Page 21 of 36 FirstFirst ... 1117181920212223242531 ... LastLast
Results 501 to 525 of 894

Thread: Sta volite kod muskaraca/zena?

  1. #501
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Jos ako nece sex I to mozes za 50 eura I bog da te vidi

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
    Sve se može kad se oće, đe postoji volja postoji i način, đe čeljad nijesu bijesna nije kuća tijesna itd. isl. Šalimo se malo ali brate, ovakvih filozofija, želja, zahtjeva i prohtjeva, principa i ambicija, ka na ovu temu što pročitah...to ne bi oženjeni ljudi ulicom šetali. Ni udate žene. A ja evo, pravo da vi rečem, izgled mi je najbitniji.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  2. #502
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    @Boginja

    Necu komentarisati izlaganje kolege cetvrtog, definitivno si u pravu da je njegov komentar daleko od uljudnog I generalno prihvatljivog.

    Elem,

    Nemoj mi zamjeriti ali negdje sam I ja stekao utisak da zelis da zivis u nekoj idealizovanoj stvarnosti ili da previse potenciras na nekakvim feministickim principima.

    Mozda sam te pogresno shvatio, a mozda ti na pogresan nacin prenosis tvoje stavove, ali nepobitno je da nije prvi put da te "optuzuju" za feminizam.

    Imam osjecaj da ti je bitnije da li ce te momak "ispostovati kao zenu", I to vise jer si ti zacrtala neke principe I pravila kojih se mora drzati, nego kako se vi generalno slazete u ostalim rabotama.

    Ako je keks dobar, generalno postoji hemija, emocije I imate o cemu zboriti I imate dijelom zajednicka interesovanja, ne vidim problem da ti, ako treba, I stalno spremas taj djaolji rucak.

    Nije valjda sreca moguca jedino ukoliko I musko I zensko moraju ravnopravno cistiti, peglati, kuvati itd.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
    Vrlo vjerovatno da postoji problem na način kako prezentujem stvari, jer da sam feministkinja ne bih vidjela ni smisao u braku.

    Vidi, za mene je pored ljubavi poštovanje veoma bitno, i kroz djela vidiš koliko se partneri međusobno poštuju i da li će partner postati samo moralna podrška ili će zaista pomoći i uključiti se, i to ne samo u ovom segmentu nego u svim.
    Očigledno da na dobar način ne iznosim svoj stav, jer nije poenta hoće li žena samo kuvati, nego je poetna da ovdje dobar dio forumaša doživljava da žena treba da bude samo služavka, i to što manje obrazovana kako slučajno ne bi shvatila da život može biti sasvim drugačiji.

    Svako od nas bira sam i sam je odgovoran za svoj budući život. U CG postoji veliki procetan razvoda pa nešto generalno gledano opasno ne funkcioniše.
    Last edited by Bøgíñjå; 25-10-17 at 16:00.

  3. #503
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bøgíñjå View Post
    Vrlo vjerovatno da postoji problem na način kako prezentujem stvari, jer da sam feministkinja ne bih vidjela ni smisao u braku.

    Vidi, za mene je pored ljubavi poštovanje veoma bitno, i kroz djela vidiš koliko se partneri međusobno poštuju i da li će partner postati samo moralna podrška ili će zaista pomoći i uključiti se, i to ne samo u ovom segmentu nego u svim.
    Očigledno da na dobar način ne iznosim svoj stav, jer nije poenta hoće li žena samo kuvati, nego je poetna da ovdje dobar dio forumaša doživljava da žena treba da bude samo služavka, i to što manje obrazovana kako slučajno ne bi shvatila da život može biti sasvim drugačiji.

    Svako od nas bira sam i sam je odgovoran za svoj budući život. U CG postoji veliki procetan razvoda pa nešto generalno gledano opasno ne funkcioniše.
    Ja u klin ti u plocu.

    Evo da reziram tvoj post na banalan nacin.

    Mozemo se voljet najvise na svijet al ako ja te ne postujem odnosno ucestvujem u svemu (citaj: perem, peglam, kuvam) dzabe sva rabota.

    Zelim ti srecu djevojko. Ako nadjes nekog ko te bude postovao na nacin na koji ti ocekujes (citaj: papucara), onda ocekujem da pocne kuknjava kako ni muskarci nijesu vise sto su bili, treba da se zna ko je musko, da lupi sakom od sto itd.

    Ukratko, nikad zadovoljne.

    Evo Raulio veli da mu je samo izgled bitan, ti si fala bogu lijepa rekao bih po komentarima, a on je spreman I da pomogne oko vesa kuhinje I svega ostalog.

    Nije da provodadzisem, al bih nazdravio rado u vase ime

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  4. #504
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Definicija zene je "ne znam sta hocu". I vi odje pricate sa zenama o pitanjima na koje one odgovor nemaju

  5. #505
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    913
    Thanks Thanks Given 
    457
    Thanks Thanks Received 
    226
    Thanked in
    127 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bøgíñjå View Post
    jer da sam feministkinja ne bih vidjela ni smisao u braku.
    :shock: :shock: :shock:

  6. #506
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ja u klin ti u plocu.

    Evo da reziram tvoj post na banalan nacin.

    Mozemo se voljet najvise na svijet al ako ja te ne postujem odnosno ucestvujem u svemu (citaj: perem, peglam, kuvam) dzabe sva rabota.

    Zelim ti srecu djevojko. Ako nadjes nekog ko te bude postovao na nacin na koji ti ocekujes (citaj: papucara), onda ocekujem da pocne kuknjava kako ni muskarci nijesu vise sto su bili, treba da se zna ko je musko, da lupi sakom od sto itd.

    Ukratko, nikad zadovoljne.

    Evo Raulio veli da mu je samo izgled bitan, ti si fala bogu lijepa rekao bih po komentarima, a on je spreman I da pomogne oko vesa kuhinje I svega ostalog.

    Nije da provodadzisem, al bih nazdravio rado u vase ime

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
    Tvoj banalizam prevazilazi svaku moguću mjeru. Možda ti vidiš to kao "papučar" a ja vidim kao uzajamni odnos gdje su partneri podrška jednan drugom (obostrano)
    ÂŽelim ti sreću momče. Ako nađeš neku kojoj će da se sviđa lupanje šakom o stol jer to dokazuje muškost, onda očekujem da počne kukvanja kako je voliš ali eto ne posluša te nekad pa joj lupiš po koji šamar. ÂŽene više nisu poslušne kao što su nekad bile.

    Ukratno, stičem utisak da mi pričaš o osobama sa psihijatrijskom dijagnoznom.

    PS: Ne brini se ti za mene. Ja da sam htjela da se samo udam, već bih bila u bračnim vodama.

  7. #507
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Ti se osjecas ugrozeno I od otvorene misli, odustajem od dalje polemike.

    Slozicu se samo oko jedne stvari, zene nijesu ono sto su nekad bile. Razlika je izmedju nas sto ja mislim da to nije promjena na bolje. Fala bogu ima vas jos normalnih, inace bi bila katastrofa.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  8. #508
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tonya View Post
    :shock: :shock: :shock:
    Iskreno ne znam šta ti tu nije jasno. Feministkinje degradiraju muškarca u svakom pogledu, i zažlažu se za pravo na slobodu i život bez muškaraca jer je po njima je uloga muškarca nebitna.
    Za mene to ne spada u razmišljanje jedne normalne osobe.

  9. #509
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bøgíñjå View Post
    Očigledno da na dobar način ne iznosim svoj stav, jer nije poenta hoće li žena samo kuvati, nego je poetna da ovdje dobar dio forumaša doživljava da žena treba da bude samo služavka, i to što manje obrazovana kako slučajno ne bi shvatila da život može biti sasvim drugačiji.
    Ako muškarac pomaže u kućnim poslovima, da li to njega čini služiteljem, bez obzira na njegovo obrazovanje?
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  10. #510
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ti se osjecas ugrozeno I od otvorene misli, odustajem od dalje polemike.

    Slozicu se samo oko jedne stvari, zene nijesu ono sto su nekad bile. Razlika je izmedju nas sto ja mislim da to nije promjena na bolje. Fala bogu ima vas jos normalnih, inace bi bila katastrofa.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
    Kimmi, ja se ne osjećam ugroženo nego ne vidim smisao u takvom životu.
    Da mi partner lupa šakom o stol jer će mi tim dokazati da je muško? To što je neko muško, ne znači da je inteligentniji od žene, i da njegova mora biti zadnja samo zato što je ponavljam muško.
    Vidiš ja u ovome vidim ogromno nepoštovanje žene.

    Ukoliko ne dođe do sinergije između muškarca i žene, i mogućnosti za kopromise i uzajamnu podršku pored ljubavi, i na kraju ako ne činite jedno drugo srećnim ja ne vidim da tu ima ikakovg osnova i smisla braku.

    Uvažavam tvoju perspektivu i sugurno na selu su žene zadržale 100% taj sistem, ali iz moje perspektive gledano to je promjena na bolje i da su ovakve žene kvalitet svog života drastično poboljšale.

    Vjeruj mi da se ja nekad iznenadim kako su se neki kalupi još uvijek zadržali ovako intenzivno kod muškaraca.

  11. #511
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,046
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    Ne daj boze da ste vas dvoje u braku


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  12. #512
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,329
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    4,638
    Thanked in
    2,445 Posts

    Default

    Vele da se suprotnosti privlace.. Vece nema, makar na ovoj temi
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  13. #513
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,046
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    Cekaj, ne znamo sta su u horoskopu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  14. #514
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    hahahahah ipak ćemo zaobići scenario ratnog filma.

    Njemu jednu sa sela, a meni jednog stranca i eto nam harmoničan život. :joint:

  15. #515
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,046
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    E sad ga dobro zamrsi. Koje su karakteristike neke sa sela i stranca?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  16. #516
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uzmite neku iz afganistana i nema problema. Nije @Boginja rekla da mora covek da cisti, pere, pegla a ona noge na sto ispred tv-a. Ako pomaze ponekad kroz kucu ne znaci da je papucar. Ona ne stigne od posla, on pomogne, on ne stigne, ona pomogne. Jos u danasnje doba kad imas masinu za ves, za sudje, robot usisivac, pff muka velika.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  17. #517
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    šta ako je stranac sa sela
    She is only here to annoy herself!

  18. #518
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,046
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    Nije isto stranjsko selo i nase selo, aj ti


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  19. #519
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,329
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    4,638
    Thanked in
    2,445 Posts

    Default

    Stranac izlgeda kuva, pegla, cisti i nosi pape kad ide ujutru po hleb.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  20. #520
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sem kosulje ne vidim sta ima da se pegla. Obuces farmerke, cucnes dva-tri puta i eto xD.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  21. #521
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default Sta volite kod muskaraca/zena?

    Promasila si definiciju cini mi se...


    Feministkinje se zalazu za jednaka prava i tretiranje oba pola.

    To da je uloga muskarca nebitna ne znam dje si procitala jer to o cemu ti pricas je kontra ideje feminizma...
    One Ring to Rule them all...

  22. #522
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    Uzmite neku iz afganistana i nema problema. Nije @Boginja rekla da mora covek da cisti, pere, pegla a ona noge na sto ispred tv-a. Ako pomaze ponekad kroz kucu ne znaci da je papucar. Ona ne stigne od posla, on pomogne, on ne stigne, ona pomogne. Jos u danasnje doba kad imas masinu za ves, za sudje, robot usisivac, pff muka velika.
    Samo radi korektnosti, ukoliko muškarac ne umije da radi kućne poslove, čini li to nju služavkom?
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  23. #523
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bøgíñjå View Post
    Vrlo vjerovatno da postoji problem na način kako prezentujem stvari, jer da sam feministkinja ne bih vidjela ni smisao u braku.

    Vidi, za mene je pored ljubavi poštovanje veoma bitno, i kroz djela vidiš koliko se partneri međusobno poštuju i da li će partner postati samo moralna podrška ili će zaista pomoći i uključiti se, i to ne samo u ovom segmentu nego u svim.
    Očigledno da na dobar način ne iznosim svoj stav, jer nije poenta hoće li žena samo kuvati, nego je poetna da ovdje dobar dio forumaša doživljava da žena treba da bude samo služavka, i to što manje obrazovana kako slučajno ne bi shvatila da život može biti sasvim drugačiji.

    Svako od nas bira sam i sam je odgovoran za svoj budući život. U CG postoji veliki procetan razvoda pa nešto generalno gledano opasno ne funkcioniše.
    Ne mogu da se otmem utisku da se tvoj stav ne razlikuje mnogo od stavova ovih muškaraca koji ženu doživljavaju kao sluškinju! Samo naravno ženska verzija...kontam ja da ti želiš da ti muškarac pomaže u SVIM poslovima, ali ti to postavljaš kao USLOV a tamo đe caruju uslovi ljubav gubi svaki smisao i svrhu i tu ljubavi nema!
    Sa druge strane, svaki muškarac koji te voli neće ti ništa nametati kao obavezu i kao moranje...jednako ako ti voliš svog muškarca, neće ti biti bitno je li pokupio veš pošto si ga ti oprala, ili ga kupio zajedno sa tobom....nešto ne vjerujem da ti, recimo, ideš kod majstora i dreždiš satima dok popravlja kola, ili juriš po gradu da tražiš djelove, ili kupuješ zimske i ljetnje gume...mislim, meni je draže cijelu kuću prečistiti, oprati veš, opeglati, izribati terase nego sjeđeti u servis Šahovića i čekat da mi stave zimske, izbalansiraju gume odrade reglažu...
    Može li bilo što u životu dvoje koji se vole biti bez moranja (osim dijete, to smatram jedinom obavezom roditelja koja nema odlaganja i alternativu)...mislim, eto, iz ovih tvojih postova sam skontala da si vrlo uredna djevojka...milo mi je to jer se negdje i sama svrstavam u one koji iznad svega cijene urednost...da li si svjesna da i jedan uredan muškarac, zbilja uredan, ne mora imati tvoj senzibilitet kada je urednost u pitanju, i da recimo, njemu ne mora biti baš mnogo bitno hoće li se na dnevnom nivou prečistiti kuća i oprati veš...on je recimo skloniji da skuplja pa da nedeljom recimo uključi mašinu 5 puta i da dva puta usisa kuću u nedelju dana...zašto bi MORAO to da radi svaki čas ako mu se ne radi...suština je u tome, ako ti smeta radi, ako ne kad budemo mogli zajedno ćemo...ne znam ja jednostavno funkcionišem kad su te stvari u pitanju...ja se ne bojim od moga muža, ne strecam kad me pogleda, no ako mi se danas leži cijeli dan u spavaćoj sobi to mu saopštim i on se organizuje da i meni i sebi nešto sprčka da izijemo koliko umije (a ne umije mnogo, da se ne lažemo) ...prosto funkcionišemo kako nama dvoma odgovara, nekad on, nekad ja uradimo nešto mimo volje jer znamo da ovome drugome to znači, ako znam da ga to baš smara odmah tražim neku alternativu da ga ne mučim sa onim što baš ne želi i ne voli i nema filozofije. Jedino su đeca i obaveze bilo koje vrste prema njima najpreči zadatak za oboje
    Ne znam, stičem utisak da ti nemaš želju da te neko voli, obožava, gleda u tebe kao u boginju nego samo da umije da čisti pere, kuva, pegla jednako kao ti...što reče phenix kao da je neka filozofija opeglat i oprat nešto...veća je muka naći onoga ko će mnooogo da te voli zato što si takva kakva si
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  24. #524
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ulix View Post
    Samo radi korektnosti, ukoliko muškarac ne umije da radi kućne poslove, čini li to nju služavkom?
    A kako ne umije? Ne umije jedan tanjir oprat ili upalit' usisivac? Ne, ne cini to nju sluzavkom ali cini njega debilom.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  25. #525
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je zanimljivije promijenit' gumu nego oprat' sudje (da, mijenjala sam gumu cak i filter za ulje i takve zaebancije) cus, sjedi u servis, parla sa ljudima i pije pivo. Meni to milije nego zvuk usisivaca. Hahahahaha. Mada mi je jos milije da mi Zvonci spremi palacinke
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

Page 21 of 36 FirstFirst ... 1117181920212223242531 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bol u grudima kod muskaraca
    By nikolaroma in forum Medicina
    Replies: 18
    Last Post: 17-10-13, 20:22
  2. hrana koju volite/ne volite
    By dr dn in forum Gastronomija
    Replies: 65
    Last Post: 29-04-12, 13:34
  3. hrana koju volite/ne volite
    By dr dn in forum Sve i svašta
    Replies: 29
    Last Post: 31-03-12, 17:20
  4. Da li bi ste mogle bez muskaraca?
    By Leonidas02 in forum Sex i erotika
    Replies: 72
    Last Post: 30-07-11, 23:09
  5. Vladavina muskaraca
    By Heroj_Pg in forum Religija i filozofija
    Replies: 2
    Last Post: 13-02-07, 12:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •