je donekle razumljivo? Prosvijetlite me...

    edit:
    nvm, ne zanima me, bitno je da se vi razumijete mozda je bolje da ne zalazim u to...
    Last edited by nemam ti kad; 03-02-18 at 20:14.

  10. #785
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo ga treba postavit đe mu je i mjesto. On je veoma pedantan i nezamjenjiv sluga
    Problem je što obično vrlo lako zagospodari.......a đe je on gospodar tu isključivo zombiji žive

  11. #786
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislila sam da pricas o muskarcu
    Posvecenost na svakom polju.

  12. #787
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    535
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Muškarac kad zađe u određene godine osheti se primoran da se oženi da ne ostane za sprdnju. Tad upada u klopku a ta je klopka smrtonosna. Žena mu jednostavno ugasi svijetlo i muškarac ostaje da trupka u mjestu u mraku i ne mrda niđe. Ima slučajeva da žena dođe i "spasi" sve ali ima i suprotnih slučajeva. Možda sam i promašio temu ali za istinu svaka je prilika dobra.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  13. #788
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,273 Posts

    Default

    nama je opet daleko lakše nego njima, djevojka koja pregura 35 ima baš baš mali izbor što se tiče normalnih (i to široko gledano) muškaraca
    She is only here to annoy herself!

  14. #789
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Naprotiv.......baš mislim suprotno. One su za čitav kilometar ispred nas. I u svako doba imaju izuzetno dobre opcije. Naravno.....podrazumijeva se da moraju bit "pametne".
    Dok kod nas drugačije stvari stoje. Moraš fatat prvu "dobru" loptu........jer su ogromne šanse da "upotrebljiva" lopta više nikad ne dođe u tvoju zonu šuta

  15. #790
    Join Date
    Oct 2014
    Location
    ║▌║█║▌║▌║█
    Posts
    2,442
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    nama je opet daleko lakše nego njima, djevojka koja pregura 35 ima baš baš mali izbor što se tiče normalnih (i to široko gledano) muškaraca
    Ne bih se slozio, tvrdim da ima "normalnih" muskaraca, nego obicno kod takvih zena su neka "velika" ocekivanja ili imaju neku "falinku" ili konkretno u jednom slucaju sto ja poznajem: zeli 10+god mladjeg muskarca a koji to muskarac danas bi se "ozbiljnije" vezao sa 10+god starijom zenom, tipa da on ima 25 ona 35-40, ne ide...

    Quote Originally Posted by cetvrti covek View Post
    Naprotiv.......baš mislim suprotno. One su za čitav kilometar ispred nas. I u svako doba imaju izuzetno dobre opcije. Naravno.....podrazumijeva se da moraju bit "pametne".
    Dok kod nas drugačije stvari stoje. Moraš fatat prvu "dobru" loptu........jer su ogromne šanse da "upotrebljiva" lopta više nikad ne dođe u tvoju zonu šuta
    Meni se dosta drugarica dok sam bio u srednju poudavale, valjda momci koriste to da one ne znaju za bolje, nisu nista prosle pa ti medju "prvima" koji naidju su im princevi na bijelom konju i na taj nacin muskarci fataju tu "dobru" loptu kako je ti nazivas u slucaju da su je propustili i oce da se skrase (neko moje misljenje)... Dok ima nekih sto su prosle sito i reseto i cijeli grad zna za to pa se udaju ka najbolje i skrase, nijesam pametan... Valjda zato sto sam jos u fazi "provoda" i ne planiram da se skrasim brzo a i iskreno bolje mi je ovako - "trenutno" , mozda promijenim misljenje za koju godinu ko ti ga zna...
    Last edited by nemam ti kad; 07-02-18 at 13:41.

  16. #791
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    535
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Ja jedino ne znam kako neke zene panu na pricu pa se udaju za nekakvog (u finansijskom smislu) golja. Poslije se cijeli zivot muce a ljubav ionako prodje za par godina. Razumijem ono, svidi im se fizicki u kafic ili nedje, ili je sarmantan, zavodnik ali poslije... kad vide da nema posao, nema nekretnina, nije situiran, sto se kaze, kako onda ne odustanu, sto ne recu Bilo je lijepo, ti si super ali nije ovo izmedju nas za ozbiljniju vezu.
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  17. #792
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,808
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,325
    Thanked in
    2,175 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    nama je opet daleko lakše nego njima, djevojka koja pregura 35 ima baš baš mali izbor što se tiče normalnih (i to široko gledano) muškaraca

    Isto je i sa đevojkama koje preguraju 15.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  18. #793
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Ja jedino ne znam kako neke zene panu na pricu pa se udaju za nekakvog (u finansijskom smislu) golja. Poslije se cijeli zivot muce a ljubav ionako prodje za par godina. Razumijem ono, svidi im se fizicki u kafic ili nedje, ili je sarmantan, zavodnik ali poslije... kad vide da nema posao, nema nekretnina, nije situiran, sto se kaze, kako onda ne odustanu, sto ne recu Bilo je lijepo, ti si super ali nije ovo izmedju nas za ozbiljniju vezu.
    Mozda sto sa dobrim covekom lakse padne sirotinja nego bogatstvo sa losim.

  19. #794
    Join Date
    Oct 2014
    Location
    ║▌║█║▌║▌║█
    Posts
    2,442
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Najgore je sto naprave po dvoje/troje djece i onda im dodje iz dupeta u glavu: "ovo ne ide ovako" pa se razvedu cuda se cine a neke zene se i zrtvuju bas zbog djece i trpe sran*a do kraja zivota... Evo me zvucim ka: "sigurna zenska kuca" ali generalno je tako, mada ove sto su se udale iz ljubavi isto tako kao i u svakom braku i musko i zensko moraju da budu spremni i da postojati neki % tolerancije i razumijevanja, u granicama "normale"... Ja cesto kad vidim babu i djeda na ulicu po 60-70god drze se za ruku, djed kupi cvijece babi za dan zaljubljenih, godisnjica isto tako neka sitnica, vjerujem da ima sretnih ljudi i brakova kakva god "finansijska" situacija bila...
    Last edited by nemam ti kad; 07-02-18 at 14:15.

  20. #795
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Olja View Post
    Mozda sto sa dobrim covekom lakse padne sirotinja nego bogatstvo sa losim.
    Možda što je bogatstvo u očima umjetnika .....a?

  21. #796
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Isto je i sa đevojkama koje preguraju 15.
    Ako su uzme u obzir ono sto je Mexico slikovito prikazao.

    @Nemam ti kad...Govoris o velikim ocekivanjima.Ta velika ocekivanja imamo svi,i veliki i mali.Zelimo nekog koji je nasa bolja,ljepsa polovina tj nekog s kojim se nadopunjujemo,imamo slicne afinitete,ciljeve,trud itd...Razlika je samo sto u mladjim godinama,u kakvima si ti sad,manje razmisljamo.Velika ocekivanja su ustvari savrseno normalna ocekivanja koja se nazivaju velikim usled nemogucnosti da se shvati da ne postoji granica tj odredjena godina zivota kad cemo je naci.Nekom stize prije a nekom kasnije.Medjutim mogu donekle da se slozim da je prilicno losa potraga onda kada covjek nije preispitao sebe tj sta je to sto on zeli.
    Kad je rijec o falinkama,tu sad dolazimo do one moje teme " gdje je ljubav".Jer stvarno o kakvim se falinkama prica?Da to mozda nisu one gdje cura ima usta kao gumena miska za plivanje,obrve kao brisace od golfa,grudi kao lopte za odbojku...Jer ako jesu onda se slazem sa tobom.I ako mi je tesko da pojmim inteligenciju i dusevnost muskarca koji je u ozbiljnoj vezi sa plastikom i vrlo je sretan.
    Treca stvar...O ovom djelu od -10.Trebao bi da znas da je zena sa 35 daleko razvijenija od decka koji je znatno mladji.Sto znaci da zena sa 35 zna da razlikuje provod od ozbiljne price.Ono sto cujes od parova sa znatnim razlikama da su se na kraju vjencali desava se neciljano,prosto ulaze u neobavezno sto kasnije rezultira da se decko opcini starijom i iskusnom kao sto se i ovoj starijoj na kraju popuste stege i priljubi tog decaka k srcu.Nisam ni ja za to ali i ne osudjujem.
    Post gdje pominjes toleranciju ti je na mjestu.



    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk



    "Tiha voda brijeg roni..."

  22. #797
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    535
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    A zamisli još ako se ispostavi i da nije tako dobar čovjek. Mislim, to se dešava nevezano za materijalne stvari. Ljudi se mijenjaju, brak mijenja ljude posebno.

    Sent from my LG-D620 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  23. #798
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,273 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nemam ti kad View Post
    Ne bih se slozio, tvrdim da ima "normalnih" muskaraca, nego obicno kod takvih zena su neka "velika" ocekivanja ili imaju neku "falinku" ili konkretno u jednom slucaju sto ja poznajem: zeli 10+god mladjeg muskarca a koji to muskarac danas bi se "ozbiljnije" vezao sa 10+god starijom zenom, tipa da on ima 25 ona 35-40, ne ide...
    e to to, znam za sličan slučaj
    She is only here to annoy herself!

  24. #799
    Join Date
    Oct 2014
    Location
    ║▌║█║▌║▌║█
    Posts
    2,442
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Ako su uzme u obzir ono sto je Mexico slikovito prikazao.

    @Nemam ti kad...Govoris o velikim ocekivanjima.Ta velika ocekivanja imamo svi,i veliki i mali.Zelimo nekog koji je nasa bolja,ljepsa polovina tj nekog s kojim se nadopunjujemo,imamo slicne afinitete,ciljeve,trud itd...Razlika je samo sto u mladjim godinama,u kakvima si ti sad,manje razmisljamo.Velika ocekivanja su ustvari savrseno normalna ocekivanja koja se nazivaju velikim usled nemogucnosti da se shvati da ne postoji granica tj odredjena godina zivota kad cemo je naci.Nekom stize prije a nekom kasnije.Medjutim mogu donekle da se slozim da je prilicno losa potraga onda kada covjek nije preispitao sebe tj sta je to sto on zeli.
    Kad je rijec o falinkama,tu sad dolazimo do one moje teme " gdje je ljubav".Jer stvarno o kakvim se falinkama prica?Da to mozda nisu one gdje cura ima usta kao gumena miska za plivanje,obrve kao brisace od golfa,grudi kao lopte za odbojku...Jer ako jesu onda se slazem sa tobom.I ako mi je tesko da pojmim inteligenciju i dusevnost muskarca koji je u ozbiljnoj vezi sa plastikom i vrlo je sretan.
    Treca stvar...O ovom djelu od -10.Trebao bi da znas da je zena sa 35 daleko razvijenija od decka koji je znatno mladji.Sto znaci da zena sa 35 zna da razlikuje provod od ozbiljne price.Ono sto cujes od parova sa znatnim razlikama da su se na kraju vjencali desava se neciljano,prosto ulaze u neobavezno sto kasnije rezultira da se decko opcini starijom i iskusnom kao sto se i ovoj starijoj na kraju popuste stege i priljubi tog decaka k srcu.Nisam ni ja za to ali i ne osudjujem.
    Post gdje pominjes toleranciju ti je na mjestu.



    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
    Pazi, evo probacu da ti odgovorim na sve (moje neko razmisljanje i neke stvari koje sam vidio rodjenim ocima) ...
    Ovako, velika ocekivanja - mislim konkretno na to da cekaju bukvalno: "princa na bijelom konju" a uz to oce da bude i "dobar u krevetu", "bezobrazan i macho" kad treba a i "kucna pomocnica da kucu posredi" + "pazi djecu/podize" sve kao u bajci (za njih) a sto je najgore ni takav im ne bi odgovarao jer u sustini ni one same ne znaju sto ce... Nemoj me pogresno shvatit ali ova velika ocekivanja "koja navodim" za zene koje su pretekle 35-40god. su jednostavno nedostizna (po mom misljenju) i na kraju se dohvate prvoga da ne ostanu za zvek sto vele, cisto radi reda...
    Ocevidac sam - znaci dobar coek, postenjacina, puva ti u prk*o, vozika te, cini ti sve i NE VALJA! Veli nije dovoljno JAK i toboze "macho" a oces - da ti pere sudje, usisava kucu, i ne preispituje te ako ti ostanes do 2h ujutro van... Ne moze, nije sve tako savrseno... A i vracam se na ovo sto si i sama zakljucila a i ja sam naveo generalno "ne znaju sta hoce od muskarca"...
    Dalje, ovo za falinke, mislim na to da je izuzetno "ruzna" ili jednostavno nije "lijepa/fizicki privlacna" ili "makar" dobra u dusi ako nista drugo a imas i takvih a plus na sve ovo sto su "ovakve" ocekuju sve ovo gore navedeno sto je "NEMOGUCE" jednostavno nije u prirodi muskarca da ispuni svu ovu gore navedenu "kvotu" budimo realni... (Plastika tu ne pomaze, besmisleno je pricati o tome...)
    Trece, zena 35+ zna da razlikuje "provod od ozbiljne price" , evo ako ovdje iko ima ikakvoga iskustva od "slobodnih muskih" sa zenama 35+ neka ti kazu koliko je takvih zena sa namjerom da zapocnu "ozbiljnu" pricu zavrsilo samo sa provodom, ja nisam "Kazanova" stvarno i nisam prosao i proucio SAV zenski rod ali ovakvih primjera imas koliko oces... A onda ne sporim da ima muskaraca kojima se "starije" svidjaju i sve je to lijepo ali to ne moze da potraje, svaki muskarac ce kad mu dosadi a dosadit ce mu kad tad i kad vidi priliku iskoristit "provod" sa nekom mladjom... Po meni je nepojmljivo da muskarac sa nekih 35god. i zenom od 50god. moze da odoli izazovu sa mladjom djevojkom/zenom kad se sve uzme u obzir, mada generalno mislim na fizicki izgled koliko god ta "ljubav" bila jaka...
    Izuzimam naravno ovdje brakove dje su istog ili slicnog godista 5god. tamo/ovamo manje vise tu je procenat (po meni) "manji" nego ovo 10-15+god i jos ako imaju djece itd. sve se to u tom trenutku dovodi u pitanje, preispituje se coek i sto ti ja znam...
    Ni ja NE OSUDJUJEM niti imam pravo na to a za toleranciju se razumijemo...
    Last edited by nemam ti kad; 07-02-18 at 17:05.

  25. #800
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,595
    Thanks Thanks Given 
    3,549
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    problem je što posle 35te godine (koja se odje navodi) ljudi počnu da traže dlaku u jajetu, i onda nijedan potencijalni partner ne valja. svima se nadje mana



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

Page 32 of 36 FirstFirst ... 22282930313233343536 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bol u grudima kod muskaraca
    By nikolaroma in forum Medicina
    Replies: 18
    Last Post: 17-10-13, 20:22
  2. hrana koju volite/ne volite
    By dr dn in forum Gastronomija
    Replies: 65
    Last Post: 29-04-12, 13:34
  3. hrana koju volite/ne volite
    By dr dn in forum Sve i svašta
    Replies: 29
    Last Post: 31-03-12, 17:20
  4. Da li bi ste mogle bez muskaraca?
    By Leonidas02 in forum Sex i erotika
    Replies: 72
    Last Post: 30-07-11, 23:09
  5. Vladavina muskaraca
    By Heroj_Pg in forum Religija i filozofija
    Replies: 2
    Last Post: 13-02-07, 12:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •