Page 3 of 36 FirstFirst 123456713 ... LastLast
Results 51 to 75 of 894

Thread: Sta volite kod muskaraca/zena?

  1. #51
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,279
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Zene: sta volite kod muskaraca?
    Muskarci: Sta volite kod zena?

    Mislim generalno na zenski i muski pol i sve osobine koje su karakteristicne za njih - bilo fizicke, bilo psihicke.

    Koje to sposobnosti, moci, ponasanje ima suprotni pol a koji vam se svidja?
    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Ja cijenim klise:

    Da muskarac zna sa rukama,
    da popravlja stvari po kuci i tako to,
    da umije da ponese, podigne,
    da je otresit, brz i hitar

    Moram da uložim primjedbu autorki na formu postavljenih pitanja, jer prema datim odgovarima na iste, stvara se nedoumica na šta se zapravo odnose - da li na nama omiljene osobine iz grupe osobina koje posjeduje (po 'fabričkim postavkama') svaki pripadnke suprotnog pola, ili je pitanje da izdvojimo one osobine koje tražimo da naša/naš izabranica/izabranik posjeduju? Tražim da se razjasni, jer diskusija može ići u oba pravca
    The more things change, the more they stay the same.

  2. #52
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Ne volim vulgarne I napadne zene, ove sto su umislile da one treba da hebu muskarce a ne mi njih.

    Pustite nas da osvajamo.
    Poslati suptilan signal je ok, ako smo zainteresovani reagovacemo.

    Ne volim ogromne zene, sto rastom sto stasom. Imam 195, tako da nemam kompleks neki visine, ali nekako pretpostavljam u podsvijesti volim da budem oslonac I zastitnik, pa mi se to ne uklapa uz neku zenu od 185-190 visine I put 90 kila. Ovo vise pokusavam da objasnim sebi zasto me takve ne privlace.

    Zena treba da bude sto vise zensko I to je to. Volim lijepo lice, prije svega, a ostali atributi su dobrodosli, naravno.

    Vaspitana, da nije glupa, klosarka, alkos, narkos (moze ganja ponekad to ne zamjeram), da umije da prilagodi svoje ponasanje trenutnom okruzenju, dama koja kada se osvoji umije da olabavi kocnice I opusti se gdje treba, da joj skupa kuhinja ne sluzi za pokazivanje gostima I ciscenje prasine, vec da umije da spremi po nesto, da joj zivot nije zivot na drustvenim mrezama, da nije opcinjena religijom.
    Last edited by kimmi; 22-09-17 at 20:12.

  3. #53
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,215
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Vrlo interesantan izbor osobina, svaka cast. Nesto tako bih i ja izdvojio kao najbitnije.. + da mora biti najljepsa zena na svijet'
    sa takvima nikad nije dosadno, eh, samo moraš ti isto to bit njima (ovi možda ne spadaju u onaj materijal za brak. možda...)

  4. #54
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Masa vi birate, a od biraca...

  5. #55
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Moram da uložim primjedbu autorki na formu postavljenih pitanja, jer prema datim odgovarima na iste, stvara se nedoumica na šta se zapravo odnose - da li na nama omiljene osobine iz grupe osobina koje posjeduje (po 'fabričkim postavkama') svaki pripadnke suprotnog pola, ili je pitanje da izdvojimo one osobine koje tražimo da naša/naš izabranica/izabranik posjeduju? Tražim da se razjasni, jer diskusija može ići u oba pravca
    Prva ideja je bila da bude uopsteno, ali kako i muskarci i zene mogu imati sve osobine (i zene mogu biti misicave i muskarci mogu biti njezni i osjetljivi) tema bi se svela na "zenstvenost" i "muzevnost" . Tako...neka je tema otisla u pravcu licnih preferencija
    I treba
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  6. #56
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nisam locirana
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Samo da se u teretanu bacim jos

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app
    Samo napred! Mens sana in corpore sano .
    Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.

  7. #57
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Kotor
    Posts
    220
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kod žеna volim da me pušte na mir jer više nemam ni živaca ni para ja sam čovjek u godine potreban mi je jedan mir i kad sam umoran da se odmorim popijem kafu odigram koju igru na pc nijesam ja vise u godine kad sam bio na baterije sad sam odrastao čovjek radim cijeli dan dođem doma umoran oću kafu da popijem da odigram koju igru a ne vrista cika galama te amo ovamo onamo alo pa pušti me nemam više živaca boli me k**** više vidiš li kroz šta prolazim ženo retardirana mogu li sjest s miron popit kafu odigrat koju igricu a da me ti ne maltretiraš te oćemo li ovo oćemo li ono e pa nećemo pozdrav pa idi kod tvojih gore nemoj mi se više obraćat oću da igram euro truck simulator to hoću i fifu sa majkom

  8. #58
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Znaci, da je mrsava, ali ono zategnuto mrsava, ne da ima 40 kila onih mlitavih, gadnih, skini fat i tako to...

    I da je prirodna... nista plasticne sise, plasnicne usne i tako to... nos moze da potkrese, i to samo ako je bas kukast i ogroman, i eventualno da operise usi, ako su toliko klempave da joj vire ispod kose...
    I tako to...

  9. #59
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,205
    Thanks Thanks Given 
    117
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Lijep clanak od noge na koji se nastavlja lijepo stopalo. Ako ispunjava taj kriterijum - dupe ,sise , oci, moze nemati sto se mene tice..
    Last edited by Nista; 25-09-17 at 14:37.
    Here I opened wide the door,
    Darkness there, and nothing more.

  10. #60
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,100
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,454
    Thanked in
    2,365 Posts

    Default

    Jos da svako pocne da pise svije kvalitete (i mane) i eto nam dejting teme

    Mada po onome sto procitah, malo ce ko ispunit' uslove ovih nam zahtjevnih forumasica...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  11. #61
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,933
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    Volim vesele oci, okruglu goozicu, da dobro sprema... i to je to.
    Tu es mon héro!

  12. #62
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,524
    Thanks Thanks Given 
    1,016
    Thanks Thanks Received 
    260
    Thanked in
    174 Posts

    Default

    A ne no lijep diskus...

    GooZitza dobra obla BESNA je must have za Žđevojku. Si*e ću joj oprostit ako nema (ako ima goooz) ali ipak, bitan je fizicki izgled da se ne lazemo ođeNake!

    Bitno je da je i BRITKOG uma te neizmjerne inteligencije ali da ne k*nja i da ne grinja bez potrebe na čo'jela svog.

    Pare nisu bitne of kors, to ću ja...
    I da razumije moje porive zivotinjske ne samo tokom penetracije nego i kad ubijam nogom u vrata nakon neuspješnog kladionicarskog vikenda

    Sent from my SM-A520F using Cafe Del Montenegro mobile app

  13. #63
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,524
    Thanks Thanks Given 
    1,016
    Thanks Thanks Received 
    260
    Thanked in
    174 Posts

    Default

    A i današnje pripadnice slabijeg pola, sve čoče oće neke romantičare, romeoe, a ovamo iza leđa drugarici najboljoj krvoločnoj "Tačno mi treba neki dinosaVRUS da me spodovati ispo' pazDuha i da me prevuče preko ugaone VAS! "

    Odlucite se sto cete, nismo mi na daljinski, imamo i mi emocije, ne jedite nam mesa zilavojega ećete nas ižpižđet...

    Sent from my SM-A520F using Cafe Del Montenegro mobile app

  14. #64
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,891
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    158 Posts

    Default

    ako ima strasne sise i ne boji se zmija, prosla je 80%.
    ___________________________

    slikam slike povoljno

  15. #65
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Budva
    Posts
    2,059
    Thanks Thanks Given 
    117
    Thanks Thanks Received 
    134
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Sviđa mi se kod đevojke crna kosa na uvojke
    S ekranima na telefonima je kao i sa zenskim si*ama.
    Nema prevelikih,samo ima malih ruku

  16. #66
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,279
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    Volim nekonvencionalne. Neopterećene nametnutim šablonima shvatanja tradicionalnih vrijednosti i veze/braka. Produhovljene. Bez trunke sujevjerja. Samosvjesne i izgrađene ličnosti.. one koje znaju da se svijet ne vrti oko njih (i tragom toga razumiju moju potrebu da svoju pažnju posvećujem i osobama iz mog okruženja, hobijima i drugim stvarima koje me ispunjavaju na određenim nivoima). Volim one koje imaju sposobnost da nađu način da proniknu u moju srž, uspostave kontakt i pročitaju me bez da kažem riječ. Dok je, s druge strane, njihovo umjeće slušanja odraz topline karaktera i dubokog poštovanja. Cijenim odmjerenost, prefinjenost, eleganciju. Volim kad znaju da nose sebe, svoju posebnost...a svoje mane umiju da pretvore u vrline. Zaljubljenost u javnosti ne dokazuju uvaljivanjem jezika... Znaju da je ljubav ono što isijavaja iz naše pojave, ogleda se u pogledu, diskretnom dodiri.. osmjehu. Ljepota govora. Pravilna dikcija i izbor riječi.. uz senzualan glas, spontanost i spektar tema.
    The more things change, the more they stay the same.

  17. #67
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,205
    Thanks Thanks Given 
    117
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fitnespro View Post
    A i današnje pripadnice slabijeg pola, sve čoče oće neke romantičare, romeoe, a ovamo iza leđa drugarici najboljoj krvoločnoj "Tačno mi treba neki dinosaVRUS da me spodovati ispo' pazDuha i da me prevuče preko ugaone VAS! "

    Odlucite se sto cete, nismo mi na daljinski, imamo i mi emocije, ne jedite nam mesa zilavojega ećete nas ižpižđet...

    Sent from my SM-A520F using Cafe Del Montenegro mobile app
    A jes' brate samo nas iskoriscavaju.'.Oce drvosjecu a 'oce da predvidimo svaku promjenu raspolozenja i prije nego sto im se desi.. Da budemo vazda tu a ne budemo nego ono taman po mjeri,a mozda koji grad iznad, a gradijeraju nas grdje no moj pokojnji djede(nazdravlje djedu) rakiju- jer oce musko koje je a nije musko zensko Bosko Buha ispod pazDuha.. I onda kukaju -a zasto misle da znaju no ne znaju.. Djavo ce ga znati crni no ni on ne zna> Ao zeno kuvaj rucak i bez teske price. Eo izpizdjeo sam...
    Here I opened wide the door,
    Darkness there, and nothing more.

  18. #68
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,524
    Thanks Thanks Given 
    1,016
    Thanks Thanks Received 
    260
    Thanked in
    174 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nista View Post
    A jes' brate samo nas iskoriscavaju.'.Oce drvosjecu a 'oce da predvidimo svaku promjenu raspolozenja i prije nego sto im se desi.. Da budemo vazda tu a ne budemo nego ono taman po mjeri,a mozda koji grad iznad, a gradijeraju nas grdje no moj pokojnji djede(nazdravlje djedu) rakiju- jer oce musko koje je a nije musko zensko Bosko Buha ispod pazDuha.. I onda kukaju -a zasto misle da znaju no ne znaju.. Djavo ce ga znati crni no ni on ne zna> Ao zeno kuvaj rucak i bez teske price. Eo izpizdjeo sam...
    Konstantno brate... i posle mi ludi.. pa ne no je li?!

    Žene, svi pod ruku kod štetnog na išler i bozu pa se izlaprdajte i dogovorite kuđ ćete da nas udarate, po bokova ili po glavi. Ovako više ne valja

    Sent from my SM-A520F using Cafe Del Montenegro mobile app

  19. #69
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Oglasi...
    ...

  20. #70
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Oh


    Sent from my Redmi Note 4 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Sell the Vatican, Feed the World!

  21. #71
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    703
    Thanks Thanks Given 
    91
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Samo tražim djevojku koja bi me voljela zbog moje ličnosti a ne zbog para.

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  22. #72
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Volim nekonvencionalne. Neopterećene nametnutim šablonima shvatanja tradicionalnih vrijednosti i veze/braka. Produhovljene. Bez trunke sujevjerja. Samosvjesne i izgrađene ličnosti.. one koje znaju da se svijet ne vrti oko njih (i tragom toga razumiju moju potrebu da svoju pažnju posvećujem i osobama iz mog okruženja, hobijima i drugim stvarima koje me ispunjavaju na određenim nivoima). Volim one koje imaju sposobnost da nađu način da proniknu u moju srž, uspostave kontakt i pročitaju me bez da kažem riječ. Dok je, s druge strane, njihovo umjeće slušanja odraz topline karaktera i dubokog poštovanja. Cijenim odmjerenost, prefinjenost, eleganciju. Volim kad znaju da nose sebe, svoju posebnost...a svoje mane umiju da pretvore u vrline. Zaljubljenost u javnosti ne dokazuju uvaljivanjem jezika... Znaju da je ljubav ono što isijavaja iz naše pojave, ogleda se u pogledu, diskretnom dodiri.. osmjehu. Ljepota govora. Pravilna dikcija i izbor riječi.. uz senzualan glas, spontanost i spektar tema.
    Druže, sve je to lijepo sročeno ali što prije kriterijume "bačiš sa mosta u Moraču" tim bolje po tebe

  23. #73
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    1,716
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cemu taj pesimizam, direktore? To sto si ti fulao u svom izboru, ne mora da znaci da ce i zvezdo.

    Srecno u potrazi za najboljom polovinom, zvezdani!

  24. #74
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Jesi li ti fulala?

  25. #75
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Arhitetka View Post
    Cemu taj pesimizam, direktore? To sto si ti fulao u svom izboru, ne mora da znaci da ce i zvezdo.

    Srecno u potrazi za najboljom polovinom, zvezdani!
    Ja ne govorim za sebe da sam "fulao" ali itekako dobro prepoznajem ljudske maštarije koje realnost spusti na zemlju. Btw tetka, ako si ti isfrustrirana životom što je očigledno, kuražiti druge da imaju nerealna očekivanja će ih dovesti u istu situaciju u kojoj si i ti. To je nekorektno..

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Page 3 of 36 FirstFirst 123456713 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bol u grudima kod muskaraca
    By nikolaroma in forum Medicina
    Replies: 18
    Last Post: 17-10-13, 21:22
  2. hrana koju volite/ne volite
    By dr dn in forum Gastronomija
    Replies: 65
    Last Post: 29-04-12, 14:34
  3. hrana koju volite/ne volite
    By dr dn in forum Sve i svašta
    Replies: 29
    Last Post: 31-03-12, 18:20
  4. Da li bi ste mogle bez muskaraca?
    By Leonidas02 in forum Sex i erotika
    Replies: 72
    Last Post: 31-07-11, 00:09
  5. Vladavina muskaraca
    By Heroj_Pg in forum Religija i filozofija
    Replies: 2
    Last Post: 13-02-07, 13:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •