Page 12 of 36 FirstFirst ... 2891011121314151622 ... LastLast
Results 276 to 300 of 894

Thread: Sta volite kod muskaraca/zena?

  1. #276
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,127
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    ima nas jos kvarnig odjen, neka vi to


  2. #277
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Pricajte sto god hocete ali Nole je pobijedio sa svojim komentarom, svaki put se isplacem od smijeha, veli voli kod djevojaka da nategnu dizela automatik(trkackog dizela :lolblue, da dobro voze i tako to.

  3. #278
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Da, automatik dizel, ništa ispod 3000ccm. Cik-cak medju auta na bulevaru...materijal za brak.

  4. #279
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Čuj ti njega, automatik. Ako budem ocjenjiva nevjestu po vozačkim sposobnostima moraće da vozi manuelac da se vidi kako barata stick-om
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  5. #280
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,202
    Thanks Thanks Given 
    2,752
    Thanks Thanks Received 
    4,528
    Thanked in
    2,398 Posts

    Default

    Ja je ne bi trosio na mjenjacu.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  6. #281
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    <3

    Nije lako, ali je jako rođaci.

  7. #282
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Iskoci mi na FB tekst, procitah ga i morah da ga kopiram ovdje, djevojka je ubola sustinu.

    "Ово је писмо девојке којој је досадило мушко лицемерје и површност. Она је на једном форуму отворила своју душу, а ми вам њену исповест доносимо у целости:


    „Одмах да вам кажем једну ствар – никад нисам била у фазону дејтова. То ми је увек изгледало некако усиљено и вештачки. За некога ко као ја “носи срце на рукаву” и говори оно шта мисли, све те мушко – женске игрице, глуматање, претварање у циљу да се једни другима допаднемо не пије воду.


    Познајем много мушкараца и жена, имам велики круг пријатеља, нисам неки особењак и намћор. Многи би за мене рекли да сам пријатна и друштвена особа. Усудила бих се да кажем да сам многима и омиљени лик у друштву, али кад дође до веза и љубави некако све то престаје да важи.


    Када се угасе светла, враћам се своме празном дому и лежем у кревет сама. Испратила сам многе другове и познанике у несрећне бракове. Могу слободно да вам признам да су ми се неки од њих и допадали, некима сам то и рекла, али су они увек некако бирали жене које су умеле да њима вешто манипулишу, да им се умиљавају и додворавају.


    Посматрала сам их како између добрих и “лаких” девојака увек бирају мању линију отпора, све као у фазону зезамо се… Док једног дана ни не примете да су изманипулисани и заврше са тононом пелена и затрпани послом који мрзе како би жени, коју не воле, коју све више гледају као странца и у којој немају ни пријатеља ни савезника, обезбедили довољно новца за фризере, маникире, ципеле…


    Они ћуте о свом незадовољству зарад мира у кући. Ћуте и све што имају да кажу је: “Она је мајка мог детета”.
    То је мантра која им сваког дана даје снагу да иду на посао, да живе… Линија мањег отпора.


    Када питаш просечног мушкарца шта жели и очекује од девојке/жене, сви до једног одговарају да желе искреност, верност, посвећеност. Кажу да желе лепу девојку, али да то није пресудно. Кажу да желе да није размажена, да уме да се снађе у кухињи и у друштву
    Кажу да у женама цене доброту, а онда у трептају ока, све то погазе и дозволе себи да заврше са неком која није ништа од свега тога, као да нису имали могућност избора.


    Ретко ко се данас жени из љубави. Сви маштају о доброј жени, а заврше са неком која само вешто изиграва да је таква. Људи се ложе на привид, на шминку, на имитацију живота, на имитацију љубави, на инстант забаву, на рекламу за живот – а не на живот какав он заиста јесте. И онда ођедном – трудна млада!
    Где су нестала она чаробна венчања заљублејних и срећних људи пред којима тек стоји планирање породице?


    Данас је време сплаварки, спонзоруша, намигуша – Колико су у причи и теорији опљуване, толико цветају у стварном свету. Добре девојке су поред њих невидљиве.
    У тони меса које се таласа и нуди на изволте, нико ни не размишља да погледа около, да се потруди… Мушкарци су се свели на основне животињске инстинкте, а жене на мишоловке.


    Да се разумемо, не жалим се што сам таква каква јесам. Никад не бих пожелела да будем попут њих. Ја се жалим на данашње мушкарце који не гледају даље од свог носа и онда завршавају пођеднако несрећни, као и ми које им не машемо сисама пред носом и не продајемо лаж.

    Када ће се једном освестити и схватити да у таквим комбинацијама нико не добија?“

  8. #283
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,252
    Thanks Thanks Given 
    2,756
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    kad se istoj ovakvoj obratiš ona digne nos i nastavi da čezne za ovima što jure splavarke i da pokušava da ih "promijeni" i onda kuka kako su svi muškarci takvi
    She is only here to annoy herself!

  9. #284
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    kad se istoj ovakvoj obratiš ona digne nos i nastavi da čezne za ovima što jure splavarke i da pokušava da ih "promijeni" i onda kuka kako su svi muškarci takvi
    Ima ih brate koje nisu takve, ja ih znam par, isto tako imam mnogo drugova koji su vrhunski ljudi ali ovakve djevojke ne primjecuju od napucanih.

  10. #285
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Mislim da je glavni problem što ljudi miješaju emociju zaljubljenosti ili strasti sa ljubavlju, i onda završe sa pogrešnom osobom. Često te manipulativne igrice stvaraju taj efekat zaljubnenosti.
    Naši ideali su jedno, a što pronađemo je nešto drugo, čega smo svjesni ili ne.
    Nije džabe rečeno da zaljubljeni imaju ružičaste naočare.

  11. #286
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,252
    Thanks Thanks Given 
    2,756
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Ima ih brate koje nisu takve, ja ih znam par, isto tako imam mnogo drugova koji su vrhunski ljudi ali ovakve djevojke ne primjecuju od napucanih.
    ima u pravu si, i ja ih isto tako znam...par
    She is only here to annoy herself!

  12. #287
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da nije utripovana u moderni satanizam

  13. #288
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    kad se istoj ovakvoj obratiš ona digne nos i nastavi da čezne za ovima što jure splavarke i da pokušava da ih "promijeni" i onda kuka kako su svi muškarci takvi
    Aooooo. Pravo u centar.

    Znaci imam koleginicu, sjedio sa njom u kancelariju 5 godina, dusha od djevojke.
    Ono nije neki zvek od ribe, ali ima nesto simpaticno kod nje. Stvarno djevojka za kucu stvorena, da je preporucis nekome da je zeni. Ali bash bash dobra djevojka I na mjestu. Obrazovana i pametna, nije dosadna u prici, samo malo ima vise kocnica nego sto je uobicajeno.

    Kad vidis kakve ona momke gleda, na sta ona puca, sto su joj zelje I ocekivanja dodje ti da vristis. I sto je najjace, ocekuje od tih koji su za nju 2 lige iznad, da je osvajaju po mjesec dana, da ovo da ono.



    Sprdnja.

    Kad sam joj govorio, pusti djevojko spushti malo kriterijume, provedi se.....kakvi.

    Kad je bila u prici sa tim nekim likom o kom je pricala godinu, pa se drustvo organizovalo I upoznali se, on je zvao da dodje do njega ona se uvrijedila do neba.

    Kad joj neko kaze, pa dobro ne moras bas na toga pucat, njena sujeta ide u nebo I mrtva je ljuta jer eto ona zaboga nije dovoljno lijepa za toga. Ne moze se sa njom zborit posle toga.

    Naravno, standardna prica: kakvi ste vi muskarci...... bla bla.

    Naravno, sad ima 33-34 godine I momka ni na puskomet vec duze vrijeme.

    Greota.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 19-10-17 at 08:44.

  14. #289
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,799
    Thanks Thanks Given 
    2,223
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Kad je tako teska, nije onda ta za kucu kimmi
    Sto pomenu koleginice. Prosle nedjelje jedna sto radi sa mnom, kuca na telefon i ja je cecnem kako ljubavi po cio dan, neka ostavi malo toga momka da pocine. I ona veli " Uf....da je bar neka ljepota, izlazila sam sa jednim, dobar je momak, znas li sto sam mu radila, zivot sam mu uzimala, ali znas li sto sam ja za njega, pet puta ljepsa.." Rekoh, to sto je ruzniji od tebe ne znaci da je glup i da more da trpi kretene. I onda kad dodje u sitacuju kao tvoja koleginica da je neko zovne da dodje kod njega u stan, nadje se uvrijedjena, jer ona je, boze moj, pet puta ljepsa.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  15. #290
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Prosto ne znam da li da pojedinim mužjacima poželim žene koje zaslužuju, ili one koje stvarno hoće...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  16. #291
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Prosto ne znam da li da pojedinim mužjacima poželim žene koje zaslužuju, ili one koje stvarno hoće...
    Jos kad bi mi znali koju hocemo :lolblue:

  17. #292
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Aooooo. Pravo u centar.

    Znaci imam koleginicu, sjedio sa njom u kancelariju 5 godina, dusha od djevojke.
    Ono nije neki zvek od ribe, ali ima nesto simpaticno kod nje. Stvarno djevojka za kucu stvorena, da je preporucis nekome da je zeni. Ali bash bash dobra djevojka I na mjestu. Obrazovana i pametna, nije dosadna u prici, samo malo ima vise kocnica nego sto je uobicajeno.

    Kad vidis kakve ona momke gleda, na sta ona puca, sto su joj zelje I ocekivanja dodje ti da vristis. I sto je najjace, ocekuje od tih koji su za nju 2 lige iznad, da je osvajaju po mjesec dana, da ovo da ono.



    Sprdnja.

    Kad sam joj govorio, pusti djevojko spushti malo kriterijume, provedi se.....kakvi.

    Kad je bila u prici sa tim nekim likom o kom je pricala godinu, pa se drustvo organizovalo I upoznali se, on je zvao da dodje do njega ona se uvrijedila do neba.

    Kad joj neko kaze, pa dobro ne moras bas na toga pucat, njena sujeta ide u nebo I mrtva je ljuta jer eto ona zaboga nije dovoljno lijepa za toga. Ne moze se sa njom zborit posle toga.

    Naravno, standardna prica: kakvi ste vi muskarci...... bla bla.

    Naravno, sad ima 33-34 godine I momka ni na puskomet vec duze vrijeme.

    Greota.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

    Isti slucaj sa jednom mojom drugaricom, samo sto je ona 5-6 godina mladja tako da jos ima neke nade...
    Djevojka je cisti prosjek, i u fizickom i u intelektualnom smislu... ali je bas onako ozbiljna, odmjerena, fina, sto se veli-prava za kucu... meni je previse mrtva i tetkasta, ali ajde..
    Ako ona na skali 1-10 zauzima 5icu, moj drug kome se ona svidjela je neka cetvorka... lik je malo ruznjikav, ne previse, ali je to nadomjestio drugim kvalitetima... ozbiljno, to je lwgenda od covjeka, drugarcina prava, pametan, obrazovan, duhovit, sa njim nikad nije dosadno... da sam zensko, prije bih zivio sa takvom osobom nego sa nekim njutravim ljepotanom... i pita on mene da mu sredim za ovu mucenicu...

    Kad smo nedje nas dvoje ostali sami, poceh ja pricu o njemu... ona ga poznaje, klima glavom, smije se, to je dobrica prava, strasan momak...
    Ali kad predjoh na stvar, legendica je bukvalno, ali bukvalno vrisnula, tako da su se svi oko nas okrenuli... - on je dobar momak, ali ja njega volim kao druga, nemoj molim te da mu dajes nadu, molim te, nemoj to da me pitas, ja se dopisujem sa nekim drugim, molim te nemoj...
    Kako je saputala, narod okolo je sigurno pomislio da je meni korpu nabila...

    A njoj se inace svidja momak koji je na navedenoj skali izmedju 9 i 10... bas zgodan momak, kad bih morao da biram, mislim da bih prije njega naguzio nego ovu drugaricu... njegovi drze dvije tri jake firme, vozi kola od 50000, izlazio je sa nekoliko bas finih djevojaka...
    Njih dvoje- nebo i zemlja u svakom smislu... ali momak je ovako fin, kulturan, baci joj neki kompliment iz dosade i ona se mucenica primila...
    I tako...

    Jedna tetka mi je bila bas lijepa zena kao mladja... imala je udvaraca ali je glumila neko ludilo... sad je u penziju i najvise se druzi sa gorkim listom... i nedje mi veli iz cista mira, pricali o necem desetom- ne zalim ni za cim, stvatno nijesam mogla da legnem i da zivim sa kim bilo... ali ono, lagana pricica i bum...
    E ako znaam...
    Last edited by karamazov; 19-10-17 at 11:55.

  18. #293
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,252
    Thanks Thanks Given 
    2,756
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Kako je saputala, narod okolo je sigurno pomislio da je meni korpu nabila...
    ahahahah

    inače znam baš dosta ovakvih slučajeva, svi se nešto skaliraju(većinom po nekim najpovršnijim mogućim kriterijumima) i onda gađaju neki nivo za koji smatraju da je poprilično iznad pa na kraju a ne mogu ja da budem s bilo kim i onda negativan prirodni priraštaj i ode cijela nacija u q..c, zgaziće nas migranti za 50 god max
    She is only here to annoy herself!

  19. #294
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,211
    Thanks Thanks Given 
    119
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    69 Posts

    Default

    Vecina ljudi pogresno protumaci malo paznje. I vecina puca na "nedohvatljivo" a sreca nasa pa je nedohvatljivo. Treba sebi dati priliku upoznati nekoga da ne bi bilo kuknjave poslije. Nego cinjenica je da smo povrsni. Sto se tice pisma ove djevojke, makar danas svako ima izbora tako da nemamo previse prostora za zaljenje.
    Here I opened wide the door,
    Darkness there, and nothing more.

  20. #295
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Zakljucak: danasnje Crnogorke su se precijenile I sujetne su nevidjeno, to sto mogu nece I onda smo im mi (muzjaci) krivi jer smo ovakvi I onakvi.

    Ovo gore nije pravilo bez izuzetka, ali je toliko cesta prica kod ovih singlica od blizu 30 I 30 plus da se moze podvesti pod neku prosjecnu zivotnu pricu istih, uz manje ili vece varijacije.



    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 19-10-17 at 15:03.

  21. #296
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,211
    Thanks Thanks Given 
    119
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    69 Posts

    Default

    Singlice od 30+, a kojima je do veze trebaju malo da se bace u promet jer su i princevi danasnji negdje razocarani i rezu vene za normalnim djevojkama, zale se na splavarke i tako u krug. Sjetih se crtanog, koka koja trazi svog pevca Sofronija.
    Here I opened wide the door,
    Darkness there, and nothing more.

  22. #297
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,266
    Thanks Thanks Given 
    699
    Thanks Thanks Received 
    532
    Thanked in
    387 Posts

    Default

    Stara dobra vremena ugovorenog braka. Ne mislim baš na indijski ili arapski sistem ali sviđa mi se kako su Japanci to riješili, tj. rješavali do prije pedesetak godina. Bitno je da su familije usklađene, po materijalnom i društvenom statusu, ništa na silu, moraju se mlada i mladoženja budući jedno drugom sviđet i to je to. A ne tragat nekakvu pravu ljubav, kao da ne može i ta prava ljubav proć za par godina.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  23. #298
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,211
    Thanks Thanks Given 
    119
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    69 Posts

    Default

    Ako ces da ti ugovaramo, ja cu nositi barjak i bocu rakije. Idemo od vrata do vrata i pjevamo- Pogledaj me mala moja
    Here I opened wide the door,
    Darkness there, and nothing more.

  24. #299
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,266
    Thanks Thanks Given 
    699
    Thanks Thanks Received 
    532
    Thanked in
    387 Posts

    Default

    Neću ja, ali mora se priznat da i takav sistem ima prednosti. Mnogo bi manje bilo starih momaka i đevojaka. Da ne govorimoo detaljnim provjerama kandidata od strane "detektiva" koje angažuju familije. Naravno, niko ne brani upoznavanje i vjenčavanje po uobičajenom postupku. Nego ko voli nek izvoli. Ništa na silu, sine coercere.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  25. #300
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,001
    Thanks Thanks Given 
    3,947
    Thanks Thanks Received 
    6,494
    Thanked in
    3,100 Posts

    Default

    Jeste, evo romi npr, ako se mala ne uda do 15te godine, nece je niko


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

Page 12 of 36 FirstFirst ... 2891011121314151622 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bol u grudima kod muskaraca
    By nikolaroma in forum Medicina
    Replies: 18
    Last Post: 17-10-13, 20:22
  2. hrana koju volite/ne volite
    By dr dn in forum Gastronomija
    Replies: 65
    Last Post: 29-04-12, 13:34
  3. hrana koju volite/ne volite
    By dr dn in forum Sve i svašta
    Replies: 29
    Last Post: 31-03-12, 17:20
  4. Da li bi ste mogle bez muskaraca?
    By Leonidas02 in forum Sex i erotika
    Replies: 72
    Last Post: 30-07-11, 23:09
  5. Vladavina muskaraca
    By Heroj_Pg in forum Religija i filozofija
    Replies: 2
    Last Post: 13-02-07, 12:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •