Page 28 of 36 FirstFirst ... 18242526272829303132 ... LastLast
Results 676 to 700 of 894

Thread: Sta volite kod muskaraca/zena?

  1. #676
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    One Ring to Rule them all...

  2. #677
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    812
    Thanks Thanks Received 
    442
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Rijetko svraćam na forum i pročitao sam svaku petu stranicu teme, pa nijesam baš siguran da li ođe neko nekoga loži... Ili se ozbiljno zbori da većina kod nas i dalje na svaku vezu odma' gleda kao potencijalni brak, sve se vaga i gleda i broje ocjene od 1 do 10 i svi su na jade od toga još i prije nego se poljube prvi put, kao da je brak smisao života a ne u suštini jedna opresivna vještačka institucija.

    Jedna od osnovnih crta našeg mentaliteta je što se većina osjeća kao da ih već samim rođenjem sljedjuje samo najbolje, pa prvi dio života provedu čekajući da im to padne s neba, a drugi dio sičijajući što se to nije desilo. Kao neko ko bi da igra fudbal ali samo ako stigne poziv iz Reala, inače ništa.

    Mora se prvo malo na livadu pa u FK Pjetlić, Mladost, Budućnost, Partizan, dug je put... Mora se proć dosta toga i naučit dosta toga prije nego se uopšte stekne pravo da se razmišlja o zajednici i pravljenju đece.
    Prije svega naučiti da niko sem tebe nije odgovoran za tvoj život i tvoja osjećanja, da je tvoje da se pošteno boriš a ne skrivaš iza izgovora "sve su žene takve" i "svi su muškarci onakvi".

  3. #678
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,481
    Thanks Thanks Given 
    4,242
    Thanks Thanks Received 
    4,553
    Thanked in
    2,208 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tica View Post
    Rijetko svraćam na forum i pročitao sam svaku petu stranicu teme, pa nijesam baš siguran da li ođe neko nekoga loži... Ili se ozbiljno zbori da većina kod nas i dalje na svaku vezu odma' gleda kao potencijalni brak, sve se vaga i gleda i broje ocjene od 1 do 10 i svi su na jade od toga još i prije nego se poljube prvi put, kao da je brak smisao života a ne u suštini jedna opresivna vještačka institucija.

    Jedna od osnovnih crta našeg mentaliteta je što se većina osjeća kao da ih već samim rođenjem sljedjuje samo najbolje, pa prvi dio života provedu čekajući da im to padne s neba, a drugi dio sičijajući što se to nije desilo. Kao neko ko bi da igra fudbal ali samo ako stigne poziv iz Reala, inače ništa.

    Mora se prvo malo na livadu pa u FK Pjetlić, Mladost, Budućnost, Partizan, dug je put... Mora se proć dosta toga i naučit dosta toga prije nego se uopšte stekne pravo da se razmišlja o zajednici i pravljenju đece.
    Prije svega naučiti da niko sem tebe nije odgovoran za tvoj život i tvoja osjećanja, da je tvoje da se pošteno boriš a ne skrivaš iza izgovora "sve su žene takve" i "svi su muškarci onakvi".
    Ti izgleda nijesi ima srecu da se rodis u dobru, postenu najposteniju, uglednu familiju cojstva i junastva ka svi mi ovdje. Nije ti bilo lako vjerujem.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  4. #679
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,344
    Thanks Thanks Given 
    2,809
    Thanks Thanks Received 
    4,648
    Thanked in
    2,450 Posts

    Default

    Znaci li to da se moramo zenit' po 10 puta dok ne stignemo do 'pravog braka' sa 'pravom zenom' ?
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  5. #680
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    812
    Thanks Thanks Received 
    442
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Znaci li to da se moramo zenit' po 10 puta dok ne stignemo do 'pravog braka' sa 'pravom zenom' ?
    Ne, nego da moraš dosta toga proći i naučiti i o ljudima i o sebi prije nego uskočiš u brak, jer vrlo lako možeš zeznuti godine i godine života i sebi i još nekom.
    Po trenutnoj statistici svaki peti brak se razvede, a nešto ne vjerujem ni da su od ova preostala četiri baš svi srećni, makar još jedan je neka zajednica dvoje ljudi koji se odavno ne podnose ali trpe, "zbog đece" ili običaja ili inercije.
    Dakle, najmanje dva braka od pet su nesrećni, što će reći da ti je veća vjerovatnoća da preživiš ruski rulet nego da se srećno oženiš. Zato brak ne treba da bude cilj sam po sebi, nego da eventualno dođe kao posljedica sazrijevanja.
    Last edited by Tica; 28-10-17 at 00:28.

  6. #681
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Jedan od brojnih dokaza da smo u komunizmu bolje živjeli. Domaćice su naručivale hranu
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  7. #682
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,989
    Thanks Thanks Given 
    3,235
    Thanks Thanks Received 
    5,662
    Thanked in
    2,295 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tica View Post
    Ne, nego da moraš dosta toga proći i naučiti i o ljudima i o sebi prije nego uskočiš u brak, jer vrlo lako možeš zeznuti godine i godine života i sebi i još nekom.
    Po trenutnoj statistici svaki peti brak se razvede, a nešto ne vjerujem ni da su od ova preostala četiri baš svi srećni, makar još jedan je neka zajednica dvoje ljudi koji se odavno ne podnose ali trpe, "zbog đece" ili običaja ili inercije.
    Dakle, najmanje dva braka od pet su nesrećni, što će reći da ti je veća vjerovatnoća da preživiš ruski rulet nego da se srećno oženiš. Zato brak ne treba da bude cilj sam po sebi, nego da eventualno dođe kao posljedica sazrijevanja.
    Lako je nama bajo moj, mi i do 40te da se ne ozenimo lagani smo, no kad te pritisne ona od 25+, tvoji, njezini, to ne bi bi slavni Mejveder izmanevrisa

    Sent from my SM-A510F using Tapatalk

  8. #683
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,344
    Thanks Thanks Given 
    2,809
    Thanks Thanks Received 
    4,648
    Thanked in
    2,450 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tica View Post
    Ne, nego da moraš dosta toga proći i naučiti i o ljudima i o sebi prije nego uskočiš u brak, jer vrlo lako možeš zeznuti godine i godine života i sebi i još nekom.
    Po trenutnoj statistici svaki peti brak se razvede, a nešto ne vjerujem ni da su od ova preostala četiri baš svi srećni, makar još jedan je neka zajednica dvoje ljudi koji se odavno ne podnose ali trpe, "zbog đece" ili običaja ili inercije.
    Dakle, najmanje dva braka od pet su nesrećni, što će reći da ti je veća vjerovatnoća da preživiš ruski rulet nego da se srećno oženiš. Zato brak ne treba da bude cilj sam po sebi, nego da eventualno dođe kao posljedica sazrijevanja.
    Niti igram ruski rulet, niti se zenim.

    /me happy
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  9. #684
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Lako je nama bajo moj, mi i do 40te da se ne ozenimo lagani smo, no kad te pritisne ona od 25+, tvoji, njezini, to ne bi bi slavni Mejveder izmanevrisa

    Sent from my SM-A510F using Tapatalk
    Ahahahah so true

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  10. #685
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,273
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,636
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default

    Mojsije objasnio.
    She is only here to annoy herself!

  11. #686
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cetvrti covek View Post
    Ne znam.....mene je ono u prvi mah izgledalo kao simpatičan štos A obično pišem "na prvu loptu"........u svakom slučaju se izvinjavam.
    Ne bih ulazio u dalju raspravu, ali ću još malo napisat i završavam
    Pazi.......
    Ovo što si ti napisala u potpunosti stoji. Ali ja sam mislio ......ako se može reći......malčice više u pozadini svega toga. Lupit šakom o sto umije svako. Ali neko će da folira i uspješno isfolira......neko je rođen za tako nešto, pa ni nema potrebe da lupi jer se isti efekat osjeća u vazduhu Ali da bih sve ovo lakše pojednostavio iskoristiću forumaški termin......ČOBANICE I sve ovo važi za čobanski sklop razmišljanja.
    Ne želim da se bakćem sa tim Prosto je i providno.
    Našom psihom se ne može upravljati sa dugmićima. Odnosno......e sad ću ja ovako jer mislim da je tako ispravno i pritisnem taster da bude baš tako
    Griješiš. To je jedan čitav proces koji se odvija IZA naše volje. A to bismo mogli nazvat....."prirodom". Ta naša priroda je grešna, sebična, posesivna, halapljiva......i kao takva vrlo izložena i ranjiva na manipulaciju. A toga su ljudi (zahvaljujući instinktima) svjesni.......i to na raznorazne načine zloupotrebljavaju........a najviše šarmom Koji opet instinktivno funkcioniše.
    Uglavnom.........
    Sve se svodi na tu manipulaciju. Odnosno, ukoliko ti neko ne "pomjeri tlo" pod nogama ti nećeš biti TRAJNO srećna i ispunjena. Ono o čemu si ti pisala postoji samo u romanima. Koji se poslije lijepe price zavrsavaju sa....."I živjeli su tako dugo i srećno do kraja života"
    Neću više diskutovat na ovu temu. Jer ne umijem objasnit drugačije.....a nekako stičem utisak da neću ni bit shvaćen
    Još jednom......PRAŠTAJ.
    Ti si meni sa ovim dokazao da ti nemaš uopšte blage veze kako naše svjesno i podsvjesno funkcioniše. Tačnije sad sam ubijeđana da si sa pisohologijom na veliko VI, čak ću sebi dati za pravo da kažem da u svom životu jednu psihološku knjigu nisi pročitao.

    Pomjeranje "tlo pod nogama" je znak zaljubjenosti a ne ljubavi, a samo nezrele osobe su sposobne da se zaljube i posmatraju svijet kroz ružičaste naočare. Emotivno zreo čovjek se ne zaljubljuje nego voli, ali ne vjerujem da razlikuješ zaljubljenost od ljubavi.

    Zar ti živiš u nekoj zabludi da neko uopšte može pomisliti da postoji trajna srećana? Iznenadio bi se na koji vremenski period neko zapravo može biti srećan i u koju emociju to prelazi.
    Savjetujem ti da pročitaš sledeće knjige: Emocije i Fromule ljubavi od Zorana Milivojevića
    Umijeće ljubavi - Erih From
    Žene koje suviše vole - Robin Norvud

    Tek nakon toga ja i ti možemo da pričamo na temu emocija, jer da ti objašnjavam slova iz azbuke ne pada mi na pamet. Tvoja viđenje je trenutno do tvog nosa.


    PS: Kad analiziraš bilo koju disfunkcionalnu vezu, možeš uzroke okriti u partnerima pa i zašto su baš izabrali tog partnera. Zašto ih baš privlači takav tip muškarca?
    PPS: Stičem utisak da misliš da vezu možeš očuvati na temelju strasti i zaljubljenosti, ali vjeruj mi ima da se uruši kao kula od karata.
    Last edited by Břgíńjĺ; 28-10-17 at 18:00.

  12. #687
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Tako to biva, kad se mnogo sniva, a u stvari se. vrlo. malo. zna.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  13. #688
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,211
    Thanks Thanks Given 
    1,278
    Thanks Thanks Received 
    4,319
    Thanked in
    2,021 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Lako je nama bajo moj, mi i do 40te da se ne ozenimo lagani smo, no kad te pritisne ona od 25+, tvoji, njezini, to ne bi bi slavni Mejveder izmanevrisa
    Pfff... šakom o sto i beskompromisno (svi će da te cEne). U protivnom, samo ćeš biti krpa za brisanje
    The more things change, the more they stay the same.

  14. #689
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Neko vas može pritiskati na brak/djecu samo ako im to dozvolite odnosno niste ih postavili na svoje mjesto. Niko od njih ne živi vaš život.

  15. #690
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,054
    Thanks Thanks Given 
    3,973
    Thanks Thanks Received 
    6,548
    Thanked in
    3,120 Posts

    Default

    dok si pod mojim krovom... bla bla grinj grinj zvoc zvoc

  16. #691
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,933
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,468
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  17. #692
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,459
    Thanks Thanks Given 
    1,917
    Thanks Thanks Received 
    5,163
    Thanked in
    1,782 Posts

    Default

    koliko safre se ođe izbači što je ovo

  18. #693
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,054
    Thanks Thanks Given 
    3,973
    Thanks Thanks Received 
    6,548
    Thanked in
    3,120 Posts

    Default

    muka je na narod velika

  19. #694
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,273
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,636
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    dok si pod mojim krovom... bla bla grinj grinj zvoc zvoc
    ta "izjava" nije problem kad si punoljetan ali kad si maloljetna osoba može biti vrlo zaebana obzirom da te država smatra maloumnim dok se zemlja ne obrne oko sunca 18 puta i sve što legalno možeš da uradiš je da se ubiješ ili da odeš u popravni dom za maloljetnike što je možda još gora opcija
    She is only here to annoy herself!

  20. #695
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,054
    Thanks Thanks Given 
    3,973
    Thanks Thanks Received 
    6,548
    Thanked in
    3,120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    ta "izjava" nije problem kad si punoljetan ali kad si maloljetna osoba može biti vrlo zaebana obzirom da te država smatra maloumnim dok se zemlja ne obrne oko sunca 18 puta i sve što legalno možeš da uradiš je da se ubiješ ili da odeš u popravni dom za maloljetnike što je možda još gora opcija
    bas je problem kad imas 30+ a jos si kod majke i tate, a bunis se sto te forsiraju na udaju i zenidbu

    a ovo do 18 je najlakse rijesiti pose 18

  21. #696
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Břgíńjĺ View Post
    Ti si meni sa ovim dokazao da ti nemaš uopšte blage veze kako naše svjesno i podsvjesno funkcioniše. Tačnije sad sam ubijeđana da si sa pisohologijom na veliko VI, čak ću sebi dati za pravo da kažem da u svom životu jednu psihološku knjigu nisi pročitao.

    Pomjeranje "tlo pod nogama" je znak zaljubjenosti a ne ljubavi, a samo nezrele osobe su sposobne da se zaljube i posmatraju svijet kroz ružičaste naočare. Emotivno zreo čovjek se ne zaljubljuje nego voli, ali ne vjerujem da razlikuješ zaljubljenost od ljubavi.

    Zar ti živiš u nekoj zabludi da neko uopšte može pomisliti da postoji trajna srećana? Iznenadio bi se na koji vremenski period neko zapravo može biti srećan i u koju emociju to prelazi.
    Savjetujem ti da pročitaš sledeće knjige: Emocije i Fromule ljubavi od Zorana Milivojevića
    Umijeće ljubavi - Erih From
    Žene koje suviše vole - Robin Norvud

    Tek nakon toga ja i ti možemo da pričamo na temu emocija, jer da ti objašnjavam slova iz azbuke ne pada mi na pamet. Tvoja viđenje je trenutno do tvog nosa.


    PS: Kad analiziraš bilo koju disfunkcionalnu vezu, možeš uzroke okriti u partnerima pa i zašto su baš izabrali tog partnera. Zašto ih baš privlači takav tip muškarca?
    PPS: Stičem utisak da misliš da vezu možeš očuvati na temelju strasti i zaljubljenosti, ali vjeruj mi ima da se uruši kao kula od karata.
    Mene je sve ovo pomalo simpatično
    Tačno je da nisam pročita nijednu knjigu iz psihologije. Jedine knjige koje ja čitam su biografije, a najviše volim autobiografije. Ostale me NE ZA NI MA JU!
    Dosta dobro poznajem sebe i sve što u meni "mrda" Pa mi je to i više nego dovoljno.
    Ja imam odgovore na sve ovo što si mi ti "zamjerila"......ali nisam siguran da i kad bih uložio da pišem........da bih išta postiga.
    Znam jedno......da sam ka momak od 20-ak godina naletio na djevojku koja razmišlja na taj način, a da nekim slučajem ne bih ima šanse kod nje......u depresiju bih zapa To što ti pišeš je SKORO idealno!
    Ali..........
    Ljudi jesu različiti, ali priroda nam je identična! I ta "identična" priroda razumije samo jedan vid komunikacije, a to je MANIPULACIJA. ODNOSNO, samo DOVOLJNO izmanipulisana osoba je KADRA držati na uzicu DIVLJU I NEOBUZDANU prirodu. Narodski rečeno ......ko koga zaEbe.
    Ja ni ne očekujem da ćeš ni ti niti bilo ko na ovaj forum da se složiš sa ovim. Pogotovo kad vidim koje knjige čitaš.
    Osvrni se oko sebe..........to je najbolja knjiga.

  22. #697
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Naučen od ovih forumaša koji znaju sve o ženama dobih i ja juče ideju da oduševim svoju ženu sobom. Te zafrlecah papuče, navukoh cipele, $edoh za sto, lupih šakom osto i dubokim muževnim glasom joj rekoh da mi postavi ručak. A ona ti ni 5 ni 6 no istim intezitetom lupi šakom u moju glavu i ispod glasa mi kaže da sam zaboravio da ga donesem iz obližnjeg restorana okle ga svaki dan donosim
    U isti tren apsolvirah da moja žena nije čobanica koja voli grubijane, pa sav onako srećan sa sve u papučama i hladnom oblogom na mjestu đe me cuknula otrčah i uz ručak donesoh i kolače Da proslavimo što nije ka ove čobanice

  23. #698
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,244
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Ovo nekako ispada, da kad dvoje izadju da se upoznaju, oni ustvari idu na psihotestiranje. E pa dokle god budete u tripu ko ce kome doskocit, i jesmo i ravnopravni ili nismo i treba li da budemo i dje je kome mjesto,...i ostalo palamudjenje, necete se vi srece u ljubavi, a kamo li u braku nagledat.
    Last edited by zvoncica; 01-11-17 at 23:41.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  24. #699
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cetvrti covek View Post
    Mene je sve ovo pomalo simpatično
    Tačno je da nisam pročita nijednu knjigu iz psihologije. Jedine knjige koje ja čitam su biografije, a najviše volim autobiografije. Ostale me NE ZA NI MA JU!
    Dosta dobro poznajem sebe i sve što u meni "mrda" Pa mi je to i više nego dovoljno.
    Ja imam odgovore na sve ovo što si mi ti "zamjerila"......ali nisam siguran da i kad bih uložio da pišem........da bih išta postiga.
    Znam jedno......da sam ka momak od 20-ak godina naletio na djevojku koja razmišlja na taj način, a da nekim slučajem ne bih ima šanse kod nje......u depresiju bih zapa To što ti pišeš je SKORO idealno!
    Ali..........
    Ljudi jesu različiti, ali priroda nam je identična! I ta "identična" priroda razumije samo jedan vid komunikacije, a to je MANIPULACIJA. ODNOSNO, samo DOVOLJNO izmanipulisana osoba je KADRA držati na uzicu DIVLJU I NEOBUZDANU prirodu. Narodski rečeno ......ko koga zaEbe.
    Ja ni ne očekujem da ćeš ni ti niti bilo ko na ovaj forum da se složiš sa ovim. Pogotovo kad vidim koje knjige čitaš.
    Osvrni se oko sebe..........to je najbolja knjiga.
    Sad se razumijemo skroz, jer kao što sam ti rekla ti sve svoje viđenje donosiš isključivo iz svog ugla. Meni je drago što jako dobro poznaješ sebe, i opet sve ovo što si napisao govori isključivo o tebi.

    Baš iz razloga što se okrećem oko sebe i sposobnosti da sagledam situacije iz drugih perspektiva, ja mogu sve razumijeti ali nikako ne volim ovo tvoje generalizovanje.

  25. #700
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default Sta volite kod muskaraca/zena?

    Kakvi urbani mitovi tipa ako se ne uda do 25e godine - neće nikad.
    Ja bih uveo zakon koji zabranjuje stupanje u brak mladjima od 30. Nekih 10% tolerancije iliti 3 godine, tj. tek od 27. god. uz uspješno polaganje raznoraznih testova.

Page 28 of 36 FirstFirst ... 18242526272829303132 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bol u grudima kod muskaraca
    By nikolaroma in forum Medicina
    Replies: 18
    Last Post: 17-10-13, 20:22
  2. hrana koju volite/ne volite
    By dr dn in forum Gastronomija
    Replies: 65
    Last Post: 29-04-12, 13:34
  3. hrana koju volite/ne volite
    By dr dn in forum Sve i svašta
    Replies: 29
    Last Post: 31-03-12, 17:20
  4. Da li bi ste mogle bez muskaraca?
    By Leonidas02 in forum Sex i erotika
    Replies: 72
    Last Post: 30-07-11, 23:09
  5. Vladavina muskaraca
    By Heroj_Pg in forum Religija i filozofija
    Replies: 2
    Last Post: 13-02-07, 12:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •