Page 19 of 36 FirstFirst ... 915161718192021222329 ... LastLast
Results 451 to 475 of 894

Thread: Sta volite kod muskaraca/zena?

  1. #451
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post

    P.S. Novak Alapača i Pheniks dobićete infrakcije, ajde malo skalajte! Novače ti si na korak od bana!

    Ma nek ide sve do djavola. Jedan je zivot. ;P
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  2. #452
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Kad kazes svakodnevne obaveze, na sta tacno mislis? Padaju mi neke stvari na pamet ali da vidim na sta ti mislis? Opet kazem, ja necu prat sudje i pravit rucak (ne ja nego svaki normalan muskarac). Zna se ciji je to posao. Za doručak ili veceru mi nije mucno spremit nesto, sendvic i slicno.
    Zezaš li ti mene da ne znaš da na dnevnom nivou treba pospremiti i očistiti sve prostorije u kuću, usisati, nekoliko puta oprati suđe, uključiti mašinu veša - nešto na ruke oprati, osušiti , ispeglati, nasložiti u ormar, spremiti hranu - očistiti sve što se upotrijebi od dodatnih aparata, poći u nabavku - makar hleb kupiti ako nije veća nabavka... i da ne nabrajam.
    Živiš u velikoj zabludi da to što si periodično spreman da uradiš neke gore nabrojane poslove nešto znači, kad svakog dana ona x puta ima više obaveza od svih tvojih pojedinačnih, ukoliko hoćeš da kuća bude pristojno čista.

    Tačno te zamišljam, nogu preko noge pivo pored tebe i gledaš utakmicu, dok ona sve ovo radi. I dovikuješ: "Donesi mi..." jer ti da se ustaneš i pođeš za to što ti treba se kosi sa tvojim načinom razmišljanja. Još ako si od onih gdje po kući na svaku stranu bacaju gdje što stignu a ne na svoje mjesto, tvoja buduća supruga ima da zažali žestoko.
    Last edited by Bøgíñjå; 20-10-17 at 17:14.

  3. #453
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,714
    Thanks Thanks Given 
    1,258
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    To sto si napisao.
    Nidje ja nisam napisao da sam posesivan, nego da nisam. Moras bolje citati, lepa.

    Quote Originally Posted by Bøgíñjå View Post
    Zezaš li ti mene da ne znaš da na dnevnom nivou treba pospremiti i očistiti sve prostorije u kuću, usisati, nekoliko puta oprati suđe, uključiti mašinu veša - nešto na ruke oprati, osušiti , ispeglati, nasložiti u ormar, spremiti hranu - očistiti sve što se upotrijebi od dodatnih aparata, poći u nabavku - makar hleb kupiti ako nije veća nabavka... i da ne nabrajam.
    Živiš u velikoj zabludi da to što si periodično spreman da joj pomogneš nešto znači, kad svakog dana ona x puta ima više obaveza od svih tvojih pojedinačnih, ukoliko hoćeš da kuća bude pristojno čista.

    Tačno te zamišljam, nogu preko noge pivo pored tebe i gledaš utakmicu, dok ona sve ovo radi. I dovikuješ: "Donesi mi..." jer ti da se ustaneš i pođeš za to što ti treba se kosi sa tvojim načinom razmišljanja.
    hahahahahahahahhahaha zivo me interesuje ima li ijedan Crnogorac koji pere sudje, ves, sudje, detaljno cisti kucu a da ne zivi sam. U nabavku i po hleb sad idem, tako da to nije problem, umijem i ispeglat majicu i pantalone, kosulju ne. Za dorucak i veceru sam i prije rekao da mogu sam da se snadjem. Sto dramis tako, sve bi obaveze da prebacis na muskarca? Ti si se sreco rodila u ppgresnoj drzavi
    Last edited by zvoncica; 25-10-17 at 17:49. Reason: brisanje citata
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  4. #454
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bøgíñjå View Post
    Zezaš li ti mene da ne znaš da na dnevnom nivou treba pospremiti i očistiti sve prostorije u kuću, usisati, nekoliko puta oprati suđe, uključiti mašinu veša - nešto na ruke oprati, osušiti , ispeglati, nasložiti u ormar, spremiti hranu - očistiti sve što se upotrijebi od dodatnih aparata, poći u nabavku - makar hleb kupiti ako nije veća nabavka... i da ne nabrajam.
    Živiš u velikoj zabludi da to što si periodično spreman da uradiš neke gore nabrojane poslove nešto znači, kad svakog dana ona x puta ima više obaveza od svih tvojih pojedinačnih, ukoliko hoćeš da kuća bude pristojno čista.
    Dobro, da se organizuje neka radna akcija, pa zajedno da skočimo i počistimo kuću...nema frke. Ili da ona radi nešto, pa mi kaže - pomozi mi...okej. Ali da ona sjedi, lakira nokte i meni da kaže - ‘operi tanjire i očisti pločice...ja sam oprala i opeglala veš.’
    Hahaha, važi legendice. Nadji drugog.

  5. #455
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,714
    Thanks Thanks Given 
    1,258
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default Sta volite kod muskaraca/zena?

    Burazeru, ta radna akcija ti je svaki dan kod Boginje, naradio bi se ti sa tim “pomaganjem”
    Nema ti da gledas utakmicu a ona da cisti.

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  6. #456
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by novakb14 View Post
    Dobro, da se organizuje neka radna akcija, pa zajedno da skočimo i počistimo kuću...nema frke. Ili da ona radi nešto, pa mi kaže - pomozi mi...okej. Ali da ona sjedi, lakira nokte i meni da kaže - ‘operi tanjire i očisti pločice...ja sam oprala i opeglala veš.’
    Hahaha, važi legendice. Nadji drugog.
    O tome se i radi, pomoći - sudjelovati u poslu koji se trenutno obavlja.
    Zato u kontinuitetu pokušavam na glasim koliko je bitno da partneri budu ravnopravni, da se međusobno pomažu. Ne samo u kućnim poslovima, nego u svim sferama.

    Mišljenja sam da u životu treba pronaći partera koji neće ići nekoliko koraka za vama ili ispred vas, već sa kojim će korak biti zajednički.

  7. #457
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Burazeru, ta radna akcija ti je svaki dan kod Boginje, naradio bi se ti sa tim “pomaganjem”
    Nema ti da gledas utakmicu a ona da cisti.

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tripleta, ja zaista odustajem.
    Ako tebi odgovara takav način života, i tvoja buduća supruga je saglasna sa tim i svim ograničavanjima koje joj namećeš , ja vam zaista želim sreću.
    Danas postoje žene koje i muž zlostavlja, pa one opet trče kod njega. Svako bira šta hoće u životu.

  8. #458
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bøgíñjå View Post
    Mišljenja sam da u životu treba pronaći partera koji neće ići nekoliko koraka za vama ili ispred vas, već sa kojim će korak biti zajednički.
    ne razumijem...muskarac je po prirodi visociji od zene i samim tim ima duzi korak... pa ne no je li...?

  9. #459
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    @Boginja,
    Ti nisi ni ušla u brak a već si neravnopravna...
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  10. #460
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bøgíñjå View Post
    Danas postoje žene koje i muž zlostavlja, pa one opet trče kod njega. Svako bira šta hoće u životu.
    Ima čak i žena koje zlostavljaju muževe. Ta jednakost je jedino ispravna i ostale varijante nisu ok. On da sjedi a ti da radiš - nezadovoljstvo, svadja.
    Ti da sjediš a on da tintra oko tebe, dosadilo bi ti, on je jado. Nezadovoljstvo, svadja.

  11. #461
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ulix View Post
    @Boginja,
    Ti nisi ni ušla u brak a već si neravnopravna...
    Griješiš. Uopšte ne bih potencirala tu priču, da me način razmišljanja nekih pojedinaca ovdje nisu toliko iziritirala - "kako ja kažem i tačka".

  12. #462
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,193
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,308
    Thanked in
    2,011 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Sto znaci da nisam ni ljubomoran ni posesivan
    Nesiguran si Tripko. Opasno nesiguran u sebe
    The more things change, the more they stay the same.

  13. #463
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,237
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Neka, de, znate da palamudite i zamjerke nalazite domacicama oko trpeze, a ne znate razliku izmedju tiganja i pleha...a tek kad pocnete da drobite o PMS-u...sve naucnik do naucnika...
    Ako nista drugo, bar polovini zena sa foruma necu se pomjerit kad je kuhinja u pitanju. Bilo da su u pitanju pinjate, paranje, peglanje, sivenje.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  14. #464
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,039
    Thanks Thanks Given 
    3,965
    Thanks Thanks Received 
    6,540
    Thanked in
    3,116 Posts

    Default

    Vala ni da ih je 50, a ne 5


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  15. #465
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Ako nista drugo, bar polovini zena sa foruma necu se pomjerit kad je kuhinja u pitanju. Bilo da su u pitanju pinjate, paranje, peglanje, sivenje.
    Sto se mene i mojih (ne)sposobnosti tice, priznajem ti ga ��...
    Nije da se dicim, ali nijesam talentovana...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  16. #466
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by loner View Post
    A sto vam se ne svidja u stavu boginje?

    Ja je ne poznajem, i ne znam je li lijepa ili ne. Uostalom, pretpostavljam da to nije ona sa avatara. Inace kod zene me vise privlaci njena unutrasnjost tj duhovnost, naravno ljepota je uvjek veliki plus.

    Svakako nisam ovdje da aminujem njene postove ili bilo cije jer me ne zanima nista vise od mainstream druzenja.

    Ko je lud da se danas upoznaje preko interneta (dok svijet ludi vani) foruma da ne pricam.
    Jeste, to je ona na avataru ali ima problema sa viškom kilograma, tako da bi morao da joj spremaš bar dva jela za ručak.

  17. #467
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,237
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Sto se mene i mojih (ne)sposobnosti tice, priznajem ti ga ��...
    Nije da se dicim, ali nijesam talentovana...
    Mozda nisam ni ja no me muka nacerala
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  18. #468
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo sam jos ja falila ovde. Podrska za Boginju.

  19. #469
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,537
    Thanks Thanks Given 
    1,030
    Thanks Thanks Received 
    264
    Thanked in
    176 Posts

    Default

    Ja bih volio da mi žena umjesto vecere na astal postavi veceru na njezinu pozadinu pa da se obradujemo i ona i ja i obje strane site i potpune.

    Ozbiljno sad (ozbiljno je ovo bilo bogomi no aj sad) nije problem ni da musko napravi koji obrok. Ni da pocisti. Nisam u brak, u vezi sam ali u kojoj god da sam bio znao sam da se istripujem da sam Oliver Dzejmi pa da kuHam nesto interesantno. Ne volim neuredno, valja i zenama pomoc, nece vam kuratz iskraj gaća izmigoljit do grla ako pomožete.

    Ravnopravnost da, ali isto tako slazem se da ce zensko vise da kuva i cisti isto ka' sto ce musko vise da tegli stvari, popravlja i da prdi po kući.

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  20. #470
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Ako nista drugo, bar polovini zena sa foruma necu se pomjerit kad je kuhinja u pitanju. Bilo da su u pitanju pinjate, paranje, peglanje, sivenje.
    Vala se ni ja neću ni jednoj pomjerit što se paranja tiče. Doduše, ja to zovem cijepanje ali semantiku na stranu
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  21. #471
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nisam locirana
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Jao, kakve ste tezine . Da svi momci imaju jasno precizirane kriterijume oko kulinarskih vjestina kao momci sa foruma, ja bih morala da se zamonasim .

    Moj momak je od pocetka znao da sam ocajna kuvarica jer sam ja pametnica o tome naglas pricala i mislim da sam mu u startu sve moje kulinarske promasaje objelodanila . Njemu to nikad nije smetalo i cak mi je na pocetku sam pravio par ruckova, dok sam ja samo asistirala (sjeckala i zabavljala ga dok sprema ). Posle odredjenog vremena i ja sam se zainteresovala za kuhinju i moram da se pohvalim da od one ocajne domacice ja stvarno izrastam u malog kulinarskog maga haha. Ne, ozbiljno, cini mi se da sam talentovana jer sam pocela jela da spremam bez recepta, po osjecaju . Sve moze da se nauci ukoliko postoji volja i imate inspiraciju i skroz se slazem sa stavom moje majke koja nikada nije forsirala da me uci da spremam ruckove (jer ja za to nisam pokazivala interesovanje) i govorila mi da kuhinja nije nikakva filozofija i da je dobar dio posla u organizaciji (Zvoncic dala primjer).

    Sve u svemu, ne treba gledati formu i zbog predrasuda i patrijarhalnih stavova bjezati od nekih mozda dobrih prilika. Zagrebite ispod povrsine, zaljubite se, inspirisite nekog da nauci da kuva za vas i manje drndajte sa tom teskom pricom .
    Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.

  22. #472
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,562
    Thanks Thanks Given 
    1,962
    Thanks Thanks Received 
    2,566
    Thanked in
    1,102 Posts

    Default

    Kao i moja gospoja, bas nije znala skoro nista, cujem je na tel iz kuhinje prica sa majkom, trazi po netu, sad je zaista majstor i usudjujem se da kazem, vise volim kako ona sprema no majka, a vi znate kako majke spremaju i uvijek razlicito, neki novi recept, novi dodatak
    Tu es mon héro!

  23. #473
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AltaMarea88 View Post
    cini mi se da sam talentovana jer sam pocela jela da spremam bez recepta, po osjecaju .
    Vidi se da smo isti horoskopski znak. Kad spremam radim bas po osjecaju,i kad je neki recept ja nesto dodam ili oduzmem jer ce tako biti dobar ukus,ili ova kuvana jela zacinim jos necim.Majka me nista od toga nije ucila,inace izvrsna kuvarica,no nekako sam se ja sama upetljala i mrzno mi je samo da spremam kad cu to samo ja da jedem.

    Post ti je citav inace na mjestu.

    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk



    "Tiha voda brijeg roni..."

  24. #474
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,237
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  25. #475
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad dobro zna matematiku i fiziku. ride:

Page 19 of 36 FirstFirst ... 915161718192021222329 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bol u grudima kod muskaraca
    By nikolaroma in forum Medicina
    Replies: 18
    Last Post: 17-10-13, 20:22
  2. hrana koju volite/ne volite
    By dr dn in forum Gastronomija
    Replies: 65
    Last Post: 29-04-12, 13:34
  3. hrana koju volite/ne volite
    By dr dn in forum Sve i svašta
    Replies: 29
    Last Post: 31-03-12, 17:20
  4. Da li bi ste mogle bez muskaraca?
    By Leonidas02 in forum Sex i erotika
    Replies: 72
    Last Post: 30-07-11, 23:09
  5. Vladavina muskaraca
    By Heroj_Pg in forum Religija i filozofija
    Replies: 2
    Last Post: 13-02-07, 12:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •